Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Trefl – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier karcianych Trefl. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Trefl,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych Trefl,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Trefl najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Trefl, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier karcianych Trefl, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Trefl Karty piotruś spiderman p.20 08484 cena za 1 szt.

Trefl Karty piotruś spiderman p.20 08484 cena za 1 szt. Najniższa Cena Online Piotruś to gra, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najbardziej modnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – uzyskujemy artykuł, który kochają wszystkie dzieci.Wiek: +4EAN: 5900511084849Głębokość: 10.000000ISBN: 5900511084849rodzaj: ZabawkiSzerokość: 60Wydawnictwo: Trefl PAPWysokość: 90
  • Producent TREFL 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Edgard - Ranking TOP10 gier towarzyskich

7 ★  Mistakos. Wyższy szczebel. Extra Trefl

Mistakos. Wyższy szczebel. Extra Trefl Najniższa Cena Online Gra Mistakos Wyższy szczebel Extra wariant 1 Celem gry jest zdobycie jak najmniejszej liczby punktów karnych w trakcie układania stosu drabin. Gracze mogą zdecydować, ile rund chcą zagrać. Średnio wybierają 5 rund. Gra może zakończyć się remisem. Grę inicjuje najmłodszy gracz. Wybiera kolor drabin i kładzie jedno na stole. Gra toczy się zgodnie z ruchem wskazówek zegara. Następny gracz wybiera swój odcień drabin i kładzie je na krześle, ustawionym poprzez pierwszego gracza, tak aby żadna z nóg mebla nie opierała się na stole. Trzeci gracz dostaje ostatni kolor drabin. Ustawia swoje na drabinach przeciwników. Tylko jedna drabina może stać na blacie, pozostałe można układać na sobie w dowolny sposób. Liczba punktów karnych równa się ilości drabin, które upadły na stół w czasie jego ruchu. Kolejną rundę rozpoczynamy od nowa. Zaczyna gracz po lewej stronie osoby, która przewróciła wieżę. Wygrywa osoba mająca najmniej punktów karnych. typ 2 Celem gry jest jak najszybsze pozbycie się swych drabin. Podzielcie się równo między graczy. Gra polega na układaniu, każdy po sobie drabin tak, by inne drabiny nie spadły. Tylko jedna drabina może stać na blacie, pozostałe układamy na nim. Jeśli drabiny spadną podczas ruchu danego gracza, musi on zebrać wszystkie drabiny, które spadły i wchodzą one do jego puli. Następny ruch należy do gracza po lewej stronie. Wygrywa osoba, która jako pierwsza pozbędzie się wszystkich drabin. rodzaj 3 Jeśli posiadacie grę "Mistakos extra", możecie zespolić krzesełka z drabinami i zagrać w typ "Szalone konstrukcje". Obowiązują przy tym takie same zasady jak w pierwszym wariancie rozgrywki, z tą jedak różnicą, że każdy gracz samodzielnie decyduje czy w danej rundzie wykorzysta krzesło czy drabinę. Wygrywa osoba mająca najmniej punktów karnych.
  • Producent Trefl 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Trefl – Ranking październik 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Trefl, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Trefl jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  karty piotruś. fireman

karty piotruś. fireman Najniższa Cena Online Strażak Sam Piotruś to gra karciana, którą znają wszystkie polskie dzieci. Proste zasady i szybka, emocjonująca rozgrywka to przyczyny jej sukcesu i popularności. Jeśli dodać do tego karty z wizerunkami najistotniej modnych postaci z bajek, kreskówek, komiksów i filmów – dostajemy towar, który kochają dzieci.Wiek: +4EAN: 5900511084801Głębokość: 10.000000ISBN: 5900511084801wariant: ZabawkiSzerokość: 60Wydawnictwo: Trefl PAPWysokość: 90
  • Producent Trefl 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Egmont - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Trefl najlepsze?

Najlepsze gry karciane Trefl w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Trefl w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry karciane – TOP5 październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Trefl nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *