Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Asus do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Asus do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Asus do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Asus do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe Asus do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Asus do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Asus do 200 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Asus Mysz p507 rog gladius ii core ☆

Asus Mysz p507 rog gladius ii core Najniższa Cena Online Mysz ASUS ROG Gladius II Core 90MP01D0-B0UA00 LEKKA konstrukcja I pokaźna MOC Mysz ASUS ROG Gladius II Core ma charakter znany z konwencjonalnej myszy optycznej dla graczy Gladius, ale w nowej, bardziej dostępnej formie, wyróżniając się bocznymi elementami przeciwpoślizgowymi z wyżłobionym ikonicznym totemem ROG. Mysz Gladius II Core jest wyekwipowana w czujka optyczny 6200 DPI oraz wydzielone przyciski lewy i prawy dla szybkiego reagowania i precyzyjnego sterowania. Dzięki ergonomice dla praworęcznych użytkowników, lekkiej konstrukcji uniemożliwiającej zmęczeniu, gniazdom przełączników rodzaju push-fit i zintegrowanemu oświetleniu Aura Sync, mysz Gladius II Core jest predestynowana do perfekcyjnych zwycięstw na arenie gamingowej. sprawnOŚĆ KLASY SPRZĘTU GAMINGOWEGO Dysponując czujnikiem optycznym PAW3327 klasy gamingowej, mysz ASUS ROG Gladius II Core jest znakomitą bronią do osiągnięcia gamingowej chwały i gwarantuje czułość na poziomie 200 do 6200 DPI dla najwyższej precyzji. w dodatku mysz ta wyłapuje z prędkością dochodzącą do 220 cali na sekundę (IPS) i znamionuje się przyspieszeniem 30 g, dzięki temu możesz wykonywać ruchy rodzaju „strafe" i „swipe" tak zwinnie, jak jest to niezbędne do zdominowania pola bitwy. Zoptymalizowaliśmy też wewnętrzne wyposażenie Gladius II Core, w efekcie powstała wysokowydajna mysz dla graczy, która jest o 20% lżejsza niżeli oryginalny model Gladius. Upraszcza to wykonanie każdego ruchu, łagodzi ból i zmęczenie nadgarstka – gwarantując Ci moc do dłuższej rozgrywki. ergonomicznA kompozycja DO wszystkich typÓW CHWYTU Mysz ASUS ROG Gladius II Core gwarantuje najwyższy komfort rozgrywki w czasie kolejnych kampanii gamingowych. Jej zarys i inne szczegóły konstrukcyjne, takie jak gumowe panele boczne, zostały wykonane po wykonaniu wyjątkowo precyzyjnych testów ergonomicznych. W wyniku tego powstała mysz gamingowa, która idealnie leży w prawej ręce i została zoptymalizowana specjalnie do typów chwytu „palm", „claw" lub „fingertip".
  • Producent ASUS 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe White Shark - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Asus do 200 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Asus do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Asus do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Asus ROG Strix Impact II (90MP01E0-B0UA00), 1_735933 ☆

Asus ROG Strix Impact II (90MP01E0-B0UA00), 1_735933 Najniższa Cena Online ROG Strix Impact II to lekka, oburęczna mysz dla graczy, która zagwarantuje płynne działanie i wyśmienitą rozciągliwość. Posiada miękką gumową linię do prędkich, dotykowych kliknięć i nieskrępowanych poślizgów. przystępny jest także czujnik o rozdzielczości 6200 dpi dla precyzyjności pomiaru. Impact II jest w dodatku zaopatrzony w wytworne, wciskane gniazdo przełącznika, aby przedłużyć jego żywotność,, a także czteropoziomowy regulowany przełącznik DPI, który upraszcza zmianę czułości w zależności od sposobu gry, i półprzezroczystą osłonę....
  • Producent Asus 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Hiro - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

☆ Asus Mysz p507 rog gladius ii core ☆

Asus Mysz p507 rog gladius ii core Najniższa Cena Online Mysz ASUS ROG Gladius II Core 90MP01D0-B0UA00 LEKKA kompozycja I znaczna MOC Mysz ASUS ROG Gladius II Core ma charakter znany z klasycznej myszy optycznej dla graczy Gladius, ale w nowej, bardziej dostępnej formie, wyróżniając się bocznymi elementami przeciwpoślizgowymi z wyżłobionym ikonicznym totemem ROG. Mysz Gladius II Core jest zaopatrzona w czujnik optyczny 6200 DPI oraz wydzielone przyciski lewy i prawy dla prędkiego reagowania i starannego sterowania. Dzięki ergonomice dla praworęcznych użytkowników, lekkiej konstrukcji uniemożliwiającej zmęczeniu, gniazdom przełączników rodzaju push-fit i zintegrowanemu oświetleniu Aura Sync, mysz Gladius II Core jest predestynowana do nieprzeciętnych zwycięstw na arenie gamingowej. produktywnOŚĆ KLASY SPRZĘTU GAMINGOWEGO Dysponując czujnikiem optycznym PAW3327 klasy gamingowej, mysz ASUS ROG Gladius II Core jest wyśmienitą bronią do osiągnięcia gamingowej chwały i zapewnia czułość na poziomie 200 do 6200 DPI dla najwyższej precyzji. na dodatek mysz ta namierza z prędkością dochodzącą do 220 cali na sekundę (IPS) i charakteryzuje się przyspieszeniem 30 g, dzięki czemu możesz wykonywać ruchy typu „strafe" i „swipe" tak zwinnie, jak jest to konieczne do zdominowania pola bitwy. Zoptymalizowaliśmy również wewnętrzne wyposażenie Gladius II Core, w konsekwencji powstała wysokowydajna mysz dla graczy, która jest o 20% lżejsza niż oryginalny model Gladius. Usprawnia to wykonanie każdego ruchu, łagodzi ból i zmęczenie nadgarstka – zapewniając Ci moc do dłuższej rozgrywki. ergonomicznA konstrukcja DO wszystkich rodzajÓW CHWYTU Mysz ASUS ROG Gladius II Core gwarantuje najwyższy komfort rozgrywki w czasie kolejnych kampanii gamingowych. Jej kształt i inne szczegóły konstrukcyjne, takie jak gumowe panele boczne, zostały wyprodukowane po wykonaniu bardzo starannych testów ergonomicznych. W wyniku tego powstała mysz gamingowa, która nadzwyczajnie leży w prawej ręce i została zoptymalizowana specjalnie do typów chwytu „palm", „claw" albo „fingertip".
  • Producent ASUS 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Vakoss - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Asus do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Asus do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Asus do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe dla graczy do 200 zł – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Asus do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych komputerowych myszy do gier do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.