Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe zręcznościowe – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PC zręcznościowych. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC zręcznościowych,
 • TOP10 najtańszych Gier na PC zręcznościowych,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych.

Jakie Gry komputerowe zręcznościowe najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe zręcznościowe, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC zręcznościowych, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  LEGO Batman 3: Poza Gotham PL PC, 500032555DVD

LEGO Batman 3: Poza Gotham PL PC, 500032555DVD Najniższa Cena Online LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna odsłona popularnej linii gier zręcznościowo-przygodowych, która na całym świecie sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Produkcja studia Traveller's Tales to już trzecia gra z procesu, która pozwala nam wcielić się Batmana i dziesiątki superbohaterów i łotrów zasiedlających karty komiksów DC. Poprzednie dwie części Lego Batman ukazały się w 2008 i 2012 roku. Historia w Beyond Gotham, jak wskazuje sam tytuł, zabierze nas z ulic Gotham City w zupełnie nowe i niezbadane regiony fikcyjnego uniwersum DC. Udamy się w przestrzeń kosmiczną, żeby zwiedzić dużo fantastycznych i obcych planet. Fabuła skupia się na wysiłkach Ligi Sprawiedliwości, która wraz z Batmanem, a także wieloma znanymi superłotrami, będzie starała się zapobiec kryzysowi grożącemu Ziemi. Brainiac, nemezis Supermana, przy użyciu pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom obniżył naszą planetę i dołączył ją do swej dziwacznej serii trofeów. Bohaterska drużyna, w której odnajdzie się w sumie 150 grywalnych postaci, musi udać się w międzygwiezdną podróż, aby odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca. Autorzy odtworzyli niemało ikonicznych lokacji z kart komiksów. Zwiedzimy kwaterę główną Ligi Sprawiedliwości oraz liczne obce światy z uniwersum DC. Podobnie jak w wielu innych grach LEGO, wszystkie dialogi postaci są zdubbingowane, w części także poprzez aktorów znanych z animowanych kolekcji TV. Mechanika rozgrywki nie różni się bardzo od rozwiązań znanych z LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Fani linii błyskawicznie odnajdą się w trójwymiarowym świecie gry, przedstawionym z perspektywy trzeciej osoby. W trakcie zabawy nadal korzystamy z prostego systemu walki, a w wybranych miejscach stawiamy konstrukcje z klocków. Powracają także różnego rodzaju ukryte bonusy i nieoczekiwanki, zezwalające odblokowywać nowe postacie. Nie oznacza to, iż twórcy nie przygotowali żadnych nowości. Znacznie rozszerzono listę dostępnego wyposażenia i gadżetów. W zależności od wybranej postaci możemy używać np. Wielu przeróżnych kombinezonów czy umiejętności. Batman skorzysta np. Ze swych specjalistycznych kostiumów, a Cyborg będzie mógł zmieniać wymiar lub wykorzystywać gadżety, aby pozostawać niezauważonym poprzez przeciwników. Nowinką są także hakerskie mini-gry, oferujące różnorodne zadania, polegające pomiędzy innymi na pokonywaniu labiryntów, wyścigach, walce na arenach itd. Ponieważ w trakcie zabawy znajdziemy się w kosmosie, nie zabrakło również stopni w otwartej przestrzeni i stanie nieważkości, także takich w których zasiądziemy za sterami gwiezdnego myśliwca. Warto zaznaczyć, iż w grze nie zabrakło trybu dwuosobowej kooperacji na podzielonym ekranie, będącego jedną z najmocniej standardowych i uznanych cech linii....
 • Producent WB Games 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe dla 6 latka - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe zręcznościowe – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe zręcznościowe, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC zręcznościowych jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  LEGO Batman 3: Poza Gotham PL PC, 500032555DVD

LEGO Batman 3: Poza Gotham PL PC, 500032555DVD Najniższa Cena Online LEGO Batman 3: Beyond Gotham to kolejna odsłona popularnej kolekcji gier zręcznościowo-przygodowych, która na całym świecie sprzedała się w ponad 100 milionach egzemplarzy. Produkcja studia Traveller's Tales to już trzecia gra z cyklu, która pozwala nam wcielić się Batmana oraz dziesiątki superbohaterów i łotrów zasiedlających karty komiksów DC. Poprzednie dwie części Lego Batman ukazały się w 2008 i 2012 roku. Historia w Beyond Gotham, jak wskazuje sam tytuł, zabierze nas z ulic Gotham City w zupełnie nowe i niezbadane regiony fikcyjnego uniwersum DC. Udamy się w przestrzeń kosmiczną, aby zwiedzić mnóstwo fantastycznych i obcych planet. Fabuła skupia się na wysiłkach Ligi Sprawiedliwości, która wraz z Batmanem oraz wieloma znanymi superłotrami, będzie starała się zapobiec kryzysowi grożącemu Ziemi. Brainiac, nemezis Supermana, przy użyciu pierścieni mocy skradzionych Zielonym Latarniom zniżył naszą planetę i dołączył ją do swej dziwacznej kolekcji trofeów. Bohaterska drużyna, w której odszuka się w sumie 150 grywalnych postaci, musi udać się w międzygwiezdną podróż, by odzyskać pierścienie i pokonać Brainiaca. Autorzy odtworzyli sporo ikonicznych lokacji z kart komiksów. Zwiedzimy kwaterę główną Ligi Sprawiedliwości, a także liczne obce światy z uniwersum DC. Podobnie jak w wielu innych grach LEGO, wszystkie dialogi postaci są zdubbingowane, w części także poprzez aktorów znanych z animowanych linii TV. Mechanika rozgrywki nie różni się niezwykle od rozwiązań znanych z LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Fani serii prędko odnajdą się w trójwymiarowym świecie gry, przedstawionym z perspektywy trzeciej osoby. W trakcie zabawy nadal korzystamy z prostego systemu walki, a w wybranych miejscach stawiamy konstrukcje z klocków. Powracają także zróżnicowanego rodzaju ukryte bonusy i niespodzianki, pozwalające odblokowywać nowe postacie. Nie oznacza to, że twórcy nie przygotowali żadnych nowości. Znacznie zwiększono listę przystępnego wyposażenia i gadżetów. W zależności od wybranej postaci możemy używać np. Wielu przeróżnych kombinezonów czy umiejętności. Batman skorzysta np. Ze swych specjalistycznych kostiumów, a Cyborg będzie mógł zmieniać wymiar lub wykorzystywać gadżety, aby pozostawać niezauważonym poprzez przeciwników. Nowinką są także hakerskie mini-gry, oferujące różne zadania, polegające między innymi na pokonywaniu labiryntów, wyścigach, walce na arenach itd. Ponieważ podczas zabawy wynajdziemy się w kosmosie, nie zabrakło dodatkowo stopni w otwartej przestrzeni i stanie nieważkości, także takich w których zasiądziemy za sterami gwiezdnego myśliwca. Warto zaznaczyć, że w grze nie zabrakło trybu dwuosobowej kooperacji na podzielonym ekranie, będącego jedną z najszczególniej typowych i lubianych cech linii....
 • Producent WB Games 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek zręcznościowa 
 • PEGI (wiek gracza) 7+ 
 • Wersja pudełkowa 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe sportowe - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe zręcznościowe najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe zręcznościowe w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe zręcznościowe w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najlepsze gry komputerowe – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC zręcznościowych nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier komputerowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *