Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie do 40 zł – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze dobrych gier towarzyskich do 40 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich do 40 zł,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich do 40 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie do 40 zł najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie do 40 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich do 40 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Alexander Gorący ziemniak misz masz (5906018027372)

Alexander Gorący ziemniak misz masz (5906018027372) Najniższa Cena Online Gra Gorący ziemniak Misz masz Gra, która zawojowała rynek gier planszowych i sprzedała się w setkach tysięcy egzemplarzy w nowej odsłonie. Znakomicie spełni oczekiwania zarówno jako gra rodzinna jak i gra imprezowa.Niesamowita mechanika gry, która sprawia,wyśmienicie bawić się będą przy niej wszyscy, niezależnie od wieku, upodobań, temperamentu.Zasady gry są niezwykle proste i każdy gracz przyswoi je w zaledwie kilka minut. Rozkładamy planszę na której ustawiamy pionki. Losujemy kartę z talii i czytamy jedno z czterech pytań, które się tam znajdują. Następnie energicznie kręcimy bączkiem lub uruchamiamy aplikację do odmierzania czasu dostępną do pobrania na smartfona. Ten, kto trzyma pluszowego ziemniaka musi udzielić odpowiedzi na zadane pytanie. Po udzieleniu odpowiedzi jak najszybciej przekazujemy ziemniaka osobie po swej lewej stronie (zgodnie z ruchem wskazówek zegara) i ona jeszcze musi udzielić odpowiedzi na to samo pytanie. Ziemniak tak długo krąży między graczami aż bączek odmierzający czas przestanie się kręcić albo aplikacja na telefonie pokaże stop. Wówczas osoba, która w tym momencie miała pluszowego ziemniaka w ręce, spada o jedno pole na planszy.Siłą gry są unikatowe pytania oraz nieprzewidywalne odpowiedzi. To, iż wszyscy gracze odpowiadają na jedno i to samo pytanie, sprawia, że pozornie proste zadanie powoduje szereg nieoczywistych, śmiesznych, atrakcyjnych sytuacji językowych. Pytania są tak skonstruowane, że by udzielić odpowiedzi nie trzeba posiadać specjalistycznej wiedzy. Większość z nich zahacza o znane nam poprawnie obszary naszej codzienności. Dzięki zabawie z Gorącym Ziemniakiem rozwiniemy nasze kompetencje językowe, poszerzymy zasób słownictwa, a osoby nieśmiałe będą mogły nabrać pewności siebie....
  • Producent Alexander 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Big Fun Republic - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie do 40 zł – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie do 40 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich do 40 zł jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Miód (5902860455103)

Miód (5902860455103) Najniższa Cena Online Gra Miód Lipowy, wrzosowy, a może wielokwiatowy? Jaki jest twój ulubiony miód? Wciel się w bartnika, który dba o swoje ule, w trakcie gdy jego pszczele rodziny wytrwale zbierają kwiatowy nektar. Wygrasz, jeżeli to twoje pszczoły okażą się najbardziej pracowite i wyprodukują najwięcej miodu. Miód to dynamiczna gra karciana, która spodoba się równocześnie dzieciom jak i dorosłym. Jest znakomita do wspólnych, rodzinnych rozgrywek. W trakcie świetniej zabawy, gracze rozwijają jeszcze umiejętność planowania oraz logicznego myślenia....
  • Producent ZIELONA SOWA 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Hasbro - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie do 40 zł najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie do 40 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie do 40 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry towarzyskie – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich do 40 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *