Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie do 40 zł – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier towarzyskich do 40 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich do 40 zł,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich do 40 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie do 40 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie do 40 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich do 40 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Ale Japa ☆

Ale Japa Najniższa Cena Online Czy masz dystans do siebie? Czy potrafisz śmiać się z siebie samego? W dzisiejszych czasach tak naprawdę jest to jedna z kluczowych kompetencji, potrzebnych do szczęśliwej egzystencji. Szczególnie znaczenie ma dla młodych ludzi, szukających akceptacji wśród rówieśników. Ale Japa to zręcznościowa gra towarzyska z zastosowaniem rekwizytów, w której nakładamy na swoje twarze – maski. Prezentują one przeróżne miny wraz z całym wachlarzem emocji. W maskach tych często wyglądamy zabawnie, czy wręcz niedorzecznie, poprzez co zarówno my jak i przeciwnicy nie jesteśmy w stanie powstrzymać się od śmiechu. W trakcie gry zmieniamy je często. Wszystko po to, żeby zmylić przeciwnika. Nie wszystkie maski są atrakcyjne i demonstrujące pozytywne emocje, tak jak w życiu nie wszyscy tacy jesteśmy. To drobny pstryczek w nos dla wszechobecnego kultu efektowna. Czyż nie jest tak, że chcemy za każdym razem wyglądać efektownie i nienagannie. Ta gra prezentuje nas samych w najróżniejszych odsłonach…na chwilę. Zasady Gry Zasady gry są wyjątkowo proste. Każdy z graczy stawia przed sobą pionek, wybiera losowo maskę, zapamiętuje jej wygląd i zakłada na nos. Tasujemy karty i rozdajemy między graczy. Następnie każdy z uczestników zabawy kolejno wykłada po jednej karcie na stół. Jeżeli na odkrytej karcie będzie nasza maska, bronimy swojego pionka chwytając go, jeżeli zobaczymy tam maskę naszego przeciwnika momentalnie chwytamy za jego pionek. Odgadniętą kartę kładziemy pod spód swojej talii. Osoba, której maska została prawidłowo rozpoznana, zmienia twarz na inną wybraną losowo. Rozgrywkę kończymy w chwili gdy jeden z graczy pozbędzie się wszelkich swych kart. Wygrywa osoba, która w tym momencie będzie miała ich najwięcej. atuty gry ale JAPA: Rozbawia do łez.sprawia, że dorosły staje się także śmieszny, co przyczynia się do skracania dystansu między rodzicami a dziećmi, dziadkami a wnukami.Pomaga w produkowaniu więzi poprzez wspólny śmiech, który integruje.prezentuje jak ulotną rzeczą jest wygląd, że prawdziwe „ja” kryje się we wnętrzu, a to co na zewnątrz to tylko fasada, którą można zmienić, nadal pozostając sobą.Oswaja ze śmiesznością, uczy radzenia sobie z nią, prezentuje, że bycie śmiesznym nie musi być czymś negatywnym, że jeżeli nauczymy się w pewnych sytuacjach być „klaunami” możemy zyskać sympatię innych.Rozwija refleks i spostrzegawczość. Zawartość opakowania Maski - 10 szt Pionki - 5 szt Karty - 110 szt. Instrukcja Alexander to rodzinna firma z w pełni polskim kapitałem, produkująca od ponad 40 lat gry i zabawki edukacyjne dla dzieci. Prawie wszystkie komponenty dostępne w naszych grach i zabawkach edukacyjnych stworzone są w naszym zakładzie, znajdującym się w Chwaszczynie koło Gdyni.
  • Producent Alexander 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Beniamin - Ranking TOP10 gier towarzyskich

☆ alias. party. gra podróżna, GXP-752802 ☆

alias. party. gra podróżna, GXP-752802 Najniższa Cena Online WERSJA PODRÓŻNA słynnEJ GRY IMPREZOWEJ. Objaśniaj hasła „inaczej mówiąc” lecz zmieniaj sposób tłumaczenia za każdym razem, gdy pionek odwiedzi pole specjalne. Zagraj w dowolnym miejscu.• Zawartość jest kompaktowa i komfortowa.• komfortowy bloczek plansz pozwala zagrać dużo razy....
  • Producent Tactic 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe do 20 zł - Ranking TOP10 gier planszowych

Najtańsze gry towarzyskie do 40 zł – Ranking styczeń 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie do 40 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich do 40 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Dodo Gra na spostrzegawczość dinozaury (4820198241582) ☆

Dodo Gra na spostrzegawczość dinozaury (4820198241582) Najniższa Cena Online Gry DODO powstały specjalnie z myślą o najmłodszych. Mogą radować się nimi jednocześnie kilkulatki, jak i kilkunastomiesięczne maluchy. Obfitość wzorów i barw wprawia w zachwyt. Znajdziemy wśród nich przeróżne tematy przewodnie w formie kolorowych ilustracji.Gra na spostrzegawczość to wspaniała zabawa, która rozwija u dzieci spostrzegawczość. Gra gromadzi: 27 okrągłych żetonów z nadrukowanymi obrazkami i dwoma kostkami, gdzie zamiast liczb znajdują się kolorowe kropki. Zadanie polega na szybkim odnalezieniu obrazka, który odpowiada kolorystycznie wyrzuconym kostkom. Gra kończy się w momencie gdy na stole nie pozostanie ani jeden obrazek. Zwycięzcą zostaje ten, który zbierze największą liczba żetonów w swojej puli.Gra mieści: 27 żetonów, a także dwie kostiki.W serii DODO gra na spostrzegawczość można odkryć 4 zestawy o różnorodnej tematyce: Babeczki, Dinozaury, Lemoniada oraz Dodo.Od 3. roku życia.
  • Producent Dodo 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie do 30 zł - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie do 40 zł najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie do 40 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie do 40 zł w Rankingach – nasze TOP3


Dobre gry towarzyskie – Zestawienie styczeń 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich do 40 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *