Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry PS4 strategie – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier PS4 strategii. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 strategii,
  • TOP10 najtańszych Gier PS4 strategii,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PS4.

Jakie Gry PS4 strategie najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 strategie, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 strategii, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Humankind - edycja heritage gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

Humankind - edycja heritage gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online PS4 Humankind Heritage Edition Przedsprzedaż. Planowana data premiery 04.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.HUMANKIND™ Heritage Edition to historyczna gra strategiczna, w której kształtujesz od nowa dzieje ludzkości – łącząc kultury, żeby stworzyć cywilizację wyjątkową jak ty. Teraz także na PS4 i PS5.HUMANKIND™ Heritage Edition posiada:• Grę HUMANKIND™• Cultures of Africa Pack• Cultures of Latin America Pack• Notre-Dam PackSTWÓRZ WŁASNĄ CYWILIZACJĘŁącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę tradycyjną wejdź jako Majowie, w średniowiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura ma specjalne atrybuty i premie, które pozwalają na tworzenie niemal nieskończonej liczby kompozycji.TO WIĘCEJ niż HISTORIA. TO TWOJE DZIEDZICTWOMierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy element rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, by stworzyć własną wizję świata.ZAPISZ SIĘ W HISTORII ŚWIATAPodróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, uniwersalny sposób na zwycięstwo. Każde szerokie osiągnięcie, każdy wybór moralny i wygrana bitwa będą wytwarzać twoją sławę i zapiszą się w historii. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najszczególniej wpłyniesz na świat?OPANUJ DO PERFEKCJI TAKTYCZNE BITWY NA LĄDZIE, MORZU I W POWIETRZUKażda bitwa w grze HUMANKIND™ jest jak partia gry planszowej rozegrana na mapie świata. Rozdzielaj swoje armie i dowódź poszczególnymi jednostkami, w tym specyficznymi jednostkami twojej kultury wraz z ich wyjątkowymi zdolnościami. Stwórz broń oblężniczą i zajmuj miasta. Walcz w olbrzymich bitwach na przestrzeni wielu tur – i nie wahaj się przysyłać wsparcia!dostosuj swojego PRZYWÓDCĘW HUMANKIND™ grasz jako przywódca twojego społeczeństwa poprzez wykonany i przypasowany przez ciebie awatar! Wraz z rozwojem rozgrywki twój awatar będzie się wzrokowo zmieniać, tak jak i zmienia się twoja cywilizacja. Przywódcę będzie można rozwinąć przez system postępów w grze, odblokowując świeże wyglądy, którymi można się popisać przed znajomymi i nieznajomymi w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.
  • Producent Sega 
  • Gatunek strategia 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Outright Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 strategie – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 strategie, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 strategii jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Humankind - edycja heritage gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

Humankind - edycja heritage gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online PS4 Humankind Heritage Edition Przedsprzedaż. Planowana data premiery 04.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.HUMANKIND™ Heritage Edition to historyczna gra strategiczna, w której kształtujesz od nowa dzieje ludzkości – łącząc kultury, aby stworzyć cywilizację nieszablonową jak ty. Teraz także na PS4 i PS5.HUMANKIND™ Heritage Edition mieści:• Grę HUMANKIND™• Cultures of Africa Pack• Cultures of Latin America Pack• Notre-Dam PackSTWÓRZ WŁASNĄ CYWILIZACJĘŁącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę tradycyjną wejdź jako Majowie, w przeciętniewiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura posiada specjalne atrybuty i premie, które pozwalają na tworzenie niemal nieskończonej liczby kombinacji.TO WIĘCEJ niżeli HISTORIA. TO TWOJE DZIEDZICTWOMierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy element rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, by stworzyć własną wizję świata.ZAPISZ SIĘ W HISTORII ŚWIATAPodróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, uniwersalny sposób na zwycięstwo. Każde pokaźne osiągnięcie, każdy dobór moralny i wygrana bitwa będą kreować twoją sławę i zapiszą się w historii. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najmocniej wpłyniesz na świat?OPANUJ DO PERFEKCJI TAKTYCZNE BITWY NA LĄDZIE, MORZU I W POWIETRZUKażda bitwa w grze HUMANKIND™ jest jak partia gry planszowej rozegrana na mapie świata. Rozdzielaj swoje armie i dowódź poszczególnymi jednostkami, w tym specyficznymi jednostkami twojej kultury wraz z ich unikatowymi zdolnościami. Stwórz broń oblężniczą i zajmuj miasta. Walcz w olbrzymich bitwach na przestrzeni wielu tur – i nie wahaj się przysyłać wsparcia!dostosuj swego PRZYWÓDCĘW HUMANKIND™ grasz jako przywódca twojego społeczeństwa poprzez produkowany i przypasowany przez ciebie awatar! Wraz z rozwojem rozgrywki twój awatar będzie się wizualnie zmieniać, tak jak i zmienia się twoja cywilizacja. Przywódcę będzie można rozwinąć przez system postępów w grze, odblokowując nowe wyglądy, którymi można się popisać przed znajomymi i nieznajomymi w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.
  • Producent Sega 
  • Gatunek strategia 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole 4A Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 strategie najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 strategie w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 strategie w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Polecane gry na konsole PS4 – Zestawienie listopad 2022

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 strategii nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier na konsole PS4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *