Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady Sony – Ranking TOP10 gamepadów

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamepadów Sony. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Sony,
 • TOP10 najtańszych gamepadów Sony,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie gamepady Sony najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Sony, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów Sony, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Sony DualShock 4 V2 biały (0711719894650)

Sony DualShock 4 V2 biały (0711719894650) Najniższa Cena Online PS4. Zaprojektowane na nowoRewolucja w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który gwarantuje doskonałą precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najmocniej ergonomicznym, intuicyjnym sposobem gry – a w dodatku kupisz go w szerokiej gamie kolorów.Nowy sposób gry. Nasze najkorzystniejsze dziełoPoznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.Przycisk SHAREUchwyć i pokaż światu swoje najlepsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.Panel dotykowyJeszcze bardziej dokładna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego rozmiaru grom.Bezprzewodowy adapter USBKontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 możesz teraz podłączyć do swego komputera PC lub Mac przy pomocy bezprzewodowego adaptera USB. W ten sposób uzyskasz zwiększoną kontrolę nad kompatybilnymi aplikacjami, takimi jak Gra zdalna na PS4.sprawdź przyszłość. PlayStation VRWchodź w interakcję ze swoim otoczeniem dzięki ruchom kuli świetlnej na kontrolerze, która jest obserwowana przez PlayStation Camera. W ten sposób możesz z perfekcyjną precyzją poznawać świeże światy na PlayStation VR.Pozostałe cechy- Panel dotykowy pojemnościowy - Żyroskop 3-osiowy- Akcelerometr 3-osiowy- Wibracje - zaimplementowany głośnik mono - Wyjście słuchawkowe- Łączność Bluetooth 2.1 + EDR W- budowany akumulator litowo-jonowy o objętości 1000 mAh - czujka Light Bar umożliwiający konsoli wykrywanie położenia pada
 • Producent Sony 
 • Platforma Playstation 4 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor biały 
Powiązania gamingowe:  Pady do Xbox One - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Sony – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady Sony, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Sony jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  Sony DualShock 4 V2 biały (0711719894650)

Sony DualShock 4 V2 biały (0711719894650) Najniższa Cena Online PS4. Zaprojektowane na nowoRewolucja w Twoich rękach. Przejmij kontrolę nad nową generacją gier, korzystając z przeprojektowanego kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4, który gwarantuje genialną precyzję. Opracowany na nowo panel dotykowy pozwala dojrzeć z góry pasek świetlny. Kontroler ma matowe wykończenie i jest najistotniej użytecznym, instynktownym sposobem gry – a ponadto kupisz go w szerokiej gamie barw.Nowy sposób gry. Nasze najkorzystniejsze dziełoPoznaj główne funkcje kontrolera bezprzewodowego DUALSHOCK 4.Przycisk SHAREUchwyć i pokaż światu swoje najkorzystniejsze chwile za dotknięciem jednego przycisku. Przesyłaj klipy i zrzuty ekranu z gier bezpośrednio z systemu PS4 lub transmituj rozgrywkę na żywo, nie przerywając gry.Panel dotykowyJeszcze bardziej skrupulatna kontrola dzięki zintegrowanemu panelowi dotykowemu, który pozwala zobaczyć pasek świetlny i dodaje nowego rozmiaru grom.Bezprzewodowy adapter USBKontroler bezprzewodowy DUALSHOCK 4 możesz dzisiaj podłączyć do swego komputera PC albo Mac za pomocą bezprzewodowego adaptera USB. W ten sposób uzyskasz powiększoną kontrolę nad kompatybilnymi aplikacjami, takimi jak Gra zdalna na PS4.przejrzyj przyszłość. PlayStation VRWchodź w interakcję ze swoim otoczeniem dzięki ruchom kuli świetlnej na kontrolerze, która jest obserwowana przez PlayStation Camera. W ten sposób możesz z nadzwyczajną precyzją poznawać świeże światy na PlayStation VR.Pozostałe właściwości- Panel dotykowy objętościowy - Żyroskop 3-osiowy- Akcelerometr 3-osiowy- Wibracje - zastosowany głośnik mono - Wyjście słuchawkowe- Łączność Bluetooth 2.1 + EDR W- budowany akumulator litowo-jonowy o obszerności 1000 mAh - czujka Light Bar umożliwiający konsoli wykrywanie położenia pada
 • Producent Sony 
 • Platforma Playstation 4 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor biały 
Powiązania gamingowe:  Stalowe gamepady - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Sony najlepsze?

Najlepsze gamepady Sony w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Sony w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Polecane gamepady – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Sony nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *