Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady do 150 zł – Ranking TOP10 gamepadów

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gamepadów do 150 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 150 zł,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych gamepadów do 150 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gamepadów.

Jakie gamepady do 150 zł najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 150 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów do 150 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer

Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer Najniższa Cena Online Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Bezprzewodowy gamepad Tracer Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3 to nieprzeciętne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako skrupulatne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless to: -Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth z platformą PS4 (przewodowe podłączenie z platformą PC/ PS3) -Cyfrowy i analogowy tryb pracy (D-INPUT/X-INPUT) -4-kierunkowy dualpad, 16 przycisków funkcyjnych -6 osiowy czujnik ruchu z akcelerometrem i żyroskopem -wbudowany głośnik i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe. -2-punktowy panel dotykowy. -zastosowana litowa bateria 600 mAh - czas pracy: 4-6h, czas ładowania 2h. -Tryb oszczędzania energii - po 5 min. Bezczynności gamepad wchodzi w tryb uśpienia. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie niezbędne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyekwipowany jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki temu zapewnia oryginalną atmosferę i dynamikę gry. Zaimplementowana w urządzeniu funkcja wibracji ponadto unosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,dokładnie zbratasz go do typu rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem wygodna rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w obfitym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Bezprzewodowe podłączenie BT z konsolą PS4 zapewni Ci możlwiość wygodnej gry z odległości choćby 8 metrów. W przypadku platformy PC albo PS3 komfortowe połączenie z domowym sprzętem zezwala na załączony do zestawu kabel USB. Pad wykonany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki temu rewelacyjnie spełnia swoją rolę podczas wielogodzinnych rozgrywek. Funkcjonalny zarys umożliwia korzystne dopasowanie - urządzenie leży w rąk pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków i ich czułość, przypasowana do progresywnych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje równocześnie z PC i PS3 (za pomoca przewodu USB), jak też bezprzewodowo (komunikacja Bluetooth) z konsolą PS4. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,na dodatek znakomicie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy także odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 150 zł - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady do 150 zł – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 150 zł, często oferowane na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 150 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gamepady Powera - Ranking TOP10 padów dla graczy

1 ★  Kontroler PB TAILS Choc 1.0 Cyber Tank (5905255373709)

Kontroler PB TAILS Choc 1.0 Cyber Tank (5905255373709) Najniższa Cena Online PB Tails Choc 1.0 to kompaktowy kontroler do gier, który uwydatnia się szeroką kompatybilnością. Bez trudu współpracuje z PC, Windows, Steam Deck, Raspberry Pi i Nintendo Switch (V1, V2, Switch OLED i Lite). Ze względu na swoje niewiele znaczące wymiary (12 x 8 x 2,3 cm), zmieścisz go w torbie czy kieszeni, co umożliwi Ci zabranie go gdziekolwiek chcesz!...
 • Producent PB TAILS 

5 ★  Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer

Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer Najniższa Cena Online Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Bezprzewodowy gamepad Tracer Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3 to wyśmienite rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako staranne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless to: -Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth z platformą PS4 (przewodowe podłączenie z platformą PC/ PS3) -Cyfrowy i analogowy tryb pracy (D-INPUT/X-INPUT) -4-kierunkowy dualpad, 16 przycisków funkcyjnych -6 osiowy detektor ruchu z akcelerometrem i żyroskopem -zaimplementowany głośnik i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe. -2-punktowy panel dotykowy. -zastosowana litowa bateria 600 mAh - czas pracy: 4-6h, czas ładowania 2h. -Tryb oszczędzania energii - po 5 min. Bezczynności gamepad wchodzi w tryb uśpienia. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie potrzebne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyekwipowany jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia unikalną atmosferę i dynamikę gry. Zastosowana w urządzeniu funkcja wibracji w dodatku podnosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,starannie zbratasz go do typu rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem wygodna rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w pokaźnym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Bezprzewodowe podłączenie BT z konsolą PS4 zapewni Ci możlwiość wygodnej gry z odległości choćby 8 metrów. W przypadku platformy PC lub PS3 wygodne połączenie z domowym sprzętem umożliwia dołączony do zestawu kabel USB. Pad produkowany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu wspaniale spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Funkcjonalny zarys umożliwia korzystne dostosowanie - urządzenie leży w rąk pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków i ich czułość, dostosowana do progresywnych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje jednocześnie z PC i PS3 (za pomoca przewodu USB), jak jeszcze bezprzewodowo (komunikacja Bluetooth) z konsolą PS4. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,dodatkowo świetnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy również odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Snakebyte - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 150 zł najlepsze?

Najlepsze gamepady do 150 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady do 150 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najlepsze pady do gier – Ranking luty 2024

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 150 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gamepadów.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *