Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Bard – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Bard. Poniższe zestawienia są aktualne na kwiecień 2024 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Bard,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gier planszowych Bard,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Bard najlepiej wybrać? Ranking na kwiecień 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Bard, które są najchętniej wybierane w sklepach internetowych. Ranking gier planszowych Bard, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

4 ★  Bang! Dodge City (5902596985219)

Bang! Dodge City (5902596985219) Najniższa Cena Online Bang! Dodge City uczyni wasze rozgrywki w Bang! jeszcze przyjemniejszymi i bardziej wyzywającymi! Ten pakiet zawiera zwiększenie Bang! Dodge City, czyli świeże postacie, karty i role, dzięki którym grać można choćby w 8 osób!Dodge City: tłoczne, chaotyczne, żywe... Niebezpieczne miasto! Miejscowe saloony są legendarne, tak jak goście, którzy się w nich zatrzymują. Na ulicach pojawiają się bandyci zwabieni bogactwem miasta, a strzelaniny są w menu każdego dnia. Ochrona prawa i porządku to zadanie dla najtwardszych z szeryfów.Jak będzie? Dacie radę czy szykować wam miejsce na Boot Hill, na sławniejszym cmentarzu Dzikiego Zachodu?Zawartość zestawu:15 kart postaci 8 kart ról 40 kart gry 1 karta pomocy 1 plansza gracza 4 żetony kul instrukcjaDodge City jest powiększeniem do gry Bang! Do gry wymagana jest podstawowa wersja gry.
  • Producent Bard centrum gier 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie do 100 zł - Ranking TOP10 gier towarzyskich

7 ★  Bliżej i dalej marki Bard

Bliżej i dalej marki Bard Najniższa Cena Online Za nieprzebytymi pustkowiami Arzium, głęboko w ukrytych krainach, wznosząsię Ostatnie Ruiny: miasto podług legend skrywające w sobie artefakt zdolnyspełnić najgorętsze pragnienia serca.Utracona miłość, odkupienie, akceptacja, chwała, zjednoczenie rodzinyoto ognie rozpalające dusze tych, którzy poszukują tajemnego miasta. Ośmiuwędrowców wyruszyło, podróżując bliżej i dalej w poszukiwaniu wskazówekwiodących do starożytnych ruin. Lecz czy zdołają przezwyciężyć własną chciwość iwewnętrzne demony?Na pokrytej ruinami upadłej cywilizacji rubieży, podróżnicy musząpolegać na tych, którym udało się tu przetrwać i uczynili to miejsce swoim domem.Nomadzi są skłonni handlować i znają najbezpieczniejsze ścieżki. Baniciposzukują zaginionych skarbów i nie cofają się przed użytkowaniem siły. Mistycyzbierają skrawki starożytnej wiedzy i potrafią leczyć choćby głębokie rany.Jaszczurokształtni budują i naprawiają zepsutą maszynerię, są również najstarszymimieszkańcami rubieży.WITAJCIE W BLIŻEJ I DALEJBliżej i Dalej to gra narracyjna i kontynuacja gryplanszowej Górą i Dołem. Choć jej akcja toczy się w tym samym świecie,znajomość pierwszej gry nie jest wymagana. Podobnie jak w Górą i Dołem podczasrozgrywki będziecie posiłkować się Księgą Przygód. Każda z nich stawia przedgraczem określone wybory i wyzwania, pozwalając mu stać się panem własnegoprzeznaczenia.Bliżej i Dalej to gra atlasowa. Zamiast jednej planszygra mieści księgę map zwaną Atlasem Gry. W każdej rozgrywce będziecie używaćinnej mapy z nowymi wyzwaniami i spotkaniami, dzięki temu w czasie wielu sesjigry otworzy się przed wami do eksploracji cały świat.Bliżej i Dalej to gra kampanijna. Gdy już należyciezapoznacie się z grą, stworzycie postaci i rozpoczniecie kampanię rozciągniętąna dużo sesji gry. Wszyscy bohaterowie mają specyficzne historie zniespodziewanymi zwrotami akcji, rozgałęziającymi się misjami i wielomazakończeniami a wszystko to zależne od decyzji podejmowanych przez gracza.Śledź uważnie zadania i zdobywane doświadczenie, a następnie kup talentystałe specjalne zdolności użytkowane w każdej sesji kampanii.Twoje doświadczenie nie ma końca, gdy odkrywasz świat i jego mieszkańcówprzez rozległą kolekcję map!Czas Gry: 90 - 120 minutilość Graczy: 2 -4 graczy
  • Producent Bard 

8 ★  BARD CARCASSONNE PL EDYCJA 2.0, 9: OWCE I WZGÓRZA 7+

BARD CARCASSONNE PL EDYCJA 2.0, 9: OWCE I WZGÓRZA 7+ Najniższa Cena Online CARCASSONNE 9.: OWCE I WZGÓRZA - DRUGA EDYCJANa łąkach Carcassonne pasterze spokojnie czekają do czasu, aż ich owce zbiorą się z powrotem w stado, aby zakończyć rutynowy wypas. Muszą szczególnie uważać, aby bezpiecznie odprowadzić swoją trzódkę do zagrody, gdyż w okolicy czają się wilki. W dodatku, wzgórza pozwolą zdobyć przewagę na okolicznych ziemiach, a wielu mnichów będzie szczęśliwymi, mając w pobliżu klasztoru winnice.To już siódmy obfity dodatek wydany w języku polskim do bestsellerowej gry Carcassonne.Nowy dodatek jest wyjątkowo rozbudowany i wprowadza sporo dodatkowych zasad i mechanizmów rozgrywki. Od dzisiaj gra w Carcassonne będzie jeszcze ciekawsza!WAGA: To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki potrzebna jest podstawowa wersja Carcassonne (pierwsza edycja)....
  • Producent BARD 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie Czako - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Bard – Ranking kwiecień 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Bard, często oferowane w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Bard jest aktualizowany na bieżąco.

5 ★  Carcassonne 3 - Księżniczka i smok Edycja 2 (8595558307036)

Carcassonne 3 - Księżniczka i smok Edycja 2 (8595558307036) Najniższa Cena Online Trzeci dodatek do jednej z najpopularniejszych gier planszowych Wprowadza smoka, wróżkę, wulkany i uzupełniające zasady gry. Najnowsza edycja, ze zmodyfikowanymi ilustracjami. Wiek: od 7 lat liczba graczy: 2-6 Czas gry:ok. 30-45 minut Wydawca: Bard Projektant: Klaus-Jürgen Wrede Wydanie: polskie NA CZYM POLEGA GRA? Odnowiona edycja dodatku "Księżniczka i Smok" dodaje do "Carcassonne" element fantasy. Ziemie wokół miasta zostają nawiedzone przez potężnego smoka, a dzielni bohaterowie ruszają by stawić mu czoła. Muszą posiłkować się pomocą wróżek, gdyż bez ich mocy posiadają nikłe szanse. zwiększenie ma kilka nowych zasad, świeże pionki (wróżki i smoka), a także 30 nowych żetonów, w tym wulkany czy podziemne tunele. Uwaga! To nie jest samodzielna gra! Do rozgrywki wymagana jest podstawowa wersja gry "Carcassonne (druga edycja polska)". Zawartość pudełka: 30 żetonów z motywami terenu • 1 drewniany pionek smoka • 1 drewniany pionek wróżki • instrukcja rozmiary opakowania: 190 x 138 x 67 mm
  • Producent Bard 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie do 50 zł - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Bard najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Bard w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Bard w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry planszowe – Ranking kwiecień 2024

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Bard nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *