Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Dareu do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych Dareu do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Dareu do 200 zł,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Dareu do 200 zł,
  • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.

Jakie Myszki gamingowe Dareu do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Dareu do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Dareu do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433)

Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433) Najniższa Cena Online Mysz gamingowa Dareu EM901 Dareu EM901 to zaawansowana mysz gamingowa, którą podłączysz do komputera na 2 sposoby - bezprzewodowo albo za pomocą kabla USB-C. Wytrzymały akumulator zagwarantuje długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu, a dzięki regulacji DPI do 6000 z łatwością dostosujesz jego działanie do swych potrzeb. Kolorowe podświetlenie RGB nadaje myszy niepowtarzalny charakter. Ciesz się dynamiczną rozgrywką Urządzenie zostało wyposażone w ekskluzywny detektor ATG4090, który zapewnia jego niezrównaną wydajność. Prędkość 150 IPS, a także czułość dostosowywana w zakresie 600-6000 DPI gwarantują niesamowitą płynność niezwłoczną reakcję na każdy Twój ruch. Dzięki temu mysz doskonale spełni oczekiwania podczas choćby najszczególniej dynamicznej rozgrywki i pozwoli Ci odnieść szereg zwycięstw. unikatowy design producent zadbał także o to, żeby mysz prezentowała się naprawdę stylowo. Kolorowe podświetlenie RGB przyciąga wzrok i nadaje urządzeniu jedyny w swoim rodzaju, gamingowy charakter. Jeśli chcesz, możesz także je wyłączyć - starczy nacisnąć jeden przycisk. Swoboda ruchów - długi czas pracy Zależy Ci na pełnej, niczym nieograniczonej swobodzie ruchów? Połącz mysz z komputerem bezprzewodowo! Nie obawiaj się zbyt szybkiego rozładowania akumulatora - zużycie energii EM901 zostało zmniejszone do minimum. To oznacza, iż kiedy całkowicie naładujesz urządzenie, może ono działać choćby poprzez 2 tygodnie (przy wyłączonym podświetleniu). Możliwość połączenia przewodowego Chcesz naładować mysz, nie przerywając rozgrywki? To na dodatek jest możliwe! Po prostu podłącz ją do komputera za pomocą kabla USB-C, a automatycznie przejdzie w tryb transmisji przewodowej. W trakcie gdy Ty będziesz cieszyć się ekscytującą grą, Twoja EM901 naładuje swój akumulator. Specyfikacja
  • Producent DAREU 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe laserowe Tracer - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Dareu do 200 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Dareu do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Dareu do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433)

Dareu Bezprzewodowa mysz gamingowa em901, rgb, 2.4ghz (6950589907433) Najniższa Cena Online Mysz gamingowa Dareu EM901 Dareu EM901 to innowacyjna mysz gamingowa, którą podłączysz do komputera na 2 sposoby - bezprzewodowo albo za pomocą kabla USB-C. Wytrzymały akumulator gwarantuje długi czas pracy urządzenia na jednym ładowaniu, a dzięki regulacji DPI do 6000 z łatwością dopasujesz jego działanie do swych potrzeb. Kolorowe podświetlenie RGB nadaje myszy specyficzny charakter. Ciesz się dynamiczną rozgrywką Urządzenie zostało zaopatrzone w wytworny detektor ATG4090, który zagwarantuje jego niezrównaną sprawność. Prędkość 150 IPS oraz czułość regulowana w zakresie 600-6000 DPI zapewniają niesamowitą płynność błyskawiczną reakcję na każdy Twój ruch. Dzięki czemu mysz perfekcyjnie spełni oczekiwania w trakcie choćby najmocniej dynamicznej rozgrywki i pozwoli Ci odnieść szereg zwycięstw. unikatowy design marka zadbał ponadto o to, by mysz prezentowała się naprawdę stylowo. Kolorowe podświetlenie RGB przyciąga wzrok i nadaje urządzeniu jedyny w swym rodzaju, gamingowy charakter. Jeśli chcesz, możesz też je wyłączyć - starczy nacisnąć jeden przycisk. Swoboda ruchów - długi czas pracy Zależy Ci na pełnej, niczym nieograniczonej swobodzie ruchów? Połącz mysz z komputerem bezprzewodowo! Nie obawiaj się zbyt szybkiego rozładowania akumulatora - zużycie energii EM901 zostało zmniejszone do minimum. To oznacza, że kiedy w pełni naładujesz urządzenie, może ono działać nawet przez 2 tygodnie (przy wyłączonym podświetleniu). Możliwość połączenia przewodowego Chcesz naładować mysz, nie przerywając rozgrywki? To także jest osiągalne! Po prostu podłącz ją do komputera za pomocą kabla USB-C, a automatycznie przejdzie w tryb transmisji przewodowej. W trakcie gdy Ty będziesz radować się ekscytującą grą, Twoja EM901 naładuje swój akumulator. Specyfikacja
  • Producent DAREU 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Rebeltec do 500 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Dareu do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Dareu do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Dareu do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe gamingowe do 200 zł – Ranking czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Dareu do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych myszek komputerowych dla graczy do 200 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *