Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Myszki i trackballe dla graczy

Myszki gamingowe Roccat do 100 zł – Ranking TOP10 myszy PC do gier

Pomagamy w wyborze dobrych Myszek gamingowych Roccat do 100 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na czerwiec 2023 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Myszek gamingowych Roccat do 100 zł,
 • TOP10 najtańszych Myszek gamingowych Roccat do 100 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych myszek komputerowych dla graczy do 100 zł.

Jakie Myszki gamingowe Roccat do 100 zł najlepiej wybrać? Ranking na czerwiec 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Myszki gamingowe Roccat do 100 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Myszek gamingowych Roccat do 100 zł, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  burst core aimo (czarny) marki Roccat

burst core aimo (czarny) marki Roccat Najniższa Cena Online towar NOWY, ORYGINALNY I FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Szybka realizacja zamówienia. Paczki wysyłane są na bieżąco w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku. Odcień czarny Mysz dla graczy Roccat Burst Core AIMO czarna Ultralekka, staranna i poręczna - mysz dla graczy Roccat Burst Core AIMO to połączenie wysokiej jakości wykonania i innowacyjnych technicznie podzespołów, dzięki którym odmienisz oblicze rozgrywki, sięgając po najwyższe trofea e-sportowych turniejów. podkreślająca się niewielką wagą i komfortowym kształtem pozwoli Ci osiągnąć najkorzystniejszy wynik niezależnie od dynamiki gry. Kusząca ergonomia Połóż dłoń na Roccat Burst Core AIMO i poczuj komfort, który pozostanie z Toba aż do końca gry. zarys Burst Core powstał w wyniku drobiazgowego procesu badań i rygorystycznych testów. Celem było stworzenie wyjątkowo wyrafinowanej i użytecznej konstrukcji, która nie rozprasza ani nie ogranicza, gwarantując maksymalną efektywność w grze. Delikatnie opływowy profil nadzwyczajnie połączy się do Twojej rąk, natomiast teksturowane panele boczne sprawią, iż pewnie utrzymasz mysz podczas najgorętszych starć. Progresywna budowa plastra miodu Roccat Burst Core AIMO podkreśla się niesamowitą lekkością, ważąc zaledwie 68g. Tak niską wagę uzyskano dzięki nowoczesnej konstrukcji plastra miodu, która na dodatek została pokryta cienką powłoką, uniemożliwiając przedostawaniu się drobinek kurzu i brudu do wnętrza myszki. Takie rozwiązanie pokaźnie wpływa na dłuższą żywotność myszki i zapewnia perfekcyjny wygląd poprzez długi czas. Optyczne przełączniki Titan Ułamki sekund mogą decydować o Twoim zwycięstwie albo porażce. Dlatego Roccat Burst Core AIMO została wyekwipowana w optyczne przełączniki Titan, które reagują na nacisk z szybkością światła, dzięki czemu za każdym razem będziesz o krok przed przeciwnikiem. Każda część mechanizmu została zoptymalizowana w celu zapewnienia genialnego, błyskawicznego i precyzyjnego kliknięcia, dając Ci przewagę na każdym froncie. Płynny i skrupulatny ślizg Mysz Roccat Burst Core AIMO została wyposażona w wysokiej jakości teflonowe ślizgacze, które gwarantują płynny ślizg, znacznie wpływając na Twój komfort gry. Co więcej, sercem Burst Core jest produktywny detektor optyczny PixArt PMW3331 o rozdzielczości 8500 DPI, dzięki któremu dokładnie rozprawisz się z przeciwnikiem, nawet podczas szybkich i zwrotnych akcji. Specyfikacja typ myszy Dla graczy Łączność Przewodowa sensor Optyczny Rozdzielczość 8500 dpi liczba przycisków 6 Rolka przewijania 1 Interfejs USB Długość przewodu 1,8 m Profil Praworęczny Podświetlenie Podświetlana rolka dodatkowe informacje antypoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze Żywotność 100 milionów kliknięć zaimplementowana pamięć odcień Czarny Długość 120 mm Szerokość 58 mm Wysokość 39 mm Waga 68 g...
 • Producent Roccat 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Acer do 200 zł - Ranking TOP10 myszy PC do gier

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 100 zł – Ranking czerwiec 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 100 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Myszek gamingowych Roccat do 100 zł jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  burst core aimo (czarny) marki Roccat

burst core aimo (czarny) marki Roccat Najniższa Cena Online towar NOWY, ORYGINALNY I FABRYCZNIE ZAPAKOWANY Szybka realizacja zamówienia. Paczki wysyłane są na bieżąco w każdy dzień roboczy od poniedziałku do piątku. Kolor czarny Mysz dla graczy Roccat Burst Core AIMO czarna Ultralekka, dokładna i praktyczna - mysz dla graczy Roccat Burst Core AIMO to połączenie wysokiej jakości wykonania i innowacyjnych technologicznie podzespołów, dzięki którym odmienisz oblicze rozgrywki, sięgając po najwyższe trofea e-sportowych turniejów. eksponująca się niewielką wagą i komfortowym kształtem pozwoli Ci osiągnąć najlepszy wynik niezależnie od dynamiki gry. Kusząca ergonomia Połóż dłoń na Roccat Burst Core AIMO i poczuj komfort, który pozostanie z Toba aż do końca gry. zarys Burst Core powstał w wyniku drobiazgowego cyklu badań i rygorystycznych testów. Celem było stworzenie wyjątkowo wyrafinowanej i użytecznej konstrukcji, która nie rozprasza ani nie ogranicza, gwarantując maksymalną skuteczność w grze. Delikatnie opływowy profil rewelacyjnie zbrata się do Twojej rąk, natomiast teksturowane panele boczne sprawią, że pewnie utrzymasz mysz podczas najgorętszych starć. Progresywna budowa plastra miodu Roccat Burst Core AIMO uwydatnia się niesamowitą lekkością, ważąc zaledwie 68g. Tak niską wagę uzyskano dzięki progresywnej konstrukcji plastra miodu, która w dodatku została pokryta cienką warstwą, zapobiegając przedostawaniu się drobinek kurzu i brudu do wnętrza myszki. Takie rozwiązanie pokaźnie wpływa na dłuższą żywotność myszki, a także zagwarantuje wyśmienity wygląd poprzez długi czas. Optyczne przełączniki Titan Ułamki sekund mogą decydować o Twoim zwycięstwie lub porażce. Dlatego Roccat Burst Core AIMO została wyposażona w optyczne przełączniki Titan, które reagują na nacisk z szybkością światła, dzięki czemu zawsze będziesz o krok przed przeciwnikiem. Każda część mechanizmu została zoptymalizowana w celu zapewnienia rewelacyjnego, momentalnego i starannego kliknięcia, dając Ci przewagę na każdym froncie. Płynny i dokładny ślizg Mysz Roccat Burst Core AIMO została zaopatrzona w wysokiej jakości teflonowe ślizgacze, które gwarantują płynny ślizg, pokaźnie wpływając na Twój komfort gry. Co więcej, sercem Burst Core jest wydajny detektor optyczny PixArt PMW3331 o rozdzielczości 8500 DPI, dzięki któremu precyzyjnie rozprawisz się z przeciwnikiem, choćby podczas prędkich i zwrotnych akcji. Specyfikacja rodzaj myszy Dla graczy Łączność Przewodowa czujka Optyczny Rozdzielczość 8500 dpi ilość przycisków 6 Rolka przewijania 1 Interfejs USB Długość przewodu 1,8 m Profil Praworęczny Podświetlenie Podświetlana rolka dodatkowe informacje przeciwpoślizgowe panele boczne Teflonowe ślizgacze Żywotność 100 milionów kliknięć zastosowana pamięć kolor Czarny Długość 120 mm Szerokość 58 mm Wysokość 39 mm Waga 68 g...
 • Producent Roccat 
 • Rodzaj przewodowa 
 • Rodzaj sensora optyczna 
Powiązania gamingowe:  Myszki gamingowe Lenovo - Ranking TOP10 komputerowych myszy dla graczy

Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Podsumowanie, czyli Jakie Myszki gamingowe Roccat do 100 zł najlepsze?

Najlepsze Myszki gamingowe Roccat do 100 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Myszki gamingowe Roccat do 100 zł w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia komputerowych myszy i trackballi, przeznaczonych dla graczy:


Najlepsze myszki i trackballe gamingowe do 100 zł – Zestawienie czerwiec 2023

Jeżeli żadna z powyższych Myszek gamingowych Roccat do 100 zł nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych myszek komputerowych dla graczy do 100 zł.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *