Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe optyczne Tracer – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych optycznych Tracer. Poniższe zestawienia są aktualne na wrzesień 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych optycznych Tracer,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych optycznych Tracer,
 • TOP5 innych rekomendowanych optycznych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe optyczne Tracer najlepiej wybrać? Ranking na wrzesień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe optyczne Tracer, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych optycznych Tracer, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126)

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE turkusowa 1600 dpiTracer Wave to idealna propozycja dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Dobrej zarówno do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. niewielkie rozmiary, lekka konstrukcja i surowy design gryzonia powoduje, że urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zastosowana progresywna technologia bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zagwarantuje szybkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE liczba przycisków myszy: 4Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600Ilość akumulatorów / baterii: 1Liczba przycisków myszy: 4Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600Ilość akumulatorów / baterii: 1Technologia sensora: OptycznyTechnologia: 2,4GHzTyp odbiornika: nano USBMaksymalny zasięg (m): 10Zmiana DPI: TakMaksymalna rozdzielczość (dpi): 1600Profilowanie myszy: SymetryczneTransmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4GhzNanoodbiornik: TakKabel do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave sprawdzi się równocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników zapewniając adekwatne podparcie dla dłoni podczas wielogodzinnego korzystania z komputera. czujka optycznyZa precyzję działania i dokładność odpowiada czujnik optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest zawsze gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz radować się jej szybkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, wystarczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RFNiewielki nano odbiornik jest tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki czemu gniazdo USB w laptopie nie odgina się, co mogłoby skutkować uszkodzeniem. Dzięki wbudowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten minimalny odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg nawet do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

2 ★  Tracer Mysz ratero rf 2,4 ghz biała

Tracer Mysz ratero rf 2,4 ghz biała Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer RATERO RF 2.4 GHz konwencjonalna biurowa myszka nie musi być nudna. Poznaj bezprzewodową mysz Tracer RATERO tworzoną do codziennych zadań specjalnych. To gryzoń oferujący bezawaryjną łączność bezprzewodową 2.4 GHz bez opóźnień i bez zakłóceń. Funkcjonalny zarys, bezkompromisowy design z podświetleniem RGB, wykonanie z wysokiej jakości tworzyw z dopracowaniem w każdym calu, do tego pięć przycisków i detektor Pixart 3065 czynią z tego gryzonia nieszablonowe narzędzie wyśmienicie pokazujące się w każdym wnętrzu. -zastosowany akumulator 650 mAh. -Estetyczny i surowy design. -detektor optyczny PIXART 3065. -kabel ładowania USB-C. -4 przyciski i rolka przewijania. -Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz. -Podświetlenie RGB. -Rozdzielczość z regulacją w zakresie 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. nadzwyczajna dla wszelkich użytkowników Symetryczne profilowanie myszy zagwarantuje komfortową pracę zarówno dla lewo, jak i praworęcznego użytkownika. Mysz Tracer RATERO ma przemyślaną, funkcjonalną konstrukcję, dzięki temu gwarantuje odpowiednie podparcie dla rąk w trakcie długiego użytkowania. Czuły czujka z regulacją Za dokładność i precyzję działania odpowiada optyczny detektor PixArt 3065, który umożliwia pracę z czułością do 1600 DPI. Mysz RETERO umożliwia szybką zmianę czułości podczas użytkowania na 3 poziomach (800 DPI/1200 DPI/1600 DPI), dzięki temu urządzenie niezwykle dobrze sprawdzi się przy każdym zadaniu. Tęczowe podświetlenie RGB zobacz kompozycje kolorystyczne, jakie oferuje tęczowe podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni wieczorne korzystanie z komputera. Lekka budowa i estetyczny design dodają gryzoniowi nieszablonowego charakteru. Podłącz i gotowe Nie Ci potrzeba dodatkowego oprogramowania ani sterowników, by korzystać z myszki Tracer RATERO. Wystarczy podłączyć znajdujący się w pakiecie z myszą nano odbiornik do wolnego portu USB w komputerze albo laptopie i gotowe. Dzięki technologii Plug&Play jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  Tracer Mysz punch rf 2,4 ghz różowa (5907512868096)

Tracer Mysz punch rf 2,4 ghz różowa (5907512868096) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz praktycznej myszy o nieprzemijalnym designie, z której będziesz mógł korzystać równocześnie do prostej pracy na komputerze, oglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to sugestia skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o konwencjonalnym, nieprzemijalnym designie, która zawsze będzie prezentować się rewelacyjnie. Do tego niewielkie rozmiary, lekka budowa i nowoczesna bezprzewodowa komunikacja z komputerem. -zaimplementowana bateria 500 mAh - w trosce o środowisko. -Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz. -5 przycisków i rolka. -detektor optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -klasyczny design. -Symetryczne profilowanie. -przewód do ładowania USB-C. Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch sprawia, iż urządzenie przepadnie do gustu równocześnie u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Ergonomiczna budowa zapewnia optymalne podparcie dla dłoni i nadgarstka w trakcie wielogodzinnego wykorzystywania surfowania po Internecie. czujnik optyczny Za precyzję i precyzyjność myszy Tracer Punch odpowiada czuły czujka optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, nieprzystępnego oprogramowania. Wystarczy jedynie, że podłączysz dołączony do myszki nano odbiornik USB do swojego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem mały nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki czemu wykorzystywanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w notebookie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Miętowa (5907512868089)

Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Miętowa (5907512868089) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz poręcznej myszy o nieprzemijalnym designie, z której będziesz mógł korzystać zarówno do prostej pracy na komputerze, przeglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to propozycja skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o klasycznym, ponadczasowym designie, która za każdym razem będzie prezentować się perfekcyjnie. Do tego niewiele znaczące rozmiary, lekka kompozycja i progresywna bezprzewodowa komunikacja z komputerem. -zaimplementowana bateria 500 mAh - w trosce o środowisko. -Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz. -5 przycisków i rolka. -czujnik optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -konwencjonalny design. -Symetryczne profilowanie. -przewód do ładowania USB-C. Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch sprawia, że urządzenie przepadnie do gustu zarówno u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Ergonomiczna budowa zapewnia adekwatne podparcie dla rąk i nadgarstka podczas wielogodzinnego wykorzystania surfowania po Internecie. sensor optyczny Za precyzję i staranność myszy Tracer Punch odpowiada czuły sensor optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, nieprzystępnego oprogramowania. Starczy jedynie, że podłączysz dołączony do myszki nano odbiornik USB do swojego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem nieznaczny nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki czemu używanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w notebookie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg nawet do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

5 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE czerwona 1600 dpi Tracer Wave to idealna sugestia dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Dobrej jednocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. niewiele znaczące wymiary, lekka budowa i bezkompromisowy design gryzonia sprawia, że urządzenie zawsze będzie prezentowało się nienagannie. Zaimplementowana nowoczesna technika bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia prędkie i komfortowe połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty liczba przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 ilość akumulatorów / baterii: 1 liczba przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 ilość akumulatorów / baterii: 1 technika sensora: Optyczny technika: 2,4GHz rodzaj odbiornika: nano USB Maksymalny zasięg (m): 10 Zmiana DPI: Tak Maksymalna rozdzielczość (dpi): 1600 Profilowanie myszy: Symetryczne Transmisja danych: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak przewód do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave spełni oczekiwania jednocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując optymalne podparcie dla rąk podczas wielogodzinnego korzystania z komputera. detektor optyczny Za precyzję działania i dokładność odpowiada czujka optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest zawsze gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz cieszyć się jej prędkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, starczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF niewiele znaczący nano odbiornik jest tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki czemu gniazdo USB w notebookie nie odgina się, co mogłoby skutkować uszkodzeniem. Dzięki zastosowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten nieznaczny odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Cobra - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

6 ★  NOWA Mysz TRACER GAMEZONE REIKA 7200DPI USB Przewodowa, TRAMYS46730

NOWA Mysz TRACER GAMEZONE REIKA 7200DPI USB Przewodowa, TRAMYS46730 Najniższa Cena Online Mysz TRACER GAMEZONE REIKA RGB USB 6 przycisków Wejdź do gry w imponujący sposób z myszką gamingową Tracer GAMEZONE Reika. Niesamowita budowa i nietuzinkowy wygląd gryzonia, podświetlenie RGB, 6 przycisków oraz czuły sensor optyczny to wszystko, czego potrzebujesz w swej wirtualnej przygodzie. Mysz Tracer Reika należy do modnej linii Gamezone, wytwarzanej specjalnie dla graczy lubiących połączenie najwyższej jakości wykonania z zaawansowanymi funkcjami sprzętów gamingowych. NAJWAŻNIEJSZE atrybuty: ilość przycisków myszy: 6 Rozdzielczość CPI / DPI: 1000/1600/2400/4000/5600/7200 Długość przewodu (m): 1,5 Oprogramowanie: Do pobrania ze strony Podświetlenie myszy: NEON (RGB effect) technika sensora: Optyczny Ślizgacze: Teflonowe Zmiana barw w przeróżnych trybach DPI: Tak Żywotność (mln klików): 10 Maksymalna rozdzielczość (dpi): 7200 Profilowanie myszy: Praworęczne Wykończenie powierzchni: Matowe Obsługa makr: Tak Transmisja danych: USB Seria: GameZone przewód w oplocie: Tak FUNKCJONALNOŚĆ:czujnik optyczny i rozdzielczość do 7200 DPI.Teflonowe ślizgacze.funkcjonalna kompozycja i e-sportowy charakter.idealna dla praworęcznych zawodników.unikalny design5 milionów kliknięć.przeznaczona dla praworęcznych zawodnikówProfilowanie myszy dla użytkowników praworęcznych zapewnia stosowne podparcie dla oraz odciążenie nadgarstka w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Mysz Tracer Reika spełni oczekiwania bez względu na to, czy preferujesz strzelanki, RPG czy strategie. Starannie odczytując naciśnięcie przycisku mysz Tracer wykona każde polecenie pomagając Ci rozgromić przeciwników. Teflonowe ślizgacze i sensor optycznyDokładność i precyzję strzałów zagwarantuje sensor optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 7800 DPI. Wytrzymałe teflonowe ślizgacze zapewniają płynne i precyzyjne ruchy myszki i najwyższą kontrolę nad grą. Żywotność przycisków 10 milionów kliknięć, to aż 10 milionów komend wydanych w grze.Neonowe podświetlenie RGBSprawdź wszystkie kompilacje kolorystyczne, jakie daje podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni każdą nocną rozgrywkę. Lekka kompozycja i nietuzinkowy design nadają unikatowy charakter myszy, ponadto funkcjonalna i wytrzymała budowa dostarczą komfortu podczas wielogodzinnych maratonów gamingowych. PODŚWIETLENIE LED produktu Podświetlenia LED to równocześnie poręczne wyróżnienie wybranych elementów (np. przyciski, sterowanie), jak również sposób na nadanie niebanalnej stylistyki. Zalety takiego rozwiązania najłatwiej poznać w trakcie nocnych sesji przed komputerem, kiedy to ładne podświetlenie, nadając niebanalny wygląd towaru, upraszcza równocześnie jego użytkowanie. przeznaczonE OPROGRAMOWANIE Oprogramowanie załączone do towaru, rozszerza jego podstawową funkcjonalność, zezwalając zmieniać zaawansowane funkcje, ustawienia i sposób działania artykułu Tracer. Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% użyć swoje urządzenie. kabel W OPLOCIE Urządzenie podłączane do komputera przy pomocy wytrzymałego kabla we umocnionym oplocie, który gwarantuje solidność i bezawaryjność użytkowania na długie lata. PROGRAMOWALNE KLAWISZE /PRZYCISKI Spersonalizuj artykuł Tracer według swoich potrzeb! Programowalne przyciski, profile użytkownika oraz estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwolą Ci przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy i ustawić makra zgodnie z Twoimi potrzebami. Czujka OPTYCZNY Optyczny sensor jest to wypróbowany i ceniony przez graczy mechanizm gwarantujący przypasowanie urządzenia do różnych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. Sensor optyczny znamionuje się detekcją ruchów niezależnie od rodzaju powierzchni (sprawdza się równocześnie na gładkich jak i na szorstkich powierzchniach). ZMIANA KOLORU DPI Funkcjonalność upraszczająca rozpoznanie bieżącego ustawienia rozdzielczość DPI Twojej myszy. Do każdego z trybów DPI przypisany jest inny odcień podświetlenia Twojego produktu. Cecha szczególni {pomocn|przydatn)a w nocnych sesjach z ulubionymi grami. SERIA TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących zaawansowanych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia. GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który zdecydowanie ułatwi Ci przejście przez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Wyposażone w dodatkowe funkcje sprawią, że dostosujesz je idealnie do swoich potrzeb.
 • Producent Tracer 
 • Rozdzielczość pracy 7200 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

7 ★  Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Czarna

Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Czarna Najniższa Cena Online TRACER PUNCHBezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz poręcznej myszy o ponadczasowym designie, z której będziesz mógł korzystać równocześnie do prostej pracy na komputerze, przeglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to sugestia skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o tradycyjnym, nieprzemijalnym designie, która za każdym razem będzie prezentować się znakomicie. Do tego minimalne rozmiary, lekka konstrukcja i progresywna bezprzewodowa komunikacja z komputerem.zastosowana bateria 500 mAh – w trosce o środowiskoŁączność bezprzewodowa 2,4 GHz5 przycisków i rolka.• sensor optycznyRozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPIkonwencjonalny design.• Symetryczne profilowaniekabel do ładowania USB-C.Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch sprawia, iż urządzenie przepadnie do gustu zarówno u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Użyteczna budowa zagwarantuje stosowne podparcie dla dłoni i nadgarstka w trakcie wielogodzinnego korzystania surfowania po Internecie. sensor optyczny Za precyzję i precyzyjność myszy Tracer Punch odpowiada czuły czujka optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, niełatwego oprogramowania. Starczy jedynie, że podłączysz dołączony do myszki nano odbiornik USB do swego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem znikomy nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki czemu stosowanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w notebookie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg nawet do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

8 ★  Mysz TRACER RATERO RF 2,4 Ghz Czarna

Mysz TRACER RATERO RF 2,4 Ghz Czarna Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer RATERO RF 2.4 GHz klasyczna biurowa myszka nie musi być nudna. Poznaj bezprzewodową mysz Tracer RATERO wyprodukowaną do powszednich zadań specjalnych. To gryzoń oferujący bezawaryjną łączność bezprzewodową 2.4 GHz bez opóźnień i bez zakłóceń. Ergonomiczny kształt, bezkompromisowy design z podświetleniem RGB, wykonanie z wysokiej jakości tworzyw z dopracowaniem w każdym calu, do tego pięć przycisków i czujnik Pixart 3065 czynią z tego gryzonia nieszablonowe narzędzie nadzwyczajnie pokazujące się w każdym wnętrzu. -wbudowany akumulator 650 mAh. -Estetyczny i ascetyczny design. -czujka optyczny PIXART 3065. -kabel ładowania USB-C. -4 przyciski i rolka przewijania. -Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz. -Podświetlenie RGB. -Rozdzielczość z regulacją w zakresie 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. wspaniała dla wszelkich użytkowników Symetryczne profilowanie myszy zagwarantuje komfortową pracę równocześnie dla lewo, jak i praworęcznego użytkownika. Mysz Tracer RATERO ma przemyślaną, poręczną konstrukcję, dzięki temu zagwarantuje trafne podparcie dla dłoni podczas długiego użytkowania. Czuły sensor z regulacją Za skrupulatność i precyzję działania odpowiada optyczny sensor PixArt 3065, który umożliwia pracę z czułością do 1600 DPI. Mysz RETERO pozwala na szybką zmianę czułości podczas wykorzystywania na 3 stopniach (800 DPI/1200 DPI/1600 DPI), dzięki temu urządzenie nad wyraz prawidłowo stanie na wysokości zadania przy każdym zadaniu. Tęczowe podświetlenie RGB zobacz kompozycje kolorystyczne, jakie oferuje tęczowe podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni wieczorne korzystanie z komputera. Lekka konstrukcja i estetyczny design dodają gryzoniowi unikatowego charakteru. Podłącz i gotowe Nie potrzebujesz dodatkowego oprogramowania ani sterowników, żeby korzystać z myszki Tracer RATERO. Wystarczy podłączyć znajdujący się w zestawie z myszą nano odbiornik do wolnego portu USB w komputerze lub notebookie i gotowe. Dzięki technice Plug&Play jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

9 ★  Tracer Myszka flipper rf nano usb

Tracer Myszka flipper rf nano usb Najniższa Cena Online MYSZ TRACER FLIPPER [Najważniejsze parametry] Najważniejsze parametry - Ekstrawagancja i nowoczesne rozwiązanie - instynktowny profil i wygoda przy pracy - Sześć funkcyjnych przycisków - spory zakres rozdzielczości sensora - Zasięg odbiornika do 10m nowoczesnE ROZWIĄZANIE Mysz Tracer Flipper jest wyśmienitą propozycją, jeśli stawiasz na ekstrawagancję i innowacyjne rozwiązania. instynktowne wyprofilowanie myszki powoduje, że nadgarstek jest odciążony, przez co unikniesz bólu po paru godzinach pracy. Taką budowę chwalą sobie graficy, architekci i projektanci, dla których wygoda to podstawa. [postępowE ROZWIĄZANIE] [WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ] WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ Sześć użytecznych przycisków, osadzonych na powierzchni z matowych i lśniących plastików, ułatwią Ci korzystanie z aplikacji biurowych i wiodących programów. wykorzystanie sensora optycznego umożliwia operowanie na rozdzielczościach w zakresie 1200/2400/4800 ( rev 1.0 ) z sensorem PIXART 3212. Budowa Nano odbiornika sprawia, iż wystaje on zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina. Dzięki zastosowanej kieszonce, będziesz mógł go trzymać albo w notebookie albo obudowie myszy. Znaczny ZASIĘG ODBIORNIKA Bezprzewodowa mysz Tracer Flipper pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, dzięki której utrzymasz zasięg do 10 metrów od ekranu komputera. Narzędzie jutra dostępne już dziś. [obszerny ZASIĘG ODBIORNIKA] NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC, znamionuje się kompaktową konstrukcją, wystając po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie bardzo przydatne w przypadku przenośnego użycia w notebookach. KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci komfortowe i szybkie połączenie towaru Tracer z Twoim PC przy pomocy dedykowanego odbiornika, podłączanego do portu USB, zapewniając tym samym jednostajną i produktywną zdalną pracę urządzenia. sensor OPTYCZNY Optyczny detektor jest to wypróbowany i ceniony poprzez graczy mechanizm zapewniający dopasowanie urządzenia do różnych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. detektor optyczny znamionuje się detekcją ruchów niezależnie od typu powierzchni (sprawdza się równocześnie na gładkich jak i na chropowatych powierzchniach). SPECYFIKACJA technologicznA ilość przycisków myszy: 6 liczba akumulatorów / baterii: 2 wariant akumulatorów: AAA technika sensora: Optyczny *technologia: 2,4GHz *wariant odbiornika: nano USB Maksymalna rozdzielczość (dpi): 4800 Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe HyperX do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Tracer – Ranking wrzesień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe optyczne Tracer, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych optycznych Tracer jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126)

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Turkusowa (5907512868126) Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE turkusowa 1600 dpiTracer Wave to doskonała propozycja dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Korzystnej zarówno do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. śladowe wymiary, lekka konstrukcja i minimalistyczny design gryzonia powoduje, iż urządzenie zawsze będzie prezentowało się nienagannie. Zastosowana postępowa technika bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia prędkie i wygodne połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE ilość przycisków myszy: 4Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600Ilość akumulatorów / baterii: 1Liczba przycisków myszy: 4Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600Ilość akumulatorów / baterii: 1Technologia sensora: OptycznyTechnologia: 2,4GHzTyp odbiornika: nano USBMaksymalny zasięg (m): 10Zmiana DPI: TakMaksymalna rozdzielczość (dpi): 1600Profilowanie myszy: SymetryczneTransmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4GhzNanoodbiornik: TakKabel do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave spełni oczekiwania jednocześnie u lewo, jak i praworęcznych użytkowników zapewniając odpowiednie podparcie dla rąk w trakcie wielogodzinnego korzystania z komputera. sensor optycznyZa precyzję działania i precyzyjność odpowiada czujnik optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest zawsze gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz radować się jej szybkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, wystarczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RFNiewielki nano odbiornik jest tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki temu gniazdo USB w notebookie nie odgina się, co mogłoby skutkować zniszczeniem. Dzięki zaimplementowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten śladowy odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

2 ★  Tracer Mysz punch rf 2,4 ghz różowa (5907512868096)

Tracer Mysz punch rf 2,4 ghz różowa (5907512868096) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz praktycznej myszy o nieśmiertelnym designie, z której będziesz mógł korzystać zarówno do prostej pracy na komputerze, przeglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to propozycja skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o konwencjonalnym, ponadczasowym designie, która za każdym razem będzie prezentować się genialnie. Do tego znikome rozmiary, lekka budowa i progresywna bezprzewodowa komunikacja z komputerem. -zastosowana bateria 500 mAh - w trosce o środowisko. -Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz. -5 przycisków i rolka. -detektor optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -tradycyjny design. -Symetryczne profilowanie. -przewód do ładowania USB-C. Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch sprawia, że urządzenie przepadnie do gustu zarówno u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Funkcjonalna budowa zagwarantuje stosowne podparcie dla dłoni i nadgarstka podczas wielogodzinnego użytku surfowania po Internecie. sensor optyczny Za precyzję i dokładność myszy Tracer Punch odpowiada czuły czujka optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, niełatwego oprogramowania. Wystarczy jedynie, iż podłączysz dołączony do myszki nano odbiornik USB do swego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem nieznaczny nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki czemu użytkowanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w laptopie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg nawet do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

3 ★  Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Miętowa (5907512868089)

Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Miętowa (5907512868089) Najniższa Cena Online Bezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz funkcjonalnej myszy o ponadczasowym designie, z której będziesz mógł korzystać równocześnie do prostej pracy na komputerze, przeglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to propozycja skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o tradycyjnym, nieśmiertelnym designie, która zawsze będzie prezentować się idealnie. Do tego niewielkie wymiary, lekka konstrukcja i nowoczesna bezprzewodowa komunikacja z komputerem. -wbudowana bateria 500 mAh - w dbałości o środowisko. -Łączność bezprzewodowa 2,4 GHz. -5 przycisków i rolka. -czujka optyczny. -Rozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPI. -klasyczny design. -Symetryczne profilowanie. -przewód do ładowania USB-C. Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch sprawia, iż urządzenie przepadnie do gustu zarówno u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Użyteczna budowa zagwarantuje optymalne podparcie dla dłoni i nadgarstka podczas wielogodzinnego korzystania surfowania po Internecie. detektor optyczny Za precyzję i precyzyjność myszy Tracer Punch odpowiada czuły sensor optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, nieprzystępnego oprogramowania. Wystarczy jedynie, iż podłączysz załączony do myszki nano odbiornik USB do swego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem znikomy nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki temu użytkowanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w notebookie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

4 ★  Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Czarna

Mysz TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Czarna Najniższa Cena Online TRACER PUNCHBezprzewodowa mysz komputerowa TRACER PUNCH RF 2,4 Ghz Szukasz praktycznej myszy o nieśmiertelnym designie, z której będziesz mógł korzystać jednocześnie do prostej pracy na komputerze, oglądania nowinek w Internecie, jak i do prostych, mniej wymagających gier komputerowych? W takim razie mysz bezprzewodowa Tracer Punch to propozycja skierowana właśnie do Ciebie. Tracer Punch to mysz o konwencjonalnym, nieśmiertelnym designie, która za każdym razem będzie prezentować się doskonale. Do tego niepokaźne rozmiary, lekka konstrukcja i progresywna bezprzewodowa komunikacja z komputerem.zastosowana bateria 500 mAh – w trosce o środowiskoŁączność bezprzewodowa 2,4 GHz5 przycisków i rolka.• sensor optycznyRozdzielczość w zakresie: 800/1200/1600 DPIkonwencjonalny design.• Symetryczne profilowanieprzewód do ładowania USB-C.Uniwersalne profilowanie myszy Symetryczne profilowanie myszki Tracer Punch sprawia, iż urządzenie przepadnie do gustu jednocześnie u lewo, jak i praworęcznym użytkownikom. Funkcjonalna budowa zapewnia stosowne podparcie dla rąk i nadgarstka podczas wielogodzinnego wykorzystania surfowania po Internecie. detektor optyczny Za precyzję i skrupulatność myszy Tracer Punch odpowiada czuły czujka optyczny, który pracuje w szerokim zakresie częstotliwości od 800 do 1600 DPI. Mysz Tracer Punch jest gotowa do pracy zaraz po wyjęciu z opakowania. Nie musisz tracić czasu na instalację zbędnego, niełatwego oprogramowania. Wystarczy jedynie, iż podłączysz załączony do myszki nano odbiornik USB do swojego komputera i od razu możesz korzystać z myszy. Połączenie bezprzewodowe z komputerem niewiele znaczący nano odbiornik, który służy do bezprzewodowej łączności myszy Tracer z komputerem, został tak skonstruowany, iż po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów. Dzięki czemu wykorzystywanie nano odbiornika jest bezpieczne, a gniazdo USB w notebookie nie odgina się. Bezprzewodowa mysz Tracer Punch pracuje w technologii RF 2,4 Ghz, co oznacza, że utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

5 ★  Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840

Mysz TRACER WAVE RF 2,4 Ghz Czerwona, 0000033840 Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer WAVE czerwona 1600 dpi Tracer Wave to rewelacyjna propozycja dla użytkowników poszukujących uniwersalnej myszy bezprzewodowej. Prawidłowej jednocześnie do codziennej pracy przy komputerze, surfowania po Internecie, jak i do mniej wymagających gier komputerowych. małe rozmiary, lekka budowa i bezkompromisowy design gryzonia powoduje, iż urządzenie za każdym razem będzie prezentowało się nienagannie. Zastosowana progresywna technologia bezprzewodowej komunikacji pozwala pozwy się zbędnych kabli. Moduł RF 2,4 Ghz zapewnia szybkie i komfortowe połączenie o zasięgu do 10 metrów. NAJWAŻNIEJSZE właściwości ilość przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 liczba akumulatorów / baterii: 1 ilość przycisków myszy: 4 Rozdzielczość CPI / DPI: 800 - 1200 -1600 liczba akumulatorów / baterii: 1 technika sensora: Optyczny technika: 2,4GHz typ odbiornika: nano USB Maksymalny zasięg (m): 10 Zmiana DPI: Tak Maksymalna rozdzielczość (dpi): 1600 Profilowanie myszy: Symetryczne Transmisja danych: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak kabel do ładowania USB-C Symetryczne profilowanie myszy Dzięki symetrycznemu profilowaniu myszka Tracer Wave stanie na wysokości zadania zarówno u lewo, jak i praworęcznych użytkowników gwarantując stosowne podparcie dla dłoni podczas wielogodzinnego korzystania z komputera. czujnik optyczny Za precyzję działania i skrupulatność odpowiada detektor optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 1600 DPI. Mysz Tracer Wave jest za każdym razem gotowa do pracy. Od razu po wyjęciu z pudełka możesz radować się jej prędkim działaniem. Nie trzeba instalować specjalnego oprogramowania, wystarczy jedynie podłączyć nano odbiornik USB do komputera i można od razu zacząć korzystać z myszy. Bezprzewodowa łączność RF śladowy nano odbiornik jest tak skonstruowany, że po podłączeniu do portu USB komputera wystaje zaledwie na kilka milimetrów, dzięki czemu gniazdo USB w notebookie nie odgina się, co mogłoby skutkować zniszczeniem. Dzięki zaimplementowanej w myszkę Tracer Wave kieszonce ten znikomy odbiornik można schować w obudowie myszy, kiedy nie jest podłączony do komputera. Bezprzewodowa mysz Tracer Wave pracuje w technice RF 2,4 Ghz, co oznacza, iż utrzymasz zasięg choćby do 10 metrów od ekranu komputera.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe A4Tech do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

6 ★  Tracer Mysz ratero rf 2,4 ghz biała

Tracer Mysz ratero rf 2,4 ghz biała Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer RATERO RF 2.4 GHz klasyczna biurowa myszka nie musi być nudna. Poznaj bezprzewodową mysz Tracer RATERO wytworzoną do codziennych zadań specjalnych. To gryzoń proponujący niezawodną łączność bezprzewodową 2.4 GHz bez opóźnień i bez zakłóceń. Poręczny zarys, ascetyczny design z podświetleniem RGB, wykonanie z wysokiej jakości tworzyw z dopracowaniem w każdym calu, do tego pięć przycisków i czujnik Pixart 3065 czynią z tego gryzonia nieszablonowe narzędzie perfekcyjnie demonstrujące się w każdym wnętrzu. -zastosowany akumulator 650 mAh. -Estetyczny i minimalistyczny design. -czujka optyczny PIXART 3065. -kabel ładowania USB-C. -4 przyciski i rolka przewijania. -Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz. -Podświetlenie RGB. -Rozdzielczość z regulacją w zakresie 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. genialna dla wszystkich użytkowników Symetryczne profilowanie myszy zapewnia wygodną pracę jednocześnie dla lewo, jak i praworęcznego użytkownika. Mysz Tracer RATERO ma przemyślaną, funkcjonalną konstrukcję, dzięki czemu zagwarantuje stosowne podparcie dla dłoni w trakcie długiego wykorzystywania. Czuły czujka z regulacją Za dokładność i precyzję działania odpowiada optyczny czujka PixArt 3065, który umożliwia pracę z czułością do 1600 DPI. Mysz RETERO zezwala na szybką zmianę czułości w trakcie wykorzystywania na 3 stopniach (800 DPI/1200 DPI/1600 DPI), dzięki temu urządzenie szczególnie poprawnie sprawdzi się przy każdym zadaniu. Tęczowe podświetlenie RGB przejrzyj kompilacje kolorystyczne, jakie proponuje tęczowe podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni wieczorne korzystanie z komputera. Lekka kompozycja i estetyczny design dodają gryzoniowi unikatowego charakteru. Podłącz i gotowe Nie Ci potrzeba uzupełniającego oprogramowania ani sterowników, aby korzystać z myszki Tracer RATERO. Wystarczy podłączyć znajdujący się w pakiecie z myszą nano odbiornik do wolnego portu USB w komputerze lub notebookie i gotowe. Dzięki technologii Plug&Play jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

7 ★  NOWA Mysz TRACER GAMEZONE REIKA 7200DPI USB Przewodowa, TRAMYS46730

NOWA Mysz TRACER GAMEZONE REIKA 7200DPI USB Przewodowa, TRAMYS46730 Najniższa Cena Online Mysz TRACER GAMEZONE REIKA RGB USB 6 przycisków Wejdź do gry w imponujący sposób z myszką gamingową Tracer GAMEZONE Reika. Niesamowita budowa i nietuzinkowy wygląd gryzonia, podświetlenie RGB, 6 przycisków i czuły czujnik optyczny to wszystko, czego Ci potrzeba w swej wirtualnej przygodzie. Mysz Tracer Reika należy do modnej kolekcji Gamezone, wytwarzanej specjalnie dla graczy lubiących połączenie najwyższej jakości wykonania z zaawansowanymi funkcjami sprzętów gamingowych. NAJWAŻNIEJSZE właściwości: liczba przycisków myszy: 6 Rozdzielczość CPI / DPI: 1000/1600/2400/4000/5600/7200 Długość przewodu (m): 1,5 Oprogramowanie: Do pobrania ze strony Podświetlenie myszy: NEON (RGB effect) technologia sensora: Optyczny Ślizgacze: Teflonowe Zmiana kolorów w najróżniejszych trybach DPI: Tak Żywotność (mln klików): 10 Maksymalna rozdzielczość (dpi): 7200 Profilowanie myszy: Praworęczne Wykończenie powierzchni: Matowe Obsługa makr: Tak Transmisja danych: USB Seria: GameZone przewód w oplocie: Tak FUNKCJONALNOŚĆ:czujka optyczny i rozdzielczość do 7200 DPI.Teflonowe ślizgacze.poręczna budowa i e-sportowy charakter.doskonała dla praworęcznych zawodników.oryginalny design5 milionów kliknięć.dedykowana dla praworęcznych zawodnikówProfilowanie myszy dla użytkowników praworęcznych zapewnia stosowne podparcie dla oraz odciążenie nadgarstka w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Mysz Tracer Reika sprawdzi się bez względu na to, czy preferujesz strzelanki, RPG czy strategie. Starannie odczytując naciśnięcie przycisku mysz Tracer wykona każde polecenie pomagając Ci rozgromić przeciwników. Teflonowe ślizgacze i czujnik optycznyDokładność i precyzję strzałów zagwarantuje czujka optyczny pracujący w maksymalnej rozdzielczości 7800 DPI. Wytrzymałe teflonowe ślizgacze zapewniają płynne i staranne ruchy myszki i najwyższą kontrolę nad grą. Żywotność przycisków 10 milionów kliknięć, to aż 10 milionów komend wydanych w grze.Neonowe podświetlenie RGBSprawdź wszystkie kompilacje kolorystyczne, jakie daje podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni każdą nocną rozgrywkę. Lekka budowa i nietuzinkowy design nadają wyjątkowy charakter myszy, dodatkowo poręczna i wytrzymała budowa dostarczą komfortu w trakcie wielogodzinnych maratonów gamingowych. PODŚWIETLENIE LED artykułu Podświetlenia LED to jednocześnie użyteczne wyróżnienie wybranych komponentów (np. przyciski, sterowanie), jak ponadto sposób na nadanie ciekawej stylistyki. Mocne strony takiego rozwiązania najłatwiej odczuć podczas nocnych sesji przed komputerem, kiedy to spektakularne podświetlenie, nadając atrakcyjny wygląd artykułu, usprawnia równocześnie jego użytkowanie. asygnowanE OPROGRAMOWANIE Oprogramowanie załączone do towaru, powiększa jego podstawową funkcjonalność, zezwalając zmieniać zaawansowane funkcje, ustawienia i sposób działania produktu Tracer. Zainstaluj i przekonaj się sam, jak w 100% użyć swoje urządzenie. przewód W OPLOCIE Urządzenie podłączane do komputera za pomocą wytrzymałego kabla we wzmocnionym oplocie, który gwarantuje wytrzymałość i bezusterkowość użytkowania na długie lata. PROGRAMOWALNE KLAWISZE /PRZYCISKI Spersonalizuj towar Tracer według swoich potrzeb! Programowalne przyciski, profile użytkownika i estetyczne i łatwe w obsłudze oprogramowanie pozwolą Ci przypisywać funkcje do poszczególnych klawiszy i ustawić makra zgodnie z Twoimi potrzebami. Czujnik OPTYCZNY Optyczny czujnik jest to wypróbowany i uwielbiany przez graczy mechanizm gwarantujący dopasowanie urządzenia do rozmaitych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. Sensor optyczny charakteryzuje się detekcją ruchów niezależnie od rodzaju powierzchni (sprawdza się zarówno na gładkich jak i na szorstkich powierzchniach). ZMIANA KOLORU DPI Funkcjonalność upraszczająca rozpoznanie bieżącego ustawienia rozdzielczość DPI Twojej myszy. Do każdego z trybów DPI przypisany jest inny kolor podświetlenia Twojego produktu. Cecha szczególni {pomocn|przydatn)a w nocnych sesjach z ulubionymi grami. SERIA TRACER GAMEZONE Linia produktów zaprojektowanych z myślą o wymagających graczach, oczekujących zaawansowanych funkcji i parametrów każdego elementu wyposażenia. GAMEZONE to prawdziwa strefa graczy – znajdziesz tu sprzęt, który zdecydowanie ułatwi Ci przejście przez najtrudniejsze rozgrywki. Materiały użyte do wykonania produktów Tracer GAMEZONE gwarantują długą żywotność nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu. Wyposażone w dodatkowe funkcje sprawią, że dostosujesz je idealnie do swoich potrzeb.
 • Producent Tracer 
 • Rozdzielczość pracy 7200 dpi
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

8 ★  Mysz TRACER RATERO RF 2,4 Ghz Czarna

Mysz TRACER RATERO RF 2,4 Ghz Czarna Najniższa Cena Online Mysz bezprzewodowa Tracer RATERO RF 2.4 GHz konwencjonalna biurowa myszka nie musi być nudna. Poznaj bezprzewodową mysz Tracer RATERO produkowaną do codziennych zadań specjalnych. To gryzoń proponujący niezawodną łączność bezprzewodową 2.4 GHz bez opóźnień i bez zakłóceń. Użyteczny kształt, minimalistyczny design z podświetleniem RGB, wykonanie z wysokiej jakości tworzyw z dopracowaniem w każdym calu, do tego pięć przycisków i detektor Pixart 3065 czynią z tego gryzonia nieszablonowe narzędzie nieprzeciętnie ukazujące się w każdym wnętrzu. -zaimplementowany akumulator 650 mAh. -Estetyczny i surowy design. -sensor optyczny PIXART 3065. -przewód ładowania USB-C. -4 przyciski i rolka przewijania. -Łączność bezprzewodowa 2.4 GHz. -Podświetlenie RGB. -Rozdzielczość z regulacją w zakresie 800/1200/1600 DPI. -Symetryczne profilowanie. idealna dla wszelkich użytkowników Symetryczne profilowanie myszy zagwarantuje wygodną pracę zarówno dla lewo, jak i praworęcznego użytkownika. Mysz Tracer RATERO ma przemyślaną, ergonomiczną konstrukcję, dzięki temu zagwarantuje optymalne podparcie dla dłoni podczas długiego wykorzystywania. Czuły czujka z regulacją Za staranność i precyzję działania odpowiada optyczny detektor PixArt 3065, który umożliwia pracę z czułością do 1600 DPI. Mysz RETERO umożliwia szybką zmianę czułości podczas użytkowania na 3 poziomach (800 DPI/1200 DPI/1600 DPI), dzięki czemu urządzenie niezwykle poprawnie sprawdzi się przy każdym zadaniu. Tęczowe podświetlenie RGB sprawdź kompozycje kolorystyczne, jakie oferuje tęczowe podświetlenie RGB. Kolorowa iluminacja uprzyjemni wieczorne korzystanie z komputera. Lekka budowa i estetyczny design dodają gryzoniowi unikatowego charakteru. Podłącz i gotowe Nie potrzebujesz uzupełniającego oprogramowania ani sterowników, by korzystać z myszki Tracer RATERO. Wystarczy podłączyć znajdujący się w pakiecie z myszą nano odbiornik do wolnego portu USB w komputerze albo notebookie i gotowe. Dzięki technice Plug&Play jest gotowa do działania zaraz po wyjęciu z opakowania.
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

9 ★  Tracer Myszka flipper rf nano usb

Tracer Myszka flipper rf nano usb Najniższa Cena Online MYSZ TRACER FLIPPER [Najważniejsze parametry] Najważniejsze parametry - Ekstrawagancja i innowacyjne rozwiązanie - intuicyjny profil i wygoda przy pracy - Sześć funkcyjnych przycisków - obszerny zakres rozdzielczości sensora - Zasięg odbiornika do 10m innowacyjnE ROZWIĄZANIE Mysz Tracer Flipper jest wyśmienitą propozycją, jeśli stawiasz na ekstrawagancję i postępowe rozwiązania. intuicyjne wyprofilowanie myszki sprawia, że nadgarstek jest odciążony, poprzez co unikniesz bólu po paru godzinach pracy. Taką budowę chwalą sobie graficy, architekci i projektanci, dla których wygoda to podstawa. [nowoczesnE ROZWIĄZANIE] [WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ] WYGODA I FUNKCJONALNOŚĆ Sześć użytecznych przycisków, osadzonych na powierzchni z matowych i połyskujących plastików, ułatwią Ci korzystanie z aplikacji biurowych i wiodących programów. wykorzystanie sensora optycznego umożliwia operowanie na rozdzielczościach w zakresie 1200/2400/4800 ( rev 1.0 ) z sensorem PIXART 3212. Budowa Nano odbiornika sprawia, że wystaje on zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina. Dzięki wbudowanej kieszonce, będziesz mógł go trzymać albo w laptopie albo obudowie myszy. Pokaźny ZASIĘG ODBIORNIKA Bezprzewodowa mysz Tracer Flipper pracuje w technice RF 2,4 Ghz, dzięki której utrzymasz zasięg do 10 metrów od ekranu komputera. Narzędzie jutra dostępne już dziś. [znaczny ZASIĘG ODBIORNIKA] NANO ODBIORNIK Nano odbiornik USB, służący do zdalnego połączenia urządzenia RF 2,4 Ghz z Twoim PC, znamionuje się kompaktową konstrukcją, wystając po podłączeniu do komputera zaledwie na 5 mm, dzięki temu gniazdo USB się nie odgina, a odbiornik nie ulega uszkodzeniu. Rozwiązanie wyjątkowo przydatne w sytuacji przenośnego zastosowania w notebookach. KOMUNIKACJA BEZPRZEWODOWA RF 2,4 GHZ Dzięki technologii bezprzewodowej komunikacji obejdziesz się bez kabli! Moduł RF 2,4 Ghz zapewni Ci wygodne i szybkie połączenie artykułu Tracer z Twoim PC za pomocą przeznaczonego odbiornika, podłączanego do portu USB, zapewniając tym samym zrównoważoną i skuteczną zdalną pracę urządzenia. sensor OPTYCZNY Optyczny czujnik jest to wypróbowany i szanowany poprzez graczy mechanizm zapewniający dopasowanie urządzenia do rozmaitych preferencji użytkowników. Działanie sensora optycznego polega na wysyłaniu wiązki promieni świetlnych na powierzchnię i badaniu światła odbitego od niej. sensor optyczny cechuje się detekcją ruchów niezależnie od rodzaju powierzchni (sprawdza się zarówno na gładkich jak i na szorstkich powierzchniach). SPECYFIKACJA technologicznA liczba przycisków myszy: 6 ilość akumulatorów / baterii: 2 typ akumulatorów: AAA technologia sensora: Optyczny *technologia: 2,4GHz *rodzaj odbiornika: nano USB Maksymalna rozdzielczość (dpi): 4800 Transmisja informacji: Bezprzewodowe RF 2.4Ghz Nanoodbiornik: Tak
 • Producent TRACER 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj bezprzewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe optyczne Tracer najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe optyczne Tracer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne Tracer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe optyczne dla graczy – Zestawienie wrzesień 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych optycznych Tracer nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych optycznych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *