Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole SNK Playmore – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od SNK Playmore. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od SNK Playmore,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od SNK Playmore,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole SNK Playmore najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole SNK Playmore, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od SNK Playmore, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Snk playmore Snk heroines: tag team frenzy (0045496424008)

Snk playmore Snk heroines: tag team frenzy (0045496424008) Najniższa Cena Online Graj online lub z przyjaciółmi w bijatyce 2 vs 2 SNK Heroines Tag Team Frenzy. Aktywuj specjalne ataki jednym przyciskiem i używaj przedmiotów, aby przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę. Pamiętaj jednak, iż walka nie kończy się w chwili zabrania stosownej ilości punktów życia. Kiedy Twój przeciwnik jest już dopracowany, użyj techniki Dream Finish, by wygrać walkę! Zdobywaj nagrody za obstawianie wyników walk innych graczy. Przewiduj wyniki innych walk online i stawiaj na graczy, którzy Twoim zdaniem wygrają, używając specjalnych punktów. Użyj nagrody za wygraną do kupienia klipów głosowych i akcesoriów w systemie kostiumów. Możesz dzisiaj spersonalizować swoją ulubioną bohaterkę, jak tylko zechcesz. SPECYFIKACJA produktu: Zbierz swoje bohaterki i walcz ramię w ramię w bijatyce pełnej akcjiGracze mogą uczestniczyć w walkach multiplayer dla 4 graczy lub walczyć z przyjaciółmiIkoniczna obsada damskich postaci z kolekcji SNK – wybierz spomiędzy bogatego wachlarza bohaterek z uniwersum SNKPokonaj przeciwników w wytwornym stylu - kluczem jest koordynacja, a gracze mogą wybrać spomiędzy 100 akcesoriów dla swoich postaci - wśród nich znajdą kocie uszy, okulary, farby do malowania twarzy i świeże efekty dźwiękowe
  • Producent SNK Playmore 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Buka Entertainment - Ranking TOP10 gier konsolowych

2 ★  The King of Fighters XV - Edycja Day One PS4 / PS5

The King of Fighters XV - Edycja Day One PS4 / PS5 Najniższa Cena Online ZMIEĆ Z ARENY WSZYSTKIE oczekiwania!Nowy The King of Fighters XV, z którym nic nie może się równać! seria bijatyk KOF, która zadebiutowała w 1994 roku, niezmiennie dostarcza najmocniejszych wrażeń za sprawą przykuwających uwagę postaci, a także wyjątkowego systemu rozgrywki. Od premiery ostatniego tytułu w serii minęło sześć lat. Dziś KOF XV bije na głowę wszystkich swoich poprzedników pod względem grafiki, progresywnia systemów, a także jakości zabawy w trybach sieciowych! parametry GRY: Obsada składa się w sumie z 39 postaci! - W tym bohaterowie: klasyczni i popularni, ponownie powołani do życia, nowi oraz wielu innych! Przygotuj się na najmocniej widowiskowe starcia w dziejach KOF! Historia KOF osiąga fabularny punkt kulminacyjny! - Najnowszy rozdział sagi KOF w trybie fabularnym jest kontynuacją poprzedniej części. Te raz nastąpi dramatyczne rozwiązanie akcji! System walki w najdoskonalszym wydaniu w całej serii - Gra KOF XV, proponująca znany z poprzednich części system walk 3 na 3, jest ponadto zaopatrzona w w całości nowy system. Poczuj nieprzeciętne do tej pory tempo i progresywność! Prosta i wielofunkcyjna rozgrywka sieciowa - żeby ograniczyć opóźnienie w meczach online, do gry został wprowadzony kod sieciowy typu rollback. Masz jeszcze do wyboru szereg ustawień walki, dzięki którym będziesz grać tak, jak zechcesz! KOF to mnóstwo interesującej zawartości - W tym galeria filmów i głosów, nowa STACJA DJ z kolekcją ponad 300 lubianych piosenek znanych z serii KOF i nie tylko. BONUS W PUDEŁKU Z DAY ONE EDITION: DLC z kostiumem GAROU: Mark of the Wolves TERRY UWAGA DODATKOWA DO WERSJI NA KONSOLĘ PLAYSTATION 4:The King of Fighters XV w wydaniu pudełkowym na PlayStation 4 zadziała także na konsoli PlayStation 5, a dzięki bezpłatnej aktualizacji gracz otrzyma dostęp do edycji zoptymalizowanej pod kątem nowszej platformy. Do wykonania aktualizacji wymagane jest połączenie z internetem.
  • Producent SNK Playmore 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Blizzard - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole SNK Playmore – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole SNK Playmore, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od SNK Playmore jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  The King of Fighters XV - Edycja Day One PS4 / PS5

The King of Fighters XV - Edycja Day One PS4 / PS5 Najniższa Cena Online ZMIEĆ Z ARENY WSZYSTKIE wymogi!Nowy The King of Fighters XV, z którym nic nie może się równać! linia bijatyk KOF, która zadebiutowała w 1994 roku, niezmiennie dostarcza najistotniejszych wrażeń za sprawą przykuwających uwagę postaci, a także unikatowego systemu rozgrywki. Od premiery ostatniego tytułu w serii minęło sześć lat. Dziś KOF XV bije na głowę wszelkich swych poprzedników pod względem grafiki, zaawansowania systemów, a także jakości zabawy w trybach sieciowych! atrybuty GRY: Obsada składa się w sumie z 39 postaci! - W tym bohaterowie: klasyczni i popularni, ponownie powołani do życia, nowi oraz wielu innych! Przygotuj się na najbardziej widowiskowe starcia w dziejach KOF! Historia KOF osiąga fabularny punkt kulminacyjny! - Najnowszy rozdział sagi KOF w trybie fabularnym jest kontynuacją poprzedniej części. Te raz nastąpi dramatyczne rozwiązanie akcji! System walki w najdoskonalszym wydaniu w całej serii - Gra KOF XV, oferująca znany z poprzednich części system walk 3 na 3, jest też wyekwipowana w całkowicie nowy system. Poczuj nieporównane do tej pory tempo i innowacyjność! Prosta i wielofunkcyjna rozgrywka sieciowa - żeby ograniczyć opóźnienie w meczach online, do gry został wprowadzony kod sieciowy rodzaju rollback. Masz także do wyboru szereg ustawień walki, dzięki którym będziesz grać tak, jak zechcesz! KOF to sporo ciekawej zawartości - W tym galeria filmów i głosów, nowa STACJA DJ z kolekcją ponad 300 popularnych piosenek znanych z kolekcji KOF i nie tylko. BONUS W PUDEŁKU Z DAY ONE EDITION: DLC z kostiumem GAROU: Mark of the Wolves TERRY UWAGA DODATKOWA DO WERSJI NA KONSOLĘ PLAYSTATION 4:The King of Fighters XV w wydaniu pudełkowym na PlayStation 4 zadziała także na konsoli PlayStation 5, a dzięki bezpłatnej aktualizacji gracz otrzyma dostęp do edycji zoptymalizowanej pod kątem nowszej platformy. Do wykonania aktualizacji wymagane jest połączenie z internetem.
  • Producent SNK Playmore 
  • Wersja językowa angielska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Techland - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole SNK Playmore najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole SNK Playmore w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole SNK Playmore w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najlepsze gry na konsole – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od SNK Playmore nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *