Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe przewodowe Roccat – Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych przewodowych Roccat. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych przewodowych Roccat,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych Myszek gamingowych przewodowych Roccat,
 • TOP5 innych rekomendowanych przewodowych myszy do gier.

Jakie Myszki gamingowe przewodowe Roccat najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe przewodowe Roccat, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych przewodowych Roccat, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

2 ★  Mysz ROCCAT Kone XP Biały, ROC-11-425-02

Mysz ROCCAT Kone XP Biały, ROC-11-425-02 Najniższa Cena Online duchowy następca kone aimo remastered. Wyrafinowany kształt kone xp i 15 programowalnych przycisków bezprecedensową personalizację i komfort, a 22 diody led i 8 prowadnic świetlnych zapewniają zapierające dech w piersiach oświetlenie 3d rgb.korzyści: wyrafinowany zarys kone z konstrukcją z wieloma przyciskami. 15 programowalnych przycisków z 29 osiągalnymi funkcjami. Oświetlenie 3d rgb z 22 diodami led. Rolka krystal 4d zapewnia głębszą personalizację. Czujnik optyczny roccat® owl-eye 19k dpi. Dotykowy i szybki titan switch optical. lekki i rozciągliwy kabel phantomflex™. Oczyszczony termicznie czysty ptfe dla płynności ruchu. 2-letnia ograniczona gwarancja producenta. Kompatybilna z nvidia reflex.
 • Producent ROCCAT 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe bezprzewodowe Apple - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

3 ★  Roccat mysz gamingowa kone aimo remastered, biała (roc-11-820-we)

Roccat mysz gamingowa kone aimo remastered, biała (roc-11-820-we) Najniższa Cena Online Roccat Kone Aimo White mysz Dzięki nie mniej niż pięciu niezależnie konfigurowalnym strefom oświetlenia możesz teraz dostosować swoją estetykę do gier, jak nigdy dotąd. Mnóstwo stref przenosi AIMO na nowy poziom. idealnie współdziałają, pozwalając na jeszcze bardziej płynne przejścia światła, zanurzając Cię w grze z niesłychanym poziomem atmosfery. Legendarny zarys Kone został przetestowany i jest uznany poprzez graczy na całym świecie, którzy cenią sobie komfort połączony z wydajnością. Chwytliwa, trwała i oporna na zabrudzenia dzięki hybrydowej powłoce przeciwzużyciowej. Tego możesz się spodziewać po najnowszej innowacji ROCCAT w technologii materiałów powierzchniowych. Wydajne wykończenie pomaga utrzymać mocną pozycję Kone AIMO w trakcie choćby najszczególniej szalonych sesji gier i pozostaje w perfekcyjnym stanie poprzez wszystkie przyszłe sesje grania. Jego konstrukcja jest naprawdę skoncentrowana na człowieku i zrodziła się z głębokiej analizy ręki. Wewnętrzne ułożenie kciuka, typowe długości palca wskazującego i środkowego oraz kształt całej rąk były brane pod uwagę podczas jego tworzenia. Zamknij oczy i połóż na nim rękę, a przekonasz się, iż Kone AIMO to na pewno mysz o ergonomicznym komforcie, którego konkurenci po prostu nie są w stanie zapewnić. Najkorzystniejsze właśnie stało się ulepszone. Doświadcz niesłabnącej precyzji wskaźnika dzięki zupełnie nowemu czujnikowi optycznemu ROCCAT Owl-Eye o rozdzielczości 16 000 dpi. Czujka można regulować w krokach co 50dpi, aby każdy gracz mógł scalić czułość do swych wymogów. czujnik charakteryzuje się wyjątkowo wysoką precyzyjnością i możliwościami śledzenia. Z czujnikiem Owl-Eye celowanie myszką wchodzi na wyższy poziom precyzji. Ulepszony obszar kciuka Kone AIMO oferuje teraz jeszcze więcej mocy dowodzenia. Strefa wyekwipowana jest w trzy trafnie rozmieszczone przyciski, które chronią cenną ergonomię, a równocześnie dopełniającą wszechstronność. Najniższy przycisk jest domyślnie ustawiony na Easy-Shift [+], który przytrzymany, odblokowuje uzupełniającą funkcję dla każdego innego przycisku, co daje imponującą liczbę 23 możliwych funkcji.
 • Producent ROCCAT 
 • Rodzaj przewodowa 

4 ★  Roccat burst core aimo (biały) (0731855507511)

Roccat burst core aimo (biały) (0731855507511) Najniższa Cena Online mysz roccat® burst core została produkowana od podstaw z symetrycznym, poręcznym kształtem, zaprojektowanym tak, by czuć się lepiej od pierwszego dotknięcia. Dzięki inżynieryjnej przewadze roccat jest ona konkurencyjny cenowo, a jednocześnie może pochwalić się zestawem funkcji, za który nasi rywale na ogół płacą wysokie ceny. znamionuje się też ekstremalnie lekką wagą wynoszącą 68 g.korzyści: detektor optyczny 8500 dpi żywotność na poziomie 100 milionów kliknięć technika easy-shift[+]™
 • Producent Roccat 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Delux do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Roccat – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Roccat, często oferowane w promocjach i wyprzedażach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych przewodowych Roccat jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Roccat mysz gamingowa kone aimo remastered, biała (roc-11-820-we)

Roccat mysz gamingowa kone aimo remastered, biała (roc-11-820-we) Najniższa Cena Online Roccat Kone Aimo White mysz Dzięki nie mniej aniżeli pięciu niezależnie konfigurowalnym strefom oświetlenia możesz teraz przystosować swoją estetykę do gier, jak nigdy dotąd. Mnóstwo stref przenosi AIMO na nowy poziom. wspaniale współdziałają, pozwalając na jeszcze bardziej płynne przejścia światła, zanurzając Cię w grze z nieprzeciętnym poziomem atmosfery. Legendarny zarys Kone został przetestowany i jest lubiany poprzez graczy na całym świecie, którzy cenią sobie komfort połączony z wydajnością. Chwytliwa, trwała i wytrzymała na zabrudzenia dzięki hybrydowej powłoce przeciwzużyciowej. Tego możesz się spodziewać po najnowszej innowacji ROCCAT w technologii materiałów powierzchniowych. Wydajne wykończenie pomaga utrzymać mocną pozycję Kone AIMO w trakcie choćby najbardziej szalonych sesji gier i pozostaje w nieskazitelnym stanie poprzez wszystkie przyszłe sesje grania. Jego konstrukcja jest naprawdę skoncentrowana na człowieku i zrodziła się z głębokiej analizy ręki. Wewnętrzne ułożenie kciuka, standardowe długości palca wskazującego i środkowego i kształt całej rąk były brane pod uwagę w trakcie jego tworzenia. Zamknij oczy i połóż na nim rękę, a przekonasz się, że Kone AIMO to z całą pewnością mysz o funkcjonalnym komforcie, którego konkurenci po prostu nie są w stanie zapewnić. Najkorzystniejsze właśnie stało się lepsze. Doświadcz niesłabnącej precyzji wskaźnika dzięki zupełnie nowemu czujnikowi optycznemu ROCCAT Owl-Eye o rozdzielczości 16 000 dpi. Czujnik można regulować w krokach co 50dpi, by każdy gracz mógł scalić czułość do swych wymogów. sensor znamionuje się wyjątkowo wysoką dokładnością i możliwościami śledzenia. Z czujnikiem Owl-Eye celowanie myszką wchodzi na wyższy poziom precyzji. Udoskonalony obszar kciuka Kone AIMO proponuje teraz jeszcze więcej mocy dowodzenia. Strefa wyposażona jest w trzy optymalnie rozmieszczone przyciski, które chronią cenną ergonomię, a jednocześnie uzupełniającą wszechstronność. Najniższy przycisk jest domyślnie ustawiony na Easy-Shift [+], który przytrzymany, odblokowuje dopełniającą funkcję dla każdego innego przycisku, co daje imponującą liczbę 23 realnych funkcji.
 • Producent ROCCAT 
 • Rodzaj przewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Razer do 400 zł - Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe przewodowe Roccat najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe przewodowe Roccat w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe przewodowe Roccat w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe przewodowe dla graczy – Zestawienie kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych przewodowych Roccat nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych przewodowych myszy do gier.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *