Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry karciane do 20 zł – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze dobrych gier karcianych do 20 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych do 20 zł,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych do 20 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane do 20 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane do 20 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier karcianych do 20 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

4 ★  Rebel Gra karciana magic the gathering: dominaria united 2010000

Rebel Gra karciana magic the gathering: dominaria united 2010000 Najniższa Cena Online Przybądź tu, gdzie wszystko się zaczęło i spotkaj dawnych bohaterów i wrogów... Dominaria to niesamowita mieszanka różnych terenów - mroźnych łańcuchów górskich, dżungli, przepastnych równin i pustyń, mórz i oceanów - ten plan pełny jest naładowanych historią miejsc, takich jak wulkaniczny kontynent Shiv, legendarna wyspa Tolaria czy nieszczęsne Urborg. Dominaria to w dodatku miejsce pochodzenia braci Urzy i Mishry, którzy odkryli konkretne kamienie mocy w jaskiniach Koilos. W swym głodzie siły rodzeństwo rozpoczęło krwawą, dziką wojnę przeciwko sobie nawzajem, dewastując całą krainę....
  • Producent REBEL 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Ep line - Ranking TOP10 gier karcianych

10 ★  Gra karciana MATTEL Uno Junior

Gra karciana MATTEL Uno Junior Najniższa Cena Online Ta wesoła, łatwa i kolorowa gra karciana jest trafna dla dzieci już od 3 roku życia! Ma trzy stopnie zabawy, aby mogła towarzyszyć dzieciom przez długi czas. Oprócz cyferek od 0 do 8 na kartach są także obrazki uroczych zwierzątek, co upraszcza dopasowywanie najmłodszym. Trzy poziomy zabawy pozwalają grze rosnąć wraz z dzieckiem. Poziom 1 to proste dopasowywanie kolorami i zwierzątkami, poziom 2 wprowadza karty specjalne, a poziom 3 dodaje karty z karami. Gracze próbują jak najszybciej pozbyć się wszystkich swoich kart, dopasowując je do karty, która aktualnie znajduje się na górze stosu. Integrować można kolorem i cyfrą albo zwierzątkiem. Przygotuj się na sporo śmiechu! I nie zapomnij krzyknąć UNO!, gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta.
  • Producent MATTEL 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Eurobisness Games - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane do 20 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry karciane do 20 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych do 20 zł jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Gra karciana pokemon tcg: swsh 11 lost origin 2010009 marki Rebel

Gra karciana pokemon tcg: swsh 11 lost origin 2010009 marki Rebel Najniższa Cena Online Granica między rozmiarami rozrywa się, czy Giratina Vstar pogrąży świat w otchłani cienia Lost Zone. W trakcie gdy Aerodactyl Vstar wykorzysta tą zniekształconą moc. A czy Magnezone, Drapion, Hisuian Goodra i Hisuian Zoroark pojawią się również jako Pokemon Vstar, żeby pochwalić się swoimi niesamowitymi umiejętnościami....
  • Producent REBEL 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Czacha Games - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane do 20 zł najlepsze?

Najlepsze gry karciane do 20 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane do 20 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry karciane – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych do 20 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *