Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady do 150 zł – Ranking TOP10 padów gamingowych

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów do 150 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 150 zł,
 • TOP10 najtańszych gamepadów do 150 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów do 150 zł, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

3 ★  Kontroler IPEGA PG-9156

Kontroler IPEGA PG-9156 Najniższa Cena Online GamePad Bezprzewodowy PAD PC/Android/IOS Gamepad ipega z wbudowanym akumulatorem Pad zastosowany akumulator 380 mAh może pracować ponad 15 godzin na jednym ładowaniu, do 30 dni w trybie czuwania. posiada uchwyt na smartfona z kątem przechylenia 160° dla obszerniejszej wygody gry. Zaopatrzony w funkcję Turbo - zwiększa wydajność i prędkość w trakcie grania. Kontroler ma funkcję bluetooth 4.0 z łączem bezprzewodowym 2,4 G. Odbiornik przystosowany do sprzętów TV/PC. Precyzyjne joysticki Gamepad posiada joysticki wysokiej jakości, antypoślizgowe z obrotem 360°. Pozycjonowanie obrazu odbywa się z dużą skrupulatnością - dokładnie kontrolujesz każdy ruch. Wygoda leży w stojakach wyekwipowany jest w teleskopowy stojak na telefon komórkowy. Obsługuje telefony 4-6 cali. Dzięki niemu nie musisz się martwić o miejsce na twój smartfon. Uchwyt jest regulowany według własnych upodobań. dostosowanie pada Jest optymalny dla sprzętów obsługujących system Android, telefony oraz tablety iOS, komputery z windowsem 7/8/10, telewizory z funkcją smart. Potężna bateria wbudowany akumulator o wartości 380 mAh umożliwia pracę choćby do 30 dni. Czas ładowania baterii wynosi 2 godziny. Bateria ładowana jest przy pomocy kabla USB dołączonego do opakowania. Informacje techniczne: - Platformy robocze: Android, iOS, Smart TV, Win 7/8/10 - Typy połączeń: Bluetooth 4,0 - Kolor: Czarny - pojemność akumulatora: 380 mAh - Zasięg bezprzewodowy: Do 8 m
 • Producent IPEGA 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Genesis - Ranking TOP10 padów dla graczy

7 ★  Kontroler POWERA Super Mario Golden M (0617885023989)

Kontroler POWERA Super Mario Golden M (0617885023989) Najniższa Cena Online Graj w swoje ulubione gry Nintendo Switch za pomocą oficjalnie licencjonowanego kontrolera przewodowego PowerA z grafiką Super Mario Golden. Ten przewodowy kontroler, zaprojektowany z myślą o komforcie w trakcie długich sesji grania, ma gniazdo audio 3,5 mm, realne do zmapowania nowoczesne przyciski do gier i charakterystyczny użyteczny układ. W zestawie znajduje się odpinany przewód USB o długości około 3metrów z paskiem na rzep, który ułatwia przechowywanie i ogranicza bałagan po zakończeniu gry. Uzyskanie wszelkich tych funkcji za prawie połowę ceny kontrolerów bezprzewodowych sprawia, że kontrolery przewodowe PowerA to oczywisty wybór.
 • Kolor złoty 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 150 zł - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady do 150 zł – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 150 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X NSW (żółty)

Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X NSW (żółty) Najniższa Cena Online Kontroler bezprzewodowy / GamePad PXN-9607X Wyposaż się w praktyczny, uniwersalny kontroler do gier PXN-9607X. Jest on kompatybilny z komputerami osobistymi, a także konsolą Nintendo Switch. Sporo przydatnych funkcji - takich jak obsługa NFC czy tryb turbo, a także 6-osiowy żyroskop. Pobiera energię z sprawnego akumulatora, który zagwarantuje do 20 godzin pracy na jednym ładowaniu. Szersza kompatybilność Gamepad jest kompatybilny z systemami Windows 7/8/10 i konsolą Nintendo Switch. Możesz więc bez przeszkód używać go grania na PC, a także konsoli - bez konieczności wymiany kontrolera. Połącz go z komputerem przy użyciu kabla USB bądź Bluetooth (tylko gry platformy Steam) albo z Nintendo Switch za pośrednictwem Bluetooth i ciesz się komfortowym, płynnym sterowaniem. dużo przydatnych funkcji Gamepad cechuje się zastosowaniem szeregu poręcznych trybów i rozwiązań. Funkcja Wake-up pozwala przywrócić działanie z trybu uśpienia za pomocą naciśnięcia dowolnego przycisku. Ponadto przycisk Home jest w stanie wybudzić konsolę Nintendo Switch. Co więcej, możesz na dodatek skorzystać z funkcji Turbo. Więcej udogodnień Kontroler został zaopatrzony w 6-osiowy żyroskop, co zezwala na współpracę z technologią Motion Control. W dodatku posiada 3 stopnie intensywności wibracji. Ciekawym udogodnieniem jest jeszcze funkcja odczytu NFC. W prosty sposób zintegruj swoją figurkę ze świata Nintendo z konsolą - przykładając ją do Gamepada (Amiibo). sprawne zasilanie Kontroler pobiera energię z sprawnego akumulatora litowego o obszerności 550 mAh. Pozwala on na choćby 20 godzin pracy urządzenia na jednym ładowaniu. Zasilanie przywrócisz w około 2 godziny. Dzięki temu gamepad będzie towarzyszyć Ci podczas długich sesji rozgrywki, bez zbędnych przerw. Specyfikacja:
 • Producent PXN 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor żółty 
Powiązania gamingowe:  Czarne gamepady - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 150 zł najlepsze?

Najlepsze gamepady do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Dobre pady do gier – Ranking październik 2023

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 150 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *