Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe przewodowe SteelSeries – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych przewodowych SteelSeries. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych przewodowych SteelSeries,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych przewodowych SteelSeries,
 • TOP5 innych rekomendowanych przewodowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe przewodowe SteelSeries najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe przewodowe SteelSeries, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych przewodowych SteelSeries, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mysz prime mini marki Steelseries ☆

Mysz prime mini marki Steelseries Najniższa Cena Online opracowany wspólnie z czołowymi światowymi graczami e-sportowymi, każdy aspekt prime mini został precyzyjnie zaprojektowany z myślą o jednym celu: zwycięstwie.korzyści: prime mini został skrupulatnie zaprojektowany tak, aby był o 12% lżejszy i miał mniejszy profil, zachowując jednocześnie standardowy, dopasowany do kształtu ergo zarys i najnowocześniejszą technikę, dzięki której myszy prime są gotowe do e-sportu. jako pierwsza na świecie w e-sporcie technika optycznego przełącznika magnetycznego prestige om™ została stworzona specjalnie, aby wytrzymać intensywną grę na profesjonalnym poziomie przełącznik prestige om™ ma stalową sprężynę skrętną utrzymywaną w miejscu przez specjalnie wyfrezowany magnes neodymowy użycie sił magnetycznych zamiast części mechanicznych do oporu powoduje, iż kliknięcia są 4 razy bardziej spójne niż konkurencja, gwarantując niesamowicie satysfakcjonujące, chrupiące kliknięcia, które zapewniają, iż 100-milionowe kliknięcie myszą jest tak samo chrupiące jak pierwsze. zaprojektowany we współpracy z pixart, światowej sławy pionierem w dziedzinie innowacji i technologii czujników, by przewyższyć konkurencję dzięki prawdziwemu śledzeniu 1 do 1, a także śledzeniu przechyłu,usunąć niechciane śledzenie podczas upuszczenia pod kątem, uderzenia w przechył i szybkich ruchów. plusy wymagają świetnej precyzji w pikselach. Nasze najwyższej klasy czujniki truemove pro/pro+ gwarantują 2 razy udoskonaloną staranność aniżeli produkty konkurencji, dzięki czemu każdy ruch myszy, od mikroregulacji po zamiatanie linii, przekłada się na grę precyzyjnie tak, jak było to zamierzone. regulacje w locie są niezbędne dla profesjonalistów i przystępne w naszej linii myszy prime rolki ślizgowe z czystego ptfe zapewniają udoskonaloną kontrolę i płynność, gwarantując jedwabiście płynne, super lekkie ruchy myszy szybkie machnięcia i prędkie ruchy są niezbędne do osiągnięcia najkorzystniejszych wyników w grze. nasz w pełni nowy, miękki kabel z siatki z m
 • Producent STEELSERIES 
 • Rodzaj przewodowa 

☆ Mysz STEELSERIES Rival 600, 62446 ☆

Mysz STEELSERIES Rival 600, 62446 Najniższa Cena Online Zyskaj pokaźniejszą precyzję i pokaźniejszą swobodę ruchu z myszą SteelSeries Rival 600. Na pokładzie przełomowy, podwójny czujka optyczny TrueMove3+, łączący śledzenie 1:1 z czujnikiem odległości od podłoża. Rival 600 jest również jedyną myszą z imponującą liczbą 256 kombinacji ciężaru i równowagi. Sunie gładko, pracuje bezbłędnie, doskonale znosi najcięższe bitwy, dysponując duetem mechanicznych przełączników. Możesz ją także podświetlić konfigurowalną paletą RGB. A potem ruszać po zwycięstwo. Czujka TrueMove3+ Jeszcze żadna mysz gamingowa nie miała tak dokładnego sensora, jak SteelSeries Rival 600. Jest to nie jeden, lecz dwa czujniki, mierzące bezbłędnie ruch akcesorium po podkładce, a także odległość od jej powierzchni. Zapomnij o niepotrzebnych ruchach, gdy wznosisz mysz do góry. Od teraz poprowadzisz celownik bez zniekształceń, zaliczając kolejne headshoty z zabójczą efektywnością. Ulokuj punkt ciężkości Tym razem to mysz dopasuje się do Ciebie, a nie odwrotnie. Unikatowa budowa SteelSeries Rival 600 daje nieszablonową swobodę układania ciężarków we wnętrzu obudowy, więc środek ciężkości znajdzie się starannie tam, gdzie chcesz. Wystarczy zdjąć boki akcesorium, a potem zmienić konfigurację odważników. Do wyboru masz aż 256 kompozycji....
 • Producent STEELSERIES 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Nacon do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Mysz STEELSERIES Sensei 310 Ambidextrous DARMOWY TRANSPORT, 62432 ☆

Mysz STEELSERIES Sensei 310 Ambidextrous DARMOWY TRANSPORT, 62432 Najniższa Cena Online właściwości artykułu: błyskawiczny sensor Ultraprecyzyjny i momentalny czujka TruMove3 gwarantuje naturalne odwzorowanie ruchów użytkownika. Tworzona do e-sportu: W przeciwieństwie do innych sensorów, przytłoczonych przez akcelerację, predykcję i nieefektywną redukcję szumów (jitter), TrueMove3 proponuje prawdziwe, naturalne śledzenie 1:1 aż do12000 CPI. Czysta wydajność w e-sporcie. Dla prawo- i leworęcznych: Kultowy zarys SteelSeries Sensei zapewnia komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Symetryczna kompozycja sprawia, że chwyty rodzaju claw i palm są wyjątkowo pewne i stabilne. Boczne gumowe uchwyty zostały produkowane z wyjątkowo wytrzymałego materiału, który wytrzyma długie lata gamingowych sesji. Przyciski Split-Trigger: Przełączniki o wytrzymałości 50 milionów kliknięć z unikalną konstrukcją split-trigger to gwarancja, iż mysz będzie działać równie poprzez cały czas - zaraz po wyjęciu z pudełka i po latach grania. Podświetlenie Prism RGB: Wybieraj spomiędzy palety 16.8 milionów oraz wielu gotowych trybów podświetlenia. Dzięki funkcji GameSense, podświetlenie odzwierciedli zdarzenia z gry, jak np. Niski poziom życia czy amunicji. Ustawienia na wynos: Wewnętrzna pamięć pozwala na zapisanie wszelkich ustawień (od czułości sensora po podświetlenie) bezpośrednio w myszy. Dzięki czemu, przy użyciu darmowego oprogramowania SteelSeries Engine, możesz wczytać swoje ustawienia na dowolnym turnieju LAN albo przy komputerze znajomego. Prism Lighting Sync: Prism Lighting Sync umożliwia synchronizację ustawień podświetlenia między urządzeniami SteelSeries. Wystarczy jedno kliknięcie, aby Twoje stanowisko do grania świeciło tymi samymi kolorami. Lekka konstrukcja - tylko 90 g nowe, lekkie materiały pozwoliły zredukować wagę urządzenia aż do 90 gramów, gwarantując tym samym prędki i naturalny ruch po podkładce. Miękki przewód: Miękki gumowy kabel nie krępuje ruchów użytkownika, dzięki temu możesz się skupić na walce w grze - nie z kablami.
 • Producent SteelSeries 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Steelseries Mysz rival 310 darmowy transport ☆

Steelseries Mysz rival 310 darmowy transport Najniższa Cena Online cechy towaru: błyskawiczny sensor Ultraprecyzyjny i bezzwłoczny sensor TruMove3 zagwarantuje naturalne odwzorowanie ruchów użytkownika. Tworzona do e-sportu: W przeciwieństwie do innych sensorów, przytłoczonych przez akcelerację, predykcję i nieefektywną redukcję szumów (jitter), TrueMove3 proponuje prawdziwe, naturalne śledzenie 1:1 aż do 3,500 CPI. Czysta efektywność w e-sporcie. Poręczny zarys Zaprojektowany z dla praworęcznych użytkowników, aby zapewnić maksymalny komfort i produktywność. Specjalny design zagwarantuje odpowiedni balans i szybkość - bez względu na preferowany typ chwytu. Boczne gumowe uchwyty zostały tworzone z wyjątkowo wytrzymałego materiału, który wytrzyma długie lata gamingowych sesji. Przyciski Split-Trigger: Przełączniki o wytrzymałości 50 milionów kliknięć z unikalną konstrukcją split-trigger to gwarancja, że mysz będzie działać równie przez cały czas - zaraz po wyjęciu z pudełka i po latach grania. Podświetlenie Prism RGB: Wybieraj spośród palety 16.8 milionów oraz wielu gotowych trybów podświetlenia. Dzięki funkcji GameSense, podświetlenie odzwierciedli zdarzenia z gry, jak np. Niski poziom życia czy amunicji. Ustawienia na wynos: Wewnętrzna pamięć zezwala na zapisanie wszelkich ustawień (od czułości sensora po podświetlenie) bezpośrednio w myszy. Dzięki czemu, przy użyciu darmowego oprogramowania SteelSeries Engine, możesz wczytać swoje ustawienia na dowolnym turnieju LAN lub przy komputerze znajomego. Prism Lighting Sync: Prism Lighting Sync pozwala na synchronizację ustawień podświetlenia pomiędzy urządzeniami SteelSeries. Wystarczy jedno kliknięcie, aby Twoje stanowisko do grania świeciło tymi samymi kolorami. Lekka konstrukcja - tylko 90 g nowe, lekkie materiały pozwoliły zredukować wagę urządzenia aż do 90 gramów, gwarantując tym samym prędki i naturalny ruch po podkładce. Miękki kabel: Miękki gumowy przewód nie krępuje ruchów użytkownika, dzięki temu możesz się skoncentrować na walce w grze - nie z kablami.
 • Producent SteelSeries 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe BenQ do 100 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe przewodowe SteelSeries – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe przewodowe SteelSeries, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych przewodowych SteelSeries jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Mysz prime mini marki Steelseries ☆

Mysz prime mini marki Steelseries Najniższa Cena Online opracowany wspólnie z czołowymi światowymi graczami e-sportowymi, każdy aspekt prime mini został dokładnie zaprojektowany z myślą o jednym celu: zwycięstwie.korzyści: prime mini został starannie zaprojektowany tak, aby był o 12% lżejszy i miał mniejszy profil, zachowując jednocześnie charakterystyczny, dobrany do kształtu ergo kształt i najnowocześniejszą technologię, dzięki której myszy prime są gotowe do e-sportu. jako pierwsza na świecie w e-sporcie technologia optycznego przełącznika magnetycznego prestige om™ została produkowana specjalnie, by wytrzymać intensywną grę na fachowym poziomie przełącznik prestige om™ posiada stalową sprężynę skrętną utrzymywaną w miejscu poprzez specjalnie wyfrezowany magnes neodymowy wykorzystanie sił magnetycznych zamiast części mechanicznych do oporu powoduje, że kliknięcia są 4 razy bardziej spójne niżeli konkurencja, gwarantując niesamowicie satysfakcjonujące, chrupiące kliknięcia, które zapewniają, iż 100-milionowe kliknięcie myszą jest jednakowo chrupiące jak pierwsze. zaprojektowany we współpracy z pixart, światowej sławy pionierem w dziedzinie innowacji i technice czujników, by przewyższyć konkurencję dzięki prawdziwemu śledzeniu 1 do 1 i śledzeniu przechyłu,wyeliminować niepożądane śledzenie podczas upuszczenia pod kątem, uderzenia w przechył i prędkich ruchów. plusy wymagają doskonałej precyzji w pikselach. Nasze najwyższej klasy czujniki truemove pro/pro+ gwarantują 2 razy ulepszoną dokładność niż produkty konkurencji, dzięki temu każdy ruch myszy, od mikroregulacji po zamiatanie kolekcji, przekłada się na grę starannie tak, jak było to zamierzone. regulacje w locie są niezbędne dla profesjonalistów i przystępne w naszej linii myszy prime rolki ślizgowe z czystego ptfe zapewniają lepszą kontrolę i płynność, zapewniając jedwabiście płynne, super lekkie ruchy myszy szybkie machnięcia i szybkie ruchy są konieczne do osiągnięcia najkorzystniejszych wyników w grze. nasz całkowicie nowy, miękki kabel z siatki z m
 • Producent STEELSERIES 
 • Rodzaj przewodowa 

☆ Steelseries Mysz aerox 3 snow (5707119043212) ☆

Steelseries Mysz aerox 3 snow (5707119043212) Najniższa Cena Online mysz aerox 3 jest zoptymalizowana pod kątem najszybszych przesunięć, dzięki czemu możesz pokonać konkurencję pociągnięciem spustu. Kiedy liczą się milisekundy, znaczenie ma szybkość.korzyści: ultralekka kompozycja 59 g zapewniająca szybką rozgrywkę bez wysiłku odłączany kabel usb-c z supersiateczki obniżający opór ślizgacze wykonane w 100% z naturalnego ptfe gwarantujące bardzo płynne ruchy myszy przełączniki golden micro ip54 nowej generacji - wytrzymujące 80 milionów kliknięć unowocześnione przełączniki wytrzymałe na kurz i wodę gwarantują płynne kliknięcia choćby w najistotniej wymagających warunkach, uniemożliwiają dwukrotnym kliknięciom i jednostajne jak skała strzały na najwyższym poziomie staranny co do piksela czujka optyczny dla graczy truemove core aquabarrier zapewnia wodoodporność i ochronę przed kurzem i nie tylko przewód usb-c z supersiateczki - przystępny w użyciu lekki, rozciągliwy kabel z siateczki likwiduje opór i jest dołączany, co pozwala na wtórne regulowanie kabla
 • Producent STEELSERIES 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Asus do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

☆ Mysz STEELSERIES Sensei 310 Ambidextrous DARMOWY TRANSPORT, 62432 ☆

Mysz STEELSERIES Sensei 310 Ambidextrous DARMOWY TRANSPORT, 62432 Najniższa Cena Online parametry artykułu: błyskawiczny sensor Ultraprecyzyjny i błyskawiczny czujnik TruMove3 zagwarantuje naturalne odwzorowanie ruchów użytkownika. Stworzona do e-sportu: W przeciwieństwie do innych sensorów, przytłoczonych poprzez akcelerację, predykcję i nieefektywną redukcję szumów (jitter), TrueMove3 proponuje prawdziwe, naturalne śledzenie 1:1 aż do12000 CPI. Czysta skuteczność w e-sporcie. Dla prawo- i leworęcznych: Kultowy kształt SteelSeries Sensei zapewnia komfort i wygodę na najwyższym poziomie. Symetryczna kompozycja sprawia, iż chwyty typu claw i palm są wyjątkowo pewne i stabilne. Boczne gumowe uchwyty zostały stworzone z nad wyraz wytrzymałego materiału, który wytrzyma długie lata gamingowych sesji. Przyciski Split-Trigger: Przełączniki o wytrzymałości 50 milionów kliknięć z oryginalną konstrukcją split-trigger to gwarancja, że mysz będzie działać jednakowo przez cały czas - zaraz po wyjęciu z pudełka i po latach grania. Podświetlenie Prism RGB: Wybieraj spomiędzy palety 16.8 milionów i wielu gotowych trybów podświetlenia. Dzięki funkcji GameSense, podświetlenie odzwierciedli zdarzenia z gry, jak np. Niski poziom życia czy amunicji. Ustawienia na wynos: Wewnętrzna pamięć pozwala na zapisanie wszystkich ustawień (od czułości sensora po podświetlenie) bezpośrednio w myszy. Dzięki czemu, przy użyciu gratisowego oprogramowania SteelSeries Engine, możesz wczytać swoje ustawienia na dowolnym turnieju LAN albo przy komputerze znajomego. Prism Lighting Sync: Prism Lighting Sync pozwala na synchronizację ustawień podświetlenia pomiędzy urządzeniami SteelSeries. Wystarczy jedno kliknięcie, by Twoje stanowisko do grania świeciło tymi samymi kolorami. Lekka konstrukcja - tylko 90 g nowe, lekkie materiały pozwoliły zredukować wagę urządzenia aż do 90 gramów, zapewniając tym samym szybki i naturalny ruch po podkładce. Miękki przewód: Miękki gumowy kabel nie krępuje ruchów użytkownika, dzięki temu możesz się skupić na walce w grze - nie z kablami.
 • Producent SteelSeries 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe przewodowe SteelSeries najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe przewodowe SteelSeries w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe przewodowe SteelSeries w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Dobre myszki i trackballe przewodowe dla graczy – Zestawienie sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych przewodowych SteelSeries nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych przewodowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.