Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady Ipega – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów Ipega. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Ipega,
 • TOP10 najtańszych gamepadów Ipega,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady Ipega najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Ipega, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów Ipega, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-9211A z uchwytem na telefon (biały) (6974363714451)

Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-9211A z uchwytem na telefon (biały) (6974363714451) Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-9211A z uchwytem na telefon (biały) PG-9211A to bezprzewodowy kontroler z uchwytem na telefon. Eksponuje się kompaktową konstrukcją, dzięki czemu możesz go posiadać zawsze przy sobie. Funkcjonalna budowa odpowiada za komfort stosowania, a załączone do zestawu etui ułatwi przechowywanie. Ponadto współpracuje ze smartfonami o przekątnej ekranu 4.7-6.8" i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Lekki i mobilny Kontroler iPega cechuje się lekką i kompaktową konstrukcją, dzięki czemu możesz go wziąć na wakacje, w albo podróż do pracy czy na uczelnię. W pakiecie znajdziesz również etui, które ułatwi przechowywanie i zapewni bezpieczeństwo PG-9211A. Posiada też dopełniającą kieszeń, do której możesz schować przewód ładowania. Przemyślana kompozycja Game Pad składa się z dwóch części, a przyciski rozmieszczono tak, by zapewnić Ci do nich jak najwygodniejszy dostęp. W dodatku za pomocą przycisku RT poślesz w kierunku przeciwnika strumień strzał lub kul ognia. PG-9211A ma 2 akumulatory o objętości 250 mAh (każdy), co pozwala z niego korzystać aż do 10 h. Co więcej, do zestawu dołączono przewód USB-C, przy pomocy którego naładujesz urządzenie. Po około 2.5-3 h kontroler będzie gotowy do ponownej pracy. Kompatybilny Kontroler łączy się z urządzeniem za pomocą modułu Bluetooth 5.0, którego zasięg wynosi 10 m. Jest kompatybilny ze smartfonami o przekątnej ekranu 4.7-6.8" oraz systemami operacyjnymi Android 6.0V (lub nowszy) i iOS 13.0 (lub nowszy). W zestawie kontrolerkabel ładowania USB do USB-Cetuiinstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent ipega 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor biały 

2 ★  Kontroler IPEGA PG-P4023C Biały

Kontroler IPEGA PG-P4023C Biały Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-P4023C touchpad PS4 Zanurz się w świecie rozgrywki dzięki PG-4023C! Kontroler iPega został wyposażony w 6-osiowy żyroskop zapewnia za płynne działanie, a 2 silniki tworzące wibracje zwiększają immersję. Możesz też spersonalizować jego pracę korzystając z przycisków z funkcją programowania, a zastosowany touchpad gwarantuje jeszcze pokaźniejszy komfort użytkowania. Zobacz, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Dla obszerniejszej immersji Poczuj się jak bohater ulubionego tytułu! Kontroler został wyekwipowany w 2 silniki, które reagują na wydarzenia w czasie rozgrywki delikatnymi wibracjami, tym samym zwiększając immersję. Ponadto 6-osiowy żyroskop odpowiada za staranniejsze wykrywanie kierunków i zagwarantuje precyzję. Dzięki czemu możesz prosto unikać pocisków i pokonywać zakręty. zaimplementowany touchpad Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu używania, PG-4023C został zaopatrzony w touchpad, który rewelacyjnie spełni oczekiwania w trakcie gier rodzaju strzelanki. Na skutek czego możesz radować się jeszcze obszerniejszą precyzją i płynnością podczas rozgrywki. przystosuj jego pracę do własnych potrzeb To nie koniec zalet PG-4023C. GamePad proponuje możliwość programowania przycisków L i R, pozwalając Ci spersonalizować jego pracę. Starczy jedno kliknięcie, aby aktywować ulubioną funkcję albo wykonać złożoną kompozycję ruchów. Więcej udogodnień Kontroler został zaopatrzony w kolorowe podświetlenie LED, nadając PG-4023C gamingowego charakteru. Oprócz tego wskaźnik akumulatora poinformuje Cię o jego poziomie naładowania, a port 3.5 mm pozwala podłączyć do gamepada słuchawki. Na dodatek artykuł wbudowany głośnik. Specyfikacja
 • Producent IPEGA 
 • Platforma Playstation 4 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor biały 

5 ★  Kontroler IPEGA PG-P4008

Kontroler IPEGA PG-P4008 Najniższa Cena Online Bezprzewodowy kontroler do gier iPega PG-P4008 Bezprzewodowy kontroler od iPega łączy się z urządzeniem poprzez Bluetooth, a szeroka kompatybilność zwiększa możliwości korzystania. Na dodatek, kontroler wbudowane diody LED, które nadają urządzeniu atrakcyjnego wyglądu. Bluetooth 2.1 Dzięki Bluetooth 2.1 nie musisz martwić się o przerwanie gry spowodowane utratą sygnału. Technika połączenia bezprzewodowego Blue 2.1 + EDR zagwarantuje jednostajny sygnał w promieniu 8 metrów bez opóźnień lub przerw. Silne przeciwdziałanie zakłóceniom sprawia, iż inne urządzenia nie będą miały wpływu na korzystne działanie kontrolera. Do połączenia PG-P4008 z urządzeniem nie Ci trzeba dodatkowych sterowników, co pozwala na jeszcze większy komfort wykorzystywania. spora kompatybilność PG-P4008 jest kompatybilny z PS4, PS3 oraz komputerami PC. Kontroler współpracuje ponadto z systemami operacyjnymi Android i iOS. Pełna kontrola Kontroler zastosowany detektor przyspieszenia 3D oraz funkcję wykrywania sześciu osi, co pozwala na skrupulatne sterowanie. Żyroskop rozpoznaje pozycje kontrolera w przestrzeni, dzięki temu możesz reagować ruchem kontrolera. Na dodatek, uchwyty wyprodukowane z antypoślizgowego materiału gwarantują wygodę nawet w trakcie dłuższych rozgrywek. konkretna bateria Dzięki baterii o obszerności 400mAh, możesz grać aż przez 12 godzin na jednym naładowaniu. Czas ładowania kontrolera to tylko 2 godziny. Urządzenie pozostaje w trybie czuwania do 30 dni po pełnym naładowaniu baterii. W dodatku, do zestawu został załączony przewód micro USB, przy pomocy którego naładujesz urządzenie. wbudowany głośnik i gniazdo słuchawkowe Kontroler od iPega zaimplementowany głośnik i gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Dzięki temu, usłyszysz każdy dźwięk dochodzący z gry, a po podłączeniu słuchawek możesz grać do późnych godzin nie zakłócając ciszy innym. Sterowanie dotykowe PG-P4008 zaimplementowany touchpad, który zagwarantuje jeszcze obszerniejszy komfort gry. Touchpad świetnie stanie na wysokości zadania w trakcie grania w gry typu strzelanki. Zawartość zestawu Gamepadkabel micro USBInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent IPEGA 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Quer - Ranking TOP10 padów dla graczy

7 ★  Ipega Kontroler pg-p4023b czarny

Ipega Kontroler pg-p4023b czarny Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-P4023B touchpad PS4 Zanurz się w świecie rozgrywki dzięki PG-4023B! Kontroler iPega został wyekwipowany w 6-osiowy żyroskop gwarantuje za płynne działanie, a 2 silniki wytwarzające wibracje powiększają immersję. Możesz również spersonalizować jego pracę korzystając z przycisków z funkcją programowania, a wbudowany touchpad zagwarantuje jeszcze obszerniejszy komfort używania. Sprawdź, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Dla obszerniejszej immersji Poczuj się jak bohater ulubionego tytułu! Kontroler został zaopatrzony w 2 silniki, które reagują na wydarzenia w czasie rozgrywki delikatnymi wibracjami, tym samym powiększając immersję. Dodatkowo 6-osiowy żyroskop odpowiada za precyzyjniejsze wykrywanie kierunków i zapewnia precyzję. Dzięki czemu możesz z łatwością unikać pocisków i pokonywać zakręty. zastosowany touchpad Dla jeszcze większego komfortu używania, PG-4023B został zaopatrzony w touchpad, który znakomicie sprawdzi się w trakcie gier typu strzelanki. W rezultacie możesz radować się jeszcze większą precyzją i płynnością podczas rozgrywki. dostosuj jego pracę do własnych potrzeb To nie koniec zalet PG-4023B. GamePad proponuje możliwość programowania przycisków L i R, zezwalając Ci spersonalizować jego pracę. Wystarczy jedno kliknięcie, żeby aktywować ulubioną funkcję albo wykonać złożoną kompilację ruchów. Więcej udogodnień Kontroler został zaopatrzony w kolorowe podświetlenie LED, nadając PG-4023B gamingowego charakteru. Oprócz tego wskaźnik akumulatora poinformuje Cię o jego poziomie naładowania, a port 3.5 mm pozwala podłączyć do gamepada słuchawki. W dodatku artykuł zaimplementowany głośnik. Specyfikacja:
 • Producent IPEGA 
 • Platforma Playstation 4 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 

9 ★  Kontroler pg-9021 marki Ipega

Kontroler pg-9021 marki Ipega Najniższa Cena Online Pad iPega BT Mobile Wireless Controller PG-9021S Android 6.0 i nowszy / IOS 11.0-13.3.1 i nowszy / Smart TV / Win7/8/10/ (przewodowo), Nintendo Switch (przewodowo), PS3 (przewodowo) Pamiętasz joystick? W czasach sweterków w renifery i szerokich jeansów używało się joysticka i grało na Pegasusie w Super Mario. dzisiaj chodzimy w obcisłych rurkach i posiadamy nowoczesne smartfony na których wymiata się w Minecrafta. IPega pomyślał o fanach gier i wypuścił na rynek kontrolery, które możesz zjednoczyć ze smartfonem, tabletem, konsolą, komputerem, czy smart TV. Bez dodatkowych sterowników*, starczy sparować urządzenie z gamepadem za pomocą Bluetooth. Łączności Bluetooth w odległości do 8 m. Można bratać się przy pomocy Bluetooth jak i za pomocą kabla np. Z komputerem. regulowane ramiona dla chwytu smartfona o szerokości do 8,8 cm. Pad posiada przyciski pozwalające sterować multimediami: sterowanie głośnością, przełączanie utworów, odtwarzanie/pauza. Zawartość pudełka: Pad, przewód USB-A / MicroUSB, instrukcja. Link do instrukcji obsługi w języku polskim: Klik i jesteś gdzieś indziej *Są wyjątki np. Podczas łączenia z komputerem, czy aby zagrać w niektóre gry online (np. PUBG), konieczne jest pobraniesterownika Octopus,adekwatnie ustawić przyciski. **Z powodu zainstalowanego systemu, niektóre telefony mogą nie obsługiwać kontrolera (np. Telefony na platformie Media Tek). Kolor producenta: Black (czarny) Cała paleta gier starczy włożyć smartfon w objęcia kontrolera i grać. Jest to perfekcyjny gadżet w podróży, gdy dzieci nie chcą spać, a Twoje powieki stają się ciężkie. Gamepad daje obfity wybór gier (wymagany jest modulator HID), pomiędzy innymi z: PUBG, MC4, Wild blood, Dungeon Hunter, Zombie, FC simulator, GBA simulator, street simulator, SFC simulator, N64 simulator, Shadowgun, FC. Kontroler obsługuje większość gier z Android Game Center i GooglePlaystore. Wraz z aktualizacją wybranych gier, istnieje możliwość wystąpienia problemów z kompatybilnością gamepadów. Zaimplementowany akumulator Akumulator o obszerności 300 mAh zezwala na 15 godzin pracy. Czyli spokojnie dolecisz z Warszawy do Nowego Jorku. Żeby zaoszczędzić energię kontroler przechodzi w stan czuwania po utraceniu połączenia. Czas pracy na jednym naładowaniu ok. 15h Czas ładowania ok. 3h Trochę szczegółów Połączenie: Przewodowo / Bluetooth Wersja Bluetooth 5.0 Zakres powiększania uchwytu do 8,8 cm pojemność akumulatora 300mAh Natężenie robocze 15mA Napięcie robocze DC 3.7V / Napięcie wejściowe DC 5V / Natężenie wejściowe 500mA Zasięg Bluetooth 8 m Port ładowania Micro-USB liczba programowalnych przycisków brak Touchpad Nie Wibracje Nie zastosowany głośnik Nie Wejście audio jack 3.5mm Nie Kompatybilność Android 6.0 i nowsze, IOS 11.0-13.3.1 i nowszy, Smart TV, Win7/8/10/ (przewodowo), Nintendo Switch (przewodowo), PS3 (przewodowo) Jak to zrobić z Nintendo Switch 1. Krok najlepiej wykonać w trybie przenośnym konsoli. W pierwszej kolejności należyzapomnieć stare kontrolery. W tym celu wchodzimy w ikonkę ustawień w menu głównym(system Settings), następnie w menu przewijamy do opcji Controllers and Sensors i w tejzakładce na samym dole listy wybieramy opcję Disconnect Controllers. Potwierdzamy opcjęprzytrzymując przycisk X na kontrolerze zaimplementowanym w konsolę i wracamy do głównegomenu. 2. Następnie upewniamy się, że kontroler, który chcemy zintegrować jest zresetowany. W tymcelu należy jednorazowo wcisnąć przycisk Reset dostępny z tyłu kontrolera. Przyciskwciskamy np wykałaczką.Kontroler zresetuje się i wyłączy. Tak go pozostawiamy. 3. Umieszczamy konsolę w oryginalnej stacji dokującej. 4. Przechodzimy w menu głównym konsoli do ikonki Kontrolera i wybieramy pierwszą opcjęna liście Change Grip/Order 5. Podłączamy przewód USB do stacji dokującej. (np. Przewód dołączony dokontrolera). Złącze USB umieszczone jest z tyłu stacji dokującej, za klapką. Uwaga -niektóre przewody mogą nie działać, gdyż obsługują wyłącznie ładowanie. 6. Podłączamy do przewodu kontroler - nie wciskamy żadnych przycisków. 7. W lewym górnym rogu na ekranie pojawi się po chwili ikonka z napisem "Paired" 8. Odpinamy przewód 9. Wciskamy na kontrolerze przycisk Home + Y, kiedy diody zaczną migać naciskamyprzyciski L+R, po chwili kontroler pojawi się jako poprawnie sparowany
 • Producent IPEGA 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, czarny 

10 ★  Ipega Kontroler bezprzewodowy / gamepad pg-p4020a touchpad ps4 (czerwony) (6987245340204)

Ipega Kontroler bezprzewodowy / gamepad pg-p4020a touchpad ps4 (czerwony) (6987245340204) Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-P4020A touchpad PS4 (czerwony) Wejdź na wyższy poziom rozrywki razem z marką iPega. Pomoże Ci w tym GamePad iPega PG-P4020A, który zachwyci Cię płynnym działaniem, lecz także nowoczesnym designem nawiązującym do świata superbohaterów. GamePad posiada 6-osiowy żyroskop, a także podwójny silnik, który generuje wibracje i pogłębia immersję w czasie gry. Zastosowany touchpad, 4 programowalne przyciski i zastosowany głośnik to dodatkowe zalety modelu. Zanurz się w świecie rozgrywki Bezprzewodowy kontroler iPega PG-P4020A został zaprojektowany w taki sposób, żeby maksymalnie rozszerzać immersję w trakcie rozgrywki. Podwójny silnik generuje wibracje zsynchronizowane z wydarzeniami na ekranie i pozwala jeszcze lepiej wczuć się grę. Na uwagę zasługuje także 6-osiowy żyroskop, dzięki któremu kontroler zagwarantuje staranność i precyzję. Programowalne przyciski i touchpad Pokonywanie przeciwników z PG-P4020A będzie jeszcze łatwiejsze. Starczy, iż skorzystasz z czterech programowalnych przycisków na spodzie kontrolera i nadasz im funkcje zgodne z Twoimi potrzebami. Co więcej, artykuł został zaopatrzony w poręczny touchpad, który zapewni Ci rewelacyjną precyzję i płynność — przyda się m.in. W trakcie gier rodzaju strzelanki. Dla sympatyków oryginalnego designu uwielbiasz komiksy i świat superbohaterów? GamePad PG-P4020A z pewnością przypadnie Ci do gustu! olśniewa oryginalnym designem, a jego kolorystyka i struktura nawiązują do postaci Iron Man'a. W dodatku kontroler ma kolorowe podświetlenie LED, które uatrakcyjni nocne rozgrywki. Artykuł jest kompatybilny z konsolą PS3 i komputerami stacjonarnymi (przewodowo). Specyfikacja:
 • Producent Ipega 
 • Platforma Playstation 4 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czerwony 

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Ipega – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady Ipega, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Ipega jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gamepady Sony - Ranking TOP10 padów dla graczy

1 ★  Kontroler IPEGA PG-9128 DARMOWY TRANSPORT (6987245391282)

Kontroler IPEGA PG-9128 DARMOWY TRANSPORT (6987245391282) Najniższa Cena Online Łączność Bluetooth Kontroler łączy się z urządzeniem, dzięki Bluetooth, transmisja danych jest szybka i skuteczna. Do prawidłowego działania urządzenia, wymagane jest zainstalowanie aplikacji "V3". Kompatybilny z wieloma grami Kontroler jest kompatybilny z szeroką gamą gier między innymi z: PUBG, King of Glory, Knives out i dużo więcej.* Wraz z aktualizacją wybranych gier, istnieje możliwość wystąpienia problemów z kompatybilnością gamepadów. wygodny uchwyt Teleskopowy uchwyt zezwala na zamocowanie smartfona o szerokości nawet do 95 mm. Dzięki czemu jest kompatybilny z naprawdę wieloma dostępnymi na rynku smartphonami. skrupulatny Gamepad reaguje natychmiastowo na używane przyciski, a drążki umożliwiające pełen obrót pozwalają na precyzyjne sterowanie, co przełoży się na przyjemność w trakcie grania, i osiąganie lepszych wyników w Twojej ulubionej grze. Zawartość zestawu GamepadPodstawka na telefonD-padkabel micro USBInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent IPEGA 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 

2 ★  Kontroler pg-9021 marki Ipega

Kontroler pg-9021 marki Ipega Najniższa Cena Online Pad iPega BT Mobile Wireless Controller PG-9021S Android 6.0 i nowszy / IOS 11.0-13.3.1 i nowszy / Smart TV / Win7/8/10/ (przewodowo), Nintendo Switch (przewodowo), PS3 (przewodowo) Pamiętasz joystick? W czasach sweterków w renifery i szerokich jeansów używało się joysticka i grało na Pegasusie w Super Mario. teraz chodzimy w obcisłych rurkach i posiadamy postępowe smartfony na których wymiata się w Minecrafta. IPega pomyślał o fanach gier i wypuścił na rynek kontrolery, które możesz zintegrować ze smartfonem, tabletem, konsolą, komputerem, czy smart TV. Bez dodatkowych sterowników*, wystarczy sparować urządzenie z gamepadem przy pomocy Bluetooth. Łączności Bluetooth w odległości do 8 m. Można zespalać się przy pomocy Bluetooth jak i przy pomocy kabla np. Z komputerem. dostosowywane ramiona dla chwytu smartfona o szerokości do 8,8 cm. Pad posiada przyciski pozwalające sterować multimediami: sterowanie głośnością, przełączanie utworów, odtwarzanie/pauza. Zawartość pudełka: Pad, kabel USB-A / MicroUSB, instrukcja. Link do instrukcji obsługi w języku polskim: Klik i jesteś gdzieś indziej *Są wyjątki np. Podczas łączenia z komputerem, czy żeby zagrać w niektóre gry online (np. PUBG), niezbędne jest pobraniesterownika Octopus,adekwatnie ustawić przyciski. **Z powodu zainstalowanego systemu, niektóre telefony mogą nie obsługiwać kontrolera (np. Telefony na platformie Media Tek). Kolor producenta: Black (czarny) Cała paleta gier starczy włożyć smartfon w objęcia kontrolera i grać. Jest to znakomity gadżet w podróży, gdy dzieci nie chcą spać, a Twoje powieki stają się ciężkie. Gamepad daje znaczny wybór gier (wymagany jest modulator HID), między innymi z: PUBG, MC4, Wild blood, Dungeon Hunter, Zombie, FC simulator, GBA simulator, street simulator, SFC simulator, N64 simulator, Shadowgun, FC. Kontroler obsługuje większość gier z Android Game Center, a także GooglePlaystore. Wraz z aktualizacją wybranych gier, istnieje możliwość wystąpienia problemów z kompatybilnością gamepadów. Wbudowany akumulator Akumulator o obszerności 300 mAh pozwala na 15 godzin pracy. Czyli spokojnie dolecisz z Warszawy do Nowego Jorku. By zaoszczędzić energię kontroler przechodzi w stan czuwania po utraceniu połączenia. Czas pracy na jednym naładowaniu ok. 15h Czas ładowania ok. 3h Trochę szczegółów Połączenie: Przewodowo / Bluetooth Wersja Bluetooth 5.0 Zakres rozszerzania uchwytu do 8,8 cm objętość akumulatora 300mAh Natężenie robocze 15mA Napięcie robocze DC 3.7V / Napięcie wejściowe DC 5V / Natężenie wejściowe 500mA Zasięg Bluetooth 8 m Port ładowania Micro-USB ilość programowalnych przycisków brak Touchpad Nie Wibracje Nie wbudowany głośnik Nie Wejście audio jack 3.5mm Nie Kompatybilność Android 6.0 i nowsze, IOS 11.0-13.3.1 i nowszy, Smart TV, Win7/8/10/ (przewodowo), Nintendo Switch (przewodowo), PS3 (przewodowo) Jak to zrobić z Nintendo Switch 1. Krok najlepiej wykonać w trybie mobilnym konsoli. W pierwszej kolejności należyzapomnieć stare kontrolery. W tym celu wchodzimy w ikonkę ustawień w menu głównym(system Settings), następnie w menu przewijamy do opcji Controllers and Sensors i w tejzakładce na samym dole listy wybieramy opcję Disconnect Controllers. Potwierdzamy opcjęprzytrzymując przycisk X na kontrolerze zaimplementowanym w konsolę i wracamy do głównegomenu. 2. Następnie upewniamy się, iż kontroler, który chcemy zbratać jest zresetowany. W tymcelu należy jednorazowo wcisnąć przycisk Reset przystępny z tyłu kontrolera. Przyciskwciskamy np wykałaczką.Kontroler zresetuje się i wyłączy. Tak go pozostawiamy. 3. Umieszczamy konsolę w oryginalnej stacji dokującej. 4. Przechodzimy w menu głównym konsoli do ikonki Kontrolera i wybieramy pierwszą opcjęna liście Change Grip/Order 5. Podłączamy przewód USB do stacji dokującej. (np. Kabel dołączony dokontrolera). Złącze USB umieszczone jest z tyłu stacji dokującej, za klapką. Uwaga -niektóre przewody mogą nie działać, gdyż obsługują wyłącznie ładowanie. 6. Podłączamy do przewodu kontroler - nie wciskamy żadnych przycisków. 7. W lewym górnym rogu na ekranie pojawi się po chwili ikonka z napisem "Paired" 8. Odpinamy przewód 9. Wciskamy na kontrolerze przycisk Home + Y, kiedy diody zaczną migać naciskamyprzyciski L+R, po chwili kontroler pojawi się jako poprawnie sparowany
 • Producent IPEGA 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, czarny 

3 ★  Kontroler IPEGA PG-P4008

Kontroler IPEGA PG-P4008 Najniższa Cena Online Bezprzewodowy kontroler do gier iPega PG-P4008 Bezprzewodowy kontroler od iPega łączy się z urządzeniem przez Bluetooth, a spora kompatybilność zwiększa możliwości korzystania. Dodatkowo, kontroler wbudowane diody LED, które nadają urządzeniu ciekawego wyglądu. Bluetooth 2.1 Dzięki Bluetooth 2.1 nie musisz martwić się o przerwanie gry spowodowane utratą sygnału. Technika połączenia bezprzewodowego Blue 2.1 + EDR gwarantuje jednostajny sygnał w promieniu 8 metrów bez opóźnień albo przerw. Silne przeciwdziałanie zakłóceniom powoduje, że inne urządzenia nie będą miały wpływu na prawidłowe działanie kontrolera. Do połączenia PG-P4008 z urządzeniem nie Ci potrzeba dodatkowych sterowników, co pozwala na jeszcze obszerniejszy komfort użytkowania. wielka kompatybilność PG-P4008 jest kompatybilny z PS4, PS3 oraz komputerami PC. Kontroler współpracuje również z systemami operacyjnymi Android i iOS. Pełna kontrola Kontroler zastosowany sensor przyspieszenia 3D, a także funkcję wykrywania sześciu osi, co zezwala na dokładne sterowanie. Żyroskop rozpoznaje pozycje kontrolera w przestrzeni, dzięki temu możesz reagować ruchem kontrolera. W dodatku, uchwyty wytwarzane z antypoślizgowego materiału gwarantują wygodę choćby podczas dłuższych rozgrywek. konkretna bateria Dzięki baterii o objętości 400mAh, możesz grać aż poprzez 12 godzin na jednym naładowaniu. Czas ładowania kontrolera to tylko 2 godziny. Urządzenie pozostaje w trybie czuwania do 30 dni po pełnym naładowaniu baterii. Dodatkowo, do zestawu został załączony kabel micro USB, za pomocą którego naładujesz urządzenie. zastosowany głośnik i gniazdo słuchawkowe Kontroler od iPega zastosowany głośnik, a także gniazdo słuchawkowe 3.5 mm. Dzięki temu, usłyszysz każdy dźwięk dochodzący z gry, a po podłączeniu słuchawek możesz grać do późnych godzin nie zakłócając ciszy innym. Sterowanie dotykowe PG-P4008 zaimplementowany touchpad, który gwarantuje jeszcze obszerniejszy komfort gry. Touchpad genialnie sprawdzi się w trakcie grania w gry rodzaju strzelanki. Zawartość zestawu Gamepadkabel micro USBInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent IPEGA 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 

4 ★  Gamepad iPega Demon Z, iOS/Android, BT (PG-9129) Czarny

Gamepad iPega Demon Z, iOS/Android, BT (PG-9129) Czarny Najniższa Cena Online Łączność Bluetooth Gamepad ipega PG-9129 z zaimplementowanym akumulatorem 400 mAh może pracować na jednym ładowaniu 10 godzin. Czas ładowania pada wynosi zaledwie 2 godziny. Posiada uchwyt na smartfona dla większej wygody gry. Połączenie bluetooth nie wymaga zbędnych platform gier czy trudnych ustawień i operacji aktywacji. Kontroler ma funkcję bluetooth 4.0 - Nic nie stanie na przeszkodzie w zdobywaniu doświadczenia podczas gry. Odległość transmisji wynosi 8 m. Urządzenie obsługuje między innymi komputery, smartfony z Androidem i konsole PS3. rozciągliwy joystick Pad ma wysokiej jakości joysticki wytrzymałe na zużycie. Pozycjonowanie obrazu odbywa się z dużą precyzyjnością - starannie kontrolujesz każdy ruch. niezawodny uchwyt wyposażony jest w teleskopowy uchwyt na telefon komórkowy - do 86 mm. Dzięki niemu nie musisz się martwić o upadek twojego smartfona. Press & GO Gamepad ma funkcję TURBO - starczy wcisnąć jeden przycisk, aby gra stała się szybsza i bardziej wydajna. Zawartość zestawu Gamepadkabel micro USBInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent IPEGA 
 • Platforma Android 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor niebieski, czarny 
Powiązania gamingowe:  Stalowe gamepady - Ranking TOP10 padów dla graczy

7 ★  Kontroler IPEGA PG-9218 (6974363719210)

Kontroler IPEGA PG-9218 (6974363719210) Najniższa Cena Online Kontroler do gier iPega PG-9218 wygodny w użyciu kontroler do gier PG-9218 podkreśla się kompatybilnością nie tylko z komputerami i konsolami, ale też z systemami Android i iOS. Dzięki teleskopowemu uchwytowi bezproblemowo zamontujesz na nim telefon o szerokości do 8 cm. Artykuł możesz skonsolidować z wybranym urządzeniem na 2 sposoby - przewodowo albo poprzez Bluetooth. Kolorowe podświetlenie niektórych przycisków usprawnia obsługę kontrolera i nadaje mu jeszcze bardziej gamingowy charakter. PG-9218 obsługuje też funkcję TURBO. duża kompatybilność - graj na swoim ulubionym sprzęcie Graj w swoje ulubione gry i nie obawiaj się problemów z kompatybilnością. Kontroler PG-9218 świetnie współpracuje z wieloma przeróżnymi urządzeniami. Podłączysz go do komputera z Windowsem, konsoli Nintendo Switch, a nawet do telefonu albo tableta z systemem Android albo iOS (tylko wersje 11.0-13.3.1). Tak znaczna kompatybilność urządzenia sprawia, że nieważne na jakim sprzęcie grasz - za każdym razem możesz radować się dynamiczną, a zarazem komfortową rozgrywką. 2 możliwości podłączenia - wybierz lepszą dla siebie artykuł można podłączyć na 2 sposoby. Adapter USB pracujący w zakresie 2.4G pozwala na bezprzewodowe łączenie kontrolera z określonymi urządzeniami. Sparuj PG-9218 z telefonem albo tabletem przez Bluetooth i ciesz się niemal nieograniczoną swobodą podczas rozgrywki. Możesz też podłączyć go przy pomocy kabla. Ten sposób połączenia jest właściwy na przykład dla komputerów i Nintendo Switch. instynktowne przyciski i funkcja TURBO - ciesz się kolejnym zwycięstwem Przyciski kontrolera zostały umieszczone w z łatwością i wygodnie przystępnych miejscach, możesz więc cieszyć się nawet najmocniej dynamiczną rozgrywką i bezproblemowo przechodzić na kolejne poziomy. Urządzenie proponuje dodatkowo funkcję TURBO, która zapewni Ci niesamowite przyspieszenie. Uprzedź ruchy swych przeciwników i wykonuj choćby najszczególniej złożone akcje i kompozycje bez pokaźniejszego wysiłku! dostosowywany uchwyt - wygodnie zamontuj swój telefon Kontroler został zaopatrzony w teleskopowy uchwyt, który pozwala na bezpieczny, zrównoważony montaż smartfonów. Jego maksymalny wymiar wynosi aż 80 mm, co daje Ci szczególnie spore możliwości. Nieważne, jakiego telefonu używasz. PG-9218 najprawdopodobniej go obsłuży i sprawi, iż będziesz radować się wygodą podczas grania w ulubione gry mobilne. praktyczna kompozycja - graj bez zmęczenia przez długie godziny Urządzenie zostało zaprojektowane w taki sposób, żeby zapewnić Ci niesłychany komfort wykorzystywania. Dzięki poręcznej konstrukcji perfekcyjnie leży w dłoniach - możesz grać godzinami, nie obawiając się zmęczenia i bólu nadgarstków. Kontroler zostałwytworzony z przyjaznych dla skóry, przyjemnych w dotyku tworzyw. Co więcej, przyciski A, B, X, a także Y mają kolorowe podświetlenie LED, które ułatwia rozgrywkę po zmroku. Zawartość zestawu GamepadBezprzewodowy odbiornik 2.4Gprzewód Type-CInstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent IPEGA 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny, złoty 

9 ★  Kontroler IPEGA PG-P4023C Biały

Kontroler IPEGA PG-P4023C Biały Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-P4023C touchpad PS4 Zanurz się w świecie rozgrywki dzięki PG-4023C! Kontroler iPega został wyekwipowany w 6-osiowy żyroskop zagwarantuje za płynne działanie, a 2 silniki generujące wibracje zwiększają immersję. Możesz także spersonalizować jego pracę korzystając z przycisków z funkcją programowania, a zaimplementowany touchpad gwarantuje jeszcze większy komfort stosowania. Przejrzyj, czym jeszcze może Cię zaskoczyć! Dla większej immersji Poczuj się jak bohater ulubionego tytułu! Kontroler został wyekwipowany w 2 silniki, które reagują na wydarzenia w czasie rozgrywki delikatnymi wibracjami, tym samym rozszerzając immersję. Ponadto 6-osiowy żyroskop odpowiada za staranniejsze wykrywanie kierunków i zagwarantuje precyzję. Dzięki czemu możesz z łatwością unikać pocisków i pokonywać zakręty. wbudowany touchpad Dla jeszcze pokaźniejszego komfortu stosowania, PG-4023C został wyposażony w touchpad, który doskonale sprawdzi się podczas gier rodzaju strzelanki. W rezultacie możesz radować się jeszcze większą precyzją i płynnością w trakcie rozgrywki. dostosuj jego pracę do własnych potrzeb To nie koniec zalet PG-4023C. GamePad proponuje możliwość programowania przycisków L i R, pozwalając Ci spersonalizować jego pracę. Starczy jedno kliknięcie, by aktywować ulubioną funkcję albo wykonać złożoną kombinację ruchów. Więcej udogodnień Kontroler został zaopatrzony w kolorowe podświetlenie LED, nadając PG-4023C gamingowego charakteru. Oprócz tego wskaźnik akumulatora poinformuje Cię o jego poziomie naładowania, a port 3.5 mm pozwala podłączyć do gamepada słuchawki. W dodatku towar wbudowany głośnik. Specyfikacja
 • Producent IPEGA 
 • Platforma Playstation 4 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor biały 

10 ★  Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-9211A z uchwytem na telefon (biały) (6974363714451)

Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-9211A z uchwytem na telefon (biały) (6974363714451) Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad iPega PG-9211A z uchwytem na telefon (biały) PG-9211A to bezprzewodowy kontroler z uchwytem na telefon. Wyróżnia się kompaktową konstrukcją, dzięki czemu możesz go posiadać za każdym razem przy sobie. Użyteczna konstrukcja odpowiada za komfort używania, a załączone do zestawu etui ułatwi przechowywanie. W dodatku współpracuje ze smartfonami o przekątnej ekranu 4.7-6.8" i jest dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych: białym i czarnym. Lekki i przenośny Kontroler iPega znamionuje się lekką i kompaktową konstrukcją, dzięki temu możesz go wziąć na wakacje, w lub podróż do pracy czy na uczelnię. W pakiecie odnajdziesz również etui, które ułatwi przechowywanie i zapewni bezpieczeństwo PG-9211A. Posiada też dodatkową kieszeń, do której możesz schować kabel ładowania. Przemyślana budowa Game Pad składa się z dwóch części, a przyciski rozmieszczono tak, żeby zapewnić Ci do nich jak najwygodniejszy dostęp. Ponadto za pomocą przycisku RT poślesz w kierunku przeciwnika strumień strzał lub kul ognia. PG-9211A ma 2 akumulatory o pojemności 250 mAh (każdy), co pozwala z niego korzystać aż do 10 h. Co więcej, do zestawu załączono przewód USB-C, za pomocą którego naładujesz urządzenie. Po około 2.5-3 h kontroler będzie gotowy do ponownej pracy. Kompatybilny Kontroler łączy się z urządzeniem przy pomocy modułu Bluetooth 5.0, którego zasięg wynosi 10 m. Jest kompatybilny ze smartfonami o przekątnej ekranu 4.7-6.8" oraz systemami operacyjnymi Android 6.0V (albo nowszy), a także iOS 13.0 (albo nowszy). W komplecie kontrolerkabel ładowania USB do USB-Cetuiinstrukcja obsługi Specyfikacja:
 • Producent ipega 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor biały 

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Ipega najlepsze?

Najlepsze gamepady Ipega w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Ipega w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najlepsze pady do gier – TOP5 luty 2024

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Ipega nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *