Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Trefl – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych Trefl. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Trefl,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych Trefl,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Trefl najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Trefl, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier karcianych Trefl, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Trefl Gra 5 sekund edycja 2019 +darmowa dostawa przy płatności kup z twisto (5900511017786)

Trefl Gra 5 sekund edycja 2019 +darmowa dostawa przy płatności kup z twisto (5900511017786) Najniższa Cena Online lubisz adrenalinę? Polubisz5 sekund! Nowa odsłona kultowejgry towarzyskiej, w której masz tylko 5 sekund, by odpowiedzieć na pytanie. Wylosuj kartę i odlicz czas za pomocą specjalnego czasomierza. Spiesz się, masz tylko 5 sekund...Gracze ustawiają na środku pudełko z kartami i losują pytanie, na które odpowiada gracz siedzący na Gorącym Krześle.Kiedy usłyszy pytanie, wystartuje czasomierz odmierzający precyzyjnie 5 sekund asygnowanych na udzielenie 3 poprawnych odpowiedzi. Zrób to jednocześnie: wymyśl odpowiedzi, kontroluj czas i postaraj się nie skupiać na rozpraszających kulkach przesuwających się po spirali czasomierza. W przypływie adrenaliny możesz nie wiedzieć, czy z pewnością udzieliłeś poprawnych odpowiedzi – nie przejmuj się, Twoi przeciwnicy chętnie to ocenią!Jeśli Ci się udało, przesuwasz swój pionek w stronę mety. Jeśli się pomyliłeś albo nie udzieliłeś 3 odpowiedzi, pytanie przechodzi na następnego gracza. Zrobi się gorąco, bo odpowiedzi nie mogą się powtarzać. Wygrywa ten, komu uda się najszybciej przejść planszę.Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie albo przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, że przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia – jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz odnajdziesz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, iż będziesz się znakomicie bawić! Możliwość rozgrywki bez planszy!
  • Producent Trefl 

4 ★  Gra 5 Sekund Junior Edycja 2019 (5900511017793)

Gra 5 Sekund Junior Edycja 2019 (5900511017793) Najniższa Cena Online 5 sekund juniorEdycja 2019 to przygotowane specjalnie z myślą o dzieciach wydanie kultowejgry5 sekund! na pewno bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 smaki dżemu - lecz czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Spiesz się, masz tylko 5 sekund!Gracze mogą posłużyć się kartami, dzięki którym zamienią pytanie lub przekażą je przeciwnikowi. Decyzję trzeba podjąć w 5 sekund: grać, czy ryzykować, iż przeciwnik odpowie poprawnie? Uważaj w strefie zagrożenia – jeśli tu jesteś, nie możesz być pewien, czy zaraz odszukasz się na mecie, czy stracisz kolejkę. Pewne jest, że będziesz się znakomicie bawić! Możliwość rozgrywki bez planszy!5 sekund junior to przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych graczach wydanie gry 5 sekund! niewątpliwie bez trudu jesteś w stanie wymienić 3 smaki dżemu - lecz czy dasz radę zrobić to pod presją czasu? Masz 5 sekund, a pozostali gracze tylko czekają na Twoje potknięcie! Czas nie jest Twoim sprzymierzeńcem, dlatego mówisz co ci ślina na język przyniesie. Podajesz czasem dziwaczne, czasem śmieszne odpowiedzi, podczas gdy kulki momentalnie mkną w dół spirali specjalnego czasomierza. Jeśli pytanie sprawia ci kłopot - wykorzystujesz karty "Czasu" lub "Zmiany". Na żółtej stronie kart znajdują się pytania dla młodszych dzieci, a na czerwonej dla starszych. 5 sekund - szalona i zabawna gra dzisiaj w wersji junior!
  • Producent Trefl 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Hippocampus - Ranking TOP10 gier towarzyskich

8 ★  Gra Mistakos Wyższy szczebel Extra

Gra Mistakos Wyższy szczebel Extra Najniższa Cena Online Gra Mistakos Wyższy szczebel Extra wariant 1 Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu drabin. Gracze mogą zdecydować, ile rund chcą zagrać. Średnio wybierają 5 rund. Gra może zakończyć się remisem. Grę inicjuje najmłodszy gracz. Wybiera kolor drabin i kładzie jedno na stole. Gra toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz wybiera swój odcień drabin i kładzie je na krześle, ustawionym poprzez pierwszego gracza, tak aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje ostatni kolor drabin. Ustawia swoje na drabinach przeciwników. Tylko jedna drabina może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób. Liczba punktów karnych równa się ilości drabin, które upadły na stół w czasie jego ruchu. Kolejną rundę rozpoczynamy od nowa. Zaczyna gracz po lewej stronie osoby, która przewróciła wieżę. Wygrywa osoba mająca najmniej punktów karnych. typ 2 Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się swych drabin. Podzielcie się równo między graczy. Gra polega na układaniu, każdy po sobie drabin tak, by inne drabiny nie spadły. Tylko jedna drabina może stać na blacie, pozostałe układamy na nim. Jeśli drabiny spadną podczas ruchu danego gracza, musi on zebrać wszystkie drabiny, które spadły i wchodzą one do jego puli. Następny ruch należy do gracza po lewej stronie. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich drabin. rodzaj 3 Jeśli posiadacie grę "Mistakos extra", możecie zespolić krzesełka z drabinami i zagrać w typ "Szalone konstrukcje". Obowiązują przy tym takie same zasady jak w pierwszym wariancie rozgrywki, z tą jedak różnicą, że każdy gracz samodzielnie decyduje czy w danej rundzie wykorzysta krzesło czy drabinę. Wygrywa osoba mająca najmniej punktów karnych.
  • Producent Trefl 

9 ★  Gra Skoczki Rodzina Treflików (5900511019056)

Gra Skoczki Rodzina Treflików (5900511019056) Najniższa Cena Online Skoczki na licencji serialu "Rodzina Treflików" to prosta gra zręcznościowa dla całej rodziny. Kto okaże się najlepszym strzelcem i trafi swymi skoczkami w środek specjalnej tarczy? Przekonajcie się już teraz! Bohaterowie znanej bajki "Rodzina Treflików" zapraszają do wspólnej zabawy. Zawartość pudełka:- 12 skoczków,- 4 wyrzutnie,- 4 drzewka,- plansza,- instrukcja.ilość graczy: 2-4Wiek: 3+
  • Producent Trefl 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe El System - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Trefl – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Trefl, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Trefl jest aktualizowany na bieżąco.

7 ★  Gra Boom Boom Psiaki i Kociaki + PREZENT do zakupów za min.30 zł. (5900511019094)

Gra Boom Boom Psiaki i Kociaki + PREZENT do zakupów za min.30 zł. (5900511019094) Najniższa Cena Online Gra rodzinna „Boom Boom – Psiaki i Kociaki" to dynamiczna rozgrywka, w której liczy się dobry refleksIdealna sugestia dla wielbicieli kotów oraz psów.Już teraz mogą zagrać w grę z wizerunkami swych ulubionych puszystych zwierzaków. Jest to gra, w której liczy się zręczność, a także spostrzegawczość.Myślisz, że się nadajesz?Czas się przekonać!Jak grać?Gracze równocześnie wymieniają karty z ręki z kartami znajdującymi się na planszy.Starają się zebrać zestawy tych samych Psiaków i Kociaków.Jeśli się to uda, należy uderzyć w dzwonek, by zasygnalizować wykonanie zadania.Trudność w grze stanowi fakt, iż może się okazać, że gracze starają się zdobyć taką samą kartę.Wygrywa osoba, która jako pierwsza zdobędzie odpowiednią liczbę zestawów Psiaków i Kociaków.wspaniała gra rodzinna, która dostarczy sporo śmiechu i radości.wyśmienicie rozwija refleks i zręczność.asygnowana dla dzieci od 6 roku życia.Zawartość opakowania:56 kart,dzwonek,plansza,instrukcja....
  • Producent Trefl 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Gigamic - Ranking TOP10 gier planszowych

10 ★  Gra Mistakos Wyższy szczebel Extra

Gra Mistakos Wyższy szczebel Extra Najniższa Cena Online Gra Mistakos Wyższy szczebel Extra wariant 1 Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu drabin. Gracze mogą zdecydować, ile rund chcą zagrać. Średnio wybierają 5 rund. Gra może zakończyć się remisem. Grę zaczyna najmłodszy gracz. Wybiera odcień drabin i kładzie jedno na stole. Gra toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz wybiera swój kolor drabin i kładzie je na krześle, ustawionym przez pierwszego gracza, tak aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje ostatni kolor drabin. Ustawia swoje na drabinach przeciwników. Tylko jedna drabina może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób. Ilość punktów karnych równa się ilości drabin, które upadły na stół w czasie jego ruchu. Kolejną rundę rozpoczynamy od nowa. Inicjuje gracz po lewej stronie osoby, która przewróciła wieżę. Wygrywa osoba mająca najmniej punktów karnych. typ 2 Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się swoich drabin. Podzielcie się równo między graczy. Gra polega na układaniu, każdy po sobie drabin tak, żeby inne drabiny nie spadły. Tylko jedna drabina może stać na blacie, pozostałe układamy na nim. Jeśli drabiny spadną w trakcie ruchu danego gracza, musi on zebrać wszystkie drabiny, które spadły i wchodzą one do jego puli. Następny ruch należy do gracza po lewej stronie. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszelkich drabin. wariant 3 Jeśli posiadacie grę "Mistakos extra", możecie zespoić krzesełka z drabinami i zagrać w typ "Szalone konstrukcje". Obowiązują przy tym takie same zasady jak w pierwszym wariancie rozgrywki, z tą jedak różnicą, że każdy gracz samodzielnie decyduje czy w danej rundzie wykorzysta krzesło czy drabinę. Wygrywa osoba posiadająca najmniej punktów karnych.
  • Producent Trefl 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Trefl najlepsze?

Najlepsze gry karciane Trefl w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Trefl w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry karciane – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Trefl nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *