Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze dobrych gier towarzyskich. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Szachy szkolne magnetyczne marki Sunrise chess & games

Szachy szkolne magnetyczne marki Sunrise chess & games Najniższa Cena Online Szachy szkolne magnetyczne to jeden z najpopularniejszych kompaktowych zestawów szachowych. Figury szachowe w klasycznym stylu zostały wytwarzane z grabu. Wysokość króla wynosi 5 cm. Klasyczna drewniana szachownica została wyposażona w dobraną wkładkę do przechowywania figur. Wkładki występują w dwóch kolorach - zielonym i czerwonym i są montowane w szachach losowo.
  • Producent Sunrise Chess & Games 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Giochi - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  Kroniki zamku avel: naklejki na meple marki Rebel

Kroniki zamku avel: naklejki na meple marki Rebel Najniższa Cena Online Kroniki zamku Avel: Naklejki na mepleOd mepla do bohatera!Jak ze zwykłego mepla zrobić prawdziwego bohatera? starczy ozdobić go specjalną naklejką! Kroniki zamku Avel - Naklejki na meple to estetyczny dodatek, dzięki któremu Wasza gra nabierze jeszcze więcej klimatu. Komplet gromadzi 16 naklejek, odpowiadających kolorami pionkom dostępnym w grze. Czym są Kroniki zamku Avel?To oparta na współpracy gra planszowa dla całej rodziny, w której wcielamy się w bohaterów i bohaterki odpowiedzialnych za uratowanie magicznej krainy. W trakcie rozgrywki stworzymy własne postacie o unikalnych imionach i specjalnym ekwipunku, a następnie będziemy eksplorować świat, poruszając się po modułowej planszy. W czasie podróży napotkamy mnóstwo niebezpieczeństw, z którymi będzie trzeba walczyć, a każde zwycięstwo przyniesie nam określoną nagrodę: nową broń, zbroję, eliksiry i złoto. Zgromadzone dobra pozwolą nam przygotować się do finałowego starcia z Monstrum, które zagraża królestwu Avel. Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: Kroniki zamku Avel.
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Bard - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry towarzyskie – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *