Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady Tracer – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamepadów Tracer. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Tracer,
 • TOP10 najtańszych gamepadów Tracer,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie gamepady Tracer najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Tracer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów Tracer, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer

Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer Najniższa Cena Online Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Bezprzewodowy gamepad Tracer Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3 to doskonałe rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako staranne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless to: -Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth z platformą PS4 (przewodowe podłączenie z platformą PC/ PS3) -Cyfrowy i analogowy tryb pracy (D-INPUT/X-INPUT) -4-kierunkowy dualpad, 16 przycisków funkcyjnych -6 osiowy detektor ruchu z akcelerometrem i żyroskopem -zastosowany głośnik i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe. -2-punktowy panel dotykowy. -zaimplementowana litowa bateria 600 mAh - czas pracy: 4-6h, czas ładowania 2h. -Tryb oszczędzania energii - po 5 min. Bezczynności gamepad wchodzi w tryb uśpienia. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie potrzebne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Zaopatrzony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia oryginalną atmosferę i dynamikę gry. Zaimplementowana w urządzeniu funkcja wibracji na dodatek podciąga realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,precyzyjnie złączysz go do typu rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem komfortowa rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w pokaźnym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Bezprzewodowe podłączenie BT z konsolą PS4 zapewni Ci możlwiość wygodnej gry z odległości nawet 8 metrów. W przypadku platformy PC lub PS3 komfortowe połączenie z domowym sprzętem pozwala na dołączony do zestawu przewód USB. Pad stworzony jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu doskonale spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Użyteczny kształt zezwala na korzystne dobranie - urządzenie leży w dłoni pewnie i komfortowo. Rozmieszczenie przycisków i ich czułość, dopasowana do progresywnych, dynamicznych gier, zapewniają precyzję i prędkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje zarówno z PC oraz PS3 (za pomoca przewodu USB), jak w dodatku bezprzewodowo (komunikacja Bluetooth) z konsolą PS4. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,na dodatek rewelacyjnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy również odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Stalowe gamepady - Ranking TOP10 padów gamingowych

4 ★  TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Gamepad TRACER Shogun PRO PC/PS3/PS4 Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Przewodowy gamepad Tracer Shogun PRO to nadzwyczajne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako dokładne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. -Funkcja wibracji. -4-kierunkowy dualpad. -Cyfrowy i analogowy tryb pracy. -16 przycisków funkcyjnych. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie konieczne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyekwipowany jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu gwarantuje unikalną atmosferę i dynamikę gry. Zaimplementowana w urządzeniu funkcja wibracji w dodatku wznosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,skrupulatnie połączysz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! zawsze wygodna rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w wielkim stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Kabel o długości 1,5 m umożliwia wygodne połączenie z domowym sprzętem. Pad wytwarzany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu nadzwyczajnie spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Funkcjonalny kształt pozwala na dobre dopasowanie - urządzenie leży w dłoni pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków, a także ich czułość, dopasowana do nowoczesnych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje zarówno z PC, jak również z konsolami PS3 i PS4, wykorzystując do transmisji sygnału uniwersalne złącze USB. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,na dodatek nieprzeciętnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy też odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Pady do PS5 (PlayStation5) - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Tracer – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady Tracer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Tracer jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Gamepad TRACER Shogun PRO PC/PS3/PS4 Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Przewodowy gamepad Tracer Shogun PRO to genialne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako staranne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. -Funkcja wibracji. -4-kierunkowy dualpad. -Cyfrowy i analogowy tryb pracy. -16 przycisków funkcyjnych. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie niezbędne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Zaopatrzony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia oryginalną atmosferę i dynamikę gry. Zastosowana w urządzeniu funkcja wibracji dodatkowo unosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,dokładnie zespolisz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem komfortowa rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w pokaźnym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Kabel o długości 1,5 m umożliwia wygodne połączenie z domowym sprzętem. Pad tworzony jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wspaniale spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Poręczny zarys umożliwia prawidłowe dostosowanie - urządzenie leży w dłoni pewnie i komfortowo. Rozmieszczenie przycisków oraz ich czułość, przypasowana do postępowych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje jednocześnie z PC, jak na dodatek z konsolami PS3 i PS4, wykorzystując do transmisji sygnału uniwersalne złącze USB. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,także rewelacyjnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy też odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Pady do Xbox One - Ranking TOP10 gamepadów

4 ★  Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer

Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer Najniższa Cena Online Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Bezprzewodowy gamepad Tracer Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3 to perfekcyjne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako skrupulatne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless to: -Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth z platformą PS4 (przewodowe podłączenie z platformą PC/ PS3) -Cyfrowy i analogowy tryb pracy (D-INPUT/X-INPUT) -4-kierunkowy dualpad, 16 przycisków funkcyjnych -6 osiowy sensor ruchu z akcelerometrem i żyroskopem -zastosowany głośnik i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe. -2-punktowy panel dotykowy. -zaimplementowana litowa bateria 600 mAh - czas pracy: 4-6h, czas ładowania 2h. -Tryb oszczędzania energii - po 5 min. Bezczynności gamepad wchodzi w tryb uśpienia. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie konieczne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Zaopatrzony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia unikalną atmosferę i dynamikę gry. Zastosowana w urządzeniu funkcja wibracji na dodatek podnosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,precyzyjnie zjednoczysz go do typu rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! zawsze wygodna rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w wielkim stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Bezprzewodowe podłączenie BT z konsolą PS4 zapewni Ci możlwiość wygodnej gry z odległości nawet 8 metrów. W sytuacji platformy PC lub PS3 wygodne połączenie z domowym sprzętem umożliwia dołączony do zestawu przewód USB. Pad wyprodukowany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki temu idealnie spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Poręczny kształt umożliwia prawidłowe dopasowanie - urządzenie leży w rąk pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków, a także ich czułość, przypasowana do postępowych, dynamicznych gier, zapewniają precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje równocześnie z PC oraz PS3 (za pomoca przewodu USB), jak również bezprzewodowo (komunikacja Bluetooth) z konsolą PS4. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,jeszcze wspaniale się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy także odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Tracer najlepsze?

Najlepsze gamepady Tracer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Tracer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najlepsze gamepady – TOP5 luty 2024

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Tracer nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *