Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe optyczne Tracer – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych optycznych Tracer. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych optycznych Tracer,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych optycznych Tracer,
 • TOP5 innych rekomendowanych optycznych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe optyczne Tracer najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe optyczne Tracer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych optycznych Tracer, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Tracer Myszka flipper rf nano usb ☆

Tracer Myszka flipper rf nano usb Najniższa Cena Online MYSZ TRACER FLIPPER [Najważniejsze parametry] Najważniejsze parametry - Ekstrawagancja i nowoczesne rozwiązanie - instynktowny profil i wygoda przy pracy - Sześć funkcyjnych przycisków - spory zakres rozdzielczości sensora - Zasięg odbiornika do 10m nowoczesnE ROZWIĄZANIE Mysz Tracer Flipper jest wyśmienitą propozycją, jeśli stawiasz na ekstrawagancję i innowacyjne rozwiązania. instynktowne wyprofilowanie myszki powoduje, że nadgarstek jest odciążony, przez co unikniesz bólu po paru godzinach pracy. Taką budowę chwalą sobie graficy, architekci i projektanci, dla których wygoda to podstawa. [postępowE ROZWIĄZANIE] [WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ] WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ Sześć użytecznych przycisków, osadzonych na powierzchni z matowych i lśniących plastików, ułatwią Ci korzystanie z aplikacji biurowych i wiodących programów. wykorzystanie sensora optycznego umożliwia operowanie na rozdzielczościach w zakresie 1200/2400/4800 ( rev 1.0 ) z sensorem PIXART 3212. Budowa Nano odbiornika sprawia, iż wystaje on zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina. Dzięki zastosowanej kieszonce, będziesz mógł go trzymać albo w notebookie albo obudowie myszy. Znaczny ZASIĘG ODBIORNIKA Bezprzewodowa mysz Tracer Flipper pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, dzięki której utrzymasz zasięg do 10 metrów od ekranu komputera. Narzędzie jutra dostępne już dziś. [obszerny ZASIĘG ODBIORNIKA] NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC, znamionuje się kompaktową konstrukcją, wystając po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie bardzo przydatne w przypadku przenośnego użycia w notebookach. KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci komfortowe i szybkie połączenie towaru Tracer z Twoim PC przy pomocy dedykowanego odbiornika, podłączanego do portu USB, zapewniając tym samym jednostajną i produktywną zdalną pracę urządzenia. sensor OPTYCZNY Optyczny detektor jest to wypróbowany i ceniony poprzez graczy mechanizm zapewniający dopasowanie urządzenia do różnych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. detektor optyczny znamionuje się detekcją ruchów niezależnie od typu powierzchni (sprawdza się równocześnie na gładkich jak i na chropowatych powierzchniach). SPECYFIKACJA technologicznA ilość przycisków myszy: 6 liczba akumulatorów / baterii: 2 wariant akumulatorów: AAA technika sensora: Optyczny *technologia: 2,4GHz *wariant odbiornika: nano USB Maksymalna rozdzielczość (dpi): 4800 Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Fujitsu do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Tracer – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe optyczne Tracer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych optycznych Tracer jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Tracer Myszka flipper rf nano usb ☆

Tracer Myszka flipper rf nano usb Najniższa Cena Online MYSZ TRACER FLIPPER [Najważniejsze parametry] Najważniejsze parametry - Ekstrawagancja i innowacyjne rozwiązanie - intuicyjny profil i wygoda przy pracy - Sześć funkcyjnych przycisków - obszerny zakres rozdzielczości sensora - Zasięg odbiornika do 10m innowacyjnE ROZWIĄZANIE Mysz Tracer Flipper jest wyśmienitą propozycją, jeśli stawiasz na ekstrawagancję i postępowe rozwiązania. intuicyjne wyprofilowanie myszki sprawia, że nadgarstek jest odciążony, poprzez co unikniesz bólu po paru godzinach pracy. Taką budowę chwalą sobie graficy, architekci i projektanci, dla których wygoda to podstawa. [nowoczesnE ROZWIĄZANIE] [WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ] WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ Sześć użytecznych przycisków, osadzonych na powierzchni z matowych i połyskujących plastików, ułatwią Ci korzystanie z aplikacji biurowych i wiodących programów. wykorzystanie sensora optycznego umożliwia operowanie na rozdzielczościach w zakresie 1200/2400/4800 ( rev 1.0 ) z sensorem PIXART 3212. Budowa Nano odbiornika sprawia, że wystaje on zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina. Dzięki wbudowanej kieszonce, będziesz mógł go trzymać albo w laptopie albo obudowie myszy. Pokaźny ZASIĘG ODBIORNIKA Bezprzewodowa mysz Tracer Flipper pracuje w technice RF 2,4 Ghz, dzięki której utrzymasz zasięg do 10 metrów od ekranu komputera. Narzędzie jutra dostępne już dziś. [znaczny ZASIĘG ODBIORNIKA] NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC, znamionuje się kompaktową konstrukcją, wystając po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie wyjątkowo przydatne w sytuacji przenośnego zastosowania w notebookach. KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie artykułu Tracer z Twoim PC za pomocą przeznaczonego odbiornika, podłączanego do portu USB, zapewniając tym samym zrównoważoną i skuteczną zdalną pracę urządzenia. sensor OPTYCZNY Optyczny czujnik jest to wypróbowany i szanowany poprzez graczy mechanizm zapewniający dopasowanie urządzenia do rozmaitych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. sensor optyczny cechuje się detekcją ruchów niezależnie od rodzaju powierzchni (sprawdza się zarówno na gładkich jak i na szorstkich powierzchniach). SPECYFIKACJA technologicznA liczba przycisków myszy: 6 ilość akumulatorów / baterii: 2 typ akumulatorów: AAA technologia sensora: Optyczny *technologia: 2,4GHz *rodzaj odbiornika: nano USB Maksymalna rozdzielczość (dpi): 4800 Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Port Designs do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe optyczne Tracer najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe optyczne Tracer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Tracer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe optyczne dla graczy – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych optycznych Tracer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych optycznych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.