Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe optyczne Roccat – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych optycznych Roccat. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych optycznych Roccat,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych optycznych Roccat,
 • TOP5 innych rekomendowanych optycznych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe optyczne Roccat najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe optyczne Roccat, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych optycznych Roccat, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  burst core aimo (czarny) marki Roccat

burst core aimo (czarny) marki Roccat Najniższa Cena Online produkt NOWY, ORYGINALNY I FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Szybka realizacja zamówienia. Paczki wysyłane są na bieżąco w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku. Odcień czarny Mysz dla graczy Roccat Burst Core AIMO czarna Ultralekka, dokładna i praktyczna - mysz dla graczy Roccat Burst Core AIMO to połączenie wysokiej jakości wykonania i zaawansowanych technologicznie podzespołów, dzięki którym odmienisz oblicze rozgrywki, sięgając po najwyższe trofea e-sportowych turniejów. akcentująca się niewielką wagą i wygodnym kształtem pozwoli Ci osiągnąć najkorzystniejszy wynik niezależnie od dynamiki gry. Kusząca ergonomia Połóż dłoń na Roccat Burst Core AIMO i poczuj komfort, który pozostanie z Toba aż do końca gry. kształt Burst Core powstał w wyniku drobiazgowego cyklu badań i rygorystycznych testów. Celem było stworzenie wyjątkowo wyrafinowanej i ergonomicznej konstrukcji, która nie rozprasza ani nie ogranicza, gwarantując maksymalną skuteczność w grze. Delikatnie opływowy profil nadzwyczajnie scali się do Twojej rąk, natomiast teksturowane panele boczne sprawią, że pewnie utrzymasz mysz w trakcie najgorętszych starć. Postępowa budowa plastra miodu Roccat Burst Core AIMO uwydatnia się niesamowitą lekkością, ważąc zaledwie 68g. Tak niską wagę uzyskano dzięki postępowej konstrukcji plastra miodu, która w dodatku została pokryta cienką powłoką, zapobiegając przedostawaniu się drobinek kurzu i brudu do wnętrza myszki. Takie rozwiązanie znacznie wpływa na dłuższą żywotność myszki, a także gwarantuje nieprzeciętny wygląd poprzez długi czas. Optyczne przełączniki Titan Ułamki sekund mogą decydować o Twoim zwycięstwie lub porażce. Dlatego Roccat Burst Core AIMO została wyposażona w optyczne przełączniki Titan, które reagują na nacisk z szybkością światła, dzięki czemu zawsze będziesz o krok przed przeciwnikiem. Każda część mechanizmu została zoptymalizowana w celu zapewnienia idealnego, bezzwłocznego i dokładnego kliknięcia, dając Ci przewagę na każdym froncie. Płynny i staranny ślizg Mysz Roccat Burst Core AIMO została wyposażona w wysokiej jakości teflonowe ślizgacze, które gwarantują płynny ślizg, istotnie wpływając na Twój komfort gry. Co więcej, sercem Burst Core jest sprawny detektor optyczny PixArt PMW3331 o rozdzielczości 8500 DPI, dzięki któremu skrupulatnie rozprawisz się z przeciwnikiem, choćby podczas prędkich i zwrotnych akcji. Specyfikacja typ myszy Dla graczy Łączność Przewodowa czujka Optyczny Rozdzielczość 8500 dpi liczba przycisków 6 Rolka przewijania 1 Interfejs USB Długość przewodu 1,8 m Profil Praworęczny Podświetlenie Podświetlana rolka dopełniające informacje antypoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze Żywotność 100 milionów kliknięć zastosowana pamięć kolor Czarny Długość 120 mm Szerokość 58 mm Wysokość 39 mm Waga 68 g...
 • Producent Roccat 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Acer - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Roccat – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe optyczne Roccat, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych optycznych Roccat jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  burst core aimo (czarny) marki Roccat

burst core aimo (czarny) marki Roccat Najniższa Cena Online towar NOWY, ORYGINALNY I FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Szybka realizacja zamówienia. Paczki wysyłane są na bieżąco w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku. Kolor czarny Mysz dla graczy Roccat Burst Core AIMO czarna Ultralekka, staranna i ergonomiczna - mysz dla graczy Roccat Burst Core AIMO to połączenie wysokiej jakości wykonania i progresywnych technicznie podzespołów, dzięki którym odmienisz oblicze rozgrywki, sięgając po najwyższe trofea e-sportowych turniejów. eksponująca się niewielką wagą i wygodnym kształtem pozwoli Ci osiągnąć najkorzystniejszy wynik niezależnie od dynamiki gry. Kusząca ergonomia Połóż dłoń na Roccat Burst Core AIMO i poczuj komfort, który pozostanie z Toba aż do końca gry. kształt Burst Core powstał w wyniku drobiazgowego cyklu badań i rygorystycznych testów. Celem było stworzenie wyjątkowo wyrafinowanej i ergonomicznej konstrukcji, która nie rozprasza ani nie ogranicza, gwarantując maksymalną wydajność w grze. Delikatnie opływowy profil znakomicie zespoi się do Twojej rąk, natomiast teksturowane panele boczne sprawią, iż pewnie utrzymasz mysz w trakcie najgorętszych starć. Nowoczesna kompozycja plastra miodu Roccat Burst Core AIMO wyróżnia się niesamowitą lekkością, ważąc zaledwie 68g. Tak niską wagę uzyskano dzięki nowoczesnej konstrukcji plastra miodu, która na dodatek została pokryta cienką powłoką, zapobiegając przedostawaniu się drobinek kurzu i brudu do wnętrza myszki. Takie rozwiązanie wyraźnie wpływa na dłuższą żywotność myszki i zapewnia idealny wygląd przez długi czas. Optyczne przełączniki Titan Ułamki sekund mogą decydować o Twoim zwycięstwie albo porażce. Dlatego Roccat Burst Core AIMO została zaopatrzona w optyczne przełączniki Titan, które reagują na nacisk z szybkością światła, dzięki temu za każdym razem będziesz o krok przed przeciwnikiem. Każda część mechanizmu została zoptymalizowana w celu zapewnienia nieprzeciętnego, błyskawicznego i precyzyjnego kliknięcia, dając Ci przewagę na każdym froncie. Płynny i dokładny ślizg Mysz Roccat Burst Core AIMO została wyekwipowana w wysokiej jakości teflonowe ślizgacze, które gwarantują płynny ślizg, znacznie wpływając na Twój komfort gry. Co więcej, sercem Burst Core jest skuteczny czujka optyczny PixArt PMW3331 o rozdzielczości 8500 DPI, dzięki któremu skrupulatnie rozprawisz się z przeciwnikiem, nawet podczas prędkich i zwrotnych akcji. Specyfikacja typ myszy Dla graczy Łączność Przewodowa czujka Optyczny Rozdzielczość 8500 dpi ilość przycisków 6 Rolka przewijania 1 Interfejs USB Długość przewodu 1,8 m Profil Praworęczny Podświetlenie Podświetlana rolka dodatkowe informacje przeciwpoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze Żywotność 100 milionów kliknięć zaimplementowana pamięć odcień Czarny Długość 120 mm Szerokość 58 mm Wysokość 39 mm Waga 68 g...
 • Producent Roccat 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe optyczne Roccat najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe optyczne Roccat w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Roccat w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe optyczne dla graczy – Ranking październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych optycznych Roccat nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych optycznych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *