Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Dell – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Dell. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Dell,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Dell,
  • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy.

Jakie Myszki gamingowe Dell najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Dell, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Dell, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

8 ★  mysz dla graczy alienware aw320m marki Dell

mysz dla graczy alienware aw320m marki Dell Najniższa Cena Online Przewodowa mysz do gier Alienware - AW320MSzybkość, komfort i siła ognia w smukłej, przewodowej myszy do gier o natywnej rozdzielczości 19 000 DPI i śledzeniu do 400 cali na sekundę.Optymalizacja pod kątem produktywnościPodkręć tempo dzięki natywnej rozdzielczości 19 000 DPI, śledzeniu ruchu z szybkością do 400 cali na sekundę i czujnikom zdolnym wytrzymać maksymalne przyspieszenie do 50 G. w dodatku, ciesz się udoskonaloną skrupulatnością i bezustanną grą dzięki wyraźnym, wyczuwalnym w dotyku płytkom lewego i prawego klawisza, które wytrzymają 60 milionów kliknięć.funkcjonalny projekt. Głównie komfortSmukła kompozycja i wyprofilowane w 3D uchwyty na kciuki poprawiają kontrolę i umożliwiają dłuższe i wygodniejsze sesje grania.najkorzystniejsze możliwości dopasowaniaSześć w pełni programowalnych przycisków pozwala na bezproblemową rozgrywkę. realizowanie kompilacji staje się proste i komfortowe, podobnie jak dobór broni w grze.elastyczność i wygodaWyjątkowo elastyczny, paracordowy przewód USB-A, który gwarantuje mniejsze opory podczas gry, nigdy nie zmniejsza efektywności.Legendarny stylOszałamiające, czarne wykończenie AW320M jest dopełnieniem kultowego przemysłowego wzornictwa Alienware. idealny fason jest dodatkowo zaakcentowany poprzez oświetlenie AlienFX RGB, które synchronizuje się z Alienware Command Center, gwarantując niezapomniane wrażenia w grach.Akcesoria w pakiecie: rozmiary: 38 x 62,4 x 125 mmPozostałe właściwości: Maks. przyspieszenie 50 G Częstotliwość odświeżania: 1000 Hz, 400 cali na sekundę...
  • Producent Dell 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Dell – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Dell, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Dell jest aktualizowany na bieżąco.

6 ★  Dell Mysz ms116 (570-aais) czarny (5397063763610)

Dell Mysz ms116 (570-aais) czarny (5397063763610) Najniższa Cena Online niezawodna efektywność każdego dnia Mysz optyczna marki Dell — MS116 jest wyekwipowana w funkcje łączności przewodowej i optycznego śledzenia LED, które gwarantują niesamowitą sprawność każdego dnia. Powiększ swoją produktywność w biurze lub w domu. Mysz optyczna firmy Dell pomoże w produktywnym realizowaniu zadań dzięki funkcji starannego śledzenia optycznego z rozdzielczością 1000 DPI. Komfortowa funkcja Plug and Play wystarczy podłączyć mysz do portu USB i można brać się do pracy — to takie proste.
  • Producent DELL 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Sharkoon - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

7 ★  Mysz wm126 (570-aamh) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! marki Dell

Mysz wm126 (570-aamh) szybka dostawa! darmowy odbiór w 21 miastach! marki Dell Najniższa Cena Online producent i model Dell WM126 technika łączności Bezprzewodowa RF 2.40 GHzOdbiornik USB Śledzenie Optyczna Rozdzielczość 1000 dpi liczba przycisków 3 Waga 56 g odcień Czarny typ baterii 1xAA dane dodatkowe Plug-and-Playtechnologia Dell Universal Pairing funkcjonalny kształt Profilowany kształt myszy, doskonale pasujący do każdej rąk, zapewnia komfort pracy. Mysz jest wyekwipowana w trzy przyciski do klikania (lewy, prawy i środkowy) oraz kółko przewijania gwarantujące łatwość wykorzystywania. Szybka konfiguracja i łatwa instalacja Mysz jest gotowa do podłączenia za pośrednictwem dołączonego odbiornika. Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania ani sterowników. Jeśli jednak chcesz w pełni zastosować atuty technice Dell Universal Pairing i podłączyć choćby 6 zgodnych sprzętów do jednego odbiornika, pobierz niezbędne oprogramowanie na stronie Dell.com/pair. Perfekcyjny dobór do domu i biura na co dzień bezusterkowe połączenie bezprzewodowe z myszą Dell WM126 upraszcza pracę w podróży. Do jednego odbiornika możesz podłączyć — w domu, w biurze albo w podróży — aż sześć zgodnych urządzeń, takich jak klawiatury i myszy Łączność bezprzewodowa Zmniejszona plątanina kabli dzięki odbiornikowi USB, który gwarantuje natychmiastowy czas reakcji. Jednostajne połączenie bezprzewodowe nie zakłóci Twojej pracy. Pracuj i baw się dłużej Bateria wystarczająca choćby na 1 rok daje pewność długookresowego stosowania myszy praktycznie w każdym miejscu.
  • Producent Dell 
  • Liczba przycisków
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Dell najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Dell w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Dell w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe gamingowe – TOP5 czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Dell nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszek komputerowych dla graczy.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *