Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady Trust – Ranking TOP10 gamepadów

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów Trust. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Trust,
 • TOP10 najtańszych gamepadów Trust,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów do gier.

Jakie gamepady Trust najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Trust, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów Trust, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Trust GXT 590 Bosi Gamepad

Trust GXT 590 Bosi Gamepad Najniższa Cena Online Kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad Bluetooth Kontroler Bluetooth Ten kontroler zagwarantuje elastyczne opcje łączności, umożliwiając połączenie jednocześnie przez Bluetooth, jak i port USB. Dzięki temu, użytkownicy mogą łatwo podłączyć go do swego urządzenia korzystając także z zaimplementowanego uchwytu na smartfon dzięki temu kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad zagwarantuje całkowitą swobodę w grach mobilnych. dużo przycisków i funkcja drgania Kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad to urządzenie, które zaspokoi zapotrzebowania choćby najmocniej wymagających graczy. Wyposażony w niemało przycisków, pozwala na skrupulatne sterowanie i całkowitą kontrolę podczas rozgrywki. dodatkowo, funkcja drgań dostarcza dodatkowych wrażeń, dzięki czemu możesz jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie gier i odczuwać akcję na własnej skórze. To nieprzeciętny kontroler dla osób, które cenią sobie intensywność i realizm w grach. Łączność poprzez bluetooth 4.0 Kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad to nieszablonowe urządzenie, które gwarantuje bezprzewodową swobodę w trakcie grania. Dzięki łączności poprzez Bluetooth 4.0 możesz zespoić go z komputerem albo innymi urządzeniami bez konieczności korzystania z kabli. To rewelacyjne rozwiązanie dla tych, którzy preferują wygodę i minimalizację plątaniny przewodów. W dodatku, zrównoważone połączenie Bluetooth 4.0 zagwarantuje płynną transmisję sygnału i niskie opóźnienia, zapewniając całkowitą kontrolę nad grą. nadzwyczajny do gier mobilnych Kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad to wszechstronne urządzenie, które nie tylko działa z komputerem, lecz także jest kompatybilne ze smartfonami. Dzięki czemu możesz cieszyć się pełną kontrolą nad grami na swoim smartfonie, korzystając z wygodnego i responsywnego gamepada.Odkryj nowe możliwości rozgrywki i zanurz się w świat gier mobilnych z Kontrolerem Trust GXT 590 Bosi Gamepad.
 • Producent Trust 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny, niebieski 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Manta - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Trust – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady Trust, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Trust jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gamepady Razer - Ranking TOP10 gamepadów

1 ★  Trust Gamepad gxt 540 (20712) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach!

Trust Gamepad gxt 540 (20712) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! Najniższa Cena Online Dominujący odcień:czarny;Gwarancja:24 miesiące;informacje dopełniające:przełącznik X-Input/ DirectInput gwarantuje współpracę ze wszystkimi grami, kabel o długości 3 metrów, spusty i przyciski reagujące na nacisk (tylko w sytuacji konsoli PS3), gumowe okładziny gwarantujące mocny uchwyt;Interfejs:USB;Kod Producenta:20712;Kolor:czarny;liczba przycisków:13;Mini joystick:tak;Pad pozycyjny:tak;Programowanie przycisków:nie;Przepustnica:nie dotyczy;Przeznaczenie:PC, PlayStation 3;wariant:gamepad;rodzaj połączenia:przewodowy;Wibracje:tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi...
 • Producent Trust 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 

3 ★  Trust GXT 590 Bosi Gamepad

Trust GXT 590 Bosi Gamepad Najniższa Cena Online Kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad Bluetooth Kontroler Bluetooth Ten kontroler gwarantuje rozciągliwe opcje łączności, umożliwiając połączenie jednocześnie przez Bluetooth, jak i port USB. Dzięki czemu, użytkownicy mogą prosto podłączyć go do swojego urządzenia korzystając także z zaimplementowanego uchwytu na smartfon dzięki temu kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad zapewnia pełną swobodę w grach przenośnych. niemało przycisków i funkcja drgania Kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad to urządzenie, które zaspokoi zapotrzebowania nawet najistotniej wymagających graczy. Zaopatrzony w niemało przycisków, pozwala na precyzyjne sterowanie i pełną kontrolę w trakcie rozgrywki. w dodatku, funkcja drgań dostarcza dodatkowych wrażeń, dzięki temu możesz jeszcze bardziej zanurzyć się w świecie gier i odczuwać akcję na własnej skórze. To genialny kontroler dla osób, które cenią sobie intensywność i realizm w grach. Łączność poprzez bluetooth 4.0 Kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad to wyjątkowe urządzenie, które gwarantuje bezprzewodową swobodę podczas grania. Dzięki łączności przez Bluetooth 4.0 możesz zespolić go z komputerem albo innymi urządzeniami bez konieczności korzystania z kabli. To wyśmienite rozwiązanie dla tych, którzy preferują wygodę i minimalizację plątaniny przewodów. Na dodatek, zrównoważone połączenie Bluetooth 4.0 zapewnia płynną transmisję sygnału i niskie opóźnienia, gwarantując pełną kontrolę nad grą. rewelacyjny do gier mobilnych Kontroler Trust GXT 590 Bosi Gamepad to wszechstronne urządzenie, które nie tylko działa z komputerem, ale także jest kompatybilne ze smartfonami. Dzięki temu możesz radować się całkowitą kontrolą nad grami na swym smartfonie, korzystając z wygodnego i responsywnego gamepada.Odkryj świeże możliwości rozgrywki i zanurz się w świat gier przenośnych z Kontrolerem Trust GXT 590 Bosi Gamepad.
 • Producent Trust 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny, niebieski 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 400 zł - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Trust najlepsze?

Najlepsze gamepady Trust w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Trust w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Dobre pady gamingowe – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Trust nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych padów do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *