Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe do 200 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Myszek gamingowych do 200 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na sierpień 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 200 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych do 200 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszy komputerowych gamingowych.

Jakie Myszki gamingowe do 200 zł najlepiej wybrać? Ranking na sierpień 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe do 200 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking Myszek gamingowych do 200 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

☆ Microsoft bluetooth ergonomic (brzoskwiniowy) ☆

Microsoft bluetooth ergonomic (brzoskwiniowy) Najniższa Cena Online Mysz Microsoft Modern Mobile Mouse Mięta Microsoft Modern Mobile Mouse Lekka, mobilna, smukła i wygodna gwarantująca płynne przewijanie i obsługą Bluetooth® bez klucza sprzętowego mysz Microsoft Modern Mobile Mouse działa na najróżniejszych powierzchniach dzięki technologii BlueTrack. Twoja podręczna mysz na każdą okazję Microsoft Modern Mobile Mouse umożliwi komfortowe nawigowanie po komputerze z dala od komfortowych warunków biurowych. Drobna masa i niski profil skrupulatne wskazywanie mimo istotnie mniejszych gabarytów aniżeli w tradycyjnej myszy. Bezprzewodowa swoboda Żadnych kabli ani kluczy sprzętowych to obszerniejszy porządek i mniej rzeczy do noszenia. Łączy się z Twoim komputerem PC z systemem Windows 11 Home/Pro i Windows 10 bezprzewodowo przez Bluetooth®. Microsoft Modern Mobile Mouse działa na najróżniejszych powierzchniach. Działa prawie wszędzie — na biurku, sofie czy podłodze — dzięki zaimplementowaniu technice BlueTrack. Smukła i lekka Microsoft Modern Mobile Mouse gwarantuje dokładne wskazywanie mimo pokaźnie mniejszych gabarytów aniżeli w klasycznej myszy. Ikona myszy ze strzałkami w górę, w dół i na boki, płynne, komfortowe przewijanie. Mysz zoatała wyekwipowana w kółko znakomicie usprawniające przewijanie. Gładki, profilowany kształt wygodnie układa się w dłoni poprzez długie godziny pracy.
 • Producent Microsoft 
 • Rodzaj bezprzewodowa 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Gamdias do 300 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe do 200 zł – Ranking sierpień 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe do 200 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 200 zł jest aktualizowany na bieżąco.

☆ Logitech G300 ☆

Logitech G300 Najniższa Cena Online Pod kontrolą Osiągaj perfekcyjne wyniki przy użyciu domyślnej konfiguracji natychmiast po wyjęciu z pudełka. Możesz także skonfigurować polecenia powodowane jednym przyciskiem dla działań, które przeważnie wymagają zagłębiania się w menu. Uzyskaj szybszy dostęp do funkcji,,naciśnij, by rozmawiać". Zmniejszaj tymczasowo rozdzielczość. Przypisz dowolne polecenie albo makro obejmujące kilka poleceń do jednego z dziewięciu programowalnych przycisków, korzystając z opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software. Staranny kształt pasuje do obu dłoni Komfort rządzi Uniwersalna budowa i drobne wymiary - ta mysz została tworzona w celu zapewnienia komfortu i trwałości. Podświetlenie konfigurowane przez użytkownika Wiedza to klucz Przypisz wyjątkowy kolor i tożsamość do każdego z profili użytkownika z siedmioma odcieniami,ekspresowo sprawdzać w trakcie gry, które ustawienia są aktywne. Zaimplementowane profile pamięci Mysz z własnym mózgiem Skonfiguruj mysz tylko raz i zapamiętaj ustawienia. Każda gra, taka jak World of Warcraft albo Guild Wars 2, wymaga wyjątkowej konfiguracji. Zaprogramuj wszystkie dziewięć przycisków, żeby grać po swojemu też na innych komputerach. Przełączanie rozdzielczości podczas gry niezwłoczna gotowość Wykonuj właściwe ruchy w każdej sytuacji. Możliwość przełączania wielu ustawień czułości pozwala momentalnie wybierać opcje na ekranie lub przeszukiwać mapę gry (do 2500 dpi) bądź obniżyć rozdzielczość w celu celowania z precyzją pojedynczych pikseli lub wybierania jednostek (250 dpi) przy użyciu komfortowo rozmieszczonych przycisków. Odświeżanie położenia co 1 ms Naukowe podejście do prędkości Możesz posiadać pewność, iż każde polecenie jest realizowane tak szybko, jak to realne. Szybkość ta jest nawet osiem razy większa w przypadku typowej myszy USB, co oznacza, iż mysz G300 przechwytuje Twoje ruchy starannie wtedy, gdy je wykonasz. Wytrzymała konstrukcja Nie do zdarcia W czasie testów inżynieryjnych ustalono, iż przyciski podstawowe charakteryzują się wytrzymałością do 10 milionów kliknięć, a stopki mogą pokonać odległość do 250 km. Mysz G300 może przetrwać nawet najszczególniej intensywne sesje grania, żeby dotrzymać kroku użytkownikowi. Stopki o niewiele znaczącym współczynniku tarcia Znacząca przewaga Śliskie, teflonowe stopki eliminują tarcie na praktycznie dowolnej powierzchni, by zapewnić płynniejszy ruch, staranne przesuwanie kursora i obszerniejszą staranność. Proste w obsłudze oprogramowanie do konfiguracji przystosuj do własnych potrzeb - w prosty sposób Użyj opcjonalnego oprogramowania Logitech Gaming Software,rewelacyjnie połączyć polecenia do ulubionych gier. Przeciąganie i upuszczanie ustawień pozwala dopasować przyciski i profile śledzenia dla wszelkich gier. Możeszwykorzystać wstępnie skonfigurowanych ustawień z automatycznym wykrywaniem gry.
 • Producent Logitech 
 • Liczba przycisków
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

☆ Microsoft bluetooth ergonomic (brzoskwiniowy) ☆

Microsoft bluetooth ergonomic (brzoskwiniowy) Najniższa Cena Online Mysz Microsoft Modern Mobile Mouse Mięta Microsoft Modern Mobile Mouse Lekka, przenośna, smukła i wygodna gwarantująca płynne przewijanie i obsługą Bluetooth® bez klucza sprzętowego mysz Microsoft Modern Mobile Mouse działa na przeróżnych powierzchniach dzięki technologii BlueTrack. Twoja podręczna mysz na każdą okazję Microsoft Modern Mobile Mouse umożliwi wygodne nawigowanie po komputerze z dala od wygodnych warunków biurowych. Minimalna masa i niski profil skrupulatne wskazywanie mimo pokaźnie mniejszych gabarytów aniżeli w klasycznej myszy. Bezprzewodowa swoboda Żadnych kabli ani kluczy sprzętowych to większy porządek i mniej rzeczy do noszenia. Łączy się z Twoim komputerem PC z systemem Windows 11 Home/Pro i Windows 10 bezprzewodowo poprzez Bluetooth®. Microsoft Modern Mobile Mouse działa na przeróżnych powierzchniach. Działa prawie wszędzie — na biurku, sofie czy podłodze — dzięki zaimplementowaniu technice BlueTrack. Smukła i lekka Microsoft Modern Mobile Mouse zapewnia precyzyjne wskazywanie mimo widocznie mniejszych gabarytów niżeli w klasycznej myszy. Ikona myszy ze strzałkami w górę, w dół i na boki, płynne, komfortowe przewijanie. Mysz zoatała zaopatrzona w kółko idealnie upraszczające przewijanie. Gładki, profilowany kształt komfortowo układa się w dłoni przez długie godziny pracy.
 • Producent Microsoft 
 • Rodzaj bezprzewodowa 

☆ Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight - S12-0401860-C54- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! ☆

Mysz MSI Clutch GM41 Lightweight - S12-0401860-C54- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Wzbij się do lotu, ultralekka konstrukcja – 65 gDokładnie zaprojektowana kompozycja tak lekka, jak to tylko osiągalnePewny chwyt w rąk, dzięki antypoślizgowej teksturze powierzchni o wzorze diamentuPrzełączniki marki OMRON o trwałości 60 milionów kliknięćWysoka szybkość śledzenia ruchu wynosząca 400 IPS, rozdzielczość do 16000 DPI, a także 1-milisekundowa szybkość próbkowania (Polling Rate)przewód MSI FriXionFree minimalizujący tarcie przy jego ślizganiu się po powierzchni biurkaPEWNY CHWYT w trakcie WALKIUtrzymaj swoją pozycję podczas bitwy! GM41 zaopatrzony jest w boczne uchwyty o przeciwpoślizgowej teksturze powierzchni w kształcie rombów, które dają doskonałe wyczucie podczas chwytu, a dzięki smukłemu kształtowi, unikatową wygodę jednocześnie dla osób preferujących chwyt całkowitą dłonią, jak i chwytanie myszy zagiętymi palcami.SKONSTRUOWANY Z MYŚLĄ O ZWYCIĘSTWIEGM41 został skonstruowany tak, by zostawić w tyle wszystkich przeciwników! Przełączniki marki OMRON wytrzymują 60 milionów kliknięć, są więc wyjątkowo trwałe i niezawodne.PODŚWIETLENIE RGB MYSTIC LIGHTWyraź swój nastrój korzystając z milionów odcieni i szerokiej gamy predefiniowanych efektów animacji światła albo zsynchronizuj podświetlenie myszki z pozostałymi elementami oświetlenia RGB twojego komputera.przewód MSI FriXionFreeKabel MSI FriXionFree został zaprojektowany tak, by zminimalizować tarcie przewodu o podkładkę pod mysz albo biurko. Zmniejszono w ten sposób wpływ kabla na ruchy gracza myszką i ich precyzję.WSPARCIE Z POZIOMU APLIKACJI DRAGON CENTERWszystkie szczegółowe ustawienia, takie jak sterowanie oświetleniem, przypisanie funkcji do poszczególnych przycisków, ustawienie DPI i nagrywanie makr mogą być w realizowane z poziomu aplikacji Dragon Center.
 • Producent MSI 
 • Rozdzielczość pracy 16000 dpi
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe do 200 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe do 200 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe do 200 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Rekomendowane myszki i trackballe do gier – Ranking sierpień 2022

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 200 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszy komputerowych gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.