Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady do 200 zł – Ranking TOP10 gamepadów

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na styczeń 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych gamepadów do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

 

Jakie gamepady do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na styczeń 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gamepadów do 200 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Logitech Drążek zmiany biegów driving force shifter

Logitech Drążek zmiany biegów driving force shifter Najniższa Cena Online ShifterModuł przekładni do kierownic G29 i G920 Uzyskaj udoskonalone wrażenia podczas ścigania się, dodając do fotela wyścigowego możliwość realistycznej zmiany biegów. Logitech® Driving Force™ Shifter to wspaniała przekładnia biegów do kierownic wyścigowych G29 i G920, która jest asygnowana do symulacji wyścigów. Drążek z konkretnej stali i ręcznie szytą skórą o wysokiej jakości pozostał tworzony pod kątem starannego ścigania się i długowiecznej bezawaryjności. 6 przełożeń w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co zezwala na płynną i staranną zmianę biegów w trakcie pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych. Technologiedla realizmu Bezkompromisowa budowa. Dla najszczególniej wymagających. Graj na konsoli i na komputerze PCW połączeniu z kierownicami G29 albo G920 działa z konsolami i komputerem PC. Dodaj moduł przekładni do swej kierownicy, a już nigdy nie będziesz chciał ścigać się bez niego. Kierownice G29 i G920 Driving Force obsługują także wybrane gry na komputerach PC. ZAPROJEKTOWANY DO KIEROWNIC WYŚCIGOWYCH G29 I G920Zawsze wrzucaj właściwy bieg w odpowiednim momencie. Moduł przekładni biegów Driving Force™ Shifter pozostał zaprojektowany do współpracy z kierownicami wyścigowymi G29 i G920 Driving Force, aby wzbogacić wrażenia w najnowszych grach na komputer i konsolę. Dodaj moduł przekładni biegów Driving Force Shifter do kierownicy wyścigowej, aby uzyskać bardziej realistyczne doznania. 6 PRZEŁOŻEń Z WCISKANYM BIEGIEM WSTECZNYMPrzyspieszaj wydajnie na każdym biegu. Drążek zmiany biegów o 6 przełożeniach w układzie litery H przesuwa się płynnie i wydaje odgłos kliknięcia po zmianie każdego biegu, co umożliwia płynną i dokładną zmianę biegów podczas pokonywania ostrych zakrętów i długich prostych. ergonomia i responsywność Bez kompromisów na żadnym polu. WYSOKIEJ JAKOŚCI kompozycja Ścigaj się wygodnie i bez dwóch zdań siebie BEZPIECZNE MOCOWANIE Moduł nie przesuwa się w trakcie zmiany biegów Opinie Mediów Redaktorzy o testowanym sprzęcie "Skrzynia to bardzo dobra rzecz, która wyraźnie uprzyjemnia rozgrywkę." "korzystny Boże, co za sprzęt!" "Nie mam żadnych wątpliwości, iż po dłuższym czasie używania tutaj nic nie powinno się stać" Logitech Shifter Moduł przekładni do kierownic G29 i G920 Play Advanced
 • Producent LOGITECH 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Czarne gamepady - Ranking TOP10 padów gamingowych

9 ★  Kontroler NACON Compact Controller Świecący Czerwony (3499550360837)

Kontroler NACON Compact Controller Świecący Czerwony (3499550360837) Najniższa Cena Online Dominujący kolor:krystaliczny;Gwarancja:24 miesiące;informacje uzupełniające:Długość kabla 3m, dwa silniki wibracyjne, panel dotykowy, wejście jack 3,5mm, UWAGA: Brak czujnika ruchu, głośnika, paska świetlnego.;Interfejs:USB;Kod Producenta:PS4OFCPADCLRE;Kolor:krystaliczny-czerwony;ilość przycisków:17;Mini joystick:nie;Model (wariantowanie):Illuminated Compact Controller;Edycja:przeźroczysty-czerwony;Pad pozycyjny:tak;Programowanie przycisków:tak;Przeznaczenie:PlayStation 4;wariant:gamepad;rodzaj połączenia:przewodowy;Wibracje:tak;Wibracje (nowa):tak;Wyposażenie:instrukcja obsługi...
 • Producent NACON 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czerwony 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Quer - Ranking TOP10 padów gamingowych

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady do 200 zł – Ranking styczeń 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gamepady do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  Kontroler zelda link hyrule darmowy transport marki Powera

Kontroler zelda link hyrule darmowy transport marki Powera Najniższa Cena Online Graj w swoje ulubione gry Nintendo Switch za pomocą oficjalnie licencjonowanego kontrolera przewodowego PowerA z grafiką Link Hyrule. Ten przewodowy kontroler, zaprojektowany z myślą o komforcie podczas długich sesji grania, ma gniazdo audio 3,5 mm, możliwe do zmapowania zaawansowane przyciski do gier i standardowy funkcjonalny układ. W komplecie znajduje się odpinany kabel USB o długości około 3 metrów z paskiem na rzep, który ułatwia przechowywanie i ogranicza bałagan po zakończeniu gry. Uzyskanie wszelkich tych funkcji za prawie połowę ceny kontrolerów bezprzewodowych powoduje, iż kontrolery przewodowe PowerA to oczywisty dobór.
 • Producent POWERA 
 • Łączność przewodowy 
Powiązania gamingowe:  Gamepady do 400 zł - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady do 200 zł najlepsze?

Najlepsze gamepady do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Polecane gamepady – TOP5 styczeń 2023

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów do 200 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *