Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Team17 – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Team17. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Team17,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Team17,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Team17 najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Team17, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Team17, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Epic chef nintendo switch marki Team17

Epic chef nintendo switch marki Team17 Najniższa Cena Online Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania i prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą genialną potrawę! Twórz pyszne dania! Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, iż możesz eksperymentować z tysiącami zróżnicowanych kompilacji składników, by opracować oryginalne menu pełne wybornych potraw.Bitwy szefów kuchni! Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, aby przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od zróżnicowanych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, iż nie ma dwóch takich samych bitew.Domek na prerii Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw oraz hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt najróżniejszych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i ulepszaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.Sprytny kucharz! Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania składników, a nawet tworzenia nowych przepisów!Odkrywaj Ambrozję! Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać różne lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a nawet spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przychylnych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami. Kuchenna opowieść Poznaj zabawną historię z galerią ciekawych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta. Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, aby zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!
 • Producent Team17 

3 ★  Hokko life gra playstation 4 cenega marki Team17

Hokko life gra playstation 4 cenega marki Team17 Najniższa Cena Online Hokko Life to przeurocza, pobudzająca kreatywność społecznościowa gra symulacyjna. Wysiądź z pociągu w miasteczku Hokko i zacznij urządzać swój nowy dom! Pomóż zmienić tę spokojną mieścinę w przeurocze sielskie miasteczko, w którym każdy się zakocha. Z młotkiem i farbami w ręku możesz własnoręcznie zaprojektować, zbudować i urządzić domy wszystkich Twoich nowych znajomych! Obudź w sobie kreatywność! Zajmij się pracą w starym, zakurzonym warsztacie i uwolnij kreatywność! Twórz materiały, łącz je na dowolnie wybrane sposoby i wyrabiaj świeże, nieprzeciętne meble, a także inne przedmioty dla mieszkańców miasteczka. Zbieraj kwiaty, mieszaj farby i używaj ich do projektowania tapet, podłóg, a choćby ubrań! Zaprojektujesz miejsko-industrialną linię mebli czy może komplet jaskrawych kwiecistych tapet? mając do dyspozycji warsztat, możesz z całkowitą swobodą zaprojektować miasteczko, w którym mieszkańcy zakochają się bez pamięci. atrybuty gry TWORZENIE: udaj się do lasu albo do opuszczonej kopalni, żeby narąbać drewna i wydobyć lub wykopać bezkompromisowce. Przynieś je do miasteczka, by wytworzyć z nich materiały, które możesz następnie zastosować w swoich projektach. PROJEKTOWANIE: zbierz uzyskane materiały i udaj się do warsztatu, by wykonać według własnego pomysłu wszystkie przedmioty w grze. Projektuj meble przy stole kreślarskim, łącząc różnorodne kształty i materiały w prostym, ale efektywnym edytorze. MALOWANIE: włóż kombinezon, weź pędzle w dłoń i pokoloruj świat. Możesz projektować tapety, podłogi, a nawet T-shirty dla siebie i innych mieszkańców. Wszyscy w miasteczku będą nosić Twoje unikalne kreacje! BUDOWANIE: skorzystaj z pomocy budowniczego miejskiego i zacznij rozbudowywać miasteczko. Dowolnie rozmieszczaj budynki i przygotuj je na przyjęcie nowych mieszkańców. URZĄDZANIE: projektuj wnętrza i otoczenie domów, wybieraj wzory i rozmieszczaj meble, aby stworzyć domy, które przypadną do gustu Twoim nowym znajomym. UPRAWIANIE: zmień dowolnie wybrany skrawek ziemi w poletko, na którym będziesz uprawiać warzywa i inne rośliny. Wykorzystaj ogrodnicze umiejętności, żeby wyhodować i sprzedać najlepsze plony. WĘDKOWANIE: spędź spokojny poranek na jednym ze stanowisk wędkarskich w świecie Hokko i stwórz własną linię trofeów. Przeróżne ryby posiadają różnorodne zwyczaje, więc musisz stosownie dobierać strategie, a każdy połów jest odrębnym wyzwaniem. POLOWANIE NA OWADY: w świecie Hokko napotkasz niemało fruwających i drepczących owadów, które możesz schwytać, by stworzyć własną kolekcję. Rozglądaj się pilnie — nigdy nie wiadomo, co może kryć się wśród zarośli!
 • Producent Team17 
 • Wersja językowa polska 

4 ★  Epic Chef PS4 / PS5, KGP4EPICCHEF

Epic Chef PS4 / PS5, KGP4EPICCHEF Najniższa Cena Online Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania, a także prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą idealną potrawę! Twórz pyszne dania! Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, iż możesz eksperymentować z tysiącami rozmaitych kompilacji komponentów, by opracować specyficzne menu pełne wybornych potraw.Bitwy szefów kuchni! Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, aby przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od przeróżnych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, że nie ma dwóch takich samych bitew.Domek na prerii Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw, a także hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt zróżnicowanych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i udoskonalaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.Sprytny kucharz! Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania składników, a choćby tworzenia nowych przepisów!Odkrywaj Ambrozję! Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać najróżniejsze lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a choćby spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przyjaznych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami. Kuchenna opowieść Poznaj zabawną historię z galerią niebanalnych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta. Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, by zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!
 • Producent Team17 
 • Wersja językowa angielska 

5 ★  Gord - gra na xbox series x marki Team17

Gord - gra na xbox series x marki Team17 Najniższa Cena Online Data premiery:lato 2023;przystępne wyłącznie na Xbox Series:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:nie;Funkcje sieciowe rodzaj:dodatki do gry;Gatunek:przygodowa, strategia;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Gra strategiczno-przygodowa w klimatach dark fantasy osadzona w pełnym niebezpieczeństw, opustoszałym świecie natchnionym słowiańską mitologią;Opis:Musisz wytwarzać, żeby przetrwać ataki plugawych stworzeń. Zwycięstwo będzie jednak wymagało poskromienia ciemności kryjącej się za bramami.;Platforma:Xbox Series X;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):16+;Ratingi:Przemoc;rodzaj wydania:podstawowe;Tryb gry:singleplayer (jednoosobowy);Twórca:Covenant;Tytuł gry (wariantowanie):GORD;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:Team17;Wyjście wideo HD:2160p, 1080p;kryteria sprzętowe:konsola Xbox Series X;kryteria systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji Xbox (sprzedawanej osobno)...
 • Producent Team17 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Square Enix - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Blasphemous 2 - gra na nintendo switch marki Team17

Blasphemous 2 - gra na nintendo switch marki Team17 Najniższa Cena Online W drugiej księdze z serii gier Blasphemous powraca ten, którego zwą The Penitent One. To kontynuacja historii opowiedzianej w bezpłatnym rozszerzeniu Wounds of Eventide do oryginalnej gry, w którym to Serce na niebie zwiastowało powrót Cudu i przepowiedziało narodziny nowego cudownego dziecka. Obudziwszy się w dziwnej, nieznanej krainie z dala od miejsca swojego ostatniego spoczynku, The Penitent One zostaje ponownie wpędzony w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania. Nie ma innego wyjścia – musi zbadać każdy zakamarek tego nowego, pełnego niebezpieczeństw świata i odkryć wszystkie jego dawno zapomniane tajemnice. Na twojej drodze stoją hordy groteskowych wrogów, których brutalny The Penitent One musi ostatecznie osądzić. Wśród mroku czyhają zaś potężni, wynaturzeni bossowie chcący odesłać cię z powrotem do twojego grobu. Pokonanie ich nie będzie łatwe, lecz w Blasphemous 2 masz do dyspozycji więcej możliwości personalizowania i polepszania swego zestawu umiejętności. Jest także kilka nowych rodzajów wyjątkowej broni do dzierżenia z całkowitą gorliwością i niesłabnącą furią. Zwycięstwo może więc być w zasięgu ręki. Pewne jest tylko jedno: pokuta nie ma końca atrybuty GRY: Eksploruj bogaty nieliniowy świat - Budzisz się w dziwnej, nieznanej krainie, a twoja podróż początkuje się od nowa wśród czarująco groteskowych krajobrazów pełnych gotyckiego uroku i śmiertelnych pułapek. To, w jaki sposób będziesz się poruszać po tym labiryntowym świecie, zależy od ciebie. Tutaj nie ma ślepych uliczek – są tylko rachunki do wyrównania. Brutalna walka - The Penitent One nie okazuje litości, a dzięki nowym rodzajom broni oferującym świeże ruchy, brutalne egzekucje i rozbudowane kompozycje ciosów deszcz zniszczenia spadnie na każdego, kto stanie ci na drodze. przypasuj rozgrywkę do swoich potrzeb - Blasphemous 2 oferuje świeże sposoby gry, w tym możliwość personalizowania i polepszania podstawowego zestawu umiejętności i kilka nowych broni, dzięki którym sprowadzisz zagładę na wrogów. Zdumiewające, pełne wrażeń walki z bossami - Na drodze do twojego celu stoją całe hordy potwornych wrogów. Wypaczeni bossowie o oryginalnych atakach i mocnych zdolnościach pozwolą ci się sprawdzić w trakcie walki o zwycięstwo, gdy już opadnie kurz. Eksploruj bogaty, nowy świat - Czeka na ciebie całkiem nowy świat pełen tajemniczych postaci niezależnych, z którymi możesz wejść w interakcję. Niektórzy z nich oferują pomoc, inni sami jej potrzebują, a jeszcze inni wyślą cię na śmiertelnie niebezpieczne misje, chcąc odzyskać dawno zapomniane przedmioty. Masz mnóstwo zadań do wykonania i sporo miejsc do odwiedzenia, a poznane historie i mity pomogą ci rozwikłać liczne tajemnice, dzięki którym lepiej zrozumiesz ten nowy, dziwny świat.
 • Producent Team17 

7 ★  Blasphemous 2 - Gra na Xbox Series X

Blasphemous 2 - Gra na Xbox Series X Najniższa Cena Online W drugiej księdze z serii gier Blasphemous powraca ten, którego zwą The Penitent One. To kontynuacja historii opowiedzianej w bezpłatnym rozszerzeniu Wounds of Eventide do oryginalnej gry, w którym to Serce na niebie zwiastowało powrót Cudu i przepowiedziało narodziny nowego cudownego dziecka. Obudziwszy się w dziwnej, nieznanej krainie z dala od miejsca swojego ostatniego spoczynku, The Penitent One zostaje ponownie wpędzony w niekończący się proces życia, śmierci i zmartwychwstania. Nie ma innego wyjścia musi zbadać każdy zakamarek tego nowego, pełnego niebezpieczeństw świata i odkryć wszystkie jego dawno zapomniane tajemnice. Na twojej drodze stoją hordy groteskowych wrogów, których brutalny The Penitent One musi ostatecznie osądzić. Wśród mroku czyhają zaś potężni, wynaturzeni bossowie chcący odesłać cię z powrotem do twojego grobu. Pokonanie ich nie będzie proste, ale w Blasphemous 2 masz do dyspozycji więcej możliwości personalizowania i polepszania swego zestawu umiejętności. Jest także kilka nowych rodzajów unikatowej broni do dzierżenia z całkowitą gorliwością i niesłabnącą furią. Zwycięstwo może więc być w zasięgu ręki. Pewne jest tylko jedno: pokuta nie ma końca Eksploruj bogaty nieliniowy świat - Budzisz się w dziwnej, nieznanej krainie, a twoja podróż inicjuje się od nowa wśród czarująco groteskowych krajobrazów pełnych gotyckiego uroku i śmiertelnych pułapek. To, w jaki sposób będziesz się poruszać po tym labiryntowym świecie, zależy od ciebie. Tutaj nie ma ślepych uliczek są tylko rachunki do wyrównania. Brutalna walka - The Penitent One nie okazuje litości, a dzięki nowym rodzajom broni proponującym świeże ruchy, brutalne egzekucje i rozbudowane kompozycje ciosów deszcz zniszczenia spadnie na każdego, kto stanie ci na drodze. przypasuj rozgrywkę do swoich potrzeb - Blasphemous 2 oferuje świeże sposoby gry, w tym możliwość personalizowania i polepszania podstawowego zestawu umiejętności i kilka nowych broni, dzięki którym sprowadzisz zagładę na wrogów. Zdumiewające, pełne wrażeń walki z bossami - Na drodze do twojego celu stoją całe hordy potwornych wrogów. Wypaczeni bossowie o niepowtarzalnych atakach i konkretnych zdolnościach pozwolą ci się sprawdzić podczas walki o zwycięstwo, gdy już opadnie kurz. Eksploruj bogaty, nowy świat - Czeka na ciebie całkiem nowy świat pełen enigmatycznych postaci niezależnych, z którymi możesz wejść w interakcję. Niektórzy z nich oferują pomoc, inni sami jej potrzebują, a jeszcze inni wyślą cię na śmiertelnie niebezpieczne misje, chcąc odzyskać dawno zapomniane przedmioty. Masz niemało zadań do wykonania i dużo miejsc do odwiedzenia, a poznane historie i mity pomogą ci rozwikłać liczne tajemnice, dzięki którym lepiej zrozumiesz ten nowy, dziwny świat.
 • Producent Team17 

8 ★  Blasphemous 2 - Gra na PS5

Blasphemous 2 - Gra na PS5 Najniższa Cena Online W drugiej księdze z serii gier Blasphemous powraca ten, którego zwą The Penitent One. To kontynuacja historii opowiedzianej w darmowym rozszerzeniu Wounds of Eventide do oryginalnej gry, w którym to Serce na niebie zwiastowało powrót Cudu i przepowiedziało narodziny nowego cudownego dziecka. Obudziwszy się w dziwnej, nieznanej krainie z dala od miejsca swego ostatniego spoczynku, The Penitent One zostaje ponownie wpędzony w niekończący się proces życia, śmierci i zmartwychwstania. Nie ma innego wyjścia – musi zbadać każdy zakamarek tego nowego, pełnego niebezpieczeństw świata i odkryć wszystkie jego dawno zapomniane tajemnice. Na twojej drodze stoją hordy groteskowych wrogów, których brutalny The Penitent One musi ostatecznie osądzić. Wśród mroku czyhają zaś potężni, wynaturzeni bossowie chcący odesłać cię z powrotem do twojego grobu. Pokonanie ich nie będzie łatwe, ale w Blasphemous 2 masz do dyspozycji więcej możliwości personalizowania i polepszania swojego zestawu umiejętności. Jest również kilka nowych rodzajów nieszablonowej broni do dzierżenia z pełną gorliwością i niesłabnącą furią. Zwycięstwo może więc być w zasięgu ręki. Pewne jest tylko jedno: pokuta nie ma końca atrybuty GRY: Eksploruj bogaty nieliniowy świat - Budzisz się w dziwnej, nieznanej krainie, a twoja podróż inicjuje się od nowa wśród czarująco groteskowych krajobrazów pełnych gotyckiego uroku i śmiertelnych pułapek. To, w jaki sposób będziesz się poruszać po tym labiryntowym świecie, zależy od ciebie. Tutaj nie ma ślepych uliczek – są tylko rachunki do wyrównania. Brutalna walka - The Penitent One nie okazuje litości, a dzięki nowym rodzajom broni oferującym świeże ruchy, brutalne egzekucje i rozbudowane kombinacje ciosów deszcz zniszczenia spadnie na każdego, kto stanie ci na drodze. dostosuj rozgrywkę do swoich potrzeb - Blasphemous 2 proponuje świeże sposoby gry, w tym możliwość personalizowania i polepszania podstawowego zestawu umiejętności oraz kilka nowych broni, dzięki którym sprowadzisz zagładę na wrogów. Zdumiewające, pełne wrażeń walki z bossami - Na drodze do twojego celu stoją całe hordy potwornych wrogów. Wypaczeni bossowie o niepowtarzalnych atakach i potężnych zdolnościach pozwolą ci się sprawdzić podczas walki o zwycięstwo, gdy już opadnie kurz. Eksploruj bogaty, nowy świat - Czeka na ciebie całkiem nowy świat pełen nieodgadnionych postaci niezależnych, z którymi możesz wejść w interakcję. Niektórzy z nich proponują pomoc, inni sami jej potrzebują, a jeszcze inni wyślą cię na śmiertelnie niebezpieczne misje, chcąc odzyskać dawno zapomniane przedmioty. Masz mnóstwo zadań do wykonania i niemało miejsc do odwiedzenia, a poznane historie i mity pomogą ci rozwikłać liczne tajemnice, dzięki którym lepiej zrozumiesz ten nowy, dziwny świat.
 • Producent Team17 

10 ★  Team17 Moving out 2 - gra na ps5 (5056208819703)

Team17 Moving out 2 - gra na ps5 (5056208819703) Najniższa Cena Online Data premiery:15.08.2023;dostępne wyłącznie na PlayStation:nie;Działa z PlayStation Move:nie;Działa z PlayStation VR:nie;Edycja:charakterystyczna;Funkcje sieciowe:tak;Gatunek:zręcznościowa;Kod regionu:region 2;Nośnik:płyta Blu-ray;Opis:Szalona kontynuacja światowej sławy symulatora przeprowadzek opartego na zasadach fizyki.;Opis:Załóż uniform Smooth Moves i, pracując jako specjalista ds. aranżacji i relokacji umeblowania w pojedynkę albo nawet z trójką znajomych, pomóż przeprowadzić się mieszkańcom Packmore i innych miejsc!;Platforma:PlayStation 5;Przedsprzedaż (preorder):tak;Przedział wiekowy (PEGI):3+;wariant wydania:podstawowe;Tryb gry:multiplayer (wieloosobowy), singleplayer (jednoosobowy);Twórca:SMG Studio;Tytuł gry (wariantowanie):Moving Out 2;Wersja:fizyczna;Wersja językowa:polska (napisy), angielska;Wydawca:Team17;Wyjście video HD:2160p, 1080p;wymagania sprzętowe:konsola PlayStation 5;wymogi systemowe:tryb dla wielu graczy online na konsoli wymaga subskrypcji PlayStation Plus (sprzedawanej osobno)...
 • Producent Team17 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Atlus - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Team17 – Ranking listopad 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Team17, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Team17 jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Epic Chef PS4 / PS5, KGP4EPICCHEF

Epic Chef PS4 / PS5, KGP4EPICCHEF Najniższa Cena Online Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania, a także prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą świetną potrawę! Twórz pyszne dania! Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, iż możesz eksperymentować z tysiącami najróżniejszych kombinacji elementów, żeby opracować niepowtarzalne menu pełne wybornych potraw.Bitwy szefów kuchni! Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, by przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od przeróżnych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, iż nie ma dwóch takich samych bitew.Domek na prerii Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw i hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt zróżnicowanych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i poprawiaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.Sprytny kucharz! Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania składników, a nawet tworzenia nowych przepisów!Odkrywaj Ambrozję! Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać rozmaite lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a nawet spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przychylnych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami. Kuchenna opowieść Poznaj zabawną historię z galerią ciekawych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta. Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, żeby zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!
 • Producent Team17 
 • Wersja językowa angielska 

2 ★  Blasphemous 2 - Gra na Xbox Series X

Blasphemous 2 - Gra na Xbox Series X Najniższa Cena Online W drugiej księdze z kolekcji gier Blasphemous powraca ten, którego zwą The Penitent One. To kontynuacja historii opowiedzianej w darmowym zwiększeniu Wounds of Eventide do oryginalnej gry, w którym to Serce na niebie zwiastowało powrót Cudu i przepowiedziało narodziny nowego cudownego dziecka. Obudziwszy się w dziwnej, nieznanej krainie z dala od miejsca swego ostatniego spoczynku, The Penitent One zostaje ponownie wpędzony w niekończący się proces życia, śmierci i zmartwychwstania. Nie ma innego wyjścia musi zbadać każdy zakamarek tego nowego, pełnego niebezpieczeństw świata i odkryć wszystkie jego dawno zapomniane tajemnice. Na twojej drodze stoją hordy groteskowych wrogów, których brutalny The Penitent One musi ostatecznie osądzić. Wśród mroku czyhają zaś potężni, wynaturzeni bossowie chcący odesłać cię z powrotem do twojego grobu. Pokonanie ich nie będzie proste, lecz w Blasphemous 2 masz do dyspozycji więcej możliwości personalizowania i polepszania swego zestawu umiejętności. Jest także kilka nowych rodzajów unikatowej broni do dzierżenia z całkowitą gorliwością i niesłabnącą furią. Zwycięstwo może więc być w zasięgu ręki. Pewne jest tylko jedno: pokuta nie ma końca Eksploruj bogaty nieliniowy świat - Budzisz się w dziwnej, nieznanej krainie, a twoja podróż inicjuje się od nowa wśród czarująco groteskowych krajobrazów pełnych gotyckiego uroku i śmiertelnych pułapek. To, w jaki sposób będziesz się poruszać po tym labiryntowym świecie, zależy od ciebie. Tutaj nie ma ślepych uliczek są tylko rachunki do wyrównania. Brutalna walka - The Penitent One nie okazuje litości, a dzięki nowym rodzajom broni proponującym świeże ruchy, brutalne egzekucje i rozbudowane kombinacje ciosów deszcz zniszczenia spadnie na każdego, kto stanie ci na drodze. przystosuj rozgrywkę do swych potrzeb - Blasphemous 2 proponuje świeże sposoby gry, w tym możliwość personalizowania i polepszania podstawowego zestawu umiejętności oraz kilka nowych broni, dzięki którym sprowadzisz zagładę na wrogów. Zdumiewające, pełne wrażeń walki z bossami - Na drodze do twojego celu stoją całe hordy potwornych wrogów. Wypaczeni bossowie o unikalnych atakach i mocnych zdolnościach pozwolą ci się sprawdzić podczas walki o zwycięstwo, gdy już opadnie kurz. Eksploruj bogaty, nowy świat - Czeka na ciebie całkiem nowy świat pełen tajemniczych postaci niezależnych, z którymi możesz wejść w interakcję. Niektórzy z nich oferują pomoc, inni sami jej potrzebują, a jeszcze inni wyślą cię na śmiertelnie niebezpieczne misje, chcąc odzyskać dawno zapomniane przedmioty. Masz niemało zadań do wykonania i sporo miejsc do odwiedzenia, a poznane historie i mity pomogą ci rozwikłać liczne tajemnice, dzięki którym lepiej zrozumiesz ten nowy, dziwny świat.
 • Producent Team17 

4 ★  Hokko life gra playstation 4 cenega marki Team17

Hokko life gra playstation 4 cenega marki Team17 Najniższa Cena Online Hokko Life to przeurocza, pobudzająca kreatywność społecznościowa gra symulacyjna. Wysiądź z pociągu w miasteczku Hokko i zacznij urządzać swój nowy dom! Pomóż zmienić tę spokojną mieścinę w przeurocze sielskie miasteczko, w którym każdy się zakocha. Z młotkiem i farbami w ręku możesz własnoręcznie zaprojektować, zbudować i urządzić domy wszelkich Twoich nowych znajomych! Obudź w sobie kreatywność! Zajmij się pracą w starym, zakurzonym warsztacie i uwolnij kreatywność! Twórz materiały, łącz je na dowolnie wybrane sposoby i wyrabiaj świeże, wspaniałe meble i inne przedmioty dla mieszkańców miasteczka. Zbieraj kwiaty, mieszaj farby i używaj ich do projektowania tapet, podłóg, a choćby ciuchów! Zaprojektujesz miejsko-industrialną serię mebli czy może zestaw jaskrawych kwiecistych tapet? mając do dyspozycji warsztat, możesz z pełną swobodą zaprojektować miasteczko, w którym mieszkańcy zakochają się bez pamięci. cechy gry TWORZENIE: udaj się do lasu albo do opuszczonej kopalni, by narąbać drewna i wydobyć albo wykopać surowce. Przynieś je do miasteczka, aby wytworzyć z nich materiały, które możesz następnie zastosować w swoich projektach. PROJEKTOWANIE: zbierz uzyskane materiały i udaj się do warsztatu, aby wykonać według własnego pomysłu wszystkie przedmioty w grze. Projektuj meble przy stole kreślarskim, łącząc zróżnicowane kształty i materiały w prostym, ale sprawnym edytorze. MALOWANIE: włóż kombinezon, weź pędzle w dłoń i pokoloruj świat. Możesz projektować tapety, podłogi, a nawet T-shirty dla siebie i innych mieszkańców. Wszyscy w miasteczku będą nosić Twoje oryginalne kreacje! BUDOWANIE: skorzystaj z pomocy budowniczego miejskiego i zacznij rozbudowywać miasteczko. Dowolnie rozmieszczaj budynki i przygotuj je na przyjęcie nowych mieszkańców. URZĄDZANIE: projektuj wnętrza i otoczenie domów, wybieraj wzory i rozmieszczaj meble, by stworzyć domy, które przypadną do gustu Twoim nowym znajomym. UPRAWIANIE: zmień dowolnie wybrany skrawek ziemi w poletko, na którym będziesz uprawiać warzywa i inne rośliny. Wykorzystaj ogrodnicze umiejętności, by wyhodować i sprzedać najlepsze plony. WĘDKOWANIE: spędź spokojny poranek na jednym ze stanowisk wędkarskich w świecie Hokko i stwórz własną kolekcję trofeów. Rozmaite ryby mają różne zwyczaje, więc musisz stosownie dobierać strategie, a każdy połów jest odrębnym wyzwaniem. POLOWANIE NA OWADY: w świecie Hokko napotkasz niemało fruwających i drepczących owadów, które możesz schwytać, aby stworzyć własną kolekcję. Rozglądaj się pilnie — nigdy nie wiadomo, co może kryć się wśród zarośli!
 • Producent Team17 
 • Wersja językowa polska 

5 ★  Blasphemous 2 - Gra na PS5

Blasphemous 2 - Gra na PS5 Najniższa Cena Online W drugiej księdze z kolekcji gier Blasphemous powraca ten, którego zwą The Penitent One. To kontynuacja historii opowiedzianej w gratisowym powiększeniu Wounds of Eventide do oryginalnej gry, w którym to Serce na niebie zwiastowało powrót Cudu i przepowiedziało narodziny nowego cudownego dziecka. Obudziwszy się w dziwnej, nieznanej krainie z dala od miejsca swego ostatniego spoczynku, The Penitent One zostaje ponownie wpędzony w niekończący się proces życia, śmierci i zmartwychwstania. Nie ma innego wyjścia – musi zbadać każdy zakamarek tego nowego, pełnego niebezpieczeństw świata i odkryć wszystkie jego dawno zapomniane tajemnice. Na twojej drodze stoją hordy groteskowych wrogów, których brutalny The Penitent One musi ostatecznie osądzić. Wśród mroku czyhają zaś potężni, wynaturzeni bossowie chcący odesłać cię z powrotem do twojego grobu. Pokonanie ich nie będzie przystępne, lecz w Blasphemous 2 masz do dyspozycji więcej możliwości personalizowania i udoskonalania swojego zestawu umiejętności. Jest też kilka nowych rodzajów unikatowej broni do dzierżenia z całkowitą gorliwością i niesłabnącą furią. Zwycięstwo może więc być w zasięgu ręki. Pewne jest tylko jedno: pokuta nie ma końca cechy GRY: Eksploruj bogaty nieliniowy świat - Budzisz się w dziwnej, nieznanej krainie, a twoja podróż inicjuje się od nowa wśród czarująco groteskowych krajobrazów pełnych gotyckiego uroku i śmiertelnych pułapek. To, w jaki sposób będziesz się poruszać po tym labiryntowym świecie, zależy od ciebie. Tutaj nie ma ślepych uliczek – są tylko rachunki do wyrównania. Brutalna walka - The Penitent One nie okazuje litości, a dzięki nowym rodzajom broni oferującym świeże ruchy, brutalne egzekucje i rozbudowane kombinacje ciosów deszcz zniszczenia spadnie na każdego, kto stanie ci na drodze. przypasuj rozgrywkę do swych potrzeb - Blasphemous 2 oferuje nowe sposoby gry, w tym możliwość personalizowania i udoskonalania podstawowego zestawu umiejętności, a także kilka nowych broni, dzięki którym sprowadzisz zagładę na wrogów. Zdumiewające, pełne wrażeń walki z bossami - Na drodze do twojego celu stoją całe hordy potwornych wrogów. Wypaczeni bossowie o niepowtarzalnych atakach i konkretnych zdolnościach pozwolą ci się sprawdzić w trakcie walki o zwycięstwo, gdy już opadnie kurz. Eksploruj bogaty, nowy świat - Czeka na ciebie całkiem nowy świat pełen enigmatycznych postaci niezależnych, z którymi możesz wejść w interakcję. Niektórzy z nich proponują pomoc, inni sami jej potrzebują, a jeszcze inni wyślą cię na śmiertelnie niebezpieczne misje, chcąc odzyskać dawno zapomniane przedmioty. Masz dużo zadań do wykonania i mnóstwo miejsc do odwiedzenia, a poznane historie i mity pomogą ci rozwikłać liczne tajemnice, dzięki którym lepiej zrozumiesz ten nowy, dziwny świat.
 • Producent Team17 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Rockstar Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

6 ★  Epic chef nintendo switch marki Team17

Epic chef nintendo switch marki Team17 Najniższa Cena Online Epic Chef to fabularna gra przygodowa doprawiona elementami symulacji życia codziennego, gotowania, a także prac rzemieślniczych, które wspólnie tworzą idealną potrawę! Twórz pyszne dania! Dynamiczne tworzenie przepisów oznacza, że możesz eksperymentować z tysiącami różnorodnych kompozycji komponentów, by opracować specyficzne menu pełne wybornych potraw.Bitwy szefów kuchni! Zmierz się z rywalami w epickich kuchennych potyczkach, żeby przekonać się, kto jest prawdziwym królem gotowania! Ocena dania zależy od rozmaitych czynników, a każdy juror ma swoje preferencje, co oznacza, że nie ma dwóch takich samych bitew.Domek na prerii Zadbaj o samowystarczalność dzięki uprawie owoców i warzyw, a także hodowli eklektycznej zbieraniny zwierząt najróżniejszych gatunków – od krów po jednorożce! Naprawiaj i poprawiaj swoją podupadłą (i nieco nawiedzoną) posiadłość.Sprytny kucharz! Szef kuchni nie może obejść się bez narzędzi. Zbieraj zasoby i konstruuj wyspecjalizowane urządzenia, które posłużą Ci do przetwarzania części, a choćby tworzenia nowych przepisów!Odkrywaj Ambrozję! Przekonaj się, co to miasto ma do zaoferowania. Możesz zwiedzać rozmaite lokalizacje, takie jak tawerna, SPA, a nawet spróbować sił w łowieniu ryb. Poznaj przyjaznych mieszkańców i zdobądź ich sympatię pysznymi daniami. Kuchenna opowieść Poznaj zabawną historię z galerią niebanalnych postaci zamieszkujących świat inspirowany opowiadaniami sir Terry’ego Pratchetta. Chwyć chochlę i ruszaj w podróż, żeby zostać legendarnym szefem kuchni w grze Epic Chef!
 • Producent Team17 

7 ★  Blasphemous 2 - gra na nintendo switch marki Team17

Blasphemous 2 - gra na nintendo switch marki Team17 Najniższa Cena Online W drugiej księdze z serii gier Blasphemous powraca ten, którego zwą The Penitent One. To kontynuacja historii opowiedzianej w bezpłatnym rozszerzeniu Wounds of Eventide do oryginalnej gry, w którym to Serce na niebie zwiastowało powrót Cudu i przepowiedziało narodziny nowego cudownego dziecka. Obudziwszy się w dziwnej, nieznanej krainie z dala od miejsca swego ostatniego spoczynku, The Penitent One zostaje ponownie wpędzony w niekończący się cykl życia, śmierci i zmartwychwstania. Nie ma innego wyjścia – musi zbadać każdy zakamarek tego nowego, pełnego niebezpieczeństw świata i odkryć wszystkie jego dawno zapomniane tajemnice. Na twojej drodze stoją hordy groteskowych wrogów, których brutalny The Penitent One musi ostatecznie osądzić. Wśród mroku czyhają zaś potężni, wynaturzeni bossowie chcący odesłać cię z powrotem do twojego grobu. Pokonanie ich nie będzie nietrudne, lecz w Blasphemous 2 masz do dyspozycji więcej możliwości personalizowania i udoskonalania swojego zestawu umiejętności. Jest także kilka nowych rodzajów unikatowej broni do dzierżenia z pełną gorliwością i niesłabnącą furią. Zwycięstwo może więc być w zasięgu ręki. Pewne jest tylko jedno: pokuta nie ma końca atrybuty GRY: Eksploruj bogaty nieliniowy świat - Budzisz się w dziwnej, nieznanej krainie, a twoja podróż rozpoczyna się od nowa wśród czarująco groteskowych krajobrazów pełnych gotyckiego uroku i śmiertelnych pułapek. To, w jaki sposób będziesz się poruszać po tym labiryntowym świecie, zależy od ciebie. Tutaj nie ma ślepych uliczek – są tylko rachunki do wyrównania. Brutalna walka - The Penitent One nie okazuje litości, a dzięki nowym rodzajom broni proponującym nowe ruchy, brutalne egzekucje i rozbudowane kompilacje ciosów deszcz zniszczenia spadnie na każdego, kto stanie ci na drodze. przypasuj rozgrywkę do swych potrzeb - Blasphemous 2 oferuje nowe sposoby gry, w tym możliwość personalizowania i udoskonalania podstawowego zestawu umiejętności, a także kilka nowych broni, dzięki którym sprowadzisz zagładę na wrogów. Zdumiewające, pełne wrażeń walki z bossami - Na drodze do twojego celu stoją całe hordy potwornych wrogów. Wypaczeni bossowie o oryginalnych atakach i konkretnych zdolnościach pozwolą ci się sprawdzić w trakcie walki o zwycięstwo, gdy już opadnie kurz. Eksploruj bogaty, nowy świat - Czeka na ciebie całkiem nowy świat pełen zagadkowych postaci niezależnych, z którymi możesz wejść w interakcję. Niektórzy z nich proponują pomoc, inni sami jej potrzebują, a jeszcze inni wyślą cię na śmiertelnie niebezpieczne misje, chcąc odzyskać dawno zapomniane przedmioty. Masz mnóstwo zadań do wykonania i niemało miejsc do odwiedzenia, a poznane historie i mity pomogą ci rozwikłać liczne tajemnice, dzięki którym lepiej zrozumiesz ten nowy, dziwny świat.
 • Producent Team17 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Team17 najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Team17 w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Team17 w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najlepsze gry na konsole – TOP5 listopad 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Team17 nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *