Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe optyczne SPC Gear – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych optycznych SPC Gear. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych optycznych SPC Gear,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych optycznych SPC Gear,
  • TOP5 innych rekomendowanych optycznych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe optyczne SPC Gear najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe optyczne SPC Gear, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych optycznych SPC Gear, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Spc gear bot rgb

Spc gear bot rgb Najniższa Cena Online KRUX BOT to połączenie kosmicznego wyglądu z elementami maszynki do strzyżenia, przekształcone w modularną i poręczną mysz komputerową dla graczy. Całość dekoruje barwne trzy strefowe oświetlenie RGB wraz z oprogramowaniem, które pozwala nim zarządzać. Modularna budowa Tylna część korpusu myszki BOT składa się z ekspresowo wymiennego panelu przepuszczającego promienie RGB. W zestawie znajdują się dwa panele, które stanowczo wpływają na szerokość i długość tylnej części korpusu myszy. Dla niezdecydowanych istnieje jeszcze trzecia opcja, korzystanie z myszki bez jakichkolwiek paneli. 7 w pełni programowalnych przycisków Mysz dla graczy BOT została usiana aż siedmioma w pełni programowalnymi przyciskami. Znajdują się one na przedniej części kadłuba myszki. Pamiętajcie jednak, że przynajmniej jeden z nich musi odpowiadać z LPM! dokładny czujka we wnętrzu BOT-a ukryliśmy skrupulatny czujka A825F. Poza wysoką precyzją działania, cechuje się szerokim zakresem przystępnych czułości DPI od 200 do nawet 12800. Przekazanie czynności tworzonych przy pomocy BOT-a dodatkowo będzie odbywało się w ułamku sekundy, czas raportowania to od 0,001 sekundy. Trzy strefy RGB Podświetlenie RGB wycieka spod skorupy myszki BOT w trzech miejscach. W środkowej części kadłuba, spod załamania wyglądającego ja wejście do wnętrza ziemi. Spod Demontowalnego panelu w tylnej części i spod części przypominającej maszynkę do golenia, która emanuje wszystkimi odcieńmi wprost na biurko. Rozbudowane oprogramowanie świecące w rytm muzyki Razem z myszką dla gracza, oddajemy w ręce użytkownika rozbudowane oprogramowanie. Zezwalające nie tylko na ustawianie makr, zmienianie kolorków RGB czy przypisywanie innych funkcji przyciskom. BOT pozwoli też na wyświetlanie fali dźwiękowej wprost na twoim biurku. Wystarczy tylko uruchomić specjalny tryb muzyczny i wybrać jeden z trzech efektów. Pełna kompatybilność Mysz BOT asygnowana dla graczy, nie ogranicza się tylko do tych, którzy grają na PC-tach, albo wyznają ideologie PCMR. Dzięki technologii wspierającej Plug and Play, nasza myszka zadziała zarówno na komputerach, jak i na konsolach, a nawet na telefonach po zaimplementowaniu specjalnego adaptera. Tak więc nie ważne gdzie grasza, z BOT-em zagrasz niemalże wszędzie, bez żadnych ograniczeń.EAN: 5903018664194Gwarancja: rękojmia 24 miesiąceKod dostawcy: KRX0115Przeznaczenie: Gamingczujnik: Optycznyliczba przycisków: 7Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 12800 dpiPołączenie: PrzewodoweDługość przewodu: 180 cmInterfejs: USBPodświetlenie: NieZasilanie: USB 5VAkcesoria w pakiecie: Myszka KRUX Bot RGB komplet zapasowych ślizgaczy Naklejka Instrukcja obsługiwymiary: 121 * 67 * 40 mmWaga: 99 g
  • Producent SPC Gear 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Gamdias - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne SPC Gear – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe optyczne SPC Gear, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną, promocjami i wyprzedażami. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych optycznych SPC Gear jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Spc gear bot rgb

Spc gear bot rgb Najniższa Cena Online KRUX BOT to połączenie kosmicznego wyglądu z elementami maszynki do strzyżenia, przekształcone w modularną i poręczną mysz komputerową dla graczy. Całość dekoruje barwne trzy strefowe oświetlenie RGB wraz z oprogramowaniem, które pozwala nim zarządzać. Modularna budowa Tylna część korpusu myszki BOT składa się z momentalnie wymiennego panelu przepuszczającego promienie RGB. W komplecie znajdują się dwa panele, które zasadniczo wpływają na szerokość i długość tylnej części korpusu myszy. Dla niezdecydowanych istnieje jeszcze trzecia opcja, korzystanie z myszki bez jakichkolwiek paneli. 7 w pełni programowalnych przycisków Mysz dla graczy BOT została usiana aż siedmioma w pełni programowalnymi przyciskami. Znajdują się one na przedniej części kadłuba myszki. Pamiętajcie jednak, że przynajmniej jeden z nich musi odpowiadać z LPM! dokładny detektor wewnątrz BOT-a ukryliśmy skrupulatny czujka A825F. Poza wysoką precyzją działania, znamionuje się szerokim zakresem dostępnych czułości DPI od 200 do nawet 12800. Podanie czynności stworzonych przy pomocy BOT-a też będzie odbywało się w ułamku sekundy, czas raportowania to od 0,001 sekundy. Trzy strefy RGB Podświetlenie RGB wycieka spod skorupy myszki BOT w trzech miejscach. W środkowej części kadłuba, spod załamania wyglądającego ja wejście do wnętrza ziemi. Spod Demontowalnego panelu w tylnej części oraz spod części przypominającej maszynkę do golenia, która emanuje wszystkimi odcieńmi wprost na biurko. Rozbudowane oprogramowanie świecące w rytm muzyki Razem z myszką dla gracza, oddajemy w ręce użytkownika rozbudowane oprogramowanie. Pozwalające nie tylko na ustawianie makr, zmienianie kolorków RGB czy przypisywanie innych funkcji przyciskom. BOT pozwoli dodatkowo na wyświetlanie fali dźwiękowej wprost na twoim biurku. Wystarczy tylko uruchomić specjalny tryb muzyczny i wybrać jeden z trzech efektów. Pełna kompatybilność Mysz BOT dedykowana dla graczy, nie ogranicza się tylko do tych, którzy grają na PC-tach, albo wyznają ideologie PCMR. Dzięki technice wspierającej Plug and Play, nasza myszka zadziała jednocześnie na komputerach, jak i na konsolach, a nawet na telefonach po zaimplementowaniu specjalnego adaptera. Tak więc nie ważne gdzie grasza, z BOT-em zagrasz niemalże wszędzie, bez żadnych ograniczeń.EAN: 5903018664194Gwarancja: rękojmia 24 miesiąceKod dostawcy: KRX0115Przeznaczenie: Gamingsensor: Optycznyliczba przycisków: 7Profil: PraworęcznyRozdzielczość (min.): 200 dpiRozdzielczość (maks.): 12800 dpiPołączenie: PrzewodoweDługość przewodu: 180 cmInterfejs: USBPodświetlenie: NieZasilanie: USB 5VAkcesoria w pakiecie: Myszka KRUX Bot RGB pakiet zapasowych ślizgaczy Naklejka Instrukcja obsługiwymiary: 121 * 67 * 40 mmWaga: 99 g
  • Producent SPC Gear 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Corsair do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe optyczne SPC Gear najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe optyczne SPC Gear w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe optyczne SPC Gear w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe optyczne dla graczy – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych optycznych SPC Gear nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych optycznych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *