Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe przewodowe Yenkee – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych przewodowych Yenkee. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych przewodowych Yenkee,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych przewodowych Yenkee,
 • TOP5 innych rekomendowanych przewodowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe przewodowe Yenkee najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe przewodowe Yenkee, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych przewodowych Yenkee, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Yenkee Mysz dakar yms 1010bk

Yenkee Mysz dakar yms 1010bk Najniższa Cena Online To najkorzystniejsze rozwiązanie do wykorzystania w domu i biurze. Mysz dysponuje dokładnym czujnikiem optycznym z regulowaną rozdzielczością 800/1200/1600/2400 DPI i jest asygnowana dla osób lewo- i praworęcznych. Powierzchnia pokryta powłoką gumy zapewnia maksymalny komfort i przyjemną obsługę. Do dyspozycji są 3 typowe przyciski, 2 przyciski boczne do łatwiejszego obracania stron w przeglądarce internetowej, a także „pływający" przycisk do zmiany ustawień DPI. Stylowe podświetlenie w wielu kolorach jest umieszczone po obu stronach myszy....
 • Producent YENKEE 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Canyon do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Yenkee – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Yenkee, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych przewodowych Yenkee jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Zowie - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

1 ★  Yenkee Mysz dakar yms 1010bk

Yenkee Mysz dakar yms 1010bk Najniższa Cena Online To najkorzystniejsze rozwiązanie do wykorzystania w domu i biurze. Mysz dysponuje precyzyjnym czujnikiem optycznym z regulowaną rozdzielczością 800/1200/1600/2400 DPI i jest asygnowana dla osób lewo- i praworęcznych. Powierzchnia pokryta powłoką gumy zapewnia maksymalny komfort i miłą obsługę. Do dyspozycji są 3 standardowe przyciski, 2 przyciski boczne do łatwiejszego obracania stron w przeglądarce internetowej i „pływający" przycisk do zmiany ustawień DPI. Stylowe podświetlenie w wielu kolorach jest umieszczone po obu stronach myszy....
 • Producent YENKEE 
 • Rodzaj przewodowa 

2 ★  Yenkee mysz YMS 3017 Ambush, 1_614170

Yenkee mysz YMS 3017 Ambush, 1_614170 Najniższa Cena Online YMS 3017 AMBUSH- regulowane rnokolorowe podwietlenie- 5 przyciskw do zaprogramowania- Pozacane zcze USBPrzewodowa mysz do gier AMBUSH z zaskakujcym osobliwym designem podwietlenia. Za pomoc dostarczonego oprogramowania (EN/CZ) do kadej wartoci DPI mona przyporzdkowa ulubiony kolor.Funkcje przyciskw mona zaprogramowa; mona rwnie stwarza i modyfikowa makra. Wsparcie ustawie prdkoci kursora, klikania, przewijania itp.Czuo czujnika mona ustawi do wartoci 3 200 DPI, a czstotliwo skanowania mona ustawi w zakresie od 125 do 1 000 Hz.Gumowana powierzchnia i użyteczny design zapewniaj komfortowe korzystanie z myszy AMBUSH podczas grania w gry i pracy biurowej.EAN: 8590669180974Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiąceKod dostawcy: YMS 3017 AMBUSHPrzeznaczenie: Gamingczujka: Optycznyilość przycisków: 6ilość rolek: 1Profil: UniwersalnyRozdzielczość (maks.): 3200 dpiPołączenie: PrzewodoweInterfejs: USBZasilanie: USB 5VKolor: Wzórrozmiary: 120 x 79,5 x 38,5 mmWaga: 135 gPozostałe cechy: - Częstotliwość skanowania: 125/500/1000 Hz- oczekiwania systemowe: Port USB 2.0, Windows 2000/XP/Vista/7/8 albo nowszy, Mac OS X (brak wsparcia oprogramowania)
 • Producent
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Glorious PC Gaming - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe przewodowe Yenkee najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe przewodowe Yenkee w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Yenkee w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe przewodowe dla graczy – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych przewodowych Yenkee nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych przewodowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *