Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie Phalanx – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze dobrych gier towarzyskich Phalanx. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich Phalanx,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich Phalanx,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie Phalanx najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie Phalanx, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier towarzyskich Phalanx, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Gra Tortuga 2199 (PL)

Gra Tortuga 2199 (PL) Najniższa Cena Online Tortuga była kolonia górnicza, niegdyś należąca do Konfederacji Międzyplanetarnej. Planeta eksponuje się stanowczo agresywną florą i fauną. Zlokalizowana jest w środku strefy neutralnej sektora Omega. Jej głównym skarbem są pokłady Helium-3, którego jest głównym wydobywcą. Od czasu rebelii górników rozdarta jest między różnorodnych watażków i podzielone między sobą klany górnicze. Zanotowano także aktywność licznych przemytników oraz prywatnych firm wojskowych. Zaleca się nieodwiedzanie poprzez statki Konfederacji.Tortuga 2199 to gra oparta na mechanice deck-building, w której gracze wcielając się w kapitanów pirackich statków kosmicznych przemieszczają się po modularnej planszy. Korzystając z pięciu rozmaitych rynków (kart) starają się zdobyć więcej wpływu od innych, żeby zyskać przychylność lokalnych szumowin i stać się władcą piratów. Dodatkowo każdy nieszablonowy statek, wprowadzający subtelną asymetrię. Dróg do zwycięstwa jest kilka, a o wygranej decydują punkty wpływu. Zdobywamy je na kilka sposobów: walcząc z pozostałymi graczami, przekupując, przejmując kontrolę nad sektorami, czy polując na kryjące się na planecie kreatury. Z tym, że to dopiero początek! Gra ma kilka wariantów, a powiększenie konkretnie urozmaica i tak bogatą rozgrywkę, a przy okazji wprowadza piątego gracza... Akcesoria w zestawie: - 13 heksagonalnych kafli sektorów- 184 karty (65x100 mm)- 81 żetonów- 7 miniatur statków kosmicznych- 50 kolorowych wyraźników graczy- 2 instrukcje...
  • Producent PHALANX 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Adamigo - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie Phalanx – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie Phalanx, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich Phalanx jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Gra Tortuga 2199 (PL)

Gra Tortuga 2199 (PL) Najniższa Cena Online Tortuga była kolonia górnicza, niegdyś należąca do Konfederacji Międzyplanetarnej. Planeta podkreśla się istotnie zadziorną florą i fauną. Zlokalizowana jest w środku strefy neutralnej sektora Omega. Jej głównym skarbem są pokłady Helium-3, którego jest głównym wydobywcą. Od czasu rebelii górników rozdarta jest między rozmaitych watażków i podzielone pomiędzy sobą klany górnicze. Zanotowano także aktywność licznych przemytników i prywatnych firm wojskowych. Zaleca się nieodwiedzanie przez statki Konfederacji.Tortuga 2199 to gra oparta na mechanice deck-building, w której gracze wcielając się w kapitanów pirackich statków kosmicznych przemieszczają się po modularnej planszy. Korzystając z pięciu najróżniejszych rynków (kart) starają się zdobyć więcej wpływu od innych, by zyskać przyjazność lokalnych szumowin i stać się władcą piratów. Dodatkowo każdy nieszablonowy statek, wprowadzający subtelną asymetrię. Dróg do zwycięstwa jest kilka, a o wygranej decydują punkty wpływu. Zdobywamy je na kilka sposobów: walcząc z pozostałymi graczami, przekupując, przejmując kontrolę nad sektorami, czy polując na kryjące się na planecie kreatury. Z tym, że to dopiero początek! Gra ma kilka wariantów, a rozszerzenie solidnie urozmaica i tak bogatą rozgrywkę, a przy okazji wprowadza piątego gracza... Akcesoria w komplecie: - 13 heksagonalnych kafli sektorów- 184 karty (65x100 mm)- 81 żetonów- 7 miniatur statków kosmicznych- 50 barwnych pokaźników graczy- 2 instrukcje...
  • Producent PHALANX 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Cztery Głowy - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie Phalanx najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie Phalanx w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie Phalanx w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry towarzyskie – TOP5 listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich Phalanx nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *