Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Albi – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Albi. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Albi,
  • TOP10 najtańszych gier planszowych Albi,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Albi najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Albi, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych Albi, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Brainbox Matematyka (5902650615106)

Brainbox Matematyka (5902650615106) Najniższa Cena Online Szukasz sprawdzonego narzędzia do powtarzania matematyki? Chcesz pomóc dziecku w nauce tabliczki mnożenia, objętości, ułamków czy figur geometrycznych? BrainBox - Matematyka przychodzi z pomocą! To połączenie pasjonującej rozgrywki z treningiem zapamiętywania i utrwalaniem najważniejszych pojęć. Czym jest BrainBox? To kolekcja nieszablonowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to pakiet kart, które po jednej stronie posiadają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej komplet pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, lecz też wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Na czym to polega? Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli Ci trzeba więcej czasu. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2). Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. Jeśli odpowiedź jest korzystna, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Dzisiaj kolej na następnego gracza. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Dlaczego pokochasz tę grę? To połączenie nadzwyczajnej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin. Testy wykazały, iż gry z kolekcji BrainBox stanowią wspaniałe powiększenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do użycia jednocześnie w szkole, jak i w domu. BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, aby była ona satysfakcjonująca dla obu stron. Gry powstają w etycznych warunkach, z tworzyw pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.
  • Producent ALBI 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Czako - Ranking TOP10 gier towarzyskich

5 ★  Albi Party alias (8590228001092)

Albi Party alias (8590228001092) Najniższa Cena Online perfekcyjna gra planszowa na imprezę? Czas na Party Time!Szukasz wspaniałej gry na imprezę w gronie znajomych? Chcesz się sprawdzić w różnorodnych rywalizacjach, współpracując w drużynach? Nie ma lepszej towarzyskiej gry planszowej aniżeli Party Time od ALBI, które gwarantuje całą masę świetnej zabawy. To nie tylko jedna gra planszowa, ale pięć gier w jednej, więc każdy wynajdzie tu coś dla siebie!Party Time to gra drużynowa, w której współpraca to klucz do zwycięstwa! Główną kategorią jest znane wszystkich Tabu – podanie solidnego słowa, nie używając go, za pomocą synonimów i opisów. Oczywiście to wszystko na czas! Presja jest niemała, a satysfakcja ze zwycięstwa jeszcze pokaźniejsza! lecz to nie wszystko – na premiowanych polach czekają nas zadania specjalne! Za wszystkie otrzymujemy punkty, kto pierwszy dotrze do mety, wygrywa.Jedna gra planszowa łącząca w sobie kilka najróżniejszych gier!Jeśli nie jesteście dobrzy w tabu – nic straconego! Gra towarzyska Party Time od ALBI przygotowała dla was jeszcze kilka niespodzianek. Oprócz pól, na których musimy przekazać reszcie swej drużyny zakazane słowo, na planszy znajdują się także pola premiowane. Gdy na nie staniemy – musimy wykonać solidne zadanie z karty. Jakie?Wśród kart specjalnych na planszy Party Time znajdziemy takie kategorie, jak: kalambury z pokazywaniem zwierzęcia lub zawodu, opisywanie sławnych osobistości (prawdziwych i fikcyjnych), wyszukiwanie rymów czy znalezienie odpowiedniej ilości słów na tę samą literę. Podobnie jak przy kartach z tabu – wszystko jest na czas! ZParty Time od ALBI nie będzie nudy.Co wynajdziemy w pudełku gry planszowo-imprezowej Party Time?Przekonaj się, jak niebanalna może być zabawa na imprezie, gdy mamy w zasięgu ręki Party Time! W komplecie wynajdziemy aż 300 kart z zadaniami, plansze do gry z ruletką, 6 pionków, klepsydrę do odmierzania czasu, a także instrukcję. W Party Time mogą grać od 4 do 12 graczy – przynajmniej dwie drużyny po dwie osoby.Party Time to najlepsza gra planszowa dla rodziny i przyjaciół na długie jesienne wieczory albo wystrzałową imprezę. Wszyscy będą się rewelacyjnie bawić, a dzięki masie rozmaitych kategorii każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie, czy wymiatasz w tabu albo jesteś mistrzem w kalambury – Party Time skradnie twoje serce!
  • Producent Albi 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Albi – Ranking listopad 2022 wg ceny

Zestawienie TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Albi, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Albi jest aktualizowany na bieżąco.

Powiązania gamingowe:  Gry planszowe Egmont - Ranking TOP10 gier planszowych

1 ★  Party time. kids (72706). wiek: 7+ marki Albi

Party time. kids (72706). wiek: 7+ marki Albi Najniższa Cena Online Przedstaw przy pomocy słów, rysowania lub gestów to, co znajduje się na obrazku. Masz na to 30 sekund. Rozruszaj swój umysł i ciało. W pudełku odszukasz dwustronną planszę do rozgrywki dla trzech, czterech lub więcej graczy, 200 kart, pionki i klepsydrę do odmierzania czasu. Gra dla dzieci od 7 roku życia.Pudełko posiada:- 200 kart z obrazkami, - dwustronna plansza do gry, - 6 figurek, - klepsydra, - zasady.liczba graczy: 3+Średni czas gry: 30+ minutWiek: 7+
  • Producent Albi 

2 ★  Brainbox Matematyka (5902650615106)

Brainbox Matematyka (5902650615106) Najniższa Cena Online Szukasz sprawdzonego narzędzia do powtarzania matematyki? Chcesz pomóc dziecku w nauce tabliczki mnożenia, objętości, ułamków czy figur geometrycznych? BrainBox - Matematyka przychodzi z pomocą! To połączenie pasjonującej rozgrywki z treningiem zapamiętywania i utrwalaniem najważniejszych pojęć. Czym jest BrainBox? To linia nieszablonowych gier edukacyjnych, które będą wspierały rozwój Twoich dzieci lub podopiecznych na każdym etapie nauki. Wykorzystując dynamiczną i angażującą zabawę, gry z linii BrainBox pozwalają rozwijać wiedzę, a także wspierają trening pamięci i spostrzegawczości, czyli umiejętności kluczowych dla rozwoju. Każde pudełko to pakiet kart, które po jednej stronie mają obrazek (należy przyjrzeć mu się przez określony czas), a z drugiej zestaw pytań, sprawdzających nie tylko naszą pamięć, ale też wiedzę z zakresu danego przedmiotu. Na czym to polega? Weź kartę z pudełka i odwróć klepsydrę. Przyglądaj się obrazkowi na karcie tak długo, jak przesypuje się piasek. Możesz przekręcić klepsydrę jeszcze raz, jeśli Ci trzeba więcej czasu. Przekaż kartę innemu graczowi i rzuć kością. Liczba na kości wskazuje, na które pytanie musisz odpowiedzieć (na przykład gdy wyrzucisz 2, odpowiadasz na pytanie numer 2). Gracz, któremu została przekazana karta, czyta na głos pytanie, na które musisz udzielić odpowiedzi. Następnie sprawdza Twoją odpowiedź, patrząc na obrazek na drugiej stronie karty. Jeśli odpowiedź jest korzystna, zatrzymaj kartę. Jeśli jest błędna, odłóż kartę do pudełka. Teraz kolej na następnego gracza. Gracz, który zgromadzi najwięcej kart po upływie 10 minut, wygrywa! Dlaczego pokochasz tę grę? To połączenie genialnej, dynamicznej zabawy z realnym rozwijaniem wiedzy z konkretnych dziedzin. Testy wykazały, że gry z linii BrainBox stanowią wyśmienite zwiększenie nauki przedszkolnej i szkolnej; nadają się do zastosowania równocześnie w szkole, jak i w domu. BrainBoxy są dostosowane do wspólnej zabawy dzieci i dorosłych, żeby była ona satysfakcjonująca dla obu stron. Gry powstają w etycznych warunkach, z materiałów pochodzących z recyklingu i zdatnych do ponownego przetworzenia.
  • Producent ALBI 

4 ★  Albi Karak: regent (8590228040572)

Albi Karak: regent (8590228040572) Najniższa Cena Online Dodatek Regent do Gry KarakKarak: Regent to zwiększenie do gry Karak aby w nie zagrać należy mieć podstawową wersję gry. Posiada 4 nowych bohaterów i mnóstwo innych dodatków. Głównym atutem jest wprowadzenie nowego trybu gry, a mianowicie Władcy Karaka, w którym jeden z graczy przyjmuje rolę upadłego władcy i stara się o przywrócenie mu jego dawnej władzy.Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry: KarakAkcesoria w komplecie: - 18x kafelków podziemi- 5x kart bohaterów- 5x pionków bohaterów- 5x podstawek- 8x żetonów z potworami- Instrukcja gry w 8 językach...
  • Producent Albi 
Powiązania gamingowe:  Gry planszowe FoxGames - Ranking TOP10 gier planszowych

5 ★  Albi Party alias (8590228001092)

Albi Party alias (8590228001092) Najniższa Cena Online doskonała gra planszowa na imprezę? Czas na Party Time!Szukasz perfekcyjnej gry na imprezę w gronie znajomych? Chcesz się sprawdzić w różnych rywalizacjach, współpracując w drużynach? Nie ma ulepszonej towarzyskiej gry planszowej niżeli Party Time od ALBI, które zapewnia całą masę wspaniałej zabawy. To nie tylko jedna gra planszowa, lecz pięć gier w jednej, więc każdy wyszuka tu coś dla siebie!Party Time to gra drużynowa, w której współpraca to klucz do zwycięstwa! Główną kategorią jest znane wszelkich Tabu – przekazanie solidnego słowa, nie używając go, przy pomocy synonimów i opisów. Oczywiście to wszystko na czas! Presja jest niemała, a satysfakcja ze zwycięstwa jeszcze pokaźniejsza! lecz to nie wszystko – na premiowanych polach czekają nas zadania specjalne! Za wszystkie uzyskujemy punkty, kto pierwszy dotrze do mety, wygrywa.Jedna gra planszowa łącząca w sobie kilka przeróżnych gier!Jeśli nie jesteście dobrzy w tabu – nic straconego! Gra towarzyska Party Time od ALBI przygotowała dla was jeszcze kilka nieprzewidzianek. Oprócz pól, na których musimy przekazać reszcie swej drużyny zakazane słowo, na planszy znajdują się także pola premiowane. Gdy na nie staniemy – musimy wykonać solidne zadanie z karty. Jakie?Wśród kart specjalnych na planszy Party Time wyszukamy takie kategorie, jak: kalambury z pokazywaniem zwierzęcia lub zawodu, opisywanie sławnych osobistości (prawdziwych i fikcyjnych), wyszukiwanie rymów czy znalezienie odpowiedniej ilości słów na tę samą literę. Podobnie jak przy kartach z tabu – wszystko jest na czas! ZParty Time od ALBI nie będzie nudy.Co wyszukamy w pudełku gry planszowo-imprezowej Party Time?Przekonaj się, jak niebanalna może być zabawa na imprezie, gdy mamy w zasięgu ręki Party Time! W komplecie odszukamy aż 300 kart z zadaniami, plansze do gry z ruletką, 6 pionków, klepsydrę do odmierzania czasu, a także instrukcję. W Party Time mogą grać od 4 do 12 graczy – przynajmniej dwie drużyny po dwie osoby.Party Time to najlepsza gra planszowa dla rodziny i przyjaciół na długie jesienne wieczory lub wystrzałową imprezę. Wszyscy będą się doskonale bawić, a dzięki masie różnych kategorii każdy znajdzie coś dla siebie. Niezależnie, czy wymiatasz w tabu albo jesteś mistrzem w kalambury – Party Time skradnie twoje serce!
  • Producent Albi 

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Albi najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Albi w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Albi w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Rekomendowane gry planszowe – Ranking listopad 2022

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Albi nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie rekomendowanych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *