Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Okulary Virtual Reality

Okulary VR HTC – Ranking TOP10 gogli VR HTC

Pomagamy w wyborze dobrych gogli VR HTC. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gogli VR HTC,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gogli VR HTC,
  • TOP5 innych rekomendowanych okularów gogli VR.

Jakie okulary VR HTC najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane okulary VR HTC, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gogli VR HTC, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Htc Gogle vr vive flow (4718487719945)

Htc Gogle vr vive flow (4718487719945) Najniższa Cena Online Proste, genialne okulary VR.Rzeczywistość wirtualna nie musi być nieprzystępna. Rozpocznij swoją podróż od Vive Flow. Nietrudne w użyciu, proste do przenoszenia, łatwe do podzielenia. Jedno urządzenie VR, dwa tryby kontrolera.Połącz telefon,zabrać ze sobą ulubione aplikacje i usługi przesyłania strumieniowego w VR. lub użyj kontrolera do bezproblemowej nawigacji i udostępniania. Mocny i zrównoważony, lekki i kompaktowy. Składane okulary VR są szczytem mobilności, posiadają zaledwie 189 g. Oglądaj Viverse albo kino wirtualne w domu albo w podróży. Zanurzenie dla ciebie, przyjemność dla wszelkich.Pozwól im dołączyć do zabawy. Screen lusterka do innych maszyn proponuje otaczające cię okno na wirtualne królestwa. Komfortowy i regulowany.Niezależnie od tego, czy przesyłasz strumieniowo filmy na wielkim ekranie, czy zdalnie bierzesz udział w wydarzeniach, Vive Flow sprawia, że czas w VR jest tak błogi, jak to realne.Funkcje: Głośniki stereo z obsługą dźwięku przestrzennego Dwa mikrofony z funkcją redukcji echa i szumów Obsługuje słuchawki Bluetooth System zasilania awaryjnego dostosowywane pokrętła dioptrii, które pozwalają na łatwą regulację ostrości dla każdego obiektywu Może używać podłączonego telefonu jako kontrolera Wymienna uszczelka twarzy i zauszniki Aktywne chłodzenie dla jednostajnej pracy i większego komfortu użytkownika oczekiwania sprzętowe: Smartfony z systemem Android 9.0 albo nowszymWymiary: Akcesoria w komplecie: Pozostałe atrybuty: Przekątna ekranu: 2 x 2,1" Rozdzielczość ekranu: 3200 x 1600 (1600x1600 na każde oko) Pamięć: 4GB RAM + 64GB ROM Video: Video:...
  • Producent HTC 

2 ★  HTC Advantage Pack dla VR VIVE Pro Eye, 99H20611-00

HTC Advantage Pack dla VR VIVE Pro Eye, 99H20611-00 Najniższa Cena Online Wybierz sposób ochrony swojej inwestycji. Advantage dla VIVE Enterprise zagwarantuje dwa poziomy licencji komercyjnej, dedykowane wsparcie i narzędzia serwisowe dla VIVE Pro Eye. Pakiet Advantage pozwoli Ci rozszerzyć swoją standardową gwarancję oferowaną poprzez producenta HTC na gogle VR HTC Vive. zestaw Advantage aktywuje licencję komercyjną, gwarantuje dedykowane wsparcie, a także usługi serwisowe dla zestawu Vive Pro. Pakiet oferuje też ochronę zakupu wraz z gwarancją na sprzęt, ograniczony czas wymogi, asygnowane wsparcie oraz zaawansowane usługi serwisowe. komplet Advantage pozwoli Ci zwiększyć swoją typową gwarancję oferowaną przez markę HTC na gogle VR HTC Vive....
  • Producent HTC 
Powiązania gamingowe:  Okulary VR do 3000 zł - Ranking TOP10 gogli VR do 3000 zł

6 ★  Gogle vr vive pro 99hanw017-00 marki Htc

Gogle vr vive pro 99hanw017-00 marki Htc Najniższa Cena Online Gogle Vive Pro VR 99HANW017-00 VR DLA PROFESJONALISTÓW VIVE Pro to prosty do wdrożenia system VR, który jest dostosowany do potrzeb najistotniej wymagających użytkowników wirtualnej rzeczywistości. Adaptuje się do potrzeb Twojej firmy i gwarantuje użytkownikom znaczne spektrum funkcjonalności. Od prezentacji po współpracę i interakcje z innymi użytkownikami, w tym rozbudowane projekty dla wielu odbiorców. VIVE Pro zapewnia najwyższą jakość obrazu, wspaniałą czystość dźwięku i najbardziej wciągające wrażenia VR. DŹWIĘK PRZESTRZENNY 3D I REDUKCJA SZUMÓW W słuchawkach z dokumentem Hi-Res Audio zastosowano procesor dźwięku przestrzennego 3D. Zintegrowany wzmacniacz gwarantuje realistyczny dźwięk o rozszerzonej głośności. Co więcej, system redukcji szumów likwiduje hałasy dochodzące z otoczenia, zapewniając niezapomniane wrażenia i niczym niezakłócone brzmienie. MODUŁOWE ŚLEDZENIE Urządzenie zezwala na tworzenie wirtualnych przestrzeni roboczych o maksymalnych rozmiarach 10 x 10 metrów z możliwością swobodnego poruszania się po nich nawet kilku użytkownikom jednocześnie. SteamVR 2.0, łączy się z aż czterema stacjami bazowymi, w celu śledzenia wielkich obszarów z skrupulatnością poniżej milimetra i bez zjawiska okluzji. WYSOKA ROZDZIELCZOŚĆ VIVE Pro wyposażony jest w dwa wyświetlacze o łącznej rozdzielczości 2880 x 1600 pikseli, dzięki czemu grafika, tekst i tekstury są przezroczyste, krystaliczne i uderzająco wyraźne. Tym samym uzyskujesz najwyższą jakość obrazu choćby w najszczególniej wymagających środowiskach. ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O KOMFORCIE VIVE Pro został zaprojektowany tak, żeby zoptymalizować ergonomię, zapewniając jeszcze większą wygodę i elastyczność, nawet podczas wielu godzin używania. Dzięki równomiernemu rozkładowi ciężaru urządzenia i łatwo konfigurowalnej konstrukcji, VIVE Pro bez trudu dostosowuje się do każdego rozmiaru głowy i pozwala na korzystanie bez konieczności zdejmowania okularów. Z CHAPERONE MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE Zintegrowany system bezpieczeństwa Chaperone ostrzeże Cię, gdy w przestrzeni, w której używasz VIVE zbliżasz się do obiektów fizycznych. Dzięki czemu możesz czuć się bezpiecznie, pozostając w świecie wirtualnej rzeczywistości.
  • Producent HTC 

7 ★  Htc okulary vive xr elite 99hats003-00 preorder

Htc okulary vive xr elite 99hats003-00 preorder Najniższa Cena Online Poznaj VIVE XR Elite. solidny, konwertowalny i lekki zestaw słuchawkowy, który dopasowuje się do Ciebie. Ciesz się nieskrępowaną swobodą wszechstronnego urządzenia XR albo wykorzystaj moc PC VR. Zabawa i wyobraźnia usztywnione. Przecinające się rzeczywistości dzięki żywemu przekazowi XR o wysokiej rozdzielczości. za każdym razem na korzystnej drodze. 4 kamery śledzące o szerokim polu widzenia.Kamera kolorowa RGB o wysokiej rozdzielczości.detektor głębokości. Żywa rozszerzona rzeczywistość z precyzyjną interakcją użytkownika ze środowiskiem. stworzony do wymagających grafik oferuje łączną rozdzielczość 3840 x 1920. Wciągający dźwięk. Wyraźny dźwięk. Głębokie zanurzenie sensoryczne. Praktycznie zaprojektowane, solidne głośniki wtapiają się w specyficzny kontur. Odblokuj moc PC VR. komplet słuchawkowy VIVE XR Elite rodzaju wszystko w jednym ze stacją dokującą VIVE Battery Cradle do kolekcji XR i kablem do przesyłania strumieniowego VIVE Wyjdź poza wszystko w jednym VR dzięki VIVE Streaming. Połącz się z komputerem za pomocą kabla lub Wi-Fi 6E i ciesz się grami PC VR o niskich opóźnieniach i wysokiej jakości. użyteczny. Śledzenie dłoni na poziomie szkieletu umożliwia instynktowne interakcje przy użyciu samych dłoni. Nawiguj, klikaj, przeciągaj, przewijaj i pisz, wykonując naturalne ruchy rąk i palców. rozszerz swoją przestrzeń roboczą. nowe sposoby doskonalenia się, w których łączą się światy fizyczne i wirtualne. Virtual Desk na nowo odkrywa sposób, w jaki budujesz, wykonujesz niemało zadań jednocześnie i komunikujesz się.
  • Producent HTC 
Powiązania gamingowe:  Okulary VR MP Michael Phelps - Ranking TOP10 gogli VR MP Michael Phelps

10 ★  Htc vive pro 2 (4718487719167)

Htc vive pro 2 (4718487719167) Najniższa Cena Online VIVE Pro 2 to szczególnie skrupulatny, profesjonalny system PC-VR zaprojektowany, aby oferować najkorzystniejsze możliwości wirtualnej rzeczywistości. Rozdzielczość 5K, komfort korzystania, submilimetrowa precyzja śledzenia, a także nowoczesne akcesoria.Wysoka częstotliwość odświeżaniapowiększ wyraźnie komfort oglądania fotorealistycznej grafiki dzięki odświeżaniu 120Hz. obszerne pole widzeniawielkie pole widzenia 120°, dostosowane do naturalnych możliwości ludzkiego oka, pozwala zobaczyć widocznie więcej. Najwyższa jasność i wierność odtwarzania obrazu w 5KOdkrywaj świeże światy i możliwości z wyśmienitą jakością obrazu. Dostrzeż jeszcze więcej szczegółów, dzięki łącznej rozdzielczości 4896 x 2448.Zaprojektowany z myśla o profesjonalistachidealnie wygodne gogle, które łatwo i zintegrujesz do siebie. Nadzwyczajnie sprawdzą się podczas długich sesji VR. Posiadają znaczny zakres dopasowania do rozmaitych kształtów głów i rozstawu oczu. Można z nich korzystać w okularach. Minimalizują efekt zmęczenia oczu dzięki precyzyjnej regulacji IPD.System śledzenia SteamVRpowiększ przestrzeń wirtualnych doświadczeń nawet do 10m x 10m. Użyj 4 stacji bazowych do śledzenia, aby uniknąć okluzji. Jest to idealne rozwiązanie, które pozwala na korzystanie z wielu maszyn jednocześnie w jednej przestrzeni, przy zachowaniu niezwykłej precyzyji śledzenia.Kompatybilne oprogramowaniaWykorzystuj oprogramowania, które już stosujesz, np.: Unreal Engine, Unity, Autodesk VRED, Mindesk i sporo innych. Jeśli chcesz odkryć więcej nowych możliwości, skorzystaj z naszego parterskiego programu ISV oferującego sporo gotowych rozwiązań dla biznesu. Biblioteka Offline SteamVRVIVE Pro 2 gwarantuje dostęp offline do Biblioteki SteamVR, która pozwala na instalację w bezpiecznym środowisku, bez przyłączania sprzętu do Internetu.VIVE TrackerDodawaj obiekty do świata VR jako narzędzia np. Kamerę lub śledź ruch całego ciała. VIVE Tracker to idealne urządzenie, które nieprzeciętnie sprawdza się w wirtualnej produkcji, szkoleniach i symulacjach oraz w aplikacjach, w których ważne jest odwzorowanie ruchu.
  • Producent HTC 

Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Najtańsze okulary VR HTC – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze okulary VR HTC, często oferowane w promocjach i na wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gogli VR HTC jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Podsumowanie, czyli Jakie okulary VR HTC najlepsze?

Najlepsze okulary VR HTC w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze okulary VR HTC w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gogli Virtual Reality:


Dobre okulary gogle VR – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gogli VR HTC nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych okularów gogli VR.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *