Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Team17 – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na konsole od Team17. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Team17,
 • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Team17,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Team17 najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Team17, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Team17, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Overcooked! Jesz ile chcesz Xbox Series X

Overcooked! Jesz ile chcesz Xbox Series X Najniższa Cena Online W tej pysznej, kompletnej edycji odnajdziesz odnowione i połączone gry Overcooked! i Overcooked! 2 - Rozgotowani! wraz z całą dodatkową zawartością. Zakosztuj kulinarnego chaosu, odkrywając setki poziomów i grając w trybie współpracy w coraz to groźniejszych i dziwniejszych kuchniach. dodatkowo, w Jesz ile chcesz po raz pierwszy w historii pierwsza część kolekcji dostanie polską wersję językową (napisy)! Overcooked! dzisiaj onlinePo raz pierwszy gra Overcooked! ma w pełni zintegrowany tryb gry wieloosobowej online. Podziwiaj ulubione kuchnie z obydwu części gry we wspaniałej oprawie 4K i graj ONLINE! Wieloplatformowy tryb gry wieloosobowejZakosztuj kulinarnego chaosu ze wszystkimi znajomymi dzięki wieloplatformowemu trybowi wieloosobowemu i funkcji czatu głosowego. Wspólna kolejka gry wieloosobowej oznacza krótszy czas wymagania na grę i więcej czasu na kulinarną rozwałkę! Uczta dla oczu!Dzięki niesamowitej oprawie 4K obie gry z serii Overcooked! wyglądają teraz lepiej niżeli kiedykolwiek. Pyszna nowa zawartość!świeże poziomy, nowi kucharze, nowy rozmiar chaosu tylko w edycji Overcooked! Jesz ile chcesz. Dużo trybów!Gracze mają do dyspozycji tryb kampanii, przetrwania i ćwiczeniowy oraz wprowadzony w edycji Jesz ile chcesz tryb wspomagania! Ten ostatni obejmuje liczne opcje dla kucharzy preferujących spokojniejszą rozgrywkę więcej czasu na przyrządzenie potraw, dłuższe rundy, a także możliwość pomijania stopni. Gra dostępna dla wszystkich!Overcooked! Jesz ile chcesz gromadzi opcje ułatwień dostępu, dzięki którym jak najwięcej graczy może dołączyć do kulinarnej zabawy, w tym skalowalny interfejs, czcionkę dla dyslektyków i tryb dla daltonistów.
 • Producent Team17 

3 ★  Hokko Life Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)

Hokko Life Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X) Najniższa Cena Online Hokko Life to urocza, pobudzająca kreatywność społecznościowa gra symulacyjna. Wysiądź z pociągu w miasteczku Hokko i zacznij urządzać swój nowy dom! Pomóż zmienić tę spokojną mieścinę w przeurocze sielskie miasteczko, w którym każdy się zakocha. Z młotkiem i farbami w ręku możesz własnoręcznie zaprojektować, zbudować i urządzić domy wszelkich Twoich nowych znajomych! Obudź w sobie kreatywność! Zajmij się pracą w starym, zakurzonym warsztacie i uwolnij kreatywność! Twórz materiały, łącz je na dowolnie wybrane sposoby i wyrabiaj nowe, znakomite meble, a także inne przedmioty dla mieszkańców miasteczka. Zbieraj kwiaty, mieszaj farby i używaj ich do projektowania tapet, podłóg, a nawet ciuchów! Zaprojektujesz miejsko-industrialną linię mebli czy może pakiet jaskrawych kwiecistych tapet? posiadając do dyspozycji warsztat, możesz z całkowitą swobodą zaprojektować miasteczko, w którym mieszkańcy zakochają się bez pamięci. cechy gry TWORZENIE: udaj się do lasu lub do opuszczonej kopalni, żeby narąbać drewna i wydobyć lub wykopać ascetycznce. Przynieś je do miasteczka, by wytworzyć z nich materiały, które możesz następnie wykorzystać w swych projektach. PROJEKTOWANIE: zbierz uzyskane materiały i udaj się do warsztatu, żeby wykonać według własnego pomysłu wszystkie przedmioty w grze. Projektuj meble przy stole kreślarskim, łącząc rozmaite kształty i materiały w prostym, ale wydajnym edytorze. MALOWANIE: włóż kombinezon, weź pędzle w dłoń i pokoloruj świat. Możesz projektować tapety, podłogi, a nawet T-shirty dla siebie i innych mieszkańców. Wszyscy w miasteczku będą nosić Twoje specyficzne kreacje! BUDOWANIE: skorzystaj z pomocy budowniczego miejskiego i zacznij rozbudowywać miasteczko. Dowolnie rozmieszczaj budynki i przygotuj je na przyjęcie nowych mieszkańców. URZĄDZANIE: projektuj wnętrza i otoczenie domów, wybieraj wzory i rozmieszczaj meble, żeby stworzyć domy, które przypadną do gustu Twoim nowym znajomym. UPRAWIANIE: zmień dowolnie wybrany skrawek ziemi w poletko, na którym będziesz uprawiać warzywa i inne rośliny. Wykorzystaj ogrodnicze umiejętności, by wyhodować i sprzedać najkorzystniejsze plony. WĘDKOWANIE: spędź spokojny poranek na jednym ze stanowisk wędkarskich w świecie Hokko i stwórz własną serię trofeów. Przeróżne ryby mają najróżniejsze zwyczaje, więc musisz stosownie dobierać strategie, a każdy połów jest odrębnym wyzwaniem. POLOWANIE NA OWADY: w świecie Hokko napotkasz niemało fruwających i drepczących owadów, które możesz schwytać, żeby stworzyć własną kolekcję. Rozglądaj się pilnie — nigdy nie wiadomo, co może kryć się wśród zarośli!
 • Producent Team17 

4 ★  Epic Chef PS4 / PS5, KGP4EPICCHEF

Epic Chef PS4 / PS5, KGP4EPICCHEF Najniższa Cena Online Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania, a także prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą idealną potrawę! Twórz pyszne dania! Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, iż możesz eksperymentować z tysiącami rozmaitych kompilacji komponentów, by opracować specyficzne menu pełne wybornych potraw.Bitwy szefów kuchni! Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, aby przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od przeróżnych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, że nie ma dwóch takich samych bitew.Domek na prerii Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw, a także hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt zróżnicowanych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i udoskonalaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.Sprytny kucharz! Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania składników, a choćby tworzenia nowych przepisów!Odkrywaj Ambrozję! Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać najróżniejsze lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a choćby spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przyjaznych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami. Kuchenna opowieść Poznaj zabawną historię z galerią niebanalnych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta. Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, by zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!
 • Producent Team17 
 • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Skybound Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Epic chef nintendo switch marki Team17

Epic chef nintendo switch marki Team17 Najniższa Cena Online Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania i prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą genialną potrawę! Twórz pyszne dania! Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, iż możesz eksperymentować z tysiącami zróżnicowanych kompilacji składników, by opracować oryginalne menu pełne wybornych potraw.Bitwy szefów kuchni! Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, aby przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od zróżnicowanych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, iż nie ma dwóch takich samych bitew.Domek na prerii Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw oraz hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt najróżniejszych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i ulepszaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.Sprytny kucharz! Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania składników, a nawet tworzenia nowych przepisów!Odkrywaj Ambrozję! Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać różne lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a nawet spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przychylnych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami. Kuchenna opowieść Poznaj zabawną historię z galerią ciekawych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta. Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, aby zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!
 • Producent Team17 

7 ★  Hokko Life Gra Nintendo Switch CENEGA, KGNSHOKKOLIFE

Hokko Life Gra Nintendo Switch CENEGA, KGNSHOKKOLIFE Najniższa Cena Online Hokko Life to urocza, pobudzająca kreatywność społecznościowa gra symulacyjna. Wysiądź z pociągu w miasteczku Hokko i zacznij urządzać swój nowy dom! Pomóż zmienić tę spokojną mieścinę w urocze sielskie miasteczko, w którym każdy się zakocha. Z młotkiem i farbami w ręku możesz własnoręcznie zaprojektować, zbudować i urządzić domy wszystkich Twoich nowych znajomych! Obudź w sobie kreatywność! Zajmij się pracą w starym, zakurzonym warsztacie i uwolnij kreatywność! Twórz materiały, łącz je na dowolnie wybrane sposoby i wyrabiaj świeże, idealne meble, a także inne przedmioty dla mieszkańców miasteczka. Zbieraj kwiaty, mieszaj farby i używaj ich do projektowania tapet, podłóg, a choćby ubrań! Zaprojektujesz miejsko-industrialną linię mebli czy może zestaw jaskrawych kwiecistych tapet? posiadając do dyspozycji warsztat, możesz z pełną swobodą zaprojektować miasteczko, w którym mieszkańcy zakochają się bez pamięci. parametry gry TWORZENIE: udaj się do lasu albo do opuszczonej kopalni, by narąbać drewna i wydobyć lub wykopać ascetycznce. Przynieś je do miasteczka, aby wytworzyć z nich materiały, które możesz następnie wykorzystać w swych projektach. PROJEKTOWANIE: zbierz uzyskane materiały i udaj się do warsztatu, żeby wykonać według własnego pomysłu wszystkie przedmioty w grze. Projektuj meble przy stole kreślarskim, łącząc najróżniejsze kształty i materiały w prostym, ale produktywnym edytorze. MALOWANIE: włóż kombinezon, weź pędzle w dłoń i pokoloruj świat. Możesz projektować tapety, podłogi, a choćby T-shirty dla siebie i innych mieszkańców. Wszyscy w miasteczku będą nosić Twoje oryginalne kreacje! BUDOWANIE: skorzystaj z pomocy budowniczego miejskiego i zacznij rozbudowywać miasteczko. Dowolnie rozmieszczaj budynki i przygotuj je na przyjęcie nowych mieszkańców. URZĄDZANIE: projektuj wnętrza i otoczenie domów, wybieraj wzory i rozmieszczaj meble, aby stworzyć domy, które przypadną do gustu Twoim nowym znajomym. UPRAWIANIE: zmień dowolnie wybrany skrawek ziemi w poletko, na którym będziesz uprawiać warzywa i inne rośliny. Wykorzystaj ogrodnicze umiejętności, aby wyhodować i sprzedać najkorzystniejsze plony. WĘDKOWANIE: spędź spokojny poranek na jednym ze stanowisk wędkarskich w świecie Hokko i stwórz własną linię trofeów. Różne ryby posiadają przeróżne zwyczaje, więc musisz adekwatnie dobierać strategie, a każdy połów jest odrębnym wyzwaniem. POLOWANIE NA OWADY: w świecie Hokko napotkasz dużo fruwających i drepczących owadów, które możesz schwytać, aby stworzyć własną serię. Rozglądaj się pilnie — nigdy nie wiadomo, co może kryć się wśród zarośli!
 • Producent Team17 

8 ★  Hokko life gra playstation 4 cenega marki Team17

Hokko life gra playstation 4 cenega marki Team17 Najniższa Cena Online Hokko Life to przeurocza, pobudzająca kreatywność społecznościowa gra symulacyjna. Wysiądź z pociągu w miasteczku Hokko i zacznij urządzać swój nowy dom! Pomóż zmienić tę spokojną mieścinę w przeurocze sielskie miasteczko, w którym każdy się zakocha. Z młotkiem i farbami w ręku możesz własnoręcznie zaprojektować, zbudować i urządzić domy wszystkich Twoich nowych znajomych! Obudź w sobie kreatywność! Zajmij się pracą w starym, zakurzonym warsztacie i uwolnij kreatywność! Twórz materiały, łącz je na dowolnie wybrane sposoby i wyrabiaj świeże, nieprzeciętne meble, a także inne przedmioty dla mieszkańców miasteczka. Zbieraj kwiaty, mieszaj farby i używaj ich do projektowania tapet, podłóg, a choćby ubrań! Zaprojektujesz miejsko-industrialną linię mebli czy może komplet jaskrawych kwiecistych tapet? mając do dyspozycji warsztat, możesz z całkowitą swobodą zaprojektować miasteczko, w którym mieszkańcy zakochają się bez pamięci. atrybuty gry TWORZENIE: udaj się do lasu albo do opuszczonej kopalni, żeby narąbać drewna i wydobyć lub wykopać bezkompromisowce. Przynieś je do miasteczka, by wytworzyć z nich materiały, które możesz następnie zastosować w swoich projektach. PROJEKTOWANIE: zbierz uzyskane materiały i udaj się do warsztatu, by wykonać według własnego pomysłu wszystkie przedmioty w grze. Projektuj meble przy stole kreślarskim, łącząc różnorodne kształty i materiały w prostym, ale efektywnym edytorze. MALOWANIE: włóż kombinezon, weź pędzle w dłoń i pokoloruj świat. Możesz projektować tapety, podłogi, a nawet T-shirty dla siebie i innych mieszkańców. Wszyscy w miasteczku będą nosić Twoje unikalne kreacje! BUDOWANIE: skorzystaj z pomocy budowniczego miejskiego i zacznij rozbudowywać miasteczko. Dowolnie rozmieszczaj budynki i przygotuj je na przyjęcie nowych mieszkańców. URZĄDZANIE: projektuj wnętrza i otoczenie domów, wybieraj wzory i rozmieszczaj meble, aby stworzyć domy, które przypadną do gustu Twoim nowym znajomym. UPRAWIANIE: zmień dowolnie wybrany skrawek ziemi w poletko, na którym będziesz uprawiać warzywa i inne rośliny. Wykorzystaj ogrodnicze umiejętności, żeby wyhodować i sprzedać najlepsze plony. WĘDKOWANIE: spędź spokojny poranek na jednym ze stanowisk wędkarskich w świecie Hokko i stwórz własną linię trofeów. Przeróżne ryby posiadają różnorodne zwyczaje, więc musisz stosownie dobierać strategie, a każdy połów jest odrębnym wyzwaniem. POLOWANIE NA OWADY: w świecie Hokko napotkasz niemało fruwających i drepczących owadów, które możesz schwytać, by stworzyć własną kolekcję. Rozglądaj się pilnie — nigdy nie wiadomo, co może kryć się wśród zarośli!
 • Producent Team17 
 • Wersja językowa polska 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Team17 – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Team17, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Team17 jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry na PS4 do 150 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Epic Chef PS4 / PS5, KGP4EPICCHEF

Epic Chef PS4 / PS5, KGP4EPICCHEF Najniższa Cena Online Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania, a także prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą świetną potrawę! Twórz pyszne dania! Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, iż możesz eksperymentować z tysiącami najróżniejszych kombinacji elementów, żeby opracować niepowtarzalne menu pełne wybornych potraw.Bitwy szefów kuchni! Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, by przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od przeróżnych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, iż nie ma dwóch takich samych bitew.Domek na prerii Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw i hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt zróżnicowanych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i poprawiaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.Sprytny kucharz! Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania składników, a nawet tworzenia nowych przepisów!Odkrywaj Ambrozję! Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać rozmaite lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a nawet spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przychylnych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami. Kuchenna opowieść Poznaj zabawną historię z galerią ciekawych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta. Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, żeby zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!
 • Producent Team17 
 • Wersja językowa angielska 

3 ★  Hokko Life Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X)

Hokko Life Gra na Xbox One (Kompatybilna z Xbox Series X) Najniższa Cena Online Hokko Life to urodziwa, pobudzająca kreatywność społecznościowa gra symulacyjna. Wysiądź z pociągu w miasteczku Hokko i zacznij urządzać swój nowy dom! Pomóż zmienić tę spokojną mieścinę w przeurocze sielskie miasteczko, w którym każdy się zakocha. Z młotkiem i farbami w ręku możesz własnoręcznie zaprojektować, zbudować i urządzić domy wszelkich Twoich nowych znajomych! Obudź w sobie kreatywność! Zajmij się pracą w starym, zakurzonym warsztacie i uwolnij kreatywność! Twórz materiały, łącz je na dowolnie wybrane sposoby i wyrabiaj świeże, rewelacyjne meble oraz inne przedmioty dla mieszkańców miasteczka. Zbieraj kwiaty, mieszaj farby i używaj ich do projektowania tapet, podłóg, a nawet ubrań! Zaprojektujesz miejsko-industrialną serię mebli czy może komplet jaskrawych kwiecistych tapet? posiadając do dyspozycji warsztat, możesz z pełną swobodą zaprojektować miasteczko, w którym mieszkańcy zakochają się bez pamięci. cechy gry TWORZENIE: udaj się do lasu albo do opuszczonej kopalni, aby narąbać drewna i wydobyć lub wykopać minimalistycznce. Przynieś je do miasteczka, żeby wytworzyć z nich materiały, które możesz następnie wykorzystać w swych projektach. PROJEKTOWANIE: zbierz uzyskane materiały i udaj się do warsztatu, by wykonać według własnego pomysłu wszystkie przedmioty w grze. Projektuj meble przy stole kreślarskim, łącząc najróżniejsze kształty i materiały w prostym, ale sprawnym edytorze. MALOWANIE: włóż kombinezon, weź pędzle w dłoń i pokoloruj świat. Możesz projektować tapety, podłogi, a choćby T-shirty dla siebie i innych mieszkańców. Wszyscy w miasteczku będą nosić Twoje niepowtarzalne kreacje! BUDOWANIE: skorzystaj z pomocy budowniczego miejskiego i zacznij rozbudowywać miasteczko. Dowolnie rozmieszczaj budynki i przygotuj je na przyjęcie nowych mieszkańców. URZĄDZANIE: projektuj wnętrza i otoczenie domów, wybieraj wzory i rozmieszczaj meble, żeby stworzyć domy, które przypadną do gustu Twoim nowym znajomym. UPRAWIANIE: zmień dowolnie wybrany skrawek ziemi w poletko, na którym będziesz uprawiać warzywa i inne rośliny. Wykorzystaj ogrodnicze umiejętności, żeby wyhodować i sprzedać najlepsze plony. WĘDKOWANIE: spędź spokojny poranek na jednym ze stanowisk wędkarskich w świecie Hokko i stwórz własną serię trofeów. Rozmaite ryby mają najróżniejsze zwyczaje, więc musisz adekwatnie dobierać strategie, a każdy połów jest odrębnym wyzwaniem. POLOWANIE NA OWADY: w świecie Hokko napotkasz niemało fruwających i drepczących owadów, które możesz schwytać, by stworzyć własną kolekcję. Rozglądaj się pilnie — nigdy nie wiadomo, co może kryć się wśród zarośli!
 • Producent Team17 

5 ★  Hokko life gra playstation 4 cenega marki Team17

Hokko life gra playstation 4 cenega marki Team17 Najniższa Cena Online Hokko Life to przeurocza, pobudzająca kreatywność społecznościowa gra symulacyjna. Wysiądź z pociągu w miasteczku Hokko i zacznij urządzać swój nowy dom! Pomóż zmienić tę spokojną mieścinę w przeurocze sielskie miasteczko, w którym każdy się zakocha. Z młotkiem i farbami w ręku możesz własnoręcznie zaprojektować, zbudować i urządzić domy wszelkich Twoich nowych znajomych! Obudź w sobie kreatywność! Zajmij się pracą w starym, zakurzonym warsztacie i uwolnij kreatywność! Twórz materiały, łącz je na dowolnie wybrane sposoby i wyrabiaj świeże, wspaniałe meble i inne przedmioty dla mieszkańców miasteczka. Zbieraj kwiaty, mieszaj farby i używaj ich do projektowania tapet, podłóg, a choćby ciuchów! Zaprojektujesz miejsko-industrialną serię mebli czy może zestaw jaskrawych kwiecistych tapet? mając do dyspozycji warsztat, możesz z pełną swobodą zaprojektować miasteczko, w którym mieszkańcy zakochają się bez pamięci. cechy gry TWORZENIE: udaj się do lasu albo do opuszczonej kopalni, by narąbać drewna i wydobyć albo wykopać surowce. Przynieś je do miasteczka, aby wytworzyć z nich materiały, które możesz następnie zastosować w swoich projektach. PROJEKTOWANIE: zbierz uzyskane materiały i udaj się do warsztatu, aby wykonać według własnego pomysłu wszystkie przedmioty w grze. Projektuj meble przy stole kreślarskim, łącząc zróżnicowane kształty i materiały w prostym, ale sprawnym edytorze. MALOWANIE: włóż kombinezon, weź pędzle w dłoń i pokoloruj świat. Możesz projektować tapety, podłogi, a nawet T-shirty dla siebie i innych mieszkańców. Wszyscy w miasteczku będą nosić Twoje oryginalne kreacje! BUDOWANIE: skorzystaj z pomocy budowniczego miejskiego i zacznij rozbudowywać miasteczko. Dowolnie rozmieszczaj budynki i przygotuj je na przyjęcie nowych mieszkańców. URZĄDZANIE: projektuj wnętrza i otoczenie domów, wybieraj wzory i rozmieszczaj meble, by stworzyć domy, które przypadną do gustu Twoim nowym znajomym. UPRAWIANIE: zmień dowolnie wybrany skrawek ziemi w poletko, na którym będziesz uprawiać warzywa i inne rośliny. Wykorzystaj ogrodnicze umiejętności, by wyhodować i sprzedać najlepsze plony. WĘDKOWANIE: spędź spokojny poranek na jednym ze stanowisk wędkarskich w świecie Hokko i stwórz własną kolekcję trofeów. Rozmaite ryby mają różne zwyczaje, więc musisz stosownie dobierać strategie, a każdy połów jest odrębnym wyzwaniem. POLOWANIE NA OWADY: w świecie Hokko napotkasz niemało fruwających i drepczących owadów, które możesz schwytać, aby stworzyć własną kolekcję. Rozglądaj się pilnie — nigdy nie wiadomo, co może kryć się wśród zarośli!
 • Producent Team17 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Xbox Series X - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Epic chef nintendo switch marki Team17

Epic chef nintendo switch marki Team17 Najniższa Cena Online Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania, a także prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą idealną potrawę! Twórz pyszne dania! Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, że możesz eksperymentować z tysiącami różnorodnych kompozycji komponentów, by opracować specyficzne menu pełne wybornych potraw.Bitwy szefów kuchni! Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, żeby przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od rozmaitych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, że nie ma dwóch takich samych bitew.Domek na prerii Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw, a także hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt najróżniejszych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i poprawiaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.Sprytny kucharz! Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania części, a choćby tworzenia nowych przepisów!Odkrywaj Ambrozję! Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać rozmaite lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a nawet spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przyjaznych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami. Kuchenna opowieść Poznaj zabawną historię z galerią niebanalnych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta. Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, żeby zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!
 • Producent Team17 

7 ★  Hokko Life Gra Nintendo Switch CENEGA, KGNSHOKKOLIFE

Hokko Life Gra Nintendo Switch CENEGA, KGNSHOKKOLIFE Najniższa Cena Online Hokko Life to urokliwa, pobudzająca kreatywność społecznościowa gra symulacyjna. Wysiądź z pociągu w miasteczku Hokko i zacznij urządzać swój nowy dom! Pomóż zmienić tę spokojną mieścinę w przeurocze sielskie miasteczko, w którym każdy się zakocha. Z młotkiem i farbami w ręku możesz własnoręcznie zaprojektować, zbudować i urządzić domy wszelkich Twoich nowych znajomych! Obudź w sobie kreatywność! Zajmij się pracą w starym, zakurzonym warsztacie i uwolnij kreatywność! Twórz materiały, łącz je na dowolnie wybrane sposoby i wyrabiaj świeże, idealne meble oraz inne przedmioty dla mieszkańców miasteczka. Zbieraj kwiaty, mieszaj farby i używaj ich do projektowania tapet, podłóg, a choćby ubrań! Zaprojektujesz miejsko-industrialną linię mebli czy może zestaw jaskrawych kwiecistych tapet? mając do dyspozycji warsztat, możesz z pełną swobodą zaprojektować miasteczko, w którym mieszkańcy zakochają się bez pamięci. parametry gry TWORZENIE: udaj się do lasu lub do opuszczonej kopalni, żeby narąbać drewna i wydobyć albo wykopać minimalistycznce. Przynieś je do miasteczka, by wytworzyć z nich materiały, które możesz następnie wykorzystać w swych projektach. PROJEKTOWANIE: zbierz uzyskane materiały i udaj się do warsztatu, żeby wykonać według własnego pomysłu wszystkie przedmioty w grze. Projektuj meble przy stole kreślarskim, łącząc zróżnicowane kształty i materiały w prostym, ale wydajnym edytorze. MALOWANIE: włóż kombinezon, weź pędzle w dłoń i pokoloruj świat. Możesz projektować tapety, podłogi, a nawet T-shirty dla siebie i innych mieszkańców. Wszyscy w miasteczku będą nosić Twoje oryginalne kreacje! BUDOWANIE: skorzystaj z pomocy budowniczego miejskiego i zacznij rozbudowywać miasteczko. Dowolnie rozmieszczaj budynki i przygotuj je na przyjęcie nowych mieszkańców. URZĄDZANIE: projektuj wnętrza i otoczenie domów, wybieraj wzory i rozmieszczaj meble, by stworzyć domy, które przypadną do gustu Twoim nowym znajomym. UPRAWIANIE: zmień dowolnie wybrany skrawek ziemi w poletko, na którym będziesz uprawiać warzywa i inne rośliny. Wykorzystaj ogrodnicze umiejętności, aby wyhodować i sprzedać najlepsze plony. WĘDKOWANIE: spędź spokojny poranek na jednym ze stanowisk wędkarskich w świecie Hokko i stwórz własną serię trofeów. Najróżniejsze ryby mają rozmaite zwyczaje, więc musisz odpowiednio dobierać strategie, a każdy połów jest odrębnym wyzwaniem. POLOWANIE NA OWADY: w świecie Hokko napotkasz mnóstwo fruwających i drepczących owadów, które możesz schwytać, żeby stworzyć własną linię. Rozglądaj się pilnie — nigdy nie wiadomo, co może kryć się wśród zarośli!
 • Producent Team17 

8 ★  Overcooked! Jesz ile chcesz Xbox Series X

Overcooked! Jesz ile chcesz Xbox Series X Najniższa Cena Online W tej pysznej, kompletnej edycji wyszukasz odnowione i połączone gry Overcooked! i Overcooked! 2 - Rozgotowani! wraz z całą dodatkową zawartością. Zakosztuj kulinarnego chaosu, odkrywając setki stopni i grając w trybie współpracy w coraz to groźniejszych i dziwniejszych kuchniach. ponadto, w Jesz ile chcesz po raz pierwszy w historii pierwsza część linii dostanie polską wersję językową (napisy)! Overcooked! teraz onlinePo raz pierwszy gra Overcooked! ma w pełni zintegrowany tryb gry wieloosobowej online. Podziwiaj ulubione kuchnie z obydwu części gry we perfekcyjnej oprawie 4K i graj ONLINE! Wieloplatformowy tryb gry wieloosobowejZakosztuj kulinarnego chaosu ze wszystkimi znajomymi dzięki wieloplatformowemu trybowi wieloosobowemu i funkcji czatu głosowego. Wspólna kolejka gry wieloosobowej oznacza krótszy czas oczekiwania na grę i więcej czasu na kulinarną rozwałkę! Uczta dla oczu!Dzięki niesamowitej oprawie 4K obie gry z serii Overcooked! wyglądają teraz lepiej niżeli kiedykolwiek. Pyszna nowa zawartość!nowe stopnie, nowi kucharze, nowy wymiar chaosu tylko w edycji Overcooked! Jesz ile chcesz. Niemało trybów!Gracze posiadają do dyspozycji tryb kampanii, przetrwania i ćwiczeniowy i wprowadzony w edycji Jesz ile chcesz tryb wspomagania! Ten ostatni obejmuje liczne opcje dla kucharzy preferujących spokojniejszą rozgrywkę więcej czasu na przyrządzenie potraw, dłuższe rundy oraz możliwość pomijania stopni. Gra dostępna dla wszelkich!Overcooked! Jesz ile chcesz mieści opcje ułatwień dostępu, dzięki którym jak najwięcej graczy może dołączyć do kulinarnej zabawy, w tym skalowalny interfejs, czcionkę dla dyslektyków i tryb dla daltonistów.
 • Producent Team17 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Team17 najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Team17 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Team17 w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najlepsze gry na konsole – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Team17 nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *