Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na konsole Techland – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Techland. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Techland,
  • TOP10 najtańszych Gier na konsole od Techland,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Techland najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Techland, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na konsole od Techland, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Techland Dying light platinum edition gra nintendo switch cenega (5902385109949)

Techland Dying light platinum edition gra nintendo switch cenega (5902385109949) Najniższa Cena Online Zawartość: Dying Light – pełna wersja nagradzanej gry.Dying Light: The Following – ogromny dodatek z nową fabułą, rozległą oryginalną mapą i modyfikowanym łazikiem do jazdy.Dying Light: Horda Bozaka – pełen wyzwań tryb gry z własną fabułą poboczną.Kuchnia i magazyn – dwie uzupełniające strefy kwarantanny.komplet mistrza sztuki przetrwania – nieszablonowe uzbrojenie i stroje.Hellraid – nowy tryb gry w otoczeniu dark fantasy. Ogromna linia skórek i uzbrojenia, dzięki której zarzynanie zombie będzie jeszcze przyjemniejsze: Crash Test skin pack ⧫ 5th Anniversary bundle ⧫ Harran Ranger bundle ⧫ Gun Psycho bundle ⧫ Volatile Hunter bundle ⧫ White Death bundle ⧫ Vintage Gunslinger bundle ⧫ Rais Elite bundle ⧫ Godfather bundle ⧫ Harran Inmate bundle ⧫ Retrowave bundle ⧫ SHU Warrior bundle ⧫ Volkan Combat Armor bundle ⧫ Classified Operation bundle ⧫ Viking: Raiders of Harran bundle ⧫ Harran Tactical Unit bundle OSTATECZNA GRA SURVIVALOWA Z ZOMBIE W OTWARTYM ŚWIECIE! Przemierzaj świat zarazy, w którym przetrwają tylko najsilniejsi. Wyćwicz umiejętności bojowe do perfekcji, by zwalczać wszystkiego rodzaju potwory – tak ludzi, jak i nieumarłych. Uprawiaj parkour na dachach, tworzyj uzbrojenie i pomagaj innym ocalałym, zmagając się równocześnie z własnymi koszmarami! Ciesz się Dying Light w najpełniejszej formie dzięki najbogatszej wersji wychwalanej gry survivalowej z otwartym światem i zombie. Dying Light – Edycja platynowa obejmuje 4 rozszerzenia i 17 kompletów skórek, czyli wszystko, co potrzebne do eksplorowania całego postapokaliptycznego świata. Jedź poprzez Harran i szatkuj żywe trupy w swoim łaziku, próbuj przetrwać próby Bozaka, zwiedzaj świeże strefy kwarantanny i ciesz się mnóstwem nowych skórek i broni! Chcesz wynieść wrażenia na zupełnie nowy poziom? sprawdź przystępne funkcje Nintendo Switch i pokaż, na co cię stać. Trafiaj bez pudła dzięki celowaniu żyroskopowemu, na nowo odkryj emocje związane z walką przy użyciu czujnika ruchu – machanie bronią nigdy nie było tak przyjemne – i zanurz się jeszcze bardziej w świecie Dying Light, korzystając z wibracji HD Rumble. Z łatwością będziesz też poruszać się po interfejsie dzięki obsłudze ekranu dotykowego. A najkorzystniejsze jest to, iż to wszystko i więcej możesz robić, grając ze znajomymi w trybie współpracy – lokalnym albo online. Ten pierwszy pozwoli wam cieszyć się grą wspólnie, umieszczając dwie konsole obok siebie. Bułka z masłem!
  • Producent Techland 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Bethesda Softworks - Ranking TOP10 gier konsolowych

3 ★  Dying Light 2 PS5, KGP5DYINGL2DLX

Dying Light 2 PS5, KGP5DYINGL2DLX Najniższa Cena Online zakup Dying Light 2 teraz,otrzymać niepowtarzalną zawartość – komplet skórek "Reload" i "Reach for the Sky". Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich pokaźnych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje idealne zdolności posiadają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, aby pokonać wrogów i zyskać sojuszników, będziesz potrzebować równocześnie siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem. atrybuty gry ROZLEGŁY OTWARTY ŚWIAT Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, i różne lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia. KREATYWNA I BRUTALNA WALKA Wykorzystuj parkour, by zyskać przewagę choćby w trakcie najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę. proces DNIA I NOCY Poczekaj na zmrok, żeby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, lecz nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste. WYBORY I KONSEKWENCJE Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta za pomocą swych wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń. TRYB KOOPERACJI DLA 2-4 GRACZY Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry lub dołączaj do już istniejących i zobacz, do czego doprowadziły wybory inne niżeli twoje.
  • Producent Techland 

4 ★  Dying Light 2 Xbox One / Xbox Series X (5902385108522)

Dying Light 2 Xbox One / Xbox Series X (5902385108522) Najniższa Cena Online Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Dzisiaj, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich sporych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje świetne zdolności posiadają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, aby pokonać wrogów, a także zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym pozostań człowiekiem. Właściwości gry: Rozległy otwarty świat - Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, , a także różnorodne lokacje i odkryj świeże ścieżki i ukryte przejścia, Kreatywna i brutalna walka - Wykorzystuj parkour, aby zyskać przewagę nawet podczas najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę, proces dnia i nocy - Poczekaj na zmrok, aby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, ale nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste, Wybory i konsekwencje - Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta przy pomocy swoich wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń, Tryb kooperacji dla 2-4 graczy - Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry lub dołączaj do już istniejących i sprawdź, do czego doprowadziły wybory inne niżeli Twoje.
  • Producent Techland 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Techland – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Techland, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Techland jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry PS4 KT - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Dying Light 2 PS5, KGP5DYINGL2DLX

Dying Light 2 PS5, KGP5DYINGL2DLX Najniższa Cena Online kup Dying Light 2 dzisiaj,otrzymać niepowtarzalną zawartość – pakiet skórek "Reload" i "Reach for the Sky". Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich sporych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje idealne zdolności posiadają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, by pokonać wrogów i zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem. parametry gry ROZLEGŁY OTWARTY ŚWIAT Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, , a także najróżniejsze lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia. KREATYWNA I BRUTALNA WALKA Wykorzystuj parkour, żeby zyskać przewagę choćby w trakcie najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę. cykl DNIA I NOCY Poczekaj na zmrok, żeby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, lecz nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste. WYBORY I KONSEKWENCJE Kształtuj wygląd i przyszłość Miasta za pomocą swoich wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń. TRYB KOOPERACJI DLA 2-4 GRACZY Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry albo dołączaj do już istniejących i sprawdź, do czego doprowadziły wybory inne niż twoje.
  • Producent Techland 

2 ★  Dying Light 2 Xbox One / Xbox Series X (5902385108522)

Dying Light 2 Xbox One / Xbox Series X (5902385108522) Najniższa Cena Online Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Dzisiaj, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich sporych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje genialne zdolności posiadają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów, a także zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym pozostań człowiekiem. Właściwości gry: Rozległy otwarty świat - Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, oraz różnorodne lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia, Kreatywna i brutalna walka - Wykorzystuj parkour, aby zyskać przewagę choćby podczas najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę, cykl dnia i nocy - Poczekaj na zmrok, by przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, ale nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste, Wybory i konsekwencje - Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta za pomocą swych wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń, Tryb kooperacji dla 2-4 graczy - Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry albo dołączaj do już istniejących i przejrzyj, do czego doprowadziły wybory inne niż Twoje.
  • Producent Techland 

3 ★  Techland Dying light platinum edition gra nintendo switch cenega (5902385109949)

Techland Dying light platinum edition gra nintendo switch cenega (5902385109949) Najniższa Cena Online Zawartość: Dying Light – pełna wersja nagradzanej gry.Dying Light: The Following – ogromny dodatek z nową fabułą, rozległą oryginalną mapą i modyfikowanym łazikiem do jazdy.Dying Light: Horda Bozaka – pełen wyzwań tryb gry z własną fabułą poboczną.Kuchnia i magazyn – dwie dopełniające strefy kwarantanny.pakiet mistrza sztuki przetrwania – wyjątkowe uzbrojenie i stroje.Hellraid – nowy tryb gry w otoczeniu dark fantasy. Ogromna linia skórek i uzbrojenia, dzięki której zarzynanie zombie będzie jeszcze przyjemniejsze: Crash Test skin pack ⧫ 5th Anniversary bundle ⧫ Harran Ranger bundle ⧫ Gun Psycho bundle ⧫ Volatile Hunter bundle ⧫ White Death bundle ⧫ Vintage Gunslinger bundle ⧫ Rais Elite bundle ⧫ Godfather bundle ⧫ Harran Inmate bundle ⧫ Retrowave bundle ⧫ SHU Warrior bundle ⧫ Volkan Combat Armor bundle ⧫ Classified Operation bundle ⧫ Viking: Raiders of Harran bundle ⧫ Harran Tactical Unit bundle OSTATECZNA GRA SURVIVALOWA Z ZOMBIE W OTWARTYM ŚWIECIE! Przemierzaj świat zarazy, w którym przetrwają tylko najsilniejsi. Wyćwicz umiejętności bojowe do perfekcji, by zwalczać wszelkiego rodzaju potwory – tak ludzi, jak i nieumarłych. Uprawiaj parkour na dachach, generujej uzbrojenie i pomagaj innym ocalałym, zmagając się równocześnie z własnymi koszmarami! Ciesz się Dying Light w najpełniejszej formie dzięki najbogatszej wersji wychwalanej gry survivalowej z otwartym światem i zombie. Dying Light – Edycja platynowa obejmuje 4 powiększenia i 17 kompletów skórek, czyli wszystko, co potrzebne do eksplorowania całego postapokaliptycznego świata. Jedź przez Harran i szatkuj żywe trupy w swym łaziku, próbuj przetrwać próby Bozaka, zwiedzaj świeże strefy kwarantanny i ciesz się mnóstwem nowych skórek i broni! Chcesz wynieść wrażenia na zupełnie nowy poziom? sprawdź dostępne funkcje Nintendo Switch i pokaż, na co cię stać. Trafiaj bez pudła dzięki celowaniu żyroskopowemu, na nowo odkryj emocje związane z walką przy użyciu czujnika ruchu – machanie bronią nigdy nie było tak przyjemne – i zanurz się jeszcze bardziej w świecie Dying Light, korzystając z wibracji HD Rumble. Prosto będziesz również poruszać się po interfejsie dzięki obsłudze ekranu dotykowego. A najlepsze jest to, że to wszystko i więcej możesz robić, grając ze znajomymi w trybie współpracy – lokalnym albo online. Ten pierwszy pozwoli wam radować się grą wspólnie, umieszczając dwie konsole obok siebie. Bułka z masłem!
  • Producent Techland 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 NetherRealm Studios - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Techland najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Techland w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Techland w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Techland nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *