Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gamepady

Gamepady do 400 zł – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamepadów do 400 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na maj 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 400 zł,
  • TOP10 najtańszych gamepadów do 400 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych padów do gier.

Jakie gamepady do 400 zł najlepiej wybrać? Ranking na maj 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 400 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 400 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Powera Kontroler moga bt z uchwytem do telefonu ☆

Powera Kontroler moga bt z uchwytem do telefonu Najniższa Cena Online Kontroler Bluetooth MOGA XP5-A Plus zapewnia wszechstronność gry na telefonie komórkowym z systemem Android, tablecie, komputerze lub telewizorze, gdziekolwiek i jak chcesz. Weź udział w grach przenośnych z kontrolerem w Google Play, graj na komputerze PC przez Steam albo PlayStation Now i przygotuj się na Xbox Game Streaming i usługi gier w chmurze Stadia. Posiada odłączany uchwyt do telefonu, zintegrowany powerbank i mapowalne przyciski Advanced Gaming, a także kabli do ładowania albo odtwarzania w trybie przewodowym....
  • Producent POWERA 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Genesis - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady do 400 zł – Ranking maj 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 400 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 400 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Nintendo Kontroler switch pro controller ☆

Nintendo Kontroler switch pro controller Najniższa Cena Online funkcjonalny kształt sprawia, że gadżet pewnie leży w dłoni, upraszczając sterowanie postacią.klasyczna konstrukcja pada, zbliżona do rozwiązań znanych z Wii oraz Wii U, nie sprawia bólu podczas długotrwałej rozgrywki. Dowodzisz starannie, grasz z przyjemnością. Łatwe sterowanie Oprócz standardowych przycisków Nintendo Switch Pro Controller posiada dwie gałki analogowe. Niezastąpione w dynamicznych tytułach wymagających ciągłego ruchu i akrobatycznych popisów produktywności. To co, gramy? Platforma - Nintendo Switch Łączność - Bezprzewodowa Interfejs - 2.4 GHz Zasięg - 10 m Przyciski - Lewy/prawy bumper Przyciski regulacji głośności +/- D-Pad Przyciski A/B/X/Y Przyciski Home i Back systemu Android Lewy/prawy trigger Gałki analogowe - 2 szt.
  • Producent NINTENDO 
  • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 400 zł - Ranking TOP10 padów dla graczy

☆ Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy ☆

Nintendo Kontroler switch joy-con pair neon zielony/różowy Najniższa Cena Online Wszechstronne Joy-Cony oferują dużo zaskakujących sposobów cieszenia się nimi. Dwa Joy-Cony mogą być wykorzystywane niezależnie w każdej dłoni, albo razem jako jeden kontroler po włożeniu do uchwytu Joy-Con. Można je także podłączyć do głównej konsoli i używać ich w trybie przenośnym lub dzielić się nimi z przyjaciółmi,cieszyć się rozgrywką dla dwóch graczy. Każdy Joy-Con ma pełny komplet przycisków i może być wykorzystywany jako cały kontroler. W każdym znajduje się także przyspieszeniomierz i żyroskopowy detektor ruchu, co umożliwia niezależne od siebie ruchy prawym i lewem Joy-Conem. Na lewym Joy-Conie znajduje się przycisk Capture Button, który gracze mogą wcisnąć,błyskawicznie wykonać zrzut ekranu swej rozgrywki i podzielić się nim ze znajomymi w mediach społecznościowym. W prawym Joy-Conie znajduje się czytnik NFC, co pozwala na interakcję z figurkami amiibo oraz czujka ruchu IR, który potrafi rozpoznać odległość, , a także ruch przedmiotów znajdujących się w pobliżu dla specjalnie zaprojektowanych gier. Przykładowo, potrafi on powiedzieć, jak daleko znajduje się ręka gracza oraz, czy gracz prezentuje nią papier, kamień czy nożyce. Oba Joy-Cony mają nowoczesne wibracje HD, które umożliwiają odczucie delikatnych, prawdziwszych niż kiedykolwiek wibracji w kompatybilnych grach. Efekt jest tak szczegółowy, że gracz może, przykładowo, poczuć wibracje pojedynczych kostek lodu, potrząsając Joy-Conem. Dzięki wibracjom HD będziecie mogli doświadczyć poziomu realizmu niemożliwego do odczucia wcześniej, za pomocą jedynie obrazów i dźwięków....
  • Producent NINTENDO 
  • Kolor różowy 

☆ Powera Kontroler moga xp5-x plus bt ☆

Powera Kontroler moga xp5-x plus bt Najniższa Cena Online Kontroler Bluetooth MOGA XP5-X Plus gwarantuje wszechstronność do grania w gry na telefonie komórkowym, tablecie lub komputerze z Androidem, gdziekolwiek i jak chcesz. Graj w gry Xbox z chmury, korzystając ze znajomości kontrolera w stylu Xbox. Gromadzi odłączany uchwyt do telefonu, zintegrowany powerbank i mapowalne przyciski Advanced Gaming oraz kable do ładowania albo odtwarzania w trybie przewodowym. Towar oficjalnie licencjonowany przez Microsoft....
  • Producent POWERA 
Powiązania gamingowe:  Czerwone gamepady - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 400 zł najlepsze?

Najlepsze gamepady do 400 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady do 400 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane gamepady – TOP5 maj 2022

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 400 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych padów do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.