Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Nasza Księgarnia – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych Nasza Księgarnia. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Nasza Księgarnia,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gier karcianych Nasza Księgarnia,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Nasza Księgarnia najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Nasza Księgarnia, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier karcianych Nasza Księgarnia, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Nasza księgarnia Gra mrówki

Nasza księgarnia Gra mrówki Najniższa Cena Online MrówkiGra na spostrzegawczość i refleks!Twoim zadaniem jest odnajdywanie minimalnych mrówek w wielkim mrowisku. Nie będzie to jednak takie proste, ponieważ mrówki są w rozmaitych kolorach i mają przeróżne numery będziesz musiał jak najszybciej odnaleźć tę właściwą! Wygra gracz, który odszuka najwięcej mrówek.Proste zasady gry!Na stole budujemy mrowisko. Obok mrowiska kładziemy stos kart z różnokolorowymi mrówkami.Odkrywamy kartę z góry stosu pojawia się mrówka, np. Czerwona z cyfrą 7. Wszyscy gracze starają się jak najszybciej znaleźć w mrowisku mrówkę o wartości 7. Najszybszy gracz zdobywa czerwoną mrówkę kładzie ją obok siebie w taki sposób, by wszyscy ją widzieli.Uwaga! Gracze muszą wykazać się nie lada spostrzegawczością, ponieważ jeśli pojawi się kolejna czerwona mrówka, do jej wartości dodajemy liczbę zdobytych już czerwonych mrówek!Przykład: Pojawiła się czerwona mrówka, tym razem o wartości 10. Wcześniej jedna czerwona mrówka została już zdobyta, gracze muszą więc w mrowisku znaleźć mrówkę o wartości 11 (ponieważ 10+1=11)!Ciągle zmieniająca się sytuacja na stole gwarantuje obszerne emocje i świetną zabawę!Video
  • Producent Nasza księgarnia 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Bączek - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Nasza Księgarnia – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Nasza Księgarnia, często oferowane w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Nasza Księgarnia jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Nasza księgarnia Gra mrówki

Nasza księgarnia Gra mrówki Najniższa Cena Online MrówkiGra na spostrzegawczość i refleks!Twoim zadaniem jest odnajdywanie minimalnych mrówek w wielkim mrowisku. Nie będzie to jednak takie nieskomplikowane, ponieważ mrówki są w zróżnicowanych kolorach i posiadają rozmaite numery będziesz musiał jak najszybciej odnaleźć tę właściwą! Wygra gracz, który wynajdzie najwięcej mrówek.Proste zasady gry!Na stole tworzymy mrowisko. Obok mrowiska kładziemy stos kart z różnokolorowymi mrówkami.Odkrywamy kartę z góry stosu pojawia się mrówka, np. Czerwona z cyfrą 7. Wszyscy gracze starają się jak najszybciej znaleźć w mrowisku mrówkę o wartości 7. Najszybszy gracz zdobywa czerwoną mrówkę kładzie ją obok siebie w taki sposób, żeby wszyscy ją widzieli.Uwaga! Gracze muszą wykazać się nie lada spostrzegawczością, ponieważ jeśli pojawi się kolejna czerwona mrówka, do jej wartości dodajemy liczbę zdobytych już czerwonych mrówek!Przykład: Pojawiła się czerwona mrówka, tym razem o wartości 10. Wcześniej jedna czerwona mrówka została już zdobyta, gracze muszą więc w mrowisku znaleźć mrówkę o wartości 11 (ponieważ 10+1=11)!Ciągle zmieniająca się sytuacja na stole zagwarantuje znaczne emocje i wspaniałą zabawę!Video
  • Producent Nasza księgarnia 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Piatnik - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Nasza Księgarnia najlepsze?

Najlepsze gry karciane Nasza Księgarnia w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Nasza Księgarnia w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Polecane gry karciane – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Nasza Księgarnia nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *