Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Gamepady przewodowe – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamepadów przewodowych. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów przewodowych,
 • TOP10 najtańszych gamepadów przewodowych,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów przewodowych.

Jakie gamepady przewodowe najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady przewodowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów przewodowych, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Kontroler zelda link hyrule darmowy transport marki Powera ☆

Kontroler zelda link hyrule darmowy transport marki Powera Najniższa Cena Online Graj w swoje ulubione gry Nintendo Switch za pomocą oficjalnie licencjonowanego kontrolera przewodowego PowerA z grafiką Link Hyrule. Ten przewodowy kontroler, zaprojektowany z myślą o komforcie podczas długich sesji grania, ma gniazdo audio 3,5 mm, osiągalne do zmapowania progresywne przyciski do gier i standardowy użyteczny układ. W zestawie znajduje się odpinany kabel USB o długości około 3 metrów z paskiem na rzep, który usprawnia przechowywanie i ogranicza bałagan po zakończeniu gry. Uzyskanie wszelkich tych funkcji za prawie połowę ceny kontrolerów bezprzewodowych powoduje, iż kontrolery przewodowe PowerA to oczywisty dobór.
 • Producent POWERA 
 • Łączność przewodowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 150 zł - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady przewodowe – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady przewodowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów przewodowych jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Esperanza Joypad gamepad przewodowy (5905784769448) ☆

Esperanza Joypad gamepad przewodowy (5905784769448) Najniższa Cena Online ESPERANZA VIBRATION GAMEPAD EG106 PS2/3 PC USB CORSAIRporęczny gamepad z wibracjami. Wspaniale współpracuje z zaawansowanymi grami. Poręczny kształt usprawnia trzymanie i nie sprawia zmęczenia rąk w czasie gry. 2 analogowe manipulatory, 12 przycisków akcji (w tym 2 przyciski w manipulatorach), 2 tryby pracy (analogowy i cyfrowy) i 8 kierunkowy krzyżak zapewniają łatwy dostęp do większości funkcji w grach. Silniki wibracyjne formujeją dodatkowe efekty generowane poprzez gry. Nieskomplikowana instalacja. Wymaga złącza USB 2.0.EAN: 5905784769448Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: EG106Platforma: PCPołączenie: PrzewodoweInterfejs: USBilość przycisków: 12liczba gałek analogowych: 2D-pad: 8-kierunkowyWibracje: TakForce feedback: NieZasilanie: USB 5VKolor: CzarnyPozostałe atrybuty: - Systemy operacyjne: Windows Me, Windows XP, Windows 2000 SP4, Windows Vista, Windows 7
 • Producent ESPERANZA 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Sony - Ranking TOP10 gamepadów

☆ Genesis Gamepad p58 (njg-0773) darmowy odbiór w 20 miastach! (5901969402797) ☆

Genesis Gamepad p58 (njg-0773) darmowy odbiór w 20 miastach! (5901969402797) Najniższa Cena Online UNIWERSALNYNatec Genesis P58 to uniwersalny Gamepad, który jest kompatybilny równocześnie z komputerem jak i konsolą PS3. Wysoka jakość i pokryta gumą powierzchnia zapewnią odpowiednią wygodę gry.DWA TRYBYP58 pozwala na bezproblemowe przełączanie tryby pracy między X-Input, a D-Input. Pozwoli to na uniknięcie ograniczeń poszczególnych interfejsów i możliwość grania w każdą grę zarówno na konsoli jaki i komputerze z systemem Windows.REALISTYCZNE WIBRACJEZa jak najmocniej realistyczne oddawanie wydarzeń z gry odpowiada system wibracji. zapewnia on nie tylko realistyczne doznania, ale także rozszerzy aktywność każdej rozgrywki, żeby jak najmocniej cieszyć się grą.PEŁNA KONTROLAGamepad P58 zaopatrzony jest nie tylko w dwa analogi, lecz także 8-kierunkowy krzyżak. Rozwiązanie to powoduje, iż będzie on wygodny równocześnie dla tych którzy posługują się tylko analogami, jak i dla tych, którzy wolą inny układ dłoni na padzie.PEWNY CHWYTPowierzchnia P58 pokryta jest gumą, co zapewnić ma pewny chwyt niezależnie od warunków. Pozwoli to radować się grą choćby najszczególniej zapalonych graczy, dla których zwykły pad to za niewiele.SPECYFIKACJAPlatforma PC, PS3Liczba przycisków 12Gałki analogowe 2Komunikacja PrzewodowaInterfejs USB 2.0Długość kabla 180 cmDodatkowe funkcje Wibracje, Tryb X-input i D-inputWymagania systemowe Windows XP/Vista/7/8/10/Android 4.2 lub wyższy Platforma PC PlayStation 3 Połączenie Przewodowe Długość przewodu 180 cm Interfejs USB liczba przycisków 12 liczba gałek analogowych 2 D-pad Tak Wibracje Tak Force feedback Nie Zasilanie USB 5V odcień Czarny Pozostałe atrybuty - liczba przycisków akcji: 10- Analogowe joysticki: Tak- Wykończenie powierzchni: Gumowane
 • Producent Genesis 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 

☆ Kontroler THRUSTMASTER GamePad Dual Analog 4 Wired (PC), 2960737 ☆

Kontroler THRUSTMASTER GamePad Dual Analog 4 Wired (PC), 2960737 Najniższa Cena Online Thrustmaster Dual Analog 4 Wired dla komputerów osobistych to kontroler proponujący nowy, funkcjonalny kształt stylizowany na ergonomię pada do Xbox 360®. - zoptymalizowany dla wygody obsługi z łatwym dostępem do wszystkich funkcji; - gałki analogowe i D-pad w układzie opracowanym z myślą o ergonomii; - lewa gałka analogowa umieszczona w stosownej pozycji dla lewego kciuka; - prawa gałka analogowa umieszczona u dołu, w pozycji adekwatnej dla prawego kciuka; - D-pad umieszczony z lewej strony, zezwalający na wygodne wykorzystywanie za pomocą lewego kciuka; - obie gałki analogowe pokryte gumową powierzchnią, żeby zapewnić idealną precyzję i wygodę; - kontroler doskonale nadaje się do gier akcji i sportowych; - 12 stosownie umiejscowionych przycisków cyfrowych, reagujących bez opóźnień; - gumowany, anty-poślizgowy grip; - połączenie za pomocą USB Plug & Play - instalacja bez dodatkowych sterowników. Pordukt kompatybilny z komputerami PC (Windows® XP, Vista, 7 and 8). Połączenie za pomocą portu USB. cechy:Platforma: PC Złącza: USB 2.0 Długość przewodu: 190 cm Komunikacja: Przewodowa liczba przycisków: 8 Oprogramowanie: Nie liczba przycisków akcji: 4 Wykończenie powierzchni: Gumowane budowa: Analogowe joysticki Funkcje: Wibracje Kolor: Czarny
 • Producent THRUSTMASTER 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Białe gamepady - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady przewodowe najlepsze?

Najlepsze gamepady przewodowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady przewodowe w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane gamepady przewodowe – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów przewodowych nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamepadów przewodowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.