Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie Mattel – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier towarzyskich Mattel. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzien 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich Mattel,
  • TOP10 najtańszych gier towarzyskich Mattel,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie Mattel najlepiej wybrać? Ranking na grudzien 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie Mattel, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier towarzyskich Mattel, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Mattel Scrabble. pułapki

Mattel Scrabble. pułapki Najniższa Cena Online Scrabble PułapkiW tej nowej wersji tradycyjnej gry słownej Scrabble Pułapki możesz zastawiać pułapki, by sabotować przeciwników. Gra zyskała niezwykle nieprzewidywalny i emocjonujący charakter dzięki płytkom pułapek i płytkom aktywującym, które włączają do gry specjalne możliwości, takie jak kradzież punktów albo likwidowanie płytek, co daje sprytnym graczom niemałą przewagę. Układaj słowa i zbieraj punkty, ale strzeż się pól premiowych! Może się na nich czaić pułapka, która zmieni bieg gry. Skup się prawidłowo w każdej rundzie, bo gra zmienia się wraz z każdą aktywowaną pułapką. barwy i części dekoracyjne mogą się różnić.Gra Scrabble Pułapki oferuje emocjonującą wersję klasycznej rodzinnej gry słownej.Używaj słów innych graczy przeciwko nim, zastawiając pułapki na polach premiowych. Gracze mogą kraść punkty i płytki, a nawet zagarnąć całą rozgrywkę!podczas układania słów strzeż się pól premiowych. Może się tam czaić pułapka, która zmieni bieg gry.W ciągu 70 lat istnienia gra Scrabble jeszcze nigdy nie doświadczyła tak ekscytującej i szalonej rozgrywki! Aspekt sabotażu nadaje jej całkiem nowy wymiar!To nadzwyczajna zabawa dla całej rodziny, a także przyjaciół, z mnóstwem psikusów i zdradzieckich zagrań.Akcesoria w pakiecie: - Plansza do gry- Woreczek na płytki z literami- Woreczek na płytki pułapki- 4 stojaki- 12 płytek z pułapkami- 16 płytek aktywujących- 100 płytek z literami- Instrukcja...
  • Producent Mattel 

4 ★  Gra karciana MATTEL Uno Junior

Gra karciana MATTEL Uno Junior Najniższa Cena Online Ta wesoła, prosta i kolorowa gra karciana jest trafna dla dzieci już od 3 roku życia! Ma trzy stopnie zabawy, by mogła towarzyszyć dzieciom poprzez długi czas. Oprócz cyferek od 0 do 8 na kartach są także obrazki uroczych zwierzątek, co usprawnia dopasowywanie najmłodszym. Trzy poziomy zabawy pozwalają grze rosnąć wraz z dzieckiem. Poziom 1 to proste dopasowywanie kolorami i zwierzątkami, poziom 2 wprowadza karty specjalne, a poziom 3 dodaje karty z karami. Gracze próbują jak najszybciej pozbyć się wszystkich swych kart, dopasowując je do karty, która obecnie znajduje się na górze stosu. Łączyć można kolorem i cyfrą lub zwierzątkiem. Przygotuj się na niemało śmiechu! I nie zapomnij krzyknąć UNO!, gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta.
  • Producent MATTEL 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Edgard - Ranking TOP10 gier towarzyskich

5 ★  Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44

Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44 Najniższa Cena Online Przygotuj się na nową wersję klasycznej gry UNO: UNO FLIP! To ta sama kultowa gra karciana,dzisiaj z nowymi, ekscytującymi elementami – takimi jak dwustronne karty, specjalna karta ODWRÓĆ i ostrzejsze reguły – które podniosą poziom rywalizacji w rozgrywce. Karty posiadają jasną stronę, w której obowiązują klasyczne zasady gry UNO,, a także ciemną stronę – gdzie kary są bardziej bezkompromisowe. Użyj karty ODWRÓĆ, aby wszystkie karty graczy oraz te w stosie losowania i talii zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy zestaw cyfr i odcieni! Osoba trzymająca kartę ODWRÓĆ określa, czy gra toczy się po jasnej czy ciemnej stronie i kiedy następuje zmiana. Ciemna strona talii obejmuje świeże karty specjalne, które mogą nieźle namieszać: „Weź pięć" i „Postój dla wszystkich". Myśl strategicznie, aby pokonać konkurencję i być pierwszym graczem, który pozbędzie się wszelkich swych kart. Nie zapomnij krzyknąć „UNO!", gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Ta wesoła rodzinna gra karciana jest perfekcyjna dla dzieci od 7 lat, nastolatków i dorosłych. Odcienie i elementy dekoracyjne mogą się różnić. UNO FLIP! to kultowa gra karciana z nowymi, ekscytującymi elementami!Dwustronna talia i specjalna karta ODWRÓĆ podniosą poziom rywalizacji.Użyj karty ODWRÓĆ, żeby wszystkie karty, w tym te na stosie losowania, zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy pakiet cyfr i kolorów.UNO FLIP! posiada także świeże karty specjalne, takie jak „Weź pięć" i „Postój dla wszystkich".Ta wesoła gra rodzinna jest perfekcyjna dla osób dorosłych, nastolatków i dzieci powyżej 7 roku życia.​UNO FLIP! mieści 112 kart i instrukcję. Gra jest prosta do przechowywania i przenoszenia w podróży.
  • Producent MATTEL 

10 ★  Mattel Scrabble. star wars. gwiezdne wojny (0194735082704)

Mattel Scrabble. star wars. gwiezdne wojny (0194735082704) Najniższa Cena Online Edycja Star Wars Gwiezdne Wojny. Teraz możesz przenieść grę Scrabble w nadprzestrzeń na 2 różnorodne sposoby! Ciesz się klasyczną grą Scrabble z dodanym słownictwem z Gwiezdnych Wojen lub wypróbuj Tryb Galaktyczny pełen kosmicznej zabawy. Tryb Galaktyczny zmienia metodę zdobywania punktów, dlatego gracze na przeróżnych poziomach zaawansowania mogą cieszyć się grą. W Trybie Galaktycznym układasz słowa, by móc poruszać się wokół planszy jednym z czterech pionków w postaci statków kosmicznych – do wyboru jest Sokół Millennium, statek Boby Fetta, X-wing lub TIE Fighter – i zbierać Karty Galaktyczne, by zdobywać moc i punkty. Słowniczek Gwiezdnych Wojen stosowany w obu trybach gry mieści słownictwo Imperium, Rebeliantów i całej reszty mieszkańców galaktyki! W grze chodzi o to, żeby przejąć kontrolę nad galaktyką!...
  • Producent Mattel 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe RavensBurger - Ranking TOP10 gier planszowych

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry towarzyskie Mattel – Ranking grudzien 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie Mattel, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich Mattel jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44

Mattel UNO FLIP! Gra karciana GDR44 Najniższa Cena Online Przygotuj się na nową wersję konwencjonalnej gry UNO: UNO FLIP! To ta sama kultowa gra karciana,teraz z nowymi, ekscytującymi elementami – takimi jak dwustronne karty, specjalna karta ODWRÓĆ i ostrzejsze reguły – które podniosą poziom rywalizacji w rozgrywce. Karty posiadają jasną stronę, w której obowiązują klasyczne zasady gry UNO,, a także ciemną stronę – gdzie kary są bardziej ascetyczne. Użyj karty ODWRÓĆ, by wszystkie karty graczy i te w stosie losowania i talii zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy komplet cyfr i kolorów! Osoba trzymająca kartę ODWRÓĆ określa, czy gra toczy się po jasnej czy ciemnej stronie i kiedy następuje zmiana. Ciemna strona talii obejmuje nowe karty specjalne, które mogą nieźle namieszać: „Weź pięć" i „Postój dla wszelkich". Myśl strategicznie, żeby pokonać konkurencję i być pierwszym graczem, który pozbędzie się wszelkich swych kart. Nie zapomnij krzyknąć „UNO!", gdy w ręku zostanie Ci tylko jedna karta! Ta wesoła rodzinna gra karciana jest doskonała dla dzieci od 7 lat, nastolatków i dorosłych. Kolory i komponenty dekoracyjne mogą się różnić. UNO FLIP! to kultowa gra karciana z nowymi, ekscytującymi elementami!Dwustronna talia i specjalna karta ODWRÓĆ podniosą poziom rywalizacji.Użyj karty ODWRÓĆ, aby wszystkie karty, w tym te na stosie losowania, zostały odwrócone na drugą stronę, ujawniając zupełnie nowy komplet cyfr i barw.UNO FLIP! mieści także nowe karty specjalne, takie jak „Weź pięć" i „Postój dla wszelkich".Ta wesoła gra rodzinna jest genialna dla osób dorosłych, nastolatków i dzieci powyżej 7 roku życia.​UNO FLIP! gromadzi 112 kart i instrukcję. Gra jest nietrudna do przechowywania i przenoszenia w podróży.
  • Producent MATTEL 

5 ★  Gra Spadające Małpki

Gra Spadające Małpki Najniższa Cena Online MATTEL Gra Spadające MałpkiSpadające małpki producenta Mattel to interesująca gra, która ćwiczy zręczność, a także koncentrację. Poszczególni gracze wkładają różnokolorowe patyczki w pień palmy, a następnie wrzucają do środka palmy małpki, które zahaczają o patyczki ogonami. Następnie jeden z uczestników gry rzuca kostką z kolorowymi polami, aby wylosować kolor patyczka, który musi wyciągnąć z palmy. Żaden problem? podczas wyciągania patyczka nie może spaść żadna małpa. W pakiecie•Drzewo•30 małp•30 patyczków•Kostka•Instrukcja atuty•Gra uczy koncentracji i ćwiczy zręczność •genialna dla najmłodszych dzieci, lecz i ich rodzice będą się świetnie bawić•dużo emocji i wrażeń
  • Producent Mattel 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Lacerta - Ranking TOP10 gier karcianych

9 ★  Mattel Scrabble. pułapki

Mattel Scrabble. pułapki Najniższa Cena Online Scrabble PułapkiW tej nowej wersji tradycyjnej gry słownej Scrabble Pułapki możesz zastawiać pułapki, aby sabotować przeciwników. Gra zyskała istotnie nieprzewidywalny i emocjonujący charakter dzięki płytkom pułapek i płytkom aktywującym, które włączają do gry specjalne możliwości, takie jak kradzież punktów albo likwidowanie płytek, co daje sprytnym graczom niemałą przewagę. Układaj słowa i zbieraj punkty, lecz strzeż się pól premiowych! Może się na nich czaić pułapka, która zmieni bieg gry. Skup się dobrze w każdej rundzie, bo gra zmienia się wraz z każdą aktywowaną pułapką. kolory i części ozdobne mogą się różnić.Gra Scrabble Pułapki proponuje emocjonującą wersję konwencjonalnej rodzinnej gry słownej.Używaj słów innych graczy przeciwko nim, zastawiając pułapki na polach premiowych. Gracze mogą kraść punkty i płytki, a nawet zagarnąć całą rozgrywkę!w trakcie układania słów strzeż się pól premiowych. Może się tam czaić pułapka, która zmieni bieg gry.W ciągu 70 lat istnienia gra Scrabble jeszcze nigdy nie doświadczyła tak ekscytującej i szalonej rozgrywki! Aspekt sabotażu nadaje jej całkiem nowy rozmiar!To rewelacyjna zabawa dla całej rodziny, a także przyjaciół, z mnóstwem psikusów i zdradzieckich zagrań.Akcesoria w zestawie: - Plansza do gry- Woreczek na płytki z literami- Woreczek na płytki pułapki- 4 stojaki- 12 płytek z pułapkami- 16 płytek aktywujących- 100 płytek z literami- Instrukcja...
  • Producent Mattel 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie Mattel najlepsze?

Najlepsze gry towarzyskie Mattel w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry towarzyskie Mattel w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najlepsze gry towarzyskie – Ranking grudzien 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich Mattel nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier towarzyskich.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *