Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady Tracer – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamepadów Tracer. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Tracer,
 • TOP10 najtańszych gamepadów Tracer,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie gamepady Tracer najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Tracer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów Tracer, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Gamepad TRACER Shogun PRO PC/PS3/PS4 Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Przewodowy gamepad Tracer Shogun PRO to nadzwyczajne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako dokładne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. -Funkcja wibracji. -4-kierunkowy dualpad. -Cyfrowy i analogowy tryb pracy. -16 przycisków funkcyjnych. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie konieczne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyekwipowany jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu gwarantuje unikalną atmosferę i dynamikę gry. Zaimplementowana w urządzeniu funkcja wibracji w dodatku wznosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,skrupulatnie połączysz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! zawsze wygodna rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w wielkim stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Kabel o długości 1,5 m umożliwia wygodne połączenie z domowym sprzętem. Pad wytwarzany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu nadzwyczajnie spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Funkcjonalny kształt pozwala na dobre dopasowanie - urządzenie leży w dłoni pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków, a także ich czułość, dopasowana do nowoczesnych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje zarówno z PC, jak również z konsolami PS3 i PS4, wykorzystując do transmisji sygnału uniwersalne złącze USB. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,na dodatek nieprzeciętnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy też odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady LG - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Tracer – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady Tracer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Tracer jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Gamepad TRACER Shogun PRO PC/PS3/PS4 Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Przewodowy gamepad Tracer Shogun PRO to genialne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako staranne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. -Funkcja wibracji. -4-kierunkowy dualpad. -Cyfrowy i analogowy tryb pracy. -16 przycisków funkcyjnych. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie niezbędne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Zaopatrzony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia oryginalną atmosferę i dynamikę gry. Zastosowana w urządzeniu funkcja wibracji dodatkowo unosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,dokładnie zespolisz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem komfortowa rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w pokaźnym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Kabel o długości 1,5 m umożliwia wygodne połączenie z domowym sprzętem. Pad tworzony jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wspaniale spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Poręczny zarys umożliwia prawidłowe dostosowanie - urządzenie leży w dłoni pewnie i komfortowo. Rozmieszczenie przycisków oraz ich czułość, przypasowana do postępowych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje jednocześnie z PC, jak na dodatek z konsolami PS3 i PS4, wykorzystując do transmisji sygnału uniwersalne złącze USB. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,także rewelacyjnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy też odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady S.T.I. - Ranking TOP10 gamepadów

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Tracer najlepsze?

Najlepsze gamepady Tracer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Tracer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najlepsze gamepady – TOP5 wrzesień 2023

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Tracer nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *