Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry karciane do 30 zł – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych do 30 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych do 30 zł,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych do 30 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane do 30 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane do 30 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier karcianych do 30 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane do 30 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry karciane do 30 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych do 30 zł jest aktualizowany na bieżąco.

7 ★  Karty uno marki Mattel

Karty uno marki Mattel Najniższa Cena Online Uno, to tradycyjna gra karciana dla dzieci. Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się wszystkich swoich kart w każdej rundzie i zdobycie punktów za wszystkie karty, które pozostaną w rękach innych graczy.Punkty zdobyte w kolejnych rundach są sumowane. Zwycięża gracz, który jako pierwszy zdobędzie 500 punktów. Gra dedykowana dla 2-10 graczy w wieku 7+ ZAWARTOŚĆ: - 8 kart niebieskich od 0 do 9, - 8 kart zielonych od 0 do 9, - 8 kart czerwonych od 0 do 9, - 8 kart żółtych od 0 do 9, - 8 kart "Weź dwie" po 2 w kolorach niebieskim, zielonym, czerwonym i żółtym, - 8 kart "Zmiana kierunku" po 2 w kolorach niebieskim, zielonym, czerwonym i żółtym, - 8 kart "Postój" po 2 w kolorach niebieskim, zielonym, czerwonym i żółtym, - 4 karty "Wybierz kolor", - 4 karty "Wybierz kolor+weź cztery", - 1 karta przetasowania kart z ręki, - 3 dzikie karty "Zadanie specjalne". WIEK: 7 lat + wymiary: opakowania 14,5 x 9,5 x 2 cm...
  • Producent MATTEL 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe BackStage Promotion - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane do 30 zł najlepsze?

Najlepsze gry karciane do 30 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane do 30 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry karciane – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych do 30 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *