Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 Konami – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier PS4 od wytwórni Konami. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 od wytwórni Konami,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier PS4 od wytwórni Konami,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PlayStation4.

Jakie Gry PS4 Konami najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 Konami, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 od wytwórni Konami, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Metal Gear Solid Master Collection Volume 1 Gra na PS4

Metal Gear Solid Master Collection Volume 1 Gra na PS4 Najniższa Cena Online prekursorska gra z gatunku skradanek powraca. METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1 mieści początki METAL GEAR w jednym pakiecie. Przenikaj do fortec wroga na całym świecie, wykonuj tajne misje i przeżyj niesamowitą filmową opowieść znaną z kolekcji METAL GEAR. Część 1 (Volume 1) zawiera oryginalne tytuły oraz początek linii METAL GEAR, w tym oryginalne wersje Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake, Metal Gear Solid (w tym VR Missions/Special Missions) oraz wersje HD Collection Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty i Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Wszystkie główne tytuły z zestawu będą również zawierać wytworne cyfrowe wydania Screenplay Book i Master Book, które szczegółowo opisują fabułę i postacie w danej grze. Seria mieści konwencjonalne wersje gier z niewielkimi poprawkami zawartości objętej prawami autorskimi. Osoby kupujące Część 1 (Volume 1) otrzymają jeszcze dostęp do wielu materiałów bonusowych, w tym dwóch regionalnych wersji Metal Gear, oryginalnej wersji Snake's Revenge, pierwszego i drugiego wydania Digital Graphic Novel w formie i cyfrowej ścieżki dźwiękowej.
  • Producent Konami 
  • Gatunek akcja 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 symulacje - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 Konami – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 Konami, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 od wytwórni Konami jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Metal Gear Solid Master Collection Volume 1 Gra na PS4

Metal Gear Solid Master Collection Volume 1 Gra na PS4 Najniższa Cena Online nowatorska gra z gatunku skradanek powraca. METAL GEAR SOLID: MASTER COLLECTION Vol. 1 zawiera początki METAL GEAR w jednym pakiecie. Przenikaj do fortec wroga na całym świecie, wykonuj tajne misje i przeżyj niesamowitą filmową opowieść znaną z serii METAL GEAR. Część 1 (Volume 1) mieści oryginalne tytuły i początek kolekcji METAL GEAR, w tym oryginalne wersje Metal Gear i Metal Gear 2: Solid Snake, Metal Gear Solid (w tym VR Missions/Special Missions) i wersje HD Collection Metal Gear Solid 2: Sons of Liberty i Metal Gear Solid 3: Snake Eater. Wszystkie główne tytuły z zestawu będą na dodatek zawierać ekskluzywne cyfrowe wydania Screenplay Book i Master Book, które szczegółowo opisują fabułę i postacie w danej grze. Kolekcja gromadzi klasyczne wersje gier z znikomymi poprawkami zawartości objętej prawami autorskimi. Osoby kupujące Część 1 (Volume 1) otrzymają również dostęp do wielu tworzyw bonusowych, w tym dwóch regionalnych wersji Metal Gear, oryginalnej wersji Snake's Revenge, pierwszego i drugiego wydania Digital Graphic Novel w formie , a także cyfrowej ścieżki dźwiękowej.
  • Producent Konami 
  • Gatunek akcja 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Sony - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 Konami najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 Konami w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 Konami w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole PlayStation4 – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 od wytwórni Konami nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole PlayStation4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *