Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry na konsole Techland – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na konsole od Techland. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na konsole od Techland,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier na konsole od Techland,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole.

Jakie Gry na konsole Techland najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na konsole Techland, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na konsole od Techland, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Dying Light 2 Xbox One / Xbox Series X (5902385108522)

Dying Light 2 Xbox One / Xbox Series X (5902385108522) Najniższa Cena Online Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Dzisiaj, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich sporych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje świetne zdolności posiadają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, aby pokonać wrogów, a także zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym pozostań człowiekiem. Właściwości gry: Rozległy otwarty świat - Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, , a także różnorodne lokacje i odkryj świeże ścieżki i ukryte przejścia, Kreatywna i brutalna walka - Wykorzystuj parkour, aby zyskać przewagę nawet podczas najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę, proces dnia i nocy - Poczekaj na zmrok, aby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, ale nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste, Wybory i konsekwencje - Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta przy pomocy swoich wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń, Tryb kooperacji dla 2-4 graczy - Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry lub dołączaj do już istniejących i sprawdź, do czego doprowadziły wybory inne niżeli Twoje.
  • Producent Techland 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole 4A Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

2 ★  Dying Light 2 PS5, KGP5DYINGL2DLX

Dying Light 2 PS5, KGP5DYINGL2DLX Najniższa Cena Online zakup Dying Light 2 teraz,otrzymać niepowtarzalną zawartość – komplet skórek "Reload" i "Reach for the Sky". Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich pokaźnych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje idealne zdolności posiadają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, aby pokonać wrogów i zyskać sojuszników, będziesz potrzebować równocześnie siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem. atrybuty gry ROZLEGŁY OTWARTY ŚWIAT Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, i różne lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia. KREATYWNA I BRUTALNA WALKA Wykorzystuj parkour, by zyskać przewagę choćby w trakcie najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę. proces DNIA I NOCY Poczekaj na zmrok, żeby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, lecz nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste. WYBORY I KONSEKWENCJE Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta za pomocą swych wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń. TRYB KOOPERACJI DLA 2-4 GRACZY Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry lub dołączaj do już istniejących i zobacz, do czego doprowadziły wybory inne niżeli twoje.
  • Producent Techland 

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na konsole Techland – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry na konsole Techland, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na konsole od Techland jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Rockstar Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

1 ★  Dying Light 2 Xbox One / Xbox Series X (5902385108522)

Dying Light 2 Xbox One / Xbox Series X (5902385108522) Najniższa Cena Online Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Dzisiaj, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich sporych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje genialne zdolności posiadają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, żeby pokonać wrogów, a także zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym pozostań człowiekiem. Właściwości gry: Rozległy otwarty świat - Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, oraz różnorodne lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia, Kreatywna i brutalna walka - Wykorzystuj parkour, aby zyskać przewagę choćby podczas najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę, cykl dnia i nocy - Poczekaj na zmrok, by przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, ale nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste, Wybory i konsekwencje - Kształtuj wygląd oraz przyszłość Miasta za pomocą swych wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń, Tryb kooperacji dla 2-4 graczy - Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry albo dołączaj do już istniejących i przejrzyj, do czego doprowadziły wybory inne niż Twoje.
  • Producent Techland 

2 ★  Dying Light 2 PS5, KGP5DYINGL2DLX

Dying Light 2 PS5, KGP5DYINGL2DLX Najniższa Cena Online kup Dying Light 2 dzisiaj,otrzymać niepowtarzalną zawartość – pakiet skórek "Reload" i "Reach for the Sky". Ponad dwadzieścia lat temu walczyliśmy z wirusem w Harranie. Przegraliśmy. Teraz, w Mieście, przegrywamy ponownie. Konflikt podzielił jedną z ostatnich sporych osad, a cywilizacja cofnęła się do wieków ciemnych. Mimo to nadzieja nas nie opuszcza.. Jesteś wędrowcem dzierżącym moc, dzięki której możesz zmienić losy Miasta. Jednak twoje idealne zdolności posiadają swoją cenę. Przeszłość pozostawiła w tobie niejasne wspomnienia, których nie jesteś w stanie rozszyfrować, a droga ku prawdzie wiedzie cię w sam środek wojny. Doskonal swoje umiejętności, bo, by pokonać wrogów i zyskać sojuszników, będziesz potrzebować zarówno siły, jak i sprytu. Odkryj mroczne sekrety tych, którzy są u władzy, wybierz, po której stronie chcesz stanąć i stwórz swoje przeznaczenie. Jednak bez względu na to, dokąd zaprowadzą cię twoje czyny, musisz pamiętać o jednym – pozostań człowiekiem. parametry gry ROZLEGŁY OTWARTY ŚWIAT Weź udział w życiu pogrążonego w nowych wiekach ciemnych miasta. Eksploruj jego piętra, , a także najróżniejsze lokacje i odkryj nowe ścieżki i ukryte przejścia. KREATYWNA I BRUTALNA WALKA Wykorzystuj parkour, żeby zyskać przewagę choćby w trakcie najbrutalniejszych starć. Spryt, pułapki i pomysłowe bronie pomogą ci przechylić szalę zwycięstwa na twoją stronę. cykl DNIA I NOCY Poczekaj na zmrok, żeby przeszukać kryjówki zainfekowanych. Światło słoneczne trzyma je w cieniach budynków, lecz nocą potwory wychodzą na żer, pozostawiając swoje legowiska puste. WYBORY I KONSEKWENCJE Kształtuj wygląd i przyszłość Miasta za pomocą swoich wyborów i czynów. Zdecyduj, komu pomożesz w narastającym konflikcie i stań się kowalem własnych doświadczeń. TRYB KOOPERACJI DLA 2-4 GRACZY Graj w trybie kooperacji z maksymalnie 3 innymi graczami. Twórz własne gry albo dołączaj do już istniejących i sprawdź, do czego doprowadziły wybory inne niż twoje.
  • Producent Techland 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Buka Entertainment - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry na konsole Techland najlepsze?

Najlepsze Gry na konsole Techland w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry na konsole Techland w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Dobre gry na konsole – Zestawienie grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier na konsole od Techland nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier na konsole.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *