Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie do 40 zł – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze dobrych gier towarzyskich do 40 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich do 40 zł,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich do 40 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie do 40 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie do 40 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich do 40 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836)

EGMONT Gra Zaginiona Księga Baśni (5908215007836) Najniższa Cena Online EGMONT 7836 Gra Zaginiona Księga Baśni Wiek: 5+ ilość graczy: 2-4 Zaginiona Księga Baśni Czy uda Wam się odnaleźć „Zagonioną Księgę Baśni"?Zły król zniszczył ostatnią księgę baśni, a podarte strony rozrzucił po ogrodzie. Gracze wspólnie znajdują fragmenty baśni i składają je w całość. Będą przepychać kafelki na planszy, starając się odsłonić 2 obrazki pasujące do tej samej baśni. Czy gracze zdążą znajdzieć wszystkie strony i uciec z ogrodu, zanim król powróci do zamku?ładnie produkowana gra dla dzieci, rozwijająca wyobraźnię i ćwicząca pamięć i współpracę w grupie.„Zaginiona Księga Baśni" to gra kooperacyjna, wszyscy gracze wspólnymi siłami dążą do zwycięstwa.„Zaginiona Księga Baśni" to jedna z gier linii „ZAGRAJ ZE MNĄ" - unikatowej, wyznaczonej licznymi nagrodami (w tym prestiżową Kinderspiel des Jahres) serii gier planszowych dla dzieci i rodziców. seria gier planszowych „ZAGRAJ ZE MNĄ" to nie tylko nadzwyczajny sposób spędzenia czasu razem. To w głównej mierze okazja do kontaktu z dzieckiem, budowania relacji, stymulacji rozwoju,to rozrywka z elementami edukacji. Gry uczą logicznego myślenia, przewidywania skutków własnych decyzji, wyciągania wniosków, współpracy w grupie. Rozwijają u dzieci umiejętności, takie jak: rozpoznawanie odcieni, liczenie, zdolności manualne, wyobraźnię przestrzenną, umiejętność radzenia sobie z emocjami.niebanalne a równocześnie proste reguły to dobra sugestia dla najmłodszych inicjujących swoją przygodę z planszówkami. Dziecko poznaje satysfakcję z wygranej i nabywa umiejętności przegrywania.serię „ZAGRAJ ZE MNĄ" charakteryzuje szczególnie korzystny design – najwyższej jakości drewniane organiczne elementy, spójny koncept plastyczny, a także kolorystyczne kodowanie wieku.
  • Producent EGMONT 

2 ★  Egmont egmont egmont gra bits travel (pl)

Egmont egmont egmont gra bits travel (pl) Najniższa Cena Online Fantastyczna Gra planszowa Bits Travel dla fanów układania!Poznajcie kontynuację światowego bestsellera wśród gier planszowych – świetną układankę Bits Travel, która wciągnie na całego! Ta kolorowa propozycja od wydawnictwa Egmont przypadnie do gustu młodszym graczom, jak i tym trochę starszym. To gra, która rozbudzi logiczne myślenie i da masę satysfakcji!W grze planszowej Bits Travel układamy klocki na planszy podobnie jak w znanej wszystkim grze Tetris. Ale nie możemy tego robić dowolnie – specjalne karty zadań powiedzą nam, jak to robić. Tutaj liczą się odcienie i ułożenie. Trzeba więc kombinować!niebanalna logiczna gra planszowa dla kilku albo jednego graczaRozgrywka Bits Travel (PL) od Egmont jest dziecinnie prosta. Każdy z graczy dostaje planszę i zestawklocków do układania. Gracze wydobywają ze stosiku kartę, na której znajduje się rysunek klocka w rozmaitych kolorach. Taki właśnie klocek będzie następny do ułożenia. Gracze mogą przekręcać go dowolnie i wpasowywać na górze swej planszy, a potem w takim ułożeniu przesunąć na dół.W grze znajdują się też karty zadań, które dodają albo odejmują punkty za potężne ułożenie klocków. Wygrywa gracz z największą ilością punktów. W grze planszowej Bits Travel liczy się kombinowanie i logiczne myślenie, które niesamowicie relaksuje i wciąga na całego!Gr planszowa, którą bez problemu zabierzemy w podróż!Gracze pokochali grę Bits Travel za jej prosty,ciekawy zamysł, możliwości kombinowania i główkowania. Gra jest ponadto kompaktowa iwziąć ją do znajomych czy na wycieczkę. Jednorazowo grać mogą od 1 do 4 graczy – gra posiada specjalny tryb rozgrywki w pojedynkę.W pudełku wyszukamy cztery plansze, karty zadań, karty z klockami, zestawy kolorowych klocków do układania i instrukcję. Bits będzie doskonałe na rodzinną posiadówkę czy imprezę wśród znajomych. Grę pokochają także dzieci, nauczą się logicznie myśleć i niejeden raz pokonają dorosłych! Gra Bits Travel przeznaczona jest dla ośmiolatków i starszych graczy.
  • Producent Egmont 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Big Fun Republic - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie do 40 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie do 40 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich do 40 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Gra karciana LUCRUM GAMES Red7 (Edycja Polska), 26256

Gra karciana LUCRUM GAMES Red7 (Edycja Polska), 26256 Najniższa Cena Online Red 7 pokaźna nieznaczna gra! Red 7 to gra fenomen w 49 kartach i banalnych zasadach zaklęta została nieskończona ilość kombinacji gwarantujących ogromną żywotność gry. Zasady gry Red7 są bardzo proste najwyższa karta wygrywa! ale zasad czerwona to zaledwie jedna z siedmiu gier w które możesz grać korzystając z Red7, a jeśli nie wygrasz solidnej gry pod koniec swej tury odpadasz! Ostatnia osoba w grze odnosi zwycięstwo! Gra ma aż trzy warianty rozgrywki. Najprostszy, obejmujący jedno rozdanie zagwarantuje szybką, około 10-minutową rozgrywkę genialną do zaznajomienia się z regułami rozgrywki albo jako niezwłoczny przerywnik do zagrania w wolnej chwili. typ gry na punkty dzięki dodaniu dwóch prostych zasad wymaga od graczy w dodatku umiejętności przewidywania i szacowania ryzyka. W tym wariancie rozgrywka składać się będzie z kilku rozdań. wariant nowoczesny dodaje kartom umiejętności specjalne, które niesamowicie powiększają pulę możliwych zagrań. Umiejętności specjalne można wykorzystać zarówno wraz z podstawowym wariantem, jak i w grze na punkty. Jak grać? W swej turze możesz wykonać jedną z 3 przystępnych akcji: Zagrać 1 kartę z ręki do swej PALETY (do zestawu kart leżącego przed Tobą), po takim zagraniu musisz wygrywać!Zagrać 1 kartę na TŁO (stos leżący na środku stołu) zmieniając obowiązującą zasadę, po takim zagraniu musisz wygrywać!Zagrać 1 kartę do swej PALETY i 1 kartę na TŁO, po takim zagraniu musisz wygrywać! Na koniec swojego ruchu (swej tury) musisz wygrywać. Jeśli nie jesteś liderem, odpadasz. Ostatecznym zwycięzcą partii (lub jednej z rund przy grze na punkty) jest ten, kto jako jedyny pozostanie w grze. WYGRYWASZ, gdy NA KOŃCU swej TURY posiadasz w swej PALECIE (tj. Rozłożonych przed Tobą kartach) najwięcej kart spełniających regułę aktualnie obowiązującą w grze. Np. Przy regule LICZBY PARZYSTE, posiadasz najwięcej kart z liczbami parzystymi. Dla kogo? Red 7 trafi w gusta: Graczy szukających w grach interesujących rozwiązań mechanicznychOsób poszukujących gry prostej w zasadach i równocześnie niebanalnej intelektualniemiłośników niewielkich rozmiarowo gier, które można wziąć ze sobą wszędzie solidne strony gry: Jedna z najlepszych logicznych gier karcianychKilka poziomów trudnościKompaktowość i niedługie zasady
  • Producent LUCRUM GAMES 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie El System - Ranking TOP10 gier towarzyskich

7 ★  Paszczaki - Tim Roediger, 5_668371

Paszczaki - Tim Roediger, 5_668371 Najniższa Cena Online PaszczakiŁapiemy paszczaki!w trakcie gry wszyscy kolejno wykładamy na stół po jednej karcie. Jak złapać paszczaka? Musisz swoją kartę wyłożyć w taki sposób, żeby na początku i na końcu rzędu kart znalazł się taki sam paszczak. Gdy to ci się uda, zdobędziesz wszystkie paszczaki z tego rzędu!Nr katalogowy: 70516Akcesoria w komplecie: Pozostałe parametry: rozmiary opakowania: 13.5 x 13.5 x 4.5 cmVideo:...
  • Producent Nasza księgarnia 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie IUVI Games - Ranking TOP10 gier towarzyskich

8 ★  Gra karciana REBEL Buła, Pizza, Czapka, Prezent, Tort 2004570

Gra karciana REBEL Buła, Pizza, Czapka, Prezent, Tort 2004570 Najniższa Cena Online Buła, Pizza, Czapka, podarunek, Tort Powtarzaj, obserwuj i nie zostawaj z tyłu! Buła, Pizza, Czapka, prezent, Tort! Wykładaj karty w rytm tej niecodziennej wyliczanki, a gdy wypowiedziane słowo nadaje się do obrazka, klepnij kartę ręką, nakrywając ją. Ten, kto będzie ostatni, zabiera wszystkie karty, a zwycięży gracz, który pozbył się wszelkich! To pasjonująca, szalona gra imprezowa pełna niespodzianych zagrań i zabawnych pomyłek. Idealna w swojej prostocie, głośna i dynamiczna, a do tego bezlitośnie karząca za błędy. Z każdą wykładaną kartą rośnie presja i tempo zabawy, a wypracowaną w pocie czoła przewagę można stracić w jednej chwili! Na czym to polega? Każdy z graczy uzyskuje talię złożoną z identycznej liczby kart, których nie wolno im podglądać!Pierwsza osoba wykłada odkrytą kartę na środek, mówiąc "Buła". Gracz po jej lewej kładzie swoją odkrytą kartę na poprzednią, mówiąc "Pizza".Wymienianie w kółko kolejnych słów z tytułu trwa tak długo, jak karta, która właśnie została wyłożona, nie będzie pasował do wypowiadanego poprzez gracza słowa (np. Wyłoży "Pizzę", mówiąc "Pizza"). W tym momencie wszyscy muszą jak najszybciej położyć swoje dłonie na środkowym stosie kart, a ostatni gracz, który to zrobi, bierze cały stos do siebie i dodaje do już posiadanych kart. Celem jest pozbycie się wszelkich swoich kart. Opanowane? To idealnie, bo czekają na Was jeszcze karty z Ninja, Małp i Jednorożców, które tylko czekają, aby zburzyć Wasz rytm gry! Gdy pojawią się na stole, musicie jak najszybciej wykonać przypisane do nich gesty. Dlaczego pokochasz tę grę? Szybka, zabawna, szalona - taka właśnie jest ta karcianka. Przy stole czeka nas dużo emocji, presja będzie rosła wraz z tempem wykładania kart, a ten, kto poczuje się zbyt pewnie, może momentalnie stracić wypracowaną w pocie czoła przewagę.Buła, Pizza, Czapka, podarek, Tort to gra niesamowicie uniwersalna. Malutka, więc nadaje się do zabrania w absolutnie każdą podróż. Prosta, więc nie wymaga długiego tłumaczenia. A do tego trwa niedługo, a do samej zabawy nie potrzebujemy niemało miejsca. Starczy kawałek płaskiej powierzchni, który możemy wspólnie otoczyć.Oprócz treningu spostrzegawczości i refleksu, gra oferujedodatkowe utrudnienia w postaci kart ze zwierzętami, które musimy naśladować. Jeszcze więcej śmiechu i zabawy!
  • Producent REBEL 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie do 40 zł najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie do 40 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie do 40 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry towarzyskie – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich do 40 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *