Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Canyon do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Canyon do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na październik 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Canyon do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Canyon do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych komputerowych myszy do gier do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe Canyon do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na październik 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Canyon do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych Canyon do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  mysz przewodowa emisat (cnd-sgm14rgb) marki Canyon

mysz przewodowa emisat (cnd-sgm14rgb) marki Canyon Najniższa Cena Online Pionowa mysz z funkcją joysticka, na którą czekało wielu innowacyjnych graczy! Została zaprojektowana tak, by odciążyć mięśnie nadgarstka i przedramienia podczas długich okresów grania albo pracy. Sposób działania jest podobny do długopisu lub ołówka, więc nie będziesz musiał przyzwyczajać się do gadżetu dłużej aniżeli kilka dni. Oprócz maksymalnej ergonomii mysz sporo dodatkowych funkcji, które ucieszą każdego fana wielofunkcyjnych gadżetów.dokładny czujka optyczny z zakresem ustawień od 500 do 4800 DPI, 7 programowalnych przycisków, rozbudowane opcje personalizacji, bezustanna transmisja sygnału i funkcjonalność joysticka to wszystko, czego potrzeba do wydajnej rozgrywki. Przyjemna w dotyku gumowana powłoka i wielokolorowe podświetlenie RGB sprawiają, że mysz jest jeszcze bardziej niesamowita. Mysz Emisat będzie jednym z najkorzystniejszych zakupów w Twojej gamingowej kolekcji!
  • Producent Canyon 
  • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe XTrfy do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Canyon do 200 zł – Ranking październik 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Canyon do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Canyon do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe KruX do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

1 ★  Canyon gm-728 - czarny

Canyon gm-728 - czarny Najniższa Cena Online technikaWysokiej jakości detektor Instant 825 obsługuje rozdzielczość 12800 DPI przy częstotliwości próbkowania 1000 Hz.zastosowanY MODUŁ PAMIĘCIWbudowany moduł pamięci pozwala na przenoszenie ustawień użytkownika, kopii zapasowych i całego profilu gracza na inne komputery.REGULACJAWybierz swój ulubiony tryb podświetlenia gradientowego RGB.Częstotliwość odpytywania jest dostosowywana: 125/250/500/1000 HzWybór jednego z sześciu poziomów DPI: 800/1600/2400/3200/4800/12800,Możliwość przypisania siedmiu dodatkowych przycisków i funkcji makro.USTAWIENIA OPROGRAMOWANIAOprogramowanie myszy zostało zaprojektowane tak, żeby zapewnić nieograniczone możliwości personalizacji w każdej grze dowolnego gatunku. Pełna personalizacja myszy zezwala na stworzenie profilu gracza, przypisanie makr, zmianę mapowania przycisków, szybkości reakcji czy DPI.JAKOŚĆKabel USB ma długość 1.65 m. Przełączniki Huano proces życia klawisza głównego do 10 milionów naciśnięć.
  • Producent Canyon 
  • Rodzaj przewodowa 

2 ★  mysz przewodowa emisat (cnd-sgm14rgb) marki Canyon

mysz przewodowa emisat (cnd-sgm14rgb) marki Canyon Najniższa Cena Online Pionowa mysz z funkcją joysticka, na którą czekało wielu zaawansowanych graczy! Została zaprojektowana tak, żeby odciążyć mięśnie nadgarstka i przedramienia podczas długich okresów grania lub pracy. Sposób działania jest podobny do długopisu lub ołówka, więc nie będziesz musiał przyzwyczajać się do gadżetu dłużej aniżeli kilka dni. Oprócz maksymalnej ergonomii mysz mnóstwo dodatkowych funkcji, które ucieszą każdego fana wielofunkcyjnych gadżetów.skrupulatny czujka optyczny z zakresem ustawień od 500 do 4800 DPI, 7 programowalnych przycisków, rozbudowane opcje personalizacji, nieprzerwana transmisja sygnału i funkcjonalność joysticka to wszystko, czego potrzeba do produktywnej rozgrywki. Przyjemna w dotyku gumowana powłoka i wielokolorowe podświetlenie RGB powodują, iż mysz jest jeszcze bardziej niesamowita. Mysz Emisat będzie jednym z najlepszych zakupów w Twojej gamingowej linii!
  • Producent Canyon 
  • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe max. 7 przycisków do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Canyon do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Canyon do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Canyon do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe dla graczy do 200 zł – TOP5 październik 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Canyon do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych komputerowych myszy do gier do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *