Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry komputerowe

Gry komputerowe od producenta Ascaron Software – Ranking TOP10 gier na PC

Pomagamy w wyborze dobrych Gier na PC firmy Ascaron Software. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PC firmy Ascaron Software,
 • TOP10 najtańszych Gier na PC firmy Ascaron Software,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier komputerowych.

Jakie Gry komputerowe Ascaron Software najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry komputerowe od producenta Ascaron Software, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Gier na PC firmy Ascaron Software, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sacred 3 Pierwsza Edycja PL PC ☆

Sacred 3 Pierwsza Edycja PL PC Najniższa Cena Online Sacred 3 Edycja Pierwsza Zwycięstwo jest nasze. Chwałę zdobędę ja. Sacred 3 to klasyczna, zręcznościowa gra akcji RPG typu hack'n'slash skoncentrowana na współpracy równocześnie w trybie offline (2 graczy), jak i w Internecie (4 graczy). Gra proponuje rozmaite klasy postaci, takie jak Serafia, Ankaryjka, Khukuri i Safiri oraz wprowadza nową – Malakhima. Każdy bohater posiada swoje niepowtarzalne umiejętności i bronie, które można ulepszać,związać do własnego stylu walki gracza. W trakcie doskonalenia sztuk walki, graczom przyjdzie stawić czoła hordom wrogów i równocześnie starać się przyćmić dokonania swych towarzyszy w szrankach o tytuł największego herosa. Pojawienie się statystyk misji i rankingu online wzmocni rywalizację zarówno lokalnie, jak i online.Premierowe wydanie gry Sacred 3 będzie przystępne w limitowanej, Pierwszej Edycji. Edycja ta będzie posiadać klasę postaci Malakhim i fabularny dodatek, pt. „Podziemia”, w którym gracze będą mieli za zadanie przebić się na szczyt enigmatycznej wieży, w której zmierzą się z Czarną Serafią, przeciwnikiem znanym z Sacred 2.Główne parametry: Weź udział w widowiskowym potyczkach z dużą liczbą przeciwników, w czasie których bohaterowie kontrolowani poprzez graczy mogą wyprowadzać zróżnicowane kompilacje ataków. Rozwijaj umiejętności i talentów swojej postaci w wybranym przez siebie kierunku i sprzymierzenia się z innymi graczami, by korzystać z konkretnych zdolności, a także taktyk kooperacyjnych. Walcz w kooperacyjnym trybie wieloosobowym maksymalnie do czterech graczy. W razie ich nieobecności kontrolę nad działaniami członków drużyny automatycznie przejmuje komputerowa nienaturalna inteligencja. Odkryj przygotowane poprzez twórców rozległe lokacje, mnogość bestiariusza przeciwników oraz obfity asortyment broni, pancerzy i magicznych przedmiotów.
 • Producent Ascaron Software 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek RPG 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe od producenta Warner Brothers Entertainment - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Najtańsze Gry komputerowe Ascaron Software – Ranking styczeń 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry komputerowe od producenta Ascaron Software, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PC firmy Ascaron Software jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Sacred 3 Pierwsza Edycja PL PC ☆

Sacred 3 Pierwsza Edycja PL PC Najniższa Cena Online Sacred 3 Edycja Pierwsza Zwycięstwo jest nasze. Chwałę zdobędę ja. Sacred 3 to konwencjonalna, zręcznościowa gra akcji RPG rodzaju hack'n'slash skoncentrowana na współpracy zarówno w trybie offline (2 graczy), jak i w Internecie (4 graczy). Gra proponuje najróżniejsze klasy postaci, takie jak Serafia, Ankaryjka, Khukuri i Safiri, a także wprowadza nową – Malakhima. Każdy bohater ma swoje niepowtarzalne umiejętności i bronie, które można polepszać,dopasować do własnego stylu walki gracza. Podczas doskonalenia sztuk walki, graczom przyjdzie stawić czoła hordom wrogów i jednocześnie starać się przyćmić dokonania swoich towarzyszy w szrankach o tytuł największego herosa. Pojawienie się statystyk misji i rankingu online wzmocni rywalizację równocześnie lokalnie, jak i online.Premierowe wydanie gry Sacred 3 będzie dostępne w limitowanej, Pierwszej Edycji. Edycja ta będzie zawierać klasę postaci Malakhim, a także fabularny dodatek, pt. „Podziemia”, w którym gracze będą mieli za zadanie przebić się na szczyt enigmatycznej wieży, w której zmierzą się z Czarną Serafią, przeciwnikiem znanym z Sacred 2.Główne właściwości: Weź udział w widowiskowym potyczkach z dużą liczbą przeciwników, w czasie których bohaterowie kontrolowani przez graczy mogą wyprowadzać najróżniejsze kompilacje ataków. Rozwijaj umiejętności i talentów swojej postaci w wybranym poprzez siebie kierunku, a także sprzymierzenia się z innymi graczami, aby korzystać z konkretnych zdolności i taktyk kooperacyjnych. Walcz w kooperacyjnym trybie wieloosobowym maksymalnie do czterech graczy. W razie ich nieobecności kontrolę nad działaniami członków drużyny samoczynnie przejmuje komputerowa sztuczna inteligencja. Odkryj przygotowane poprzez twórców rozległe lokacje, zasobność bestiariusza przeciwników oraz obszerny asortyment broni, pancerzy i magicznych przedmiotów.
 • Producent Ascaron Software 
 • Wersja językowa polska 
 • Gatunek RPG 
 • PEGI (wiek gracza) 12+ 
 • Wersja pudełkowa 
 • Tryb Multiplayer tak 
Powiązania gamingowe:  Gry komputerowe logiczne - Ranking TOP10 gier na PC

Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry komputerowe Ascaron Software najlepsze?

Najlepsze Gry komputerowe od producenta Ascaron Software w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry komputerowe od producenta Ascaron Software w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier komputerowych na PC:


Polecane gry komputerowe – Ranking styczeń 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier na PC firmy Ascaron Software nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier komputerowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *