Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol

Gry na konsole

Gry na PS4 do 250 zł – Ranking TOP10 gier konsolowych

Pomagamy w wyborze możliwie najlepszych Gier na PS4 do 250 zł. Poniższe zestawienia są aktualne na listopad 2022 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych Gier na PS4 do 250 zł,
 • TOP10 najtańszych Gier na PS4 do 250 zł,
 • TOP5 innych rekomendowanych gier na PS4.

Jakie Gry na PS4 do 250 zł najlepiej wybrać? Ranking na listopad 2022

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane Gry na PS4 do 250 zł, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking Gier na PS4 do 250 zł, wraz z informacją o produktach, jest aktualizowany na bieżąco.

1 ★  Tactics Ogre: Reborn (PS4)

Tactics Ogre: Reborn (PS4) Najniższa Cena Online Tactics Ogre: Reborn™ to gra bazująca na wersji z 2011 roku, ale z udoskonaloną grafiką i dźwiękiem, a także zaktualizowanym projektem gry. Weterani Tactics Ogre doświadczą tytułu, który przewyższy ich najmilsze wspomnienia, podczas gdy gracze, którzy dopiero poznają Tactics Ogre, odkryją zabawę niepodobną do żadnej innej, której kiedykolwiek doświadczyli. Odnowiona i głębsza niżeli kiedykolwiek gra pozwala zanurzyć się w świecie i intrydze Tactics Ogre jak nigdy dotąd. Wyspy Valerian, klejnoty Morza Obero. Przez długi czas były centrum handlu morskiego, a ich mieszkańcy poprzez wieki walczyli o panowanie nad ich brzegami. W końcu pojawił się człowiek, który położył kres temu konfliktowi: Dorgalua Oberyth. Ale historia zna go jako "Króla Dynastii". Król Dorgalua starał się stłumić nienawiść wśród mieszkańców wysp i przez pół wieku Valeria cieszyła się dobrobytem. Jednak po śmierci króla wojna domowa wybuchła na nowo. Trzy frakcje walczyły o w niej o władzę: Bakram, który stanowił większość szlachty Valerii; Galgastani, których ludność stanowiła większość populacji wysp; oraz Walister, którzy był nieliczny. Wkrótce wyspy zostały podzielone pomiędzy Bakram i Galgastani, a na ziemi zapanował nieprzystępny pomieszczenie. Nikt jednak nie wierzył, iż będzie trwał wiecznie... parametry gry: Twoje wybory wpływają na rozwój historii, a choćby na jej zakończenie. System gry pozwala na mnóstwo fabularnych ścieżek i zakończeń. Historia śledzona jest oczami młodego człowieka o imieniu Denam. Decyzje, które podejmuje, zmienią losy tych, którzy go otaczają, i przesuną bieg historii Valerii.To zacięte taktyczne bitwy na trójwymiarowych polach bitew. Całkowicie odnowiona SI umożliwia wrogom przypasowanie ich taktyki do sytuacji, gwarantując system walki, który za każdym razem trzyma w napięciu i nigdy się nie nudzi.Wieloklasowy system zarządzania stopniami zastosowany w Tactics Ogre (2010) został zmodyfikowany na system poziomów dla poszczególnych jednostek. Wyznaczaj sobie drogę przez nieskończone kombinacje klas, wyposażenia, umiejętności i magii.Ciesz się licznymi usprawnieniami w zakresie grywalności, takimi jak możliwość dopasowania szybkości walki, automatyczny zapis i kompletna przebudowa sterowania i interfejsu użytkownika, dzięki którym wejście do gry jest łatwiejsze niżeli kiedykolwiek.niesłychana szczegółowość postaci i tła z oryginalnego Tactics Ogre (1995) została odtworzona w wysokiej rozdzielczości, a szczegółowy pixel art, który nadaje grze specyficzny charakter, został zachowany i udoskonalony.Przerywniki filmowe są w pełni udźwiękowione w języku angielskim i japońskim, a cała muzyka została nagrana na nowo z udziałem żywych wykonawców! Głosy ożywiają złożone motywacje postaci, które tworzą frakcje i zmieniające się sojusze polityczne tej epickiej historii.Ciesz się bogactwem endgamowej zawartości, takiej jak 100-poziomowy Pałac Umarłych. Świat niekończących się opowieści i intryg czeka!
 • Producent Cenega 
 • Wersja językowa angielska 

2 ★  Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

Sonic frontiers gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online Poznaj Sonica jak nigdy dotąd! W poszukiwaniu zaginionych szmaragdów Chaosu Sonic zostaje uwięziony na starożytnej wyspie pełnej niezwykłych stworzeń. Walcz z hordami solidnych wrogów, odkrywając zapierający dech w piersiach świat akcji, przygód i tajemnic. Przyspiesz jak nigdy dotąd i poczuj dreszczyk emocji związany z szybką grą platformową w otwartych przestrzeniach, ścigając się po pięciu ogromnych wyspach Starfall. Rzuć się w wir przygody, władaj mocą Pradawnych i walcz, aby powstrzymać nowych, enigmatycznych wrogów. Witamy w ewolucji gier Sonic! ZAMÓW W PRZEDSPRZEDAŻY,dostać: Poznaj zupełnie nową platformówkę z otwartą strefą Ścigaj się po pięciu ogromnych wyspach świata, pełnych gęstych lasów, przelewających się wodospadów i skwierczących pustynnych krajobrazów, z których każda ma swoje własne, specyficzne wyzwania platformowe i sekrety do odkrycia. Niesłychana szybka wolność Przemierzaj wyspy Starfall i sprawdź, co każda z nich ma do zaoferowania z prędkością, którą może zapewnić tylko Sonic. Wytyczaj szlak według własnego uznania i odkrywaj zadania poboczne, rozwiązuj zagadki, skaluj ogromne struktury, wędkuj i napotkaj po drodze przychylną twarz lub dwie... Rzuć wyzwanie w cyberprzestrzeni Odkryj portale rozrzucone po wyspie i zapuść się na stopnie Cyber Space poprzez portale, gdzie czeka na ciebie charakterystyczna platformówka 3D z szybkością Sonica, pełna wyzwań, które wystawią twoje umiejętności na próbę. Walka z wykorzystaniem mocy cybernetycznych Wyspy Starfall są domem dla dziwnych stworzeń, których Sonic nigdy wcześniej nie spotkał. Korzystaj z w całości nowego systemu walki i ulepszeń w drzewku umiejętności, żeby walczyć strategicznie, łącząc ruchy takie jak uniki, parowanie, kontry, combosy i nową umiejętność Cyloop, by pokonać enigmatycznych przeciwników i kolosalnych tytanów. Nowa przygoda pełna tajemnic i intryg Zostań Soniciem i wyrusz w podróż, aby odkryć tajemnice pozostałości starożytnej cywilizacji nękanej przez hordy robotów. Nie mając nic oprócz garści pytań i bezcielesnego głosu, który Cię poprowadzi, wyrusz na ratunek swoim przyjaciołom i nieodgadnionym mieszkańcom Starfall Islands przed kolosalnym, zmechanizowanym zagrożeniem.
 • Producent Sega 
 • Wersja językowa polska 

3 ★  King's Bounty II Day One Edition Gra playstation 4 CENEGA

King's Bounty II Day One Edition Gra playstation 4 CENEGA Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 Kings Bounty II King's Bounty II to długo oczekiwany sequel legendarnej serii gier video King's Bounty, jednego z najmocniej kultowych przedstawicieli gatunku turowych RPG. Gra proponuje graczom prawdziwie wciągające doświadczenie z turową walką, która dodaje wagi do każdej ich decyzji, czy to prowadząc armię do walki z nieżyjącymi horrorami, czy również wchodząc w interakcje z innymi postaciami w różnych krainach. zwiększenie tej spuścizny o zupełnie nową epicką historię, frakcje, wrogów i świeże funkcje, żeby wykuć otwarty i łamiący się świat fantasy Antara. Z królestwami w rozsypce, hrabstwami domagającymi się niezależności, bandytami grasującymi na drogach, wszystkimi zamorskimi narodami, które odrzuciły władzę króla nad nimi, i zepsutymi stworzeniami czyhającymi na nieostrożnych, nowi przypadkowi bohaterowie pojawiają się jako ostatnia nadzieja.Są zdeterminowani, by zaprowadzić porządek w tym chaosie. Wciel się w jednego z nich, rekrutując, rozwijając i dowodząc swoją osobistą armią w nieliniowej przygodzie pełnej zdrady, poświęcenia i przetrwania. Walcz o własną przyszłość, przechytrz wroga w specyficznej walce turowej, podejmuj trudne decyzje i doświadcz intensywności jednej z klasycznych sag w nowy, ekscytujący sposób.właściwości: WCIĄGAJĄCA I NAPĘDZAJĄCA CHARAKTEREM EPICKA HISTORIA - Wciel się w jednego z trzech głównych bohaterów, ratując i wytwarzając swoją osobistą armię w podróży pełnej przywództwa, przetrwania i poświęcenia. W miarę odkrywania królestwa, twoja historia zmienia się wraz z rozwojem postaci i kształtowaniem jej ideałów: Siła, Anarchia, Porządek i Finezja. Każda decyzja, którą podejmiesz podczas podróży, będzie miała zasadniczy wpływ na wynik Twojej historii. niepowtarzalnY, wielki ŚWIAT DO ODKRYCIA - Świat Antary jest otwarty i gotowy do eksploracji. Odkryj ukryte miejsca, wypełnione niewypowiedzianymi skarbami i niebezpiecznymi wrogami, z oszałamiającą grafiką i porywającą kinematografią, utrzymując epickie high fantasy rozpaczliwej, obejmującej całe królestwo walki. Antara jest rozległym domem dla tysiąca cudów, sekretów i specyficznych stworzeń, które gracze mogą odkryć. MOŻLIWOŚĆ nieprzeciętnEGO DOSKONALENIA SQUADÓW I WYPOSAŻENIA - Każdy oddział armii ma swój własny pakiet umiejętności i wygląd. Zbuduj armie ludzi, elfów, trolli i innych stworzeń, które będą walczyć z tobą przez większość przygody, rozwijając trwałe więzi albo rywalizację. Udoskonalaj ich i swoje osobiste umiejętności przy pomocy łupów skatalogowanych w wielkim świecie fantasy. TAKTYCZNA GŁĘBOKOŚĆ NA POLU BITWY - Środowisko i krajobraz posiadają znaczenie w King's Bounty II Gracze napotkają najróżniejsze rodzaje terenu, co bezpośrednio wpłynie na taktykę pola bitwy. Od nowych funkcji, takich jak linia wzroku dla jednostek dystansowych, po wyzwania związane z trasą - każda bitwa jest na swój sposób wyjątkowa.
 • Producent CENEGA 
Powiązania gamingowe:  Gry PS4 4A Games - Ranking TOP10 gier konsolowych

4 ★  Just Dance 2022 Gra playstation 4 UBISOFT

Just Dance 2022 Gra playstation 4 UBISOFT Najniższa Cena Online Zaproś przyjaciół i rodzinę, bo już najwyższy czas podkręcić głośność i poruszać bioderkami! Just Dance 2022, numer 1 w kategorii gier muzycznych w historii*! Ponad 79 milionów sprzedanych egzemplarzy**! Nowa odsłona kolekcji już jesienią, a w niej 40 nowych piosenek i światów. Dołącz do społeczności ponad 138 milionów graczy z całego świata i wytańcz drogę na szczyt! Czeka na ciebie 40 modnych kawałków – od największych hitów po rodzinne klasyki, a wśród nich: Ciara "Level Up"Imagine Dragons "Believer"Todrick Hall "Nails Hair Hips Heels"Beyonce "Run The World (Girls)"Katy Perry "Last Friday Night (T.G.I.F)"Anuel AA, Daddy Yankee, Karol G ft. Ozuna, J Balvin "China"Meghan Trainor– "Funk"\ cenione poprzez zwolenników tryby Just Dance powracają w tym roku! Just Dance zaspokoi potrzeby każdego. Jakie są twoje? (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5) Chcesz poćwiczyć w niebanalny sposób? Opracuj własny trening w trybie Sweat Mode i motywuj się, obserwując liczbę kalorii spalanych podczas tańca.Śledź i udoskonalaj swoje wyniki dzięki szczegółowym podsumowaniom i porównuj je z wynikami przyjaciół.Lepiej tańczy się w grupie! Współpracujcie w trybie kooperacji i połączcie swoje wyniki, żeby zawładnąć parkietem!A może coś dla młodszych graczy? Tryb Kids Mode został przygotowany specjalnie z myślą o najmłodszych graczach. Weź udział w tanecznej przygodzie dzięki 8 nowym piosenkom i układom odpowiednim dla dzieci.Masz wrażenie, iż brakuje ci nowych piosenek dotańca? Uzyskaj dostęp do abonamentowej usługi streamingowej Just Dance Unlimited2, by (ponownie) zatańczyć do ponad 700 piosenek – i nie tylko! Każda kopia gry mieści darmowy, miesięczny dostęp testowy do Just Dance Unlimited!A może szybka rundka? Użyj przycisku prędkiej rozgrywki, aby uruchomić losową playlistę, dopasowaną do twojego gustu. Tańcz przez cały rok z Just Dance 2022! (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5) Bierz udział w tematycznych wydarzeniach sezonowych, w ramach których przez ograniczony czas masz dostęp do gratisowych piosenek i playlist tematycznych. Zobacz lepszą stronę główną, by zapoznać się z najnowszymi wiadomościami i cieszyć się spersonalizowanymi rekomendacjami piosenek, playlist i atrakcyjnych filmów.Tańcz, aż padniesz, w Just Dance Unlimited1! W ciągu roku dodamy jeszcze więcej piosenek i waszych ulubionych hitów, żeby wzbogacić doświadczenia graczy. Zainspiruj się dzięki osobistym rekomendacjom i zapisuj to, co uwielbiasz najbardziej! (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5) Tańcz, ile wlezie: Just Dance oferuje spersonalizowaną zawartość, dobraną do twoich tanecznych nawyków i preferencji.Wybierz wspaniałą gotową playlistę i odkryj piosenki, które wkrótce znajdą się wśród twoich ulubionych.Spersonalizuj swoje wrażenia z gry: wybierz ulubione piosenki z nieustannie rosnącego katalogu Just Dance i twórz własne playlisty! Wejdź na parkiet World Dance Floor i pokaż światu, na co cię stać! (Nintendo Switch, Xbox One, PS4, Google Stadia, Xbox Series X, PS5) Rzuć wyzwanie graczom Just Dance z całego świata podczas bezustannych turniejów. Zmierzysz się z graczami na podobnym poziomie, dzięki temu będziecie mieć wyrównane szanse.Ciesz się sesjami Happy Hour, aby zasmakować Just Dance Unlimited2, i daj się ponieść imprezie! Just Dance 2022 jest kompatybilne z: kontrolerami Joy-Con od Nintendo Switch,PlayStation Camera od PS4,czujnikiem Kinect od Xbox One. Just Dance 2022 nie jest kompatybilne z: kamerą HD od PS5,żadną kamerą od Xbox Series X.
 • Producent Ubisoft 
 • Wersja językowa angielska 

9 ★  Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS4

Marvel's Spider-Man: Miles Morales PS4 Najniższa Cena Online oferujemy: Towar nowy, fabrycznie zaplombowany, nigdy nie używany Gwarancja producenta - 2 lata Dowód zakupu: Faktura VAT 23% albo paragon Kupujesz od POLSKIEJ RODZINNEJ producenta istniejącej od 2008 roku kupując u nas kupujesz towar oryginalny produkt nowy - nigdy nie używany GWARANCJA ZWROTU - 14 dni gratisowA wysyłka Już nie musisz czekać na kuriera - odbierz kiedy chcesz w paczkomacie Marvel's Spider-Man: Miles Morales Głównym bohaterem gry Spider-Man: Miles Morales jest tytułowy nastolatek obdarzony nadnaturalnymi mocami. Protagonista musi przejąć schedę po Peterze Parkerze, pod którego nieobecność ma zadbać o bezpieczeństwo mieszkańców Nowego Jorku jako Człowiek-pająk. Nasz podopieczny szybko trafia w sam środek wojny między zaawansowaną technicznie grupą przestępców a korporacją energetyczną. Gatunek: Akcja, Przygodowa, TPPFunkcja wibracji Dualshock 4Nośnik: Blu-rayPrzedział wiekowy (PEGI): 16+Wersja językowa: Polska Platforma: PlayStation 4, aktualizacja do Playstation 5wariant: Gra GRA W WERSJI PUDEŁKOWEJ - ORYGINALNIE ZAFOLIOWANA
 • Producent Sony 
 • Wersja językowa polska 
Powiązania gamingowe:  Gry na konsole Tecmo - Ranking TOP10 gier konsolowych

Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


Najtańsze Gry na PS4 do 250 zł – Ranking listopad 2022 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze Gry na PS4 do 250 zł, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich Gier na PS4 do 250 zł jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  Microids Flashback 2 gra na ps4 (kompatybilna z ps5)

Microids Flashback 2 gra na ps4 (kompatybilna z ps5) Najniższa Cena Online PS4 Flashback 2 DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Powrót legendarnej firmy po 30 latach! Conrad powraca! 30 lat po premierze Flashback, mitycznej gry Paula Cuisset’a, dzięki której licencja stała się znana na całym świecie, powraca z nową przygodową grą science fiction!Flashback wyprzedzał swoje czasy i oferował obfite innowacje z fenomenalną animacją postaci. Prawdziwy pionier w 1992 roku, gra stała się legendą na dodatek dzięki bogatej i wciągającej fabule. Ten klasyk regularnie pojawia się na najróżniejszych toplistach 100 najlepszych gier wszechczasów. Dzisiaj przejdzie metamorfozę z okazji 30. Rocznicy,, a także tę zupełnie nową, 2,5 rozmiarową wersję Flashback 2. Po pokonaniu Master Braina w poprzedniej części, Conrad i jego sprzymierzeńcy muszą ponownie zmierzyć się z zagrażającymi całej cywilizacji Morphami. Aby jeszcze bardziej zaostrzyć sprawy, Ian, najlepszy przyjaciel Conrada, zostaje porwany na jego oczach… Czy to kolejny podstęp Morphów? Twoim zadaniem będzie dowiedzieć się, kto naprawdę to zrobił i dlaczego… Pomóż mu i jego sprzymierzeńcom rozwiązać tę misterną i niebezpieczną zagadkę na 5 stopniach pełnych akcji i strzelanin i walcz z Morphami, którzy przygotowują makiaweliczny plan totalnej kontroli układu słonecznego… parametry GRY: - Podróżuj przez 5 znacznych poziomów w 5 szczególnie różnorodnych graficznie światach (Dżungla, Miasto, Akademia GBI, Wioska Mutantów, Statek Morphów). - Korzystaj ze swojej wiernej broni i ją polepszaj poprzez całą grę, by zniszczyć Morphów! - Skradaj się w mrocznych zakamarkach żeby uniknąć przeciwników… albo ich wyeliminować. - Korzystaj z pancerzabronić się przed niebezpieczeństwami otoczenia. - Steruj mechem w niektórych fazach gry i otrzymaj supermoce! - Jedź Moto Jetem do ważnych lokacji. - Korzystaj z inwentarza, wzbogaconego ulepszoną bronią i przeróżnym ekwipunkiem. - 2,5 rozmiarowa rozgrywka z widokiem z profilu dla lepszej immersji. - Gra przygotowana przez weterana branży Paul Cuisset’a.
 • Producent Microids 
 • Gatunek akcja 
 • Wersja językowa angielska 

4 ★  Bandai namco Digimon survive gra na ps4 (kompatybilna z ps5) (3391892001792)

Bandai namco Digimon survive gra na ps4 (kompatybilna z ps5) (3391892001792) Najniższa Cena Online To opowieść o przetrwaniu w nowym, dziwnym świecie. Z okazji 20. Rocznicy anime Digimon, Digimon Survive ukazuje zupełnie nową przygodę dla jednego gracza z akcją osadzoną w nieodgadnionym świecie, z postaciami zaprojektowanymi poprzez Uichi Ukumo i muzyką autorstwa uwielbianego Tomoki Miyoshi. W Digimon Survive nowa grupa nastolatków pod przewodnictwem Takumy Momozuki gubi się w trakcie szkolnego biwaku, przenosząc do nowego, dziwnego świata pełnego potworów i niebezpieczeństw. Walcząc o powrót do domu w animowanym świecie pełnym skomplikowanych decyzji i niebezpiecznych bitew gracze będą dokonywać wyborów, które wpłyną na ewolucję ich potwornych sojuszników i ostateczne zakończenie gry. Walki toczą się w 2D, w bardziej konwencjonalnym stylu SRPG. parametry gry: Wciągająca fabuła - poznaj historię w stylu anime, całkowitą dramaturgii, animowanych przerywników filmowych i wyjątkowej obsady postaci zaprojektowanych przez Uichi Ukumo.Moc jest twoja - twoje wybory posiadają ogromny wpływ na rozgrywkę dzięki różnorodnym ścieżkom i zakończeniom. Od tworzenia strategicznych sojuszników po digiwolucję twojego Digimona - każda decyzja ma znaczenie! Oryginalna ścieżka dźwiękowa - ciesz się niesamowitą ścieżką dźwiękową, na którą składa się ponad 15 utworów wytworzonych przez światowej sławy kompozytora Tomoki Miyoshi.Porywająca rozgrywka - pokonaj swych przeciwników w tradycyjnej taktycznej walce turowej z dużą ilością strategii.
 • Producent Bandai Namco 
 • Wersja językowa angielska 

5 ★  Farming Simulator 22 Platinum Edition Playstation 4

Farming Simulator 22 Platinum Edition Playstation 4 Najniższa Cena Online najszczególniej rozbudowany symulator rolnictwa! Dzięki Platinum Edition gry Farming Simulator 22 możesz rozpocząć swoją przygodę z rolnictwem w czterech zróżnicowanych europejskich i amerykańskich sceneriach, w których zajmiesz się rolnictwem, leśnictwem i hodowlą zwierząt. Do dyspozycji będziesz posiadać ponad 500 autentycznych maszyn i narzędzi, pochodzących od ponad 100 znanych producentów sprzętu rolniczego z całego świata. W Farming Simulator 22 wprowadzono najróżniejsze mechaniki rozgrywki, takie jak cykle sezonowe, które wymagają od ciebie planowania i dopasowania się do warunków pogodowych. Świeże typy plonów, takie jak winogrona i oliwki, wymagają ostrożnych korzystania z wyspecjalizowanych urządzeń w przestrzeniach z ograniczonym polem manewrów, a zróżnicowane łańcuch produkcyjne umożliwiają zbudowanie rolniczego imperium. zawiera zwiększenie Platinum – jeszcze więcej dodatków! Oprócz rozbudowanej podstawowej wersji gry, Platinum Edition gromadzi zupełnie nowe zwiększenie Platinum. Daje ono dostęp do Silverrun Forest, nowej mapy inspirowanej leśnymi obszarami Wybrzeża Północno-Zachodniego, i zapewnia świeże możliwości. Chwyć istotniki do drzew, żeby stawić czoła misjom związanym z leśnictwem, a choćby buduj łodzie! W Silverrun Forest znajdziesz mnóstwo miejsc, a także łańcuchów produkcji, które będą się rozwijać dzięki dostarczanemu przez ciebie drewnu. Wybieraj spośród wielu nowych sprzętów lubianego szwedzkiego producenta Volvo, który debiutuje w linii Farming Simulator, i jeszcze bardziej poszerz swoją flotę o sprzęt takich firm jak John Deere, Komatsu, Pfanzelt, Koller, Schwarzmüller, IMPEX i mnóstwo innych. Zwiększenie posiada ponad 40 autentycznych pojazdów i narzędzi, dzięki którym wzbogacisz swoją wiedzę z dziedziny rolnictwa i leśnictwa o zagadnienia pozyskiwania drewna i sadzenia drzew – bez względu na to, czy podejmiesz się wyzwania samodzielnie, czy zajmiesz się rolnictwem ze znajomymi w trybie wieloosobowym. Zdobądź pierwszą, kultową przegubową ładowarkę Volvo – BM-Volvo LM 845. Ciężka, wydajna i wszechstronna ładowarka kołowa do wielu zadań w gospodarstwie. Prawdziwy klasyk – wcielenie wygody, mocy i wytrwałości: Volvo T 425 powraca w Farming Simulator 22, kontynuując swoje bogate dziedzictwo na wirtualnych polach. § Ponad 100 prawdziwych firm, w tym nowość – Volvo! § Ponad 500 autentycznych pojazdów i narzędzi § mieści wersję podstawową gry i zwiększenie Platinum § 4 przeróżne amerykańskie i europejskie scenerie § spory dobór plonów, zwierząt i drzew § Wyzwania sezonowe, łańcuchy produkcji, cechowanie drzew i więcej! § Międzyplatformowy tryb wieloosobowy – prowadź gospodarstwo z innymi § ModHub – darmowa zawartość wytworzona przez społeczność

  6 ★  Assassin's Creed Mirage Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5)

  Assassin's Creed Mirage Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5) Najniższa Cena Online Assassin's Creed Mirage na konsole PlayStation 4 Przedsprzedaż. Premiera w 2023. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie. Poznaj historię Basima, sprytnego złodziejaszka doznającego koszmarnych wizji i poszukującego odpowiedzi i sprawiedliwości na gwarnych ulicach Bagdadu z dziewiątego wieku. Tajemnicza pradawna organizacja znana jako Ukryci pomoże mu stać się zabójcą znakomitym i odmienić swój los w sposób, jakiego nie byłby sobie nawet w stanie wyobrazić.OPIS komponentów:- Odkryj opatrzoną nadzwyczajną fabułą przygodową grę akcji pokazującą transformację buńczucznego młodego pana w mistrza asasynów. - Udaj się do Alamut, legendarnego domu asasynów, którzy stworzyli podstawy kreda, w produkowaniu stanowiącej ukłon w kierunku gry, od której wszystko się zaczęło.- Poznaj nowe wydanie kultowej rozgrywki, która zdefiniowała serię na 15 lat, i przy pomocy ruchów parkour przemieszczaj się luźno po mieście i pozbywaj się celów po cichu, korzystając z bardziej niż kiedykolwiek wcześniej realistycznych skrytobójstw.- Zwiedzaj nad wyraz tłoczne, pełne życia miasto, którego mieszkańcy reagują na każdy twój ruch, i odkryj tajemnice jego czterech oryginalnych dzielnic z czasów bagdadzkiego złotego wieku.BONUS PRZEDSPRZEDAŻOWY: Zamów w przedsprzedaży,dostać dodatkowe zadanie*: 40 rozbójników.*Oferta może ulec zmianie. Zawartość bonusa przedsprzedażowego może zostać w dowolnym momencie udostępniona osobno do zakupu lub w ramach promocji według wyłącznego uznania marki Ubisoft. darmowE poprawę:- PS: Jeśli posiadasz już wersję gry na platformę PS4™, możesz otrzymać kopię cyfrową na konsolę PS5™ bezpłatnie, bez konieczności zakupu tego artykułu. Właściciele wersji fizycznej PS4™ muszą umieszczać posiadany dysk w konsoli PS5™ podczas każdej próby pobrania albo gry w cyfrową wersję PS5™. Właściciele wersji fizycznej PS4™, którzy mają konsolę PS5™ Digital Edition bez czytnika płyt, nie będą mieć możliwości otrzymania bezpłatnej wersji na PS5™.
  • Producent Ubisoft 
  • Gatunek akcja 
  • Wersja językowa polska 
  Powiązania gamingowe:  Gry na konsole THQ Nordic - Ranking TOP10 gier konsolowych

  7 ★  SIFU - Edycja Vevgeance PS4 / PS5 (3701529500930)

  SIFU - Edycja Vevgeance PS4 / PS5 (3701529500930) Najniższa Cena Online Gra PlayStation 4 SIFU The Vengeance Edition SIFU to historia zemsty młodego adepta Kung-fu.Próbuje pomścić zabójstwo swojej rodziny, brutalnie zaatakowanej przez drużynę pięciorga enigmatycznych wojowników.Po ciężkich 10 latach treningu, gdy główny bohater hartował swoje ciało i umysł, wyostrzał zmysły i ćwiczył Kung-fu, staje wreszcie gotowy do walki. Samotny przeciwko wszystkim, lecz nie zdesperowany: jego wsparciem w poszukiwaniach jest starożytny amulet, który przywraca go do życia.Jednak ceną za tę mistyczną moc jest starzenie się z każdym zmartwychwstaniem. Z wiekiem pojawia się kruchość, ale też... Pokaźniejsze umiejętności! Kung-fu w najlepszym wydaniu-walki w SIFU przygotowano tak, by oddać hołd najszczególniej kultowym, azjatyckim filmom akcji. Brutalne i realistyczne potyczki wymagają instynktu i poświęcenia, ich rytm jest szybki, lecz rozmyślny, jak w rzeczywistych walkach Kung-fu w stylu Bruce'a Lee. Bez litości-ciało mistrza Kung-fu nie jest jego jedyną bronią; wie on też, jak użyć otoczenie, żeby pokonać wrogów. Kamera podczas walk jest dynamiczna, dzięki czemu gracz zostaje wciągnięty w każdy pojedynek, i przekracza swoje granice, używając wszelkiej broni w zasięgu: butelek, krzeseł, kijów baseballowych... Zgiń, powstań-śmierć w SIFU nie oznacza końca gry, bo masz coś, co pozwala oszukać los. W dążeniu do zemsty pomoże moc Wisiorka Wytrwałości. Ten artefakt sprawi, że wrócisz z martwych, lecz starszy niż wcześniej, a przez to słabszy... Umierając rośnij w siłę-Wisiorek Wytrwałości sprawi, iż wrócisz do świata żywych, wszakże kilka lat starszy, ale też wyraźnie mądrzejszy. Ta mądrość jest stale odnawiana przez nowy pakiet ciosów i postaw, bardziej efektywnych i płynnych. Zdobywanie doświadczenia jest kluczem do uniknięcia nowych porażek i pokonania przeciwników oraz zakończenia gry. *polska lokalizacja możliwa będzie do pobrania w łatce premierowej za darmo
  • Producent Microids 
  • Wersja językowa polska 

  8 ★  Syberia: The World Before Edycja Dwudziestolecia Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5), KGP4SYBERIA20L

  Syberia: The World Before Edycja Dwudziestolecia Gra na PS4 (Kompatybilna z PS5), KGP4SYBERIA20L Najniższa Cena Online PS4 Syberia: The World Before Edycja Dwudziestolecia DATA PREMIERY 31.12.2022 (tymczasowa) Vaghen, 1937 rok: Dana Roze to siedemnastoletnia dama, której spektakularna kariera pianistki właśnie się zaczyna. Jednak nad jej przyszłością zaczynają pojawiać się cienie, gdy faszystowski Brązowy Cień wisi nad Europą, grożąc drugą wojną światową. Tajga, 2004 rok: Kate Walker walczy o przetrwanie najlepiej, jak potrafi, uwięziona w kopalni soli, gdy tragiczne wydarzenie pcha ją w objęcia nowej przygody w poszukiwaniu swej tożsamości. cechy GRY:- Wyrusz na przygodę przez kontynenty i w czas. Graj jako Kate Walker i Dana Roze, i dotrzyj do sedna tajemnic, które zbyt długo zostawały w ukryciu.- Poznaj fantastyczny i poetycki świat Benoîta Sokala, z zapierającymi dech w piersiach sceneriami i kultowymi postaciami.- Rozwiązuj niełatwe łamigłówki i zagadki, zgodnie z tradycją sagi.- Odkryj bogatą i wciągającą historię z bezprecedensowymi stawkami i wciągającymi dialogami.- Daj się porwać symfonicznej ścieżce dźwiękowej skomponowanej poprzez Inona Zura (Syberia 3, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia). EDYCJA DWUDZIESTOLECIASyberia: The World Before Edycja Dwudziestolecia zawiera:- Grę na wybraną platformę na fizycznym nośniku- Książkę z ilustracjami dokumentującymi dwadzieścia lat kolekcji Syberia
  • Producent Microids 
  • Gatunek przygodowa 
  • Wersja językowa polska 

  9 ★  Humankind - edycja heritage gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega

  Humankind - edycja heritage gra na ps4 (kompatybilna z ps5) marki Sega Najniższa Cena Online PS4 Humankind Heritage Edition Przedsprzedaż. Planowana data premiery 04.11.2022. Data premiery i wysyłki może ulec zmianie.HUMANKIND™ Heritage Edition to historyczna gra strategiczna, w której kształtujesz od nowa dzieje ludzkości – łącząc kultury, by stworzyć cywilizację wyjątkową jak ty. Teraz także na PS4 i PS5.HUMANKIND™ Heritage Edition zawiera:• Grę HUMANKIND™• Cultures of Africa Pack• Cultures of Latin America Pack• Notre-Dam PackSTWÓRZ WŁASNĄ CYWILIZACJĘŁącz do 60 historycznych kultur, przewodząc ludziom od starożytności po współczesność. Zacznij skromnie jako neolityczne plemię, wkrocz w starożytność jako Babilończycy, w epokę tradycyjną wejdź jako Majowie, w przeciętniewiecze jako Umajjadzi, we wczesną nowożytność jako Brytyjczycy i tak dalej. Każda kultura ma specjalne cechy i premie, które umożliwiają tworzenie niemal nieskończonej liczby kompilacji.TO WIĘCEJ niż HISTORIA. TO TWOJE DZIEDZICTWOMierz się z historycznymi wydarzeniami, podejmuj ważne decyzje moralne i dokonuj przełomów naukowych. Odkrywaj naturalne dziedzictwo planety i wpraw w ruch rozwój najwspanialszych zdobyczy ludzkości. Każdy komponent rozgrywki jest zgodny z wiedzą historyczną. Połącz je, by stworzyć własną wizję świata.ZAPISZ SIĘ W HISTORII ŚWIATAPodróż jest ważniejsza od celu. Sława to nowy, uniwersalny sposób na zwycięstwo. Każde obfite osiągnięcie, każdy wybór moralny i wygrana bitwa będą wytwarzać twoją sławę i zapiszą się w historii. Zwycięży gracz, który zdobędzie największą sławę. Czy to właśnie Ty najistotniej wpłyniesz na świat?OPANUJ DO PERFEKCJI TAKTYCZNE BITWY NA LĄDZIE, MORZU I W POWIETRZUKażda bitwa w grze HUMANKIND™ jest jak partia gry planszowej rozegrana na mapie świata. Rozdzielaj swoje armie i dowódź poszczególnymi jednostkami, w tym specyficznymi jednostkami twojej kultury wraz z ich nieszablonowymi zdolnościami. Stwórz broń oblężniczą i zajmuj miasta. Walcz w olbrzymich bitwach na przestrzeni wielu tur – i nie wahaj się przysyłać wsparcia!przystosuj swojego PRZYWÓDCĘW HUMANKIND™ grasz jako przywódca twojego społeczeństwa poprzez wykonany i dostosowany poprzez ciebie awatar! Wraz z rozwojem rozgrywki twój awatar będzie się wizualnie zmieniać, tak jak i zmienia się twoja cywilizacja. Przywódcę będzie można rozwinąć poprzez system postępów w grze, odblokowując świeże wyglądy, którymi można się popisać przed znajomymi i nieznajomymi w rozgrywkach wieloosobowych do 8 graczy.
  • Producent Sega 
  • Gatunek strategia 
  • Wersja językowa polska 

  10 ★  CENEGA Tactics Ogre: Reborn PS4

  CENEGA Tactics Ogre: Reborn PS4 Najniższa Cena Online

   Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


   Podsumowanie, czyli Jakie Gry na PS4 do 250 zł najlepsze?

   Najlepsze Gry na PS4 do 250 zł w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


   Najtańsze Gry na PS4 do 250 zł w Rankingach – nasze TOP3


   Polecane zestawienia gier na konsole PlayStation, Nintendo, Xbox:


   Polecane gry na PS4 – TOP5 listopad 2022

   Jeżeli żadne z powyższych Gier na PS4 do 250 zł nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie dobrych innych gier na PS4.


   ZOSTAW ODPOWIEDŹ

   Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *