Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie Promatek – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier towarzyskich Promatek. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich Promatek,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich Promatek,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie Promatek najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie Promatek, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich Promatek, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Promatek Gra planszowa emocje

Promatek Gra planszowa emocje Najniższa Cena Online Edukacyjna gra „Emocje" pomoże dziecku poznać siebieWspaniała propozycja od firmy Adamigo, która pomaga śladowemu człowiekowi lepiej zrozumieć otaczający go świat, a także nie do końca zrozumiałe dla dziecka emocje.wyjątkowo ważne jest, żeby umieć o nich rozmawiać.Stanowią one nieodłączny składnik życia codziennego. Towarzyszą nam niemal w każdej sytuacji.Złość, radość, smutek, miłość – czas je poznać i się z nimi zakumplować.Gra Emocje pomaga poznać rządzące światem emocje oraz otwiera dzieci na rozmowę o nich.jednocześnie tę poważną, jak i wesołą.Rozgrywka gromadzi aż 112 kart z zadaniami pomagającymi w oswojeniu nieprzystępnego tematu.przy pomocy pionków gracze poruszają się po planszy i realizują określone zadania.okrągłe tafelki pomagają w wizualizacji tego, jaka emocja jest omawiana.Gra stanowi korzystny pretekst do rozmowy z dzieckiem o emocjach.Pomaga rodzicom podjąć trudny temat w wesoły, nie narzucający się dziecku sposób.komplet zawiera:112 kart z zadaniami,16 krągłych tafelków,dużą puzzlową planszę,dużą kostkę i 4 pionki,instrukcję....
  • Producent Promatek 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Cartamundi - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie Promatek – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie Promatek, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich Promatek jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Promatek Gra planszowa emocje

Promatek Gra planszowa emocje Najniższa Cena Online Edukacyjna gra „Emocje" pomoże dziecku poznać siebieWspaniała sugestia od marki Adamigo, która pomaga śladowemu człowiekowi lepiej zrozumieć otaczający go świat i nie do końca zrozumiałe dla dziecka emocje.nad wyraz ważne jest, by umieć o nich rozmawiać.Stanowią one nieodłączny składnik życia codziennego. Towarzyszą nam niemal w każdej sytuacji.Złość, radość, smutek, miłość – czas je poznać i się z nimi zakumplować.Gra Emocje pomaga poznać rządzące światem emocje, a także otwiera dzieci na rozmowę o nich.jednocześnie tę poważną, jak i wesołą.Rozgrywka zawiera aż 112 kart z zadaniami pomagającymi w oswojeniu niełatwego tematu.za pomocą pionków gracze poruszają się po planszy i realizują określone zadania.okrągłe tafelki pomagają w wizualizacji tego, jaka emocja jest omawiana.Gra stanowi korzystny pretekst do rozmowy z dzieckiem o emocjach.Pomaga rodzicom podjąć skomplikowany temat w wesoły, nie narzucający się dziecku sposób.zestaw posiada:112 kart z zadaniami,16 krągłych tafelków,dużą puzzlową planszę,dużą kostkę i 4 pionki,instrukcję....
  • Producent Promatek 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe do 150 zł - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie Promatek najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie Promatek w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie Promatek w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry towarzyskie – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich Promatek nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *