Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry na konsole

Gry PS4 strategie – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze dobrych Gier PS4 strategii. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych Gier PS4 strategii,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych Gier PS4 strategii,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier na konsole PS4.

Jakie Gry PS4 strategie najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry PS4 strategie, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier PS4 strategii, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Blood Bowl 3: Brutal Edition Gra PS4

Blood Bowl 3: Brutal Edition Gra PS4 Najniższa Cena Online Brutalne, szalone, taktyczne – to właśnie BLOOD BOWL! Krwawe mecze futbolu w wersji fantasy powracają w nowej grze z aktualnymi zasadami planszówki i dodatkową zawartością. Miażdż przeciwników w drodze na szczyt – ich miejsce jest na cmentarzu! Zapnij buty, załóż hełm, dostosuj naramienniki i napierśnik… i wetknij za pas zaostrzony sztylet (tylko dyskretnie). • Bez litości, ale nie bezmyślnie – Pokieruj drużyną złożoną z członków 12 dostępnych frakcji, z których każda ma odmienną charakterystykę. Utrudnij poczynania przeciwników, mądrze rozstawiając swych graczy, wykonuj uniki i bezlitośnie eliminuj tych, którzy stoją ci na drodze, by dotrzeć do pola punktowego rywala i zdobyć decydujące przyłożenie! Oczywiście najzdolniejsi stratedzy będą mieli przewagę, ale czy to nie za mało? starczy, że rozszalały troll pożre swojego kolegę z drużyny, zmieniając w ten sposób przebieg rozgrywki. • To ty tutaj rządzisz – Twórz zawodników, zmieniaj ich wygląd, emblematy i pancerze; zatrudnij cheerleaderki i trenera, a następnie rywalizuj w najtrudniejszych zawodach rozgrywanych w Starym Świecie. Nowa kampania dla jednego gracza Pewien agent dostrzegł twoje osiągnięcia trenerskie i postanowił zapłacić twojej drużynie za udział w nowym wydarzeniu Blood Bowl: starciu sponsorów. Dasz radę zniszczyć swoich przeciwników? • Rywalizuj z najkorzystniejszymi drużynami sponsorskimi w Starym Świecie • Zmierz się z gwiazdami, które stały się ambasadorami marki (wśród nich m.in. Legendarny Griff Oberwald) • Zagraj zawodnikami wybranej frakcji i wykorzystuj swoją drużynę w innych trybach gry Tryby rywalizacji o nieograniczonych możliwościach Oprócz kampanii i meczów towarzyskich przeciwko innym graczom albo SI w Blood Bowl 3 dostępny jest nowy tryb rywalizacji, w którym można zmierzyć się z graczami ze wszelkich poziomów i z całego świata: • Sezony z oficjalną drabinką rozgrywek • System ligowy z nowymi opcjami zarządzania i możliwością tworzenia własnych turniejów z preferowanymi ustawieniami (stadiony, boiska, czas gry, frakcje itd.) • Regularne wyzwania w tymczasowych trybach gry
  • Producent NACON 
  • Gatunek strategia 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 Nintendo - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry PS4 strategie – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze Gry PS4 strategie, często występujące na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier PS4 strategii jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Blood Bowl 3: Brutal Edition Gra PS4

Blood Bowl 3: Brutal Edition Gra PS4 Najniższa Cena Online Brutalne, szalone, taktyczne – to właśnie BLOOD BOWL! Krwawe mecze futbolu w wersji fantasy powracają w nowej grze z aktualnymi zasadami planszówki i dodatkową zawartością. Miażdż przeciwników w drodze na szczyt – ich miejsce jest na cmentarzu! Zapnij buty, załóż hełm, dostosuj naramienniki i napierśnik… i wetknij za pas zaostrzony sztylet (tylko dyskretnie). • Bez litości, ale nie bezmyślnie – Pokieruj drużyną złożoną z członków 12 dostępnych frakcji, z których każda ma odmienną charakterystykę. Utrudnij poczynania przeciwników, mądrze rozstawiając swoich graczy, wykonuj uniki i bezlitośnie eliminuj tych, którzy stoją ci na drodze, by dotrzeć do pola punktowego rywala i zdobyć decydujące przyłożenie! Oczywiście najzdolniejsi stratedzy będą mieli przewagę, ale czy to nie za niedużo? wystarczy, iż rozszalały troll pożre swojego kolegę z drużyny, zmieniając w ten sposób przebieg rozgrywki. • To ty tutaj rządzisz – Twórz zawodników, zmieniaj ich wygląd, emblematy i pancerze; zatrudnij cheerleaderki, a także trenera, a następnie rywalizuj w najtrudniejszych zawodach rozgrywanych w Starym Świecie. Nowa kampania dla jednego gracza Pewien agent dostrzegł twoje osiągnięcia trenerskie i postanowił zapłacić twojej drużynie za udział w nowym wydarzeniu Blood Bowl: starciu sponsorów. Dasz radę zniszczyć swych przeciwników? • Rywalizuj z najlepszymi drużynami sponsorskimi w Starym Świecie • Zmierz się z gwiazdami, które stały się ambasadorami firmy (wśród nich m.in. Legendarny Griff Oberwald) • Zagraj zawodnikami wybranej frakcji i wykorzystuj swoją drużynę w innych trybach gry Tryby rywalizacji o nieograniczonych możliwościach Oprócz kampanii i meczów towarzyskich przeciwko innym graczom albo SI w Blood Bowl 3 przystępny jest nowy tryb rywalizacji, w którym można zmierzyć się z graczami ze wszystkich stopni i z całego świata: • Sezony z oficjalną drabinką rozgrywek • System ligowy z nowymi opcjami zarządzania i możliwością tworzenia własnych turniejów z preferowanymi ustawieniami (stadiony, boiska, czas gry, frakcje itd.) • Regularne wyzwania w tymczasowych trybach gry
  • Producent NACON 
  • Gatunek strategia 
  • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry do konsoli do 140 zł - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Podsumowanie, czyli Jakie Gry PS4 strategie najlepsze?

Najlepsze Gry PS4 strategie w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze Gry PS4 strategie w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Rekomendowane gry na konsole PS4 – TOP5 grudzień 2023

Jeżeli żadne z powyższych Gier PS4 strategii nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na konsole PS4.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *