Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry karciane Mattel – Ranking TOP10 gier karcianych

Pomagamy w wyborze dobrych gier karcianych Mattel. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier karcianych Mattel,
  • TOP10 najtańszych gier karcianych Mattel,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier karcianych.

Jakie gry karciane Mattel najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry karciane Mattel, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier karcianych Mattel, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44

Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44 Najniższa Cena Online Przygotuj się na nową wersję konwencjonalnej gry UNO: UNO FLIP! To ta sama kultowa gra karciana,teraz z nowymi, ekscytującymi elementami – takimi jak dwustronne karty, specjalna karta ODWRÓĆ i ostrzejsze reguły – które podniosą poziom rywalizacji w rozgrywce. Karty mają jasną stronę, w której obowiązują tradycyjne zasady gry UNO, oraz ciemną stronę – gdzie kary są bardziej ascetyczne. Użyj karty ODWRÓĆ, żeby wszystkie karty graczy i te w stosie losowania i talii zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy zestaw cyfr i kolorów! Osoba trzymająca kartę ODWRÓĆ określa, czy gra toczy się po jasnej czy ciemnej stronie i kiedy następuje zmiana. Ciemna strona talii obejmuje świeże karty specjalne, które mogą nieźle namieszać: „Weź pięć" i „Postój dla wszystkich". Myśl strategicznie, by pokonać konkurencję i być pierwszym graczem, który pozbędzie się wszystkich swych kart. Nie zapomnij krzyknąć „UNO!", gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Ta wesoła rodzinna gra karciana jest genialna dla dzieci od 7 lat, nastolatków i dorosłych. Odcienie i części dekoracyjne mogą się różnić. UNO FLIP! to kultowa gra karciana z nowymi, ekscytującymi elementami!Dwustronna talia i specjalna karta ODWRÓĆ podniosą poziom rywalizacji.Użyj karty ODWRÓĆ, aby wszystkie karty, w tym te na stosie losowania, zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy komplet cyfr i odcieni.UNO FLIP! mieści także świeże karty specjalne, takie jak „Weź pięć" i „Postój dla wszystkich".Ta wesoła gra rodzinna jest genialna dla osób dorosłych, nastolatków i dzieci powyżej 7 roku życia.​UNO FLIP! zawiera 112 kart i instrukcję. Gra jest nietrudna do przechowywania i przenoszenia w podróży.
  • Producent MATTEL 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Artyk - Ranking TOP10 gier karcianych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry karciane Mattel – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry karciane Mattel, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier karcianych Mattel jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Clementoni - Ranking TOP10 gier planszowych

1 ★  Gra karciana MATTEL Uno Junior

Gra karciana MATTEL Uno Junior Najniższa Cena Online Ta wesoła, nieskomplikowana i kolorowa gra karciana jest optymalna dla dzieci już od 3 roku życia! Ma trzy poziomy zabawy, żeby mogła towarzyszyć dzieciom poprzez długi czas. Oprócz cyferek od 0 do 8 na kartach są także obrazki przeuroczych zwierzątek, co upraszcza dopasowywanie najmłodszym. Trzy poziomy zabawy pozwalają grze rosnąć wraz z dzieckiem. Poziom 1 to proste dopasowywanie kolorami i zwierzątkami, poziom 2 wprowadza karty specjalne, a poziom 3 dodaje karty z karami. Gracze próbują jak najszybciej pozbyć się wszystkich swoich kart, dostosowując je do karty, która aktualnie znajduje się na górze stosu. Zespajać można kolorem i cyfrą lub zwierzątkiem. Przygotuj się na sporo śmiechu! I nie zapomnij krzyknąć UNO!, gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta.
  • Producent MATTEL 

4 ★  Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44

Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44 Najniższa Cena Online Przygotuj się na nową wersję klasycznej gry UNO: UNO FLIP! To ta sama kultowa gra karciana,teraz z nowymi, ekscytującymi elementami – takimi jak dwustronne karty, specjalna karta ODWRÓĆ i ostrzejsze reguły – które podniosą poziom rywalizacji w rozgrywce. Karty mają jasną stronę, w której obowiązują tradycyjne zasady gry UNO,, a także ciemną stronę – gdzie kary są bardziej ascetyczne. Użyj karty ODWRÓĆ, żeby wszystkie karty graczy oraz te w stosie losowania i talii zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy zestaw cyfr i odcieni! Osoba trzymająca kartę ODWRÓĆ określa, czy gra toczy się po jasnej czy ciemnej stronie i kiedy następuje zmiana. Ciemna strona talii obejmuje świeże karty specjalne, które mogą nieźle namieszać: „Weź pięć" i „Postój dla wszystkich". Myśl strategicznie, aby pokonać konkurencję i być pierwszym graczem, który pozbędzie się wszelkich swych kart. Nie zapomnij krzyknąć „UNO!", gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Ta wesoła rodzinna gra karciana jest znakomita dla dzieci od 7 lat, nastolatków i dorosłych. Odcienie i komponenty dekoratywne mogą się różnić. UNO FLIP! to kultowa gra karciana z nowymi, ekscytującymi elementami!Dwustronna talia i specjalna karta ODWRÓĆ podniosą poziom rywalizacji.Użyj karty ODWRÓĆ, aby wszystkie karty, w tym te na stosie losowania, zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy zestaw cyfr i odcieni.UNO FLIP! mieści także świeże karty specjalne, takie jak „Weź pięć" i „Postój dla wszystkich".Ta wesoła gra rodzinna jest świetna dla osób dorosłych, nastolatków i dzieci powyżej 7 roku życia.​UNO FLIP! mieści 112 kart i instrukcję. Gra jest prosta do przechowywania i przenoszenia w podróży.
  • Producent MATTEL 
Powiązania gamingowe:  Gry RPG - Ranking TOP10 gier RPG

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry karciane Mattel najlepsze?

Najlepsze gry karciane Mattel w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry karciane Mattel w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry karciane – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier karcianych Mattel nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier karcianych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *