Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe do 300 zł – Ranking TOP10 myszy PC dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych do 300 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych do 300 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych do 300 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy.

Jakie Myszki gamingowe do 300 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe do 300 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych do 300 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

2 ★  HP Elite Presenter Mouse - Myszy - 3 - Czarny (0192545305143)

HP Elite Presenter Mouse - Myszy - 3 - Czarny (0192545305143) Najniższa Cena Online Mysz HP Elite Presenter Prowadź prezentacje i wskazuj treści na ekranie za pomocą wirtualnego lasera z dowolnej części pomieszczenia lub obsługuj aplikacje komputerowe przy biurku za pomocą nowoczesnej myszy HP Elite Presenter. To wyjątkowo nowoczesne, wielofunkcyjne narzędzie – wskaźnik i mysz w jednym urządzeniu. Funkcje: idealna interakcjaSterowanie i prezentacje z przodu albo z tyłu pomieszczenia – bez biegania do komputera w celu zmiany slajdów – albo z krzesła obok współpracowników; zasięg bezprzewodowy do 10 m od komputera sparowanego przez Bluetooth®.Przejdź do rzeczyUżywaj laserowego wskaźnika wirtualnego w czasie rzeczywistym do wskazywania treści w plikach Adobe® PDF albo PowerPoint na ekranie w sali konferencyjnej, a także na ekranach użytkowników zdalnych, gdy prowadzisz prezentację za pośrednictwem aplikacji do telekonferencji.Mysz z wyszukanym wykończeniemObróć myszą i przyciągnij spojrzenia. Pełna funkcjonalność bez wpływu na gustowny wygląd urządzenia z metalowymi akcentami, które można przekształcić z płaskiego wskaźnika z podstawowymi funkcjami myszy w wygodną, kompletną mysz jednym prędkim ruchem.Podróżowanie ze swobodą i stylemWłóż superkompaktowy prezenter do etui i torby na urządzenie, by był zawsze gotowy do prezentacji. Nie martw się o wymianę baterii – urządzenie jest wyposażone w akumulator, który można ładować poprzez port micro USB, i przechodzi w tryb czuwania, gdy nie jest używane.wytworzone poprzez HPZainwestuj w najnowszą technologię w urządzeniu zaprojektowanym i przetestowanym pod kątem jakości i niezawodności HP, które uzupełnia komputery i urządzenia przenośne HP.
 • Producent HP 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe optyczne E-Blue - Ranking TOP10 myszy PC do gier

5 ★  HYPERX Pulsefire Raid HX-MC005B

HYPERX Pulsefire Raid HX-MC005B Najniższa Cena Online

  8 ★  Logitech R700

  Logitech R700 Najniższa Cena Online Bezprzewodowy prezenter z niezwykle wyraźnym czerwonym wskaźnikiem laserowym i intuicyjnymi przyciskami sterowania pokazem slajdów spowoduje, iż wywrze trafne wrażenie na odbiorcach. Jasny czerwony wskaźnik laserowy. Publiczność będzie wyraźnie widzieć, co wskazujesz. wyświetlacz LCD Czytelny oraz ciche, wibrujące alarmy zezwalają na bieżąco kontrolować czas, poziom baterii czy siłę sygnału sieci bezprzewodowej. Możesz skupić się wyłącznie na prezentacji, a nie na zegarze. Zasięg do 30 metrów luźno poruszaj się wśród publiczności, żeby prezentacja odniosła pokaźniejszy efekt. Czujka poziomu zakłóceń zagwarantuje, iż nie oddalisz się za szczególnie. instynktowne przyciski sterowania pokazem slajdów Przyciski łatwo znaleźć dotykiem. Opływowy kształt wspaniale leży w rąk. Masz całkowitą kontrolę nad prezentacją — od pierwszego do ostatniego slajdu. Bezprzewodowy odbiornik typu „plug and play" Nie trzeba instalować żadnego oprogramowania. Aby rozpocząć pracę, wystarczy podłączyć odbiornik do portu USB. Po zakończeniu prezentacji można schować odbiornik w prezenterze. wymogi systemowe Windows® XP, Windows®, Vista®, Windows® 7, Windows® 8 i Windows® RT Port USB Specyfikacja technologiczna Czerwony wskaźnik laserowy 30-metrowy zasięg działania dzięki technice łączności bezprzewodowej w paśmie 2,4 GHz ekran LCD z minutnikiem i wskaźnikami poziomu naładowania baterii oraz poziomu zakłóceń łączności zastosowane przyciski do sterowania pokazem slajdów Chowany odbiornik typu „plug and play" Wyłącznik zasilania W zestawie: Logitech® Professional Presenter R700 Bezprzewodowy mini-odbiornik 2 baterie typu AAA Etui Krótka instrukcja obsługi
  • Producent LOGITECH 
  • Rodzaj bezprzewodowa 
  Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe MSI do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

  Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


  Najtańsze Myszki gamingowe do 300 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

  Tabela TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe do 300 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych do 300 zł jest aktualizowany na bieżąco.

  6 ★  Kensington Mysz trackball orbit k72337eu (5028252073936)

  Kensington Mysz trackball orbit k72337eu (5028252073936) Najniższa Cena Online Stylowa mysz komputerowa Kensington Orbit powołuje do życia standard „trackball", czyli myszy z „piłką" do nad wyraz precyzyjnego i szybkiego przeglądania treści. Jednocześnie mnóstwo funkcji – nic więc dziwnego, że tego typu myszy cieszą się popularnością nie tylko wśród fachowych graczy, ale także grafików albo tych, dla których najważniejsza jest codzienna precyzyjność, maksymalna wydajność i komfort pracy. To nadzwyczajny dodatek do Twojego biura. Możesz skonfigurować mysz przy pomocy oprogramowania TrackballWorks.
  • Producent KENSINGTON 
  Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe przewodowe Port Designs - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

  10 ★  Corsair Mysz katar elite

  Corsair Mysz katar elite Najniższa Cena Online Katar Elite Wireless arcytrudnA ZWINNOŚĆ Ważąca zaledwie 69 gram mysz to szczególnie poręczna budowa o ultralekkiej kompaktowej budowie i zarysie perfekcyjnym do chwytania jednocześnie całą dłonią, jak i końcami palców. czujnik CORSAIR MARKSMAN progresywny sensor optyczny CORSAIR MARKSMAN wyczuwa każdy ruch myszy z nieprzeciętną precyzją, umożliwiając luźne manewrowanie. HIPERSZYBKA technologia ŁĄCZNOŚCI technologia SLIPSTREAM WIRELESS zagwarantuje ultraszybkie i ultrastabilne połączenie z komputerem PC albo Mac o opóźnieniu poniżej 1 ms. Ewentualnie użytkownik ma do wyboru także połączenie Bluetooth i przewodowe USB. Pojemny akumulator gwarantuje zrównoważone połączenie bezprzewodowe poprzez mnóstwo dni. PRZYCISKI CORSAIR QUICKSTRIKE Krótszy skok zagwarantuje szybsze kliknięcia właśnie dlatego mysz KATAR ELITE WIRELESS zaopatrzono w przyciski CORSAIR QUICKSTRIKE. Konstrukcja sprężynowa pozwala uzyskać niemal zerowy dystans pomiędzy przyciskiami głównymi i przełącznikami mechanicznymi OMRON, co gwarantuje unikatową prędkość reakcji i bezawaryjność kliknięć, strzałów, a także rzucania czarów. ZINTEGRUJ SWÓJ SPRZĘT Oprogramowanie CORSAIR iCUE pozwala zmienić komputer w spójnie działający ekosystem, który zagwarantuje wciągającą grę i instynktowną kontrolę.EAN: 0840006657545Gwarancja: 24 miesiąceKod dostawcy: CH-931C111-EUPrzeznaczenie: Gamingsensor: Optycznyilość przycisków: 6ilość rolek: 1Profil: PraworęcznyRozdzielczość (maks.): 26000 dpiPołączenie: BezprzewodoweInterfejs: USBPodświetlenie: TakZasilanie: Akumulator zaimplementowanyrozmiary: 115,8 x 64,2 x 37,8 mmWaga: 69 g
  • Producent CORSAIR 
  • Rodzaj bezprzewodowa 

  Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


  Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe do 300 zł najlepsze?

  Najlepsze Myszki gamingowe do 300 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


  Najtańsze Myszki gamingowe do 300 zł w Rankingach – nasze TOP3


  Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


  Polecane myszki i trackballe gamingowe – Ranking czerwiec 2023

  Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych do 300 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszek komputerowych dla graczy.


  ZOSTAW ODPOWIEDŹ

  Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *