Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Okulary Virtual Reality

Okulary VR Esperanza – Ranking TOP10 gogli VR Esperanza

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gogli VR Esperanza. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gogli VR Esperanza,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych gogli VR Esperanza,
 • TOP5 innych rekomendowanych okularów gogli VR.

Jakie okulary VR Esperanza najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane okulary VR Esperanza, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gogli VR Esperanza, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Okulary Multimedialne 3D google VR VIRTUAL REALITY Esperanza EMV300, EMV300

Okulary Multimedialne 3D google VR VIRTUAL REALITY Esperanza EMV300, EMV300 Najniższa Cena Online Okulary 3D VR do smartfonów 3,5-6 cali Esperanza EMV300 Esperanza EMV300 to bezprecedensowe okulary 3D VR, które przenoszą doświadczenie wirtualnej rzeczywistości na zupełnie nowy poziom. Dzięki nim możesz cieszyć się filmami 3D i grami VR bezpośrednio na Twoim smartfonie. Kompatybilne z urządzeniami od 3,5 do 6 cali, zarówno z systemem Android, jak i iOS, gogle Esperanza EMV300 proponują niesamowitą wygodę i jakość obrazu. Zaopatrzone w asferyczne soczewki zapewniające naturalność i głębię obrazu, regulowane pasy mocujące, przesuwną pokrywę dla gier AR,, a także otwory wentylacyjne, te okulary to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika VR. Naturalność i głębia obrazu: soczewki asferyczne Esperanza EMV300 wykorzystuje 40mm soczewki asferyczne, gwarantujące ostrość i przezroczystość obrazu bez zniekształceń. Dzięki temu, doświadczenie wirtualnej rzeczywistości staje się bardziej realistyczne i immersyjne. Dwukierunkowa regulacja soczewek (do 10mm odległości i 55-72mm rozstawu) zezwala na dobranie do indywidualnych potrzeb użytkownika, zapewniając maksymalny komfort i jakość obrazu. Komfort i przypasowanie: rozciągliwe pasy i ochronna nakładka Gogle EMV300 zostały zaprojektowane z myślą o komforcie użytkowania. Elastyczne pasy zapewniają bezpieczne i stabilne utrzymanie okularów na głowie, podczas gdy ochronna nakładka z wysokiej jakości sztucznej skóry i rozciągliwej gąbki doskonale dostosowuje się do kształtu twarzy. Ponadto, dzięki tej konstrukcji, okulary VR mogą być stosowane bez konieczności zdejmowania okularów korekcyjnych. praktyczność: otwory wentylacyjne i przesuwna pokrywa Esperanza EMV300 dba o wygodę użytkownika także pod kątem poręcznym. Otwory wentylacyjne zapobiegają parowaniu soczewek, a przesuwna pokrywa przystępne korzystanie z kamery telefonu w grach AR (Augmented Reality). Wycięcia po bokach gogli umożliwiają łatwe podłączenie słuchawek oraz kabla ładującego smartfon, gwarantując nieustanną rozrywkę. Uniwersalność: kompatybilność z Androidem i iOS Okulary Esperanza EMV300 są kompatybilne z szerokim zakresem smartfonów, obsługując równocześnie system Android, jak i iOS. Dzięki temu są wyśmienitym rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od rodzaju posiadanego urządzenia. Bez względu na to, czy masz iPhone'a czy smartfon z Androidem, możesz radować się wirtualną rzeczywistością na najwyższym poziomie. Przygotowane na rozrywkę: doskonałe dla gier VR i filmów 3D Esperanza EMV300 to nie tylko technologia, ale także nieograniczona zabawa. Pobieraj gry i filmy VR z APP Store lub Google Play Store i ciesz się niesłychanym doświadczeniem wirtualnej rzeczywistości. Mocna konstrukcja, łatwość konstrukcji smartfona,, a także możliwość korzystania z funkcji żyroskopu w innowacyjnych smartfonach, powodują, iż te okulary VR są wyśmienite dla każdego miłośnika gier i filmów 3
 • Producent Esperanza 

2 ★  Esperanza OKULARY VR 3D DOOM

Esperanza OKULARY VR 3D DOOM Najniższa Cena Online GOGLE VR 3D DLA SMARTFONÓW 3.5”-6”Nasze okulary zezwalają na oglądanie filmów 3D lub granie w gry w wirtualnej rzeczywistości. Starczy pobrać, ze sklepu z aplikacjami (APP Store, lub Google Play Store) gry czy filmy oznaczone symbolem VR lub Google Cradboard na Twój smartfon, a okulary momentalnie przeniosą Cię w wirtualny świat filmów 360 poziomów, 3D czy gier VR. W obudowie można zamocować smartfon o przekątnej ekranu od 3,5” do 6” z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Dzięki zaimplementowaniu soczewek asferycznych, które nie zniekształcają obrazu, uzyskujemy maksymalne wrażenie naturalności i głębi obrazu, a ich dwukierunkowa regulacja zezwala na indywidualne przypasowanie urządzenia zarówno do wielkości smartfonu jak i rozstawu źrenic. Ochronna nakładka stworzona z wysokiej jakości nienaturalnej skóry i wypełniona elastyczną gąbką, nie tylko zapewnia komfort użytkowania lecz także zezwala na korzystne dostosowanie okularów do kształtu twarzy oraz pozwala na korzystanie z okularów VR bez konieczności zdejmowania okularów korekcyjnych. Konkretne pasy stworzone z rozciągliwej gumy bezpiecznie utrzymają okulary na głowie. Przesuwna pokrywa pozwala na użycie kamery telefonu (potrzebne w przypadku gier „Augmented Reality”). Okulary posiadają otwory wentylacyjne oraz wycięcia po bokach umożliwiające podłączenie słuchawek, a także kabla ładującego smartfon.- Asferyczne soczewki o średnicy: 40mm - Regulacja odległości soczewek: do 10mm - Regulacja rozstawu soczewek: 55-72mm - niewielka/maksymalna szerokość telefonu: 60mm-80mm - Maksymalna wysokość telefonu: 160mm - Przesuwana przednia osłona - elastyczne, dostosowywane pasy mocująceUWAGA! W celu pełnego wykorzystania możliwości gier VR zaleca się użytkowanie smartfonów zaopatrzonych w żyroskop.Przekątna ekranu3,5'' • 3,66'' • 3,7'' • 3,8'' • 4'' • 4,2'' • 4,27'' • 4,3'' • 4,45'' • 4,5'' • 4,6'' • 4,7'' • 4,8'' • 4,93" • 4,95'' • 5'' • 5,1'' • 5,2'' • 5,25'' • 5,3'' • 5,4'' • 5,5'' • 5,6'' • 5,7'' • 5,8'' • 5,9'' • 5,96'' • 5.15'' • 6''
 • Producent ESPERANZA 
Powiązania gamingowe:  Okulary VR - Ranking TOP10 gogli VR

4 ★  Esperanza EGV300 + Pad, C8BE-6662E

Esperanza EGV300 + Pad, C8BE-6662E Najniższa Cena Online OKULARY VR 3D Z KONTROLEREM BT APOCALYPSEGOGLE VR 3D DLA SMARTFONÓW 3.5"-6"Nasze okulary umożliwiają oglądanie filmów 3D lub granie w gry w wirtualnej rzeczywistości. Starczy pobrać, ze sklepu z aplikacjami (APP Store, albo Google Play Store) gry czy filmy oznaczone symbolem VR albo Google Cradboard na Twój smartfon, a okulary prędko przeniosą Cię w wirtualny świat filmów 360 stopni, 3D czy gier VR. W obudowie można zamocować smartfon o przekątnej ekranu od 3,5" do 6" z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Dzięki zaimplementowaniu soczewek asferycznych, które nie zniekształcają obrazu, uzyskujemy maksymalne wrażenie naturalności i głębi obrazu, a ich dwukierunkowa regulacja pozwala na jednostkowe przypasowanie urządzenia równocześnie do wielkości smartfonu jak i rozstawu źrenic. Ochronna nakładka wytworzona z wysokiej jakości nienaturalnej skóry i wypełniona rozciągliwą gąbką, nie tylko zagwarantuje komfort używania lecz także umożliwia dobre dobranie okularów do kształtu twarzy oraz zezwala na korzystanie z okularów VR bez konieczności zdejmowania okularów korekcyjnych. solidne pasy tworzone z rozciągliwej gumy bezpiecznie utrzymają okulary na głowie. Przesuwna pokrywa zezwala na wykorzystanie kamery telefonu (potrzebne w przypadku gier „Augmented Reality"). Okulary mają otwory wentylacyjne, a także wycięcia po bokach umożliwiające podłączenie słuchawek i kabla ładującego smartfon.- Asferyczne soczewki o średnicy: 40mm - Regulacja odległości soczewek:do 10mm - Regulacja rozstawu soczewek: 55-72mm - niewiele znacząca/maksymalna szerokość telefonu: 60mm-80mm - Maksymalna wysokość telefonu: 160mm - Przesuwana przednia osłona. - elastyczne, dostosowywane pasy mocujące.UWAGA! W celu pełnego wykorzystania możliwości gier VR zaleca się stosowanie smartfonów zaopatrzonych w żyroskop.Pilot Bluetooth jest urządzeniem współpracującym z smartfonami z systemem Android albo iOS. usprawnia sterowanie aplikacjami i grami w smartfonie w trakcie gry albo odtwarzania materiałów multimedialnych z zastosowaniem okularów 3D VR.- Bluetooth 3.0 klasy 2 z zasięgiem do 10m- Zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone)
 • Producent Esperanza 

5 ★  Esperanza Okulary vr 3d gogle shinecon dla smartfonów 4,7" - 6" (5901299941157)

Esperanza Okulary vr 3d gogle shinecon dla smartfonów 4,7" - 6" (5901299941157) Najniższa Cena Online Przenieś się do wirtualnego świata dzięki okularom VR! Okulary EMV400 zezwalają na oglądanie filmów 3D albo granie w gry w wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy pobrać, ze sklepu z aplikacjami (APP Store, lub Google Play Store) gry czy filmy oznaczone symbolem VR albo Google Cradboard na Twój smartfon, a okulary ekspresowo przeniosą Cię w wirtualny świat filmów 360 stopni, 3D czy gier VR. obszerna kompatybilność uzyskujesz gotowy towar, starczy włożyć do smartfon do okularów i uruchomić aplikację, a okulary przeniosą Cię w świat 3D. W obudowie można zamocować smartfon o przekątnej ekranu od 4.7” do 6” z zainstalowanym systemem Android lub iOS.indywidualne przypasowanie Dzięki zaimplementowaniu soczewek asferycznych, które nie zniekształcają obrazu, uzyskujemy maksymalne wrażenie naturalności i głębi obrazu, a ich dwukierunkowa regulacja zezwala na jednostkowe dobranie urządzenia zarówno do wielkości smartfonu jak i rozstawu źrenic. Potężne pasy stworzone z sprężystej gumy bezpiecznie utrzymają okulary na głowie.UWAGA! W celu pełnego użycia możliwości gier VR zaleca się użytkowanie smartfonów zaopatrzonych w żyroskop.W zestawie Okulary VR made by ShineconOpaska mocująca na głowęInstrukcja obsługiSpecyfikacja:
 • Producent Esperanza 
Powiązania gamingowe:  Okulary VR do PlayStation - Ranking TOP10 gogli VR do PlayStation

Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Najtańsze okulary VR Esperanza – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze okulary VR Esperanza, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gogli VR Esperanza jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Okulary Multimedialne 3D google VR VIRTUAL REALITY Esperanza EMV300, EMV300

Okulary Multimedialne 3D google VR VIRTUAL REALITY Esperanza EMV300, EMV300 Najniższa Cena Online Okulary 3D VR do smartfonów 3,5-6 cali Esperanza EMV300 Esperanza EMV300 to przełomowe okulary 3D VR, które przenoszą doświadczenie wirtualnej rzeczywistości na zupełnie nowy poziom. Dzięki nim możesz cieszyć się filmami 3D i grami VR bezpośrednio na Twoim smartfonie. Kompatybilne z urządzeniami od 3,5 do 6 cali, jednocześnie z systemem Android, jak i iOS, gogle Esperanza EMV300 proponują niesamowitą wygodę i jakość obrazu. Zaopatrzone w asferyczne soczewki gwarantujące naturalność i głębię obrazu, dostosowywane pasy mocujące, przesuwną pokrywę dla gier AR, i otwory wentylacyjne, te okulary to prawdziwa gratka dla każdego miłośnika VR. Naturalność i głębia obrazu: soczewki asferyczne Esperanza EMV300 wykorzystuje 40mm soczewki asferyczne, zapewniające ostrość i klarowność obrazu bez zniekształceń. Dzięki czemu, doświadczenie wirtualnej rzeczywistości staje się bardziej realistyczne i immersyjne. Dwukierunkowa regulacja soczewek (do 10mm odległości i 55-72mm rozstawu) pozwala na przypasowanie do indywidualnych potrzeb użytkownika, gwarantując maksymalny komfort i jakość obrazu. Komfort i dostosowanie: rozciągliwe pasy i ochronna nakładka Gogle EMV300 zostały zaprojektowane z myślą o komforcie używania. Rozciągliwe pasy zapewniają bezpieczne i jednostajne utrzymanie okularów na głowie, podczas gdy ochronna nakładka z wysokiej jakości sztucznej skóry i sprężystej gąbki wyśmienicie dopasowuje się do kształtu twarzy. Dodatkowo, dzięki tej konstrukcji, okulary VR mogą być stosowane bez konieczności zdejmowania okularów korekcyjnych. poręczność: otwory wentylacyjne i przesuwna pokrywa Esperanza EMV300 dba o wygodę użytkownika także pod kątem użytecznym. Otwory wentylacyjne zapobiegają parowaniu soczewek, a przesuwna pokrywa przystępne korzystanie z kamery telefonu w grach AR (Augmented Reality). Wycięcia po bokach gogli zezwalają na łatwe podłączenie słuchawek i kabla ładującego smartfon, gwarantując nieustanną rozrywkę. Uniwersalność: kompatybilność z Androidem i iOS Okulary Esperanza EMV300 są kompatybilne z szerokim zakresem smartfonów, obsługując równocześnie system Android, jak i iOS. Dzięki czemu są nieprzeciętnym rozwiązaniem dla każdego, niezależnie od rodzaju posiadanego urządzenia. Bez względu na to, czy masz iPhone'a czy smartfon z Androidem, możesz radować się wirtualną rzeczywistością na najwyższym poziomie. Przygotowane na rozrywkę: idealne dla gier VR i filmów 3D Esperanza EMV300 to nie tylko technologia, lecz także nieograniczona zabawa. Pobieraj gry i filmy VR z APP Store albo Google Play Store i ciesz się niespotykanym doświadczeniem wirtualnej rzeczywistości. Mocna kompozycja, łatwość konstrukcji smartfona,, a także możliwość korzystania z funkcji żyroskopu w nowoczesnych smartfonach, powodują, iż te okulary VR są wyśmienite dla każdego miłośnika gier i filmów 3
 • Producent Esperanza 

2 ★  Esperanza OKULARY VR 3D DOOM

Esperanza OKULARY VR 3D DOOM Najniższa Cena Online GOGLE VR 3D DLA SMARTFONÓW 3.5”-6”Nasze okulary zezwalają na oglądanie filmów 3D lub granie w gry w wirtualnej rzeczywistości. Starczy pobrać, ze sklepu z aplikacjami (APP Store, lub Google Play Store) gry czy filmy oznaczone symbolem VR lub Google Cradboard na Twój smartfon, a okulary szybko przeniosą Cię w wirtualny świat filmów 360 poziomów, 3D czy gier VR. W obudowie można zamocować smartfon o przekątnej ekranu od 3,5” do 6” z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Dzięki zaimplementowaniu soczewek asferycznych, które nie zniekształcają obrazu, uzyskujemy maksymalne wrażenie naturalności i głębi obrazu, a ich dwukierunkowa regulacja umożliwia indywidualne dobranie urządzenia równocześnie do wielkości smartfonu jak i rozstawu źrenic. Ochronna nakładka wytworzona z wysokiej jakości nienaturalnej skóry i wypełniona sprężystą gąbką, nie tylko gwarantuje komfort użytkowania lecz także pozwala na prawidłowe przypasowanie okularów do kształtu twarzy, a także zezwala na korzystanie z okularów VR bez konieczności zdejmowania okularów korekcyjnych. Solidne pasy stworzone z sprężystej gumy bezpiecznie utrzymają okulary na głowie. Przesuwna pokrywa zezwala na wykorzystanie kamery telefonu (konieczne w sytuacji gier „Augmented Reality”). Okulary mają otwory wentylacyjne i wycięcia po bokach umożliwiające podłączenie słuchawek oraz kabla ładującego smartfon.- Asferyczne soczewki o średnicy: 40mm - Regulacja odległości soczewek: do 10mm - Regulacja rozstawu soczewek: 55-72mm - minimalna/maksymalna szerokość telefonu: 60mm-80mm - Maksymalna wysokość telefonu: 160mm - Przesuwana przednia osłona - sprężyste, regulowane pasy mocująceUWAGA! W celu pełnego użycia możliwości gier VR zaleca się wykorzystywanie smartfonów wyposażonych w żyroskop.Przekątna ekranu3,5'' • 3,66'' • 3,7'' • 3,8'' • 4'' • 4,2'' • 4,27'' • 4,3'' • 4,45'' • 4,5'' • 4,6'' • 4,7'' • 4,8'' • 4,93" • 4,95'' • 5'' • 5,1'' • 5,2'' • 5,25'' • 5,3'' • 5,4'' • 5,5'' • 5,6'' • 5,7'' • 5,8'' • 5,9'' • 5,96'' • 5.15'' • 6''
 • Producent ESPERANZA 
Powiązania gamingowe:  Okulary VR do 50 zł - Ranking TOP10 gogli VR do 50 zł

4 ★  Esperanza Okulary vr 3d gogle shinecon dla smartfonów 4,7" - 6" (5901299941157)

Esperanza Okulary vr 3d gogle shinecon dla smartfonów 4,7" - 6" (5901299941157) Najniższa Cena Online Przenieś się do wirtualnego świata dzięki okularom VR! Okulary EMV400 pozwalają na oglądanie filmów 3D albo granie w gry w wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy pobrać, ze sklepu z aplikacjami (APP Store, albo Google Play Store) gry czy filmy oznaczone symbolem VR lub Google Cradboard na Twój smartfon, a okulary błyskawicznie przeniosą Cię w wirtualny świat filmów 360 poziomów, 3D czy gier VR. pokaźna kompatybilność dostajesz gotowy towar, starczy włożyć do smartfon do okularów i uruchomić aplikację, a okulary przeniosą Cię w świat 3D. W obudowie można zamocować smartfon o przekątnej ekranu od 4.7” do 6” z zainstalowanym systemem Android albo iOS.indywidualne dobranie Dzięki zastosowaniu soczewek asferycznych, które nie zniekształcają obrazu, uzyskujemy maksymalne wrażenie naturalności i głębi obrazu, a ich dwukierunkowa regulacja umożliwia indywidualne dopasowanie urządzenia jednocześnie do wielkości smartfonu jak i rozstawu źrenic. Mocne pasy stworzone z rozciągliwej gumy bezpiecznie utrzymają okulary na głowie.UWAGA! W celu pełnego zastosowania możliwości gier VR zaleca się użytkowanie smartfonów wyposażonych w żyroskop.W komplecie Okulary VR made by ShineconOpaska mocująca na głowęInstrukcja obsługiSpecyfikacja:
 • Producent Esperanza 

5 ★  Esperanza EGV300 + Pad, C8BE-6662E

Esperanza EGV300 + Pad, C8BE-6662E Najniższa Cena Online OKULARY VR 3D Z KONTROLEREM BT APOCALYPSEGOGLE VR 3D DLA SMARTFONÓW 3.5"-6"Nasze okulary zezwalają na oglądanie filmów 3D lub granie w gry w wirtualnej rzeczywistości. Wystarczy pobrać, ze sklepu z aplikacjami (APP Store, lub Google Play Store) gry czy filmy oznaczone symbolem VR albo Google Cradboard na Twój smartfon, a okulary ekspresowo przeniosą Cię w wirtualny świat filmów 360 poziomów, 3D czy gier VR. W obudowie można zamocować smartfon o przekątnej ekranu od 3,5" do 6" z zainstalowanym systemem Android lub iOS. Dzięki zaimplementowaniu soczewek asferycznych, które nie zniekształcają obrazu, uzyskujemy maksymalne wrażenie naturalności i głębi obrazu, a ich dwukierunkowa regulacja umożliwia indywidualne przypasowanie urządzenia równocześnie do wielkości smartfonu jak i rozstawu źrenic. Ochronna nakładka produkowana z wysokiej jakości nienaturalnej skóry i wypełniona elastyczną gąbką, nie tylko gwarantuje komfort używania lecz także zezwala na prawidłowe przypasowanie okularów do kształtu twarzy oraz zezwala na korzystanie z okularów VR bez konieczności zdejmowania okularów korekcyjnych. konkretne pasy wytwarzane z sprężystej gumy bezpiecznie utrzymają okulary na głowie. Przesuwna pokrywa pozwala na zastosowanie kamery telefonu (konieczne w przypadku gier „Augmented Reality"). Okulary mają otwory wentylacyjne i wycięcia po bokach umożliwiające podłączenie słuchawek, a także kabla ładującego smartfon.- Asferyczne soczewki o średnicy: 40mm - Regulacja odległości soczewek:do 10mm - Regulacja rozstawu soczewek: 55-72mm - nieznaczna/maksymalna szerokość telefonu: 60mm-80mm - Maksymalna wysokość telefonu: 160mm - Przesuwana przednia osłona. - sprężyste, dostosowywane pasy mocujące.UWAGA! W celu pełnego zastosowania możliwości gier VR zaleca się wykorzystywanie smartfonów wyekwipowanych w żyroskop.Pilot Bluetooth jest urządzeniem współpracującym z smartfonami z systemem Android lub iOS. usprawnia sterowanie aplikacjami i grami w smartfonie podczas gry albo odtwarzania tworzyw multimedialnych z użyciem okularów 3D VR.- Bluetooth 3.0 klasy 2 z zasięgiem do 10m- Zasilanie: 2 baterie AAA (niezałączone)
 • Producent Esperanza 

Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Podsumowanie, czyli Jakie okulary VR Esperanza najlepsze?

Najlepsze okulary VR Esperanza w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze okulary VR Esperanza w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Najlepsze okulary gogle VR – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gogli VR Esperanza nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych okularów gogli VR.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *