Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Trefl – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych Trefl. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Trefl,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gier karcianych Trefl,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Trefl najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Trefl, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier karcianych Trefl, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

7 ★  Trefl Gra 5 sekund edycja 2019 +darmowa dostawa przy płatności kup z twisto (5900511017786)

Trefl Gra 5 sekund edycja 2019 +darmowa dostawa przy płatności kup z twisto (5900511017786) Najniższa Cena Online lubisz adrenalinę? Polubisz5 sekund! Nowa odsłona kultowejgry towarzyskiej, w której masz tylko 5 sekund, by odpowiedzieć na pytanie. Wylosuj kartę i odlicz czas za pomocą specjalnego czasomierza. Spiesz się, masz tylko 5 sekund...Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle.Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający precyzyjnie 5 sekund asygnowanych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy z pewnością udzieliłeś poprawnych odpowiedzi – nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią!Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie albo przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia – jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz odnajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, iż będziesz się znakomicie bawić! Możliwość rozgrywki bez planszy!
  • Producent Trefl 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Trefl – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Trefl, często oferowane w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Trefl jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  karty piotruś. bob budowniczy

karty piotruś. bob budowniczy Najniższa Cena Online Piotruś to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najszczególniej lubianych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – uzyskujemy produkt, który kochają wszystkie dzieci.Zawartość pudełka• 25 kart z bohaterami bajki Bob BudowniczyWiek: +4EAN: 5900511084917Głębokość: 10.000000ISBN: 5900511084917rodzaj: ZabawkiSzerokość: 60Wydawnictwo: Trefl PAPWysokość: 90
  • Producent Trefl 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Nasza Księgarnia - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Trefl najlepsze?

Najlepsze gry karciane Trefl w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Trefl w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry karciane – TOP5 kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Trefl nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *