Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gry dla towarzystwa

Gry planszowe Alexander – Ranking TOP10 gier planszowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych gier planszowych Alexander. Poniższe zestawienia są aktualne na grudzień 2023 i zawierają rankingi:

  • TOP10 najchętniej wybieranych gier planszowych Alexander,
  • TOP10 najtańszych promocyjnych gier planszowych Alexander,
  • TOP5 innych rekomendowanych gier planszowych.

Jakie gry planszowe Alexander najlepiej wybrać? Ranking na grudzień 2023

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gry planszowe Alexander, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gier planszowych Alexander, wraz ze specyfikacją produktów, jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Scriba Travel

Scriba Travel Najniższa Cena Online Scriba Travel Alexander."Scriba Travel" to emocjonująca gra słowna, która równocześnie jest wyśmienitym treningiem myślenia i koncentracji. Rozgrywki w "Scribę" to świetny sposób na poszerzenie swego słownictwa i naukę poprawnej pisowni. Gra adresowana jest do całej rodziny. minimalne opakowanie powoduje, iż zmieści się za każdym razem w walizce i możną ją wziąć w każdą podróż.Zawartość pudełka:plansza,100 tabliczek z literami,3 puste tabliczki,3 tabliczki ze strzałkami,2 tabliczki z kółkiem,4 półeczki,worek foliowy,notes,instrukcjaWiek: +8EAN: 5906018002409Głębokość: 59.000000ISBN: 5906018002409rodzaj: ZabawkiSzerokość: 245Wydawnictwo: ALEXANDER GRYWysokość: 253
  • Producent ALEXANDER 
Powiązania gamingowe:  Gry karciane Lisciani - Ranking TOP10 gier karcianych

8 ★  Monster truck fight marki Alexander

Monster truck fight marki Alexander Najniższa Cena Online Monster Truck Fight Pokonaj tor przeszkód w swym monstrualnym samochodzie! PRODUCENT:Alexander Rok wydania:2019 niepokaźna ilość graczy:2 Maksymalna liczba graczy:4 śladowy wiek graczy:7 Maksymalny wiek graczy:99 niewiele znaczący czas gry (min):30 Maksymalny czas gry (min):30 Edycja:polska Instrukcja:polska Wysokość (mm):255 Szerokość (mm):245 Głębokość (mm):60 SKU:108595 aby być pierwszym na mecie, nie możesz dać się zepchnąć przeciwnikowi i dobrze jeśli będziesz miał ze sobą konieczne narzędzia, a Twój samochód - usztywnione opony. Do pokonania niektórych przeszkód, potrzebne jest nie tylko szczęście, lecz trzeba też wykazać się odpowiednią zręcznością. Pokonaj ogniste wrota! Wykonaj karkołomny skok! Przepraw się przez rwący nurt! ZAWARTOŚĆ: duża plansza do gry niepokaźna plansza do gry 4 tekturowe pionki 4 plastikowe podstawki 14 tabliczek "los" 20 żetonów drewniany walec kostka do gry instrukcja
  • Producent Alexander 
Powiązania gamingowe:  Gry towarzyskie do 10 zł - Ranking TOP10 gier towarzyskich

Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Najtańsze gry planszowe Alexander – Ranking grudzień 2023 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gry planszowe Alexander, często oferowane w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gier planszowych Alexander jest aktualizowany na bieżąco.


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Podsumowanie, czyli Jakie gry planszowe Alexander najlepsze?

Najlepsze gry planszowe Alexander w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gry planszowe Alexander w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia gier towarzyskich:


Dobre gry planszowe – Ranking grudzień 2023

Jeżeli żadna z powyższych propozycji gier planszowych Alexander nie spełniła oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych gier planszowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *