Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe przewodowe Rebeltec – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych przewodowych Rebeltec. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych przewodowych Rebeltec,
  • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych przewodowych Rebeltec,
  • TOP5 innych rekomendowanych przewodowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe przewodowe Rebeltec najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe przewodowe Rebeltec, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych przewodowych Rebeltec, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rebeltec Mysz gamingowa mysz optyczna usb falcon - rblmys00031 - rblmys00031 darmowy odbiór w 20 miastach! ☆

Rebeltec Mysz gamingowa mysz optyczna usb falcon - rblmys00031 - rblmys00031 darmowy odbiór w 20 miastach! Najniższa Cena Online Profesjonalna mysz gamingowa REBELTEC FALCON posiadająca czujnik najkorzystniejszego producenta AVAGO5050. Dzięki dodatkowemu przyciskowi można szybko zmieniać DPI na czterech stopniach. Wyekwipowana jest w łącznie w 6 przycisków i rolkę. Korpus myszy produkowany jest ze stali dzięki czemu jej masa wynosi aż 173g. Teflonowe ślizgacze umożliwiają prędkie i staranne ruchy z niepokaźnym oporem tarcia. Powierzchnia myszy jest pokryta cienką powłoką gumy dzięki temu lepiej leży w dłoni. Przewód myszy jest w włókienniczym oplocie poprzez co jest mocniejszy i trudniejszy do zaplątania. Siła nacisku na przyciski to 70g. Przyspieszenie myszy wynosi 8G a prędkość odświeżania 4500fps. Zaprojektowana tak, żeby celność i częstotliwość strzałów była jak największa. W dodatku mysz współpracuje ze specjalnym oprogramowaniem dzięki któremu można zmieniać cechy myszy a także zaprogramować uzupełniające klawisze (także przy kombinacji z klawiszami klawiatury), zmienić kolory podświetlenia myszy a także kolory podświetlenia rolki które to sygnalizuja poziom DPI złącze USBmetalowa obudowabardzo skrupulatny czujka AVAGO 5050rozdzielczość DPI: 800 blue /1200 green /1600 yellow /2400 orange (przy użyciu software max rozdzielczość 2750DPI)dedykowany software (stopnie DPI, kolory LED, barwy DPI, report rate, macra, itp)6 przycisków (w pełni programowalnych) i rolkagumowana powierzchniapodświetlana (możliwość zmiany ustawień przez oprogramowanie)ciężka (173g)przewód game (oplot ubraniowy) o dł 1,8mteflonowe ślizgaczeszybkość 4500fpsprzyśpieszenie 8G
  • Producent Rebeltec 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Delux do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Rebeltec – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Rebeltec, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych przewodowych Rebeltec jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Rebeltec Mysz gamingowa mysz optyczna usb falcon - rblmys00031 - rblmys00031 darmowy odbiór w 20 miastach! ☆

Rebeltec Mysz gamingowa mysz optyczna usb falcon - rblmys00031 - rblmys00031 darmowy odbiór w 20 miastach! Najniższa Cena Online Profesjonalna mysz gamingowa REBELTEC FALCON mająca sensor najkorzystniejszego producenta AVAGO5050. Dzięki dodatkowemu przyciskowi można momentalnie zmieniać DPI na czterech poziomach. Zaopatrzona jest w łącznie w 6 przycisków i rolkę. Korpus myszy wytwarzany jest ze stali dzięki temu jej masa wynosi aż 173g. Teflonowe ślizgacze zezwalają na szybkie i skrupulatne ruchy z niewielkim oporem tarcia. Powierzchnia myszy jest pokryta cienką warstwą gumy dzięki czemu lepiej leży w dłoni. Przewód myszy jest w włókienniczym oplocie przez co jest mocniejszy i trudniejszy do zaplątania. Siła nacisku na przyciski to 70g. Przyspieszenie myszy wynosi 8G a prędkość odświeżania 4500fps. Zaprojektowana tak, by celność i częstotliwość strzałów była jak największa. Na dodatek mysz współpracuje ze specjalnym oprogramowaniem dzięki któremu można zmieniać cechy myszy a także zaprogramować dopełniające klawisze (także przy kompilacji z klawiszami klawiatury), zmienić kolory podświetlenia myszy a także kolory podświetlenia rolki które to sygnalizuja poziom DPI złącze USBmetalowa obudowabardzo precyzyjny detektor AVAGO 5050rozdzielczość DPI: 800 blue /1200 green /1600 yellow /2400 orange (przy użyciu software max rozdzielczość 2750DPI)dedykowany software (stopnie DPI, kolory LED, kolory DPI, report rate, macra, itp)6 przycisków (w pełni programowalnych) i rolkagumowana powierzchniapodświetlana (możliwość zmiany ustawień przez oprogramowanie)ciężka (173g)przewód game (oplot konfekcyjny) o dł 1,8mteflonowe ślizgaczeszybkość 4500fpsprzyśpieszenie 8G
  • Producent Rebeltec 
  • Rodzaj przewodowa 
  • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne Zowie - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe przewodowe Rebeltec najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe przewodowe Rebeltec w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Rebeltec w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Polecane myszki i trackballe przewodowe dla graczy – TOP5 sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych przewodowych Rebeltec nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych przewodowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.