Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry towarzyskie Kapitan Nauka – Ranking TOP10 gier towarzyskich

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier towarzyskich Kapitan Nauka. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gier towarzyskich Kapitan Nauka,
 • TOP10 najtańszych gier towarzyskich Kapitan Nauka,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier towarzyskich.

Jakie gry towarzyskie Kapitan Nauka najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry towarzyskie Kapitan Nauka, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier towarzyskich Kapitan Nauka, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

6 ★  kapitan nauka. sprzątanie. gra edukacyjna

kapitan nauka. sprzątanie. gra edukacyjna Najniższa Cena Online Gra edukacyjna,,Sprzątanie" (3-7 lat) to wesoła gra dla przedszkolaków, których zadaniem jest ujarzmienie bałaganu. Żeby zaprowadzić porządek, gracze szukają przedmiotów rozrzuconych w przeróżnych pomieszczeniach i wrzucają je do kufra. Przeszkadzać im w tym będą śladowe podstępne kłębki kurzu, z którymi można poradzić sobie tylko z pomocą mioteł. Gra doskonali myślenie logiczne, pamięć, spostrzegawczość i refleks. Proste zasady, a także trzy typy rozgrywki pozwalają na rywalizację z innymi graczami, kooperację oraz grę w pojedynkę. Trening pamięci i spostrzegawczości Gra edukacyjna,,Sprzątanie" (3-7 lat) umożliwia trzy sposoby rozgrywek. Najprostszy typu memory polega na wyszukiwaniu przedmiotów tego samego rodzaju i dopełnianiu ich w pary. W wariancie kooperacyjnym gracze współpracują, wyszukując jak najszybciej przedmioty, zanim kłębki opanują pokój i nabałaganią. W wariancie rywalizacyjnym gracze ścigają się, który z nich jako pierwszy uporządkuje swoją planszę.,,Sprzątanie" dopasuje zarówno młodszych, jak i starszych graczy, dostarczając mnóstwo pozytywnych emocji. nieprzeciętnie spełni oczekiwania w dodatku w wariancie jednoosobowym. Pełne szczegółów, barwne ilustracje Katarzyny Urbaniak przykuwają wzrok i angażują uwagę dzieci, wspierając trening spostrzegawczości wzrokowej, pamięci i koncentracji. Plansze, żetony i miotły zostały wykonane z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę, a także trwałość choćby w trakcie najistotniej emocjonujących rozgrywek. Rozwój: spostrzegawczość, pamięć, myślenie logiczne, koordynacja oko-ręka Autorzy: Hubert Bobrowski - redaktor, miłośnik dobrych gier, zwłaszcza towarzyskich. Katarzyna Urbaniak - graficzka i ilustratorka. W wolnych chwilach maluje, czyta komiksy i rysuje własne.. W linii w dodatku: Gra edukacyjna. Psi wyścig Gra edukacyjna. Smart Bingo Koty Gra edukacyjna. Smart Bingo Alfabet Gra na spostrzegawczość. Zwierzaki bystrzaki wiek: 3-7
 • Producent Edgard 

10 ★  kapitan nauka. co za emocje! gra edukacyjna

kapitan nauka. co za emocje! gra edukacyjna Najniższa Cena Online Gra edukacyjna Co za emocje! (3-9 lat) to kreatywna i żywiołowa gra dla młodszych dzieci, które uczą się rozpoznawać swoje i cudze uczucia i je wyrażać. Zadaniem gracza jest zaprezentować pozostałym uczestnikom przedstawioną na karcie emocję w określony sposób. Można to robić za pomocą min, krótkiej opowieści, dźwięków i odgłosów lub rozpoznając emocję na podstawie wyrazu twarzy. To idealny trening komunikacji, który pobudza wyobraźnię emocjonalną, kreatywność, empatię, a także umiejętność kojarzenia, a nade wszystko dostarcza dużo emocji i śmiechu! Trening rozpoznawania i wyrażania emocji! Gra edukacyjna Co za emocje! (3-9 lat) to perfekcyjna pomoc dla przedszkolaków wspomagająca ich w lepszym poznaniu siebie i uczuć osób z najbliższego otoczenia. Dzięki prostym, a zarazem aktywnym wariantom gry dzieci nauczą się nazywać podstawowe emocje, takie jak: radość, smutek, zaskoczenie, wstyd czy strach. podczas zabawy przedszkolaki będą mogły ćwiczyć wyrażanie emocji w bezpiecznej rodzinnej atmosferze i rozmawiać o tym, co czują w określonych sytuacjach i jak radzić sobie z radzić zarówno z pozytywnymi, jak i negatywnymi uczuciami. wystarczy odkryć jedną z 10 kart aktywności i przekazać ją pozostały uczestnikom we wyznaczony na karcie sposób: przy pomocy mimiki, całego ciała, własnego głosu czy wyrazu twarzy innych. Wyśmienita rozrywka dla całej rodziny.
  Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie do 300 zł - Ranking TOP10 gier towarzyskich

  Polecane zestawienia gier towarzyskich:


  Najtańsze gry towarzyskie Kapitan Nauka – Ranking listopad 2022 wg ceny

  Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry towarzyskie Kapitan Nauka, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier towarzyskich Kapitan Nauka jest aktualizowany na bieżąco.

  6 ★  kapitan nauka. sprzątanie. gra edukacyjna

  kapitan nauka. sprzątanie. gra edukacyjna Najniższa Cena Online Gra edukacyjna,,Sprzątanie" (3-7 lat) to wesoła gra dla przedszkolaków, których zadaniem jest ujarzmienie bałaganu. By zaprowadzić porządek, gracze szukają przedmiotów rozrzuconych w zróżnicowanych pomieszczeniach i wrzucają je do kufra. Przeszkadzać im w tym będą niepokaźne podstępne kłębki kurzu, z którymi można poradzić sobie tylko z pomocą mioteł. Gra doskonali myślenie logiczne, pamięć, spostrzegawczość i refleks. Proste zasady, a także trzy typy rozgrywki zezwalają na rywalizację z innymi graczami, kooperację i grę w pojedynkę. Trening pamięci i spostrzegawczości Gra edukacyjna,,Sprzątanie" (3-7 lat) zezwala na trzy sposoby rozgrywek. Najprostszy typu memory polega na wyszukiwaniu przedmiotów tego samego rodzaju i dopełnianiu ich w pary. W wariancie kooperacyjnym gracze współpracują, wyszukując jak najszybciej przedmioty, zanim kłębki opanują wnętrze i nabałaganią. W wariancie rywalizacyjnym gracze ścigają się, który z nich jako pierwszy uporządkuje swoją planszę.,,Sprzątanie" połączy jednocześnie młodszych, jak i starszych graczy, dostarczając sporo pozytywnych emocji. wyśmienicie stanie na wysokości zadania także w wariancie jednoosobowym. Pełne szczegółów, barwne ilustracje Katarzyny Urbaniak przykuwają wzrok i angażują uwagę dzieci, wspierając trening spostrzegawczości wzrokowej, pamięci i koncentracji. Plansze, żetony i miotły zostały tworzone z grubej tektury, co gwarantuje bezpieczną zabawę, a także trwałość nawet w trakcie najbardziej emocjonujących rozgrywek. Rozwój: spostrzegawczość, pamięć, myślenie logiczne, koordynacja oko-ręka Autorzy: Hubert Bobrowski - redaktor, miłośnik prawidłowych gier, zwłaszcza towarzyskich. Katarzyna Urbaniak - graficzka i ilustratorka. W wolnych chwilach maluje, czyta komiksy i rysuje własne.. W linii także: Gra edukacyjna. Psi wyścig Gra edukacyjna. Smart Bingo Koty Gra edukacyjna. Smart Bingo Alfabet Gra na spostrzegawczość. Zwierzaki bystrzaki wiek: 3-7
  • Producent Edgard 
  Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie do 10 zł - Ranking TOP10 gier towarzyskich

  Polecane zestawienia gier towarzyskich:


  Podsumowanie, czyli Jakie gry towarzyskie Kapitan Nauka najlepsze?

  Najlepsze gry towarzyskie Kapitan Nauka w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze gry towarzyskie Kapitan Nauka w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia gier towarzyskich:


  Rekomendowane gry towarzyskie – TOP5 listopad 2022

  Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier towarzyskich Kapitan Nauka nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier towarzyskich.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *