Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na Nintendo do 300 zł – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na Nintendo do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na Nintendo do 300 zł,
  • TOP10 najtańszych Gier na Nintendo do 300 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole Nintendo.

 

Jakie Gry na Nintendo do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na Nintendo do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na Nintendo do 300 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

6 ★  Atlus 13 sentinels: aegis rim nintendo switch (5055277045808)

Atlus 13 sentinels: aegis rim nintendo switch (5055277045808) Najniższa Cena Online Data premiery:12.04.2022;dostępne wyłącznie na Nintendo:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:nie;Gatunek:przygodowa, RPG;Kod regionu:region 2;Nośnik:kartridż;Opis:Odkryj skrywany sekret, zagłębiając się w przedstawioną w formie side-scrollera 2D przygodę i podziwiając perfekcyjne grafiki i krajobrazy.;Platforma:Nintendo Switch;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):12+;Ratingi:Wulgarny język, Seks, Przemoc;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Vanillaware;Tytuł gry (wariantowanie):13 Sentinels: Aegis Rim;Wersja językowa:angielska;Wydawca:Atlus;Wyjście video HD:1080p, 1080i, 720p;oczekiwania sprzętowe:konsola Nintendo Switch;kryteria systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu Nintendo Switch Online...
  • Producent Atlus 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Konami - Ranking TOP10 gier konsolowych

8 ★  Dragon Quest Treasures (NSW) (5021290095441)

Dragon Quest Treasures (NSW) (5021290095441) Najniższa Cena Online Erik i jego siostra Mia żyją na statku Wikingów, marząc o dniu, w którym będą mogli przemierzać świat w poszukiwaniu dużych skarbów. Pewnej nocy spotykają parę istot z innego świata, Porcusa i Purrsulę, i zostają zabrani do nieodgadnionego miejsca znanego jako Draconia - legendarnej krainy pełnej skarbów, które tylko czekają na odkrycie. Przygoda, o której Erik i Mia zawsze marzyli, wreszcie się rozpoczęła! Z ogromnym światem Draconii do zbadania i tonami uwodzących skarbów do znalezienia, Erik, Mia i ich uroczy towarzysze będą potrzebować pomocy. Drużyna wkrótce zaprzyjaźni się z całą gamę poprawnie wychowanych potworów. Wykorzystując magiczne wizje ukrytych skarbów i ich unikalne umiejętności, nasi bohaterowie będą ścigać się po otwartych polach, wspinać się na klify i szybować nad przepaściami, aby znaleźć łupy w najbardziej niedostępnych miejscach! Wkrocz do rozległego, różnego świata, w którym zwroty akcji, zakręty i tajemnice kryją się na drodze do odkrycia legendarnego skarbu Draconii! Dragon Quest Treasures to spinoff o poszukiwaniu skarbów z udziałem ukochanych postaci z DRAGON QUEST XI! Poznaj młode wersje Erika i Mii, które wyruszają na poszukiwanie skarbów wraz z potworami w swojej "brygadzie". · Rekrutuj sojuszników i szukaj skarbów w rozległym otwartym świecie. · W "Krainie Smoka" można znaleźć liczne przedmioty znane jako "Tysiąc Skarbów". By osiągnąć ostateczny cel na "Wyspie Skarbów", Erik i Mia muszą wraz z przyjaciółmi upolować kluczowe "Siedem kamieni". · Pochwal się swym skarbem online i zbieraj dalej, żeby skompletować encyklopedię skarbów!
  • Producent Cenega 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na Nintendo do 300 zł – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na Nintendo do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na Nintendo do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Dragon Quest Treasures (NSW) (5021290095441)

Dragon Quest Treasures (NSW) (5021290095441) Najniższa Cena Online Erik i jego siostra Mia żyją na statku Wikingów, marząc o dniu, w którym będą mogli przemierzać świat w poszukiwaniu pokaźnych skarbów. Pewnej nocy spotykają parę istot z innego świata, Porcusa i Purrsulę, i zostają zabrani do nieodgadnionego miejsca znanego jako Draconia - legendarnej krainy pełnej skarbów, które tylko czekają na odkrycie. Przygoda, o której Erik i Mia za każdym razem marzyli, wreszcie się rozpoczęła! Z ogromnym światem Draconii do zbadania i tonami uwodzicielskich skarbów do znalezienia, Erik, Mia i ich uroczy towarzysze będą potrzebować pomocy. Drużyna wkrótce zaprzyjaźni się z całą gamę dobrze wychowanych potworów. Wykorzystując magiczne wizje ukrytych skarbów i ich unikalne umiejętności, nasi bohaterowie będą ścigać się po otwartych polach, wspinać się na klify i szybować nad przepaściami, aby znaleźć łupy w najmocniej niedostępnych miejscach! Wkrocz do rozległego, różnego świata, w którym zwroty akcji, zakręty i tajemnice kryją się na drodze do odkrycia legendarnego skarbu Draconii! Dragon Quest Treasures to spinoff o poszukiwaniu skarbów z udziałem ukochanych postaci z DRAGON QUEST XI! Poznaj młode wersje Erika i Mii, które wyruszają na poszukiwanie skarbów wraz z potworami w swojej "brygadzie". · Rekrutuj sojuszników i szukaj skarbów w rozległym otwartym świecie. · W "Krainie Smoka" można znaleźć liczne przedmioty znane jako "Tysiąc Skarbów". Żeby osiągnąć ostateczny cel na "Wyspie Skarbów", Erik i Mia muszą wraz z przyjaciółmi upolować kluczowe "Siedem kamieni". · Pochwal się swoim skarbem online i zbieraj dalej, żeby skompletować encyklopedię skarbów!
  • Producent Cenega 

7 ★  Atlus Persona 5 royal (nsw) (5055277047895)

Atlus Persona 5 royal (nsw) (5055277047895) Najniższa Cena Online Data premiery:21.10.2023;dostępne wyłącznie na Nintendo:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:tak;Funkcje sieciowe wariant:dodatki do gry;Gatunek:RPG;Kod regionu:region 2;Nośnik:kartridż;Opis:Przeniesiony do tokijskiego liceum bohater ma dziwny sen. „Jesteś więźniem losu. Już niedługo czeka cię zagłada". Mając nad głową groźbę w postaci „resocjalizacji", musi ratować innych przed wynaturzonymi pragnieniami, skrywając się pod maską Złodzieja;Platforma:Nintendo Switch;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):16+;Ratingi:Wulgarny język, Przemoc;wariant wydania:podstawowe;Tryb:singleplayer (jednoosobowy);Tryb odtwarzania:tryb TV, tryb mobilny;Twórca:Atlus;Tytuł gry (wariantowanie):Persona 5 Royal;Wersja językowa:angielska;Wydawca:Atlus;Wyjście wideo HD:1080p, 1080i, 720p;wymogi sprzętowe:konsola Nintendo Switch;wymagania systemowe:gra online sieciowa wymaga opłacania abonamentu Nintendo Switch Online...
  • Producent Atlus 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Nintendo Software - Ranking TOP10 gier konsolowych

8 ★  Sega Sonic frontiers switch

Sega Sonic frontiers switch Najniższa Cena Online Poznaj Sonica jak nigdy dotąd! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami potężnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic. Przyspiesz jak nigdy dotąd i poczuj dreszczyk emocji związany z szybką grą platformową w otwartych przestrzeniach, ścigając się po pięciu ogromnych wyspach Starfall. Rzuć się w wir przygody, władaj mocą Pradawnych i walcz, żeby powstrzymać nowych, zagadkowych wrogów. Witamy w ewolucji gier Sonic! ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać: Poznaj zupełnie nową platformówkę z otwartą strefą Ścigaj się po pięciu ogromnych wyspach świata, pełnych gęstych lasów, przelewających się wodospadów i skwierczących pustynnych krajobrazów, z których każda ma swoje własne, oryginalne wyzwania platformowe i sekrety do odkrycia. Niesłychana szybka wolność Przemierzaj wyspy Starfall i zobacz, co każda z nich ma do zaoferowania z prędkością, którą może zapewnić tylko Sonic. Wytyczaj szlak według własnego uznania i odkrywaj zadania poboczne, rozwiązuj zagadki, skaluj ogromne struktury, wędkuj i napotkaj po drodze przyjazną twarz lub dwie... Rzuć wyzwanie w cyberprzestrzeni Odkryj portale rozrzucone po wyspie i zapuść się na stopnie Cyber Space poprzez portale, gdzie czeka na ciebie charakterystyczna platformówka 3D z szybkością Sonica, pełna wyzwań, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Walka z wykorzystaniem mocy cybernetycznych Wyspy Starfall są domem dla dziwnych stworzeń, których Sonic nigdy wcześniej nie spotkał. Korzystaj z całkowicie nowego systemu walki i ulepszeń w drzewku umiejętności, by walczyć strategicznie, łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontry, combosy i nową umiejętność Cyloop, by pokonać nieodgadnionych przeciwników i kolosalnych tytanów. Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg Zostań Soniciem i wyrusz w podróż, żeby odkryć tajemnice pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej poprzez hordy robotów. Nie posiadając nic oprócz garści pytań i bezcielesnego głosu, który Cię poprowadzi, wyrusz na ratunek swym przyjaciołom i tajemniczym mieszkańcom Starfall Islands przed kolosalnym, zmechanizowanym zagrożeniem.
  • Producent Sega 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na Nintendo do 300 zł najlepsze?

Najlepsze Gry na Nintendo do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na Nintendo do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole Nintendo – Zestawienie grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na Nintendo do 300 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole Nintendo.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *