Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Nasza Księgarnia – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze dobrych gier karcianych Nasza Księgarnia. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Nasza Księgarnia,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych Nasza Księgarnia,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Nasza Księgarnia najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Nasza Księgarnia, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier karcianych Nasza Księgarnia, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Gra Kruki + PREZENT do zakupów za min.30 zł. (5902719470677)

Gra Kruki + PREZENT do zakupów za min.30 zł. (5902719470677) Najniższa Cena Online Odwiedź krainy ze snu! Pamiętasz kruki z gry "Sen"? Co noc udają się w podróż po krainach, które śnią się ludziom. Tym razem muszą się spieszyć, by zakończyć podróż przed nadejściem poranka. Który z kruków wygra wyścig? W komplecie: 2 kruki, 50 kart lotu (po 25 dla każdego gracza) służących do przesuwania kruków na trasie wyścigu, demonstrujących krainy, do których może wlecieć kruk, 40 kart trasy stwarzających trasę wyścigu, po której poruszają się kruki, na każdej karcie znajdują się 2 pola pokazujące krainy ze snów, 16 kart akcji (po 8 dla każdego gracza) służących do zmiany sytuacji na trasie wyścigu, każda z tych kart może być wykorzystana tylko raz podczas gry, pokaźnik gracza rozpoczynającego grę. UWAGA: towar nieprzeznaczony dla dzieci poniżej 3 roku życia....
  • Producent Nasza księgarnia 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Lisciani - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Nasza Księgarnia – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Nasza Księgarnia, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Nasza Księgarnia jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Nasza księgarnia Na końcu języka. gra towarzyska

Nasza księgarnia Na końcu języka. gra towarzyska Najniższa Cena Online Na końcu języka(gra planszowa) Jedna z najlepszych na świecie gier imprezowych!Gracze kolejno wykładają karty. Gdy na kartach 2 graczy pojawi się ten sam obrazek, następuje pojedynek! Czy jesteś w stanie szybciej od rywali powiedzieć co znajduje się w żeńskiej torebce? Albo co się kryje w męskiej szafie? A z czym kojarzy ci się sejm? Powiedz to!Wygraj jak najwięcej pojedynków! Bądź szybszy od rywali powiedz to, co masz na końcu języka! Proste zasady gry! Stos kart umieść na środku stołu (obrazkiem do dołu). W trakcie gry gracze biorą karty ze stosu i kładą przed sobą obrazkiem do góry.Gdy na kartach dwóch graczy pojawi się taki sam obrazek, dochodzi do pojedynku. Gracze ci muszą jak najszybciej podać hasło pasujące do kategorii wyróznionej na karcie przeciwnika!Zwycięzcą zostaje osoba, która wygrała najwięcej pojedynków.ZDOBYTE NAGRODY najlepsza Gra Imprezowa (Szwecja, 2016)najlepsza Gra Imprezowa (Dania, 2014)Nagroda MENSA Select (USA, 2010) Video
  • Producent Nasza księgarnia 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Magiera Rafał - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Nasza Księgarnia najlepsze?

Najlepsze gry karciane Nasza Księgarnia w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Nasza Księgarnia w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry karciane – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Nasza Księgarnia nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *