Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Rebel – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych Rebel. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Rebel,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych Rebel,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Rebel najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Rebel, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier karcianych Rebel, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Rebel koszulki na karty hydra

Rebel koszulki na karty hydra Najniższa Cena Online 100 koszulek na karty o wymiarze 70x70 mm Opakowanie mieści 100 koszulek na karty o rozmiarze 70x70 mm. Wychodząc ku oczekiwaniom graczy pokazujemy koszulki na karty marki Rebel. Charakteryzuje je: wysoka klarowność i odporność, bezbarwność - brak domieszek kolorystycznych (dzięki temu nie zmieniają wyglądu grafik na kartach), wytwarzane z polipropylenu, bez domieszek polichlorku winylu (lepsza wytrzymałość na promieniowanie słoneczne i powiększona elastyczność), brak absorpcji wody (absorpcyjność po 24h zanurzenia na poziomie 0,03%), grubość standard - 50 mikronów, pokaźna ilość w opakowaniu (100 sztuk) w niebanalnej cenie. Ten rozmiar koszulek nadaje się między innymi do kart z gier: Tajniacy, Wysokie Napięcie.
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Rebel - Ranking TOP10 gier planszowych

5 ★  Rebel Gra keyforge: czas wstąpienia - talia archonta

Rebel Gra keyforge: czas wstąpienia - talia archonta Najniższa Cena Online KeyForge: Czas Wstąpienia - Talia Archonta Nie ma dwóch takich samych talii na świecie! KeyForge to pierwsza na świecie unikalna gra karciana. W trakcie rozgrywki dwóch graczy wciela się w Archontów rywalizujących o to, kto pierwszy odkryje skarby Tygla - niezwykłego świata wyprodukowanego z części planet. Nastał "Czas Wstąpienia"! A wraz z nim drugi komplet talii KeyForge! kolekcja "Czas Wstąpienia" wprowadza do gry 204 świeże karty, zwiększając pulę niepowtarzalnych talii do odkrycia i ujarzmienia! Żadne dwie bitwy nigdy nie będą takie same! Czym jest unikalna gra karciana? zaczynając swoją przygodę z KeyForge, możesz mieć pewność, iż każda talia jest specyficzna, co osoba, która nią włada, a każdy pojedynek - specyficzny. Dzięki ogromnej liczbie przystępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, realne było wydrukowanie setek tysięcy różniących się pomiędzy sobą talii. Co więcej - zestawy KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom. Jak to działa? Rozgrywka KeyForge składa się z szeregu tur, podczas których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny mber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu. Co wprowadza Talia Archonta? Oprócz kompletu startowego mamy do dyspozycji specyficzne talie Archontów, które oferują nam pełną rozgrywkę bez zapotrzebowania kupowania dodatkowych boosterów, czy konstruowania własnego zbalansowanego zestawu. Każda zakupiona talia jest niepowtarzalna i kompletna. To oznacza, że grając za jej pomocą, będziemy musieli nauczyć się w pełni wykorzystywać jej potencjał. Każda z talii Archontów ma własną, unikatową nazwę i mieści pakiet kart o unikalnym potencjale strategicznym. Każda jest w dodatku kolejną szansę na zwycięstwo! Ważne: Ze względu na zawarty w grze jednorazowy kod QR, egzemplarze gry nie podlegają zwrotowi.
  • Producent Rebel 

10 ★  Rebel Gra keyforge zderzenie światów - talia archonta

Rebel Gra keyforge zderzenie światów - talia archonta Najniższa Cena Online Pierwsza na świecie specyficzna gra karciana! Po zderzeniu światów Tygiel nie będzie taki, jak przedtem... KeyForge: Zderzenie Światów to 284 świeże karty, które perfekcyjnie łączą się z pulą tych, które znamy z poprzednich odsłon serii. Oprócz nieznanych dotąd umiejętności i artefaktów, do gry dołączają także dwa zupełnie świeże domy - Gwiezdny Sojusz i Rzymozaury. To doskonała okazja, by poznać i wypróbować wyjątkowe style gry! Talia Archonta to Twoja podstawowa broń w rywalizacji o skarby Tygla. Dzięki niej przedstawiciele trzech wybranych domów staną ramię w ramię, by pod Twoim przywództwem walczyć o wykuwanie kluczy i otwieranie kolejnych krypt. Czym jest Keyforge? To pierwsza na świecie oryginalna gra karciana. Oznacza to tyle, że na całym świecie nie ma dwóch talii o tej samej kombinacji kart. Dzięki ogromnej liczbie przystępnych artefaktów, stworzeń i umiejętności, możliwe było wydrukowanie setek tysięcy różniących się między sobą zestawów. Co więcej - talie KeyForge są kompletne i nie podlegają modyfikacjom, nie ma więc mowy o kupowaniu boosterów w nadziei na trafienie rzadkiej karty, która wzmocni naszą siłę. Jak to działa? Rozgrywka w KeyForge składa się z szeregu tur, w trakcie których wcielasz się w Archonta stojącego na czele kompanii. Wykorzystując istoty, technologie, artefakty i umiejętności związane z wybranym rodem, będziesz pozyskiwać cenny mber, odpierać ataki wroga i wykuwać klucze, którymi otworzysz Skarbiec Tygla. Na początku tury wybierasz jeden z trzech rodów znajdujących się w twojej talii i możesz zagrywać jedynie karty tego rodu.
  • Producent Rebel 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Rebel – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Rebel, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Rebel jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Rebel koszulki na karty hydra

Rebel koszulki na karty hydra Najniższa Cena Online 100 koszulek na karty o rozmiarze 70x70 mm Opakowanie zawiera 100 koszulek na karty o rozmiarze 70x70 mm. Wychodząc ku oczekiwaniom graczy przedstawiamy koszulki na karty producenta Rebel. Cechuje je: wysoka transparentność i wytrzymałość, bezbarwność - brak domieszek kolorystycznych (dzięki temu nie zmieniają wyglądu grafik na kartach), tworzone z polipropylenu, bez domieszek polichlorku winylu (lepsza niepodatność na promieniowanie słoneczne i rozszerzona sprężystość), brak absorpcji wody (chłonność po 24h zanurzenia na poziomie 0,03%), grubość kanon - 50 mikronów, duża ilość w opakowaniu (100 sztuk) w interesującej cenie. Ten rozmiar koszulek nadaje się między innymi do kart z gier: Tajniacy, Wysokie Napięcie.
  • Producent Rebel 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Hasbro - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Rebel najlepsze?

Najlepsze gry karciane Rebel w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Rebel w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry karciane – TOP5 wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Rebel nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *