Gry i Konsole

Gry na konsole – Konsole PlayStation, Xbox, Nintendo – Akcesoria i dodatki do konsol – Gry na PC

Gamepady

Gamepady Tracer – Ranking TOP10 padów dla graczy

Pomagamy w wyborze dobrych gamepadów Tracer. Poniższe zestawienia są aktualne na luty 2024 i zawierają rankingi:

 • TOP10 najchętniej wybieranych gamepadów Tracer,
 • TOP10 najtańszych promocyjnych gamepadów Tracer,
 • TOP5 innych rekomendowanych padów gamingowych.

Jakie gamepady Tracer najlepiej wybrać? Ranking na luty 2024

Zestawienie TOP10 zawiera proponowane gamepady Tracer, które są najchętniej wybierane w sklepach online. Ranking gamepadów Tracer, wraz z opisem produktów, jest aktualizowany każdego dnia.

1 ★  Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer

Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer Najniższa Cena Online Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Bezprzewodowy gamepad Tracer Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3 to doskonałe rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako staranne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless to: -Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth z platformą PS4 (przewodowe podłączenie z platformą PC/ PS3) -Cyfrowy i analogowy tryb pracy (D-INPUT/X-INPUT) -4-kierunkowy dualpad, 16 przycisków funkcyjnych -6 osiowy detektor ruchu z akcelerometrem i żyroskopem -zastosowany głośnik i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe. -2-punktowy panel dotykowy. -zaimplementowana litowa bateria 600 mAh - czas pracy: 4-6h, czas ładowania 2h. -Tryb oszczędzania energii - po 5 min. Bezczynności gamepad wchodzi w tryb uśpienia. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie potrzebne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Zaopatrzony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia oryginalną atmosferę i dynamikę gry. Zaimplementowana w urządzeniu funkcja wibracji na dodatek podciąga realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,precyzyjnie złączysz go do typu rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem komfortowa rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w pokaźnym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Bezprzewodowe podłączenie BT z konsolą PS4 zapewni Ci możlwiość wygodnej gry z odległości nawet 8 metrów. W przypadku platformy PC lub PS3 komfortowe połączenie z domowym sprzętem pozwala na dołączony do zestawu przewód USB. Pad stworzony jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu doskonale spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Użyteczny kształt zezwala na korzystne dobranie - urządzenie leży w dłoni pewnie i komfortowo. Rozmieszczenie przycisków i ich czułość, dopasowana do progresywnych, dynamicznych gier, zapewniają precyzję i prędkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje zarówno z PC oraz PS3 (za pomoca przewodu USB), jak w dodatku bezprzewodowo (komunikacja Bluetooth) z konsolą PS4. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,na dodatek rewelacyjnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy również odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Esperanza - Ranking TOP10 padów gamingowych

3 ★  TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Gamepad TRACER Shogun PRO PC/PS3/PS4 Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Przewodowy gamepad Tracer Shogun PRO to nadzwyczajne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako dokładne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. -Funkcja wibracji. -4-kierunkowy dualpad. -Cyfrowy i analogowy tryb pracy. -16 przycisków funkcyjnych. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie konieczne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Wyekwipowany jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu gwarantuje unikalną atmosferę i dynamikę gry. Zaimplementowana w urządzeniu funkcja wibracji w dodatku wznosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,skrupulatnie połączysz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! zawsze wygodna rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w wielkim stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Kabel o długości 1,5 m umożliwia wygodne połączenie z domowym sprzętem. Pad wytwarzany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki czemu nadzwyczajnie spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Funkcjonalny kształt pozwala na dobre dopasowanie - urządzenie leży w dłoni pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków, a także ich czułość, dopasowana do nowoczesnych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje zarówno z PC, jak również z konsolami PS3 i PS4, wykorzystując do transmisji sygnału uniwersalne złącze USB. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,na dodatek nieprzeciętnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy też odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 

4 ★  Tracer gamepad pc recon darmowa dostawa do 400 salonów !!

Tracer gamepad pc recon darmowa dostawa do 400 salonów !! Najniższa Cena Online GAMEPAD TRACER RECON USB PC CZARNY Gamepad Tracer RECON asygnowany do obsługi najnowszych gier zręcznościowych, sportowych i symulacyjnych na PC. Wyekwipowany jest w 2 minijoysticki, 15 przycisków i dualpad. Charakterystyka produktu Kod towaru: TRAJOY43866ilość przycisków: 15Interfejs: USBPlatforma: PC4-kierunkowy dualpad2 Minijoysticki
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady SteelSeries - Ranking TOP10 padów dla graczy

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Najtańsze gamepady Tracer – Ranking luty 2024 wg ceny

Tabela TOP10 zawiera najtańsze gamepady Tracer, często oferowane na wyprzedażach i w promocjach, wraz z ich opisem oraz specyfikacją techniczną. Ranking bardzo tanich gamepadów Tracer jest aktualizowany na bieżąco.

3 ★  TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia!

TRACER GAMEPAD SHOGUN PRO PC/PS3/PS4 TRAJOY46852- Zamów do 16:00, wysyłka kurierem tego samego dnia! Najniższa Cena Online Gamepad TRACER Shogun PRO PC/PS3/PS4 Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Przewodowy gamepad Tracer Shogun PRO to genialne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako staranne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. -Funkcja wibracji. -4-kierunkowy dualpad. -Cyfrowy i analogowy tryb pracy. -16 przycisków funkcyjnych. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie niezbędne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Zaopatrzony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia oryginalną atmosferę i dynamikę gry. Zastosowana w urządzeniu funkcja wibracji dodatkowo unosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,dokładnie zespolisz go do rodzaju rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! za każdym razem komfortowa rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w pokaźnym stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Kabel o długości 1,5 m umożliwia wygodne połączenie z domowym sprzętem. Pad tworzony jest z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu wspaniale spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Poręczny zarys umożliwia prawidłowe dostosowanie - urządzenie leży w dłoni pewnie i komfortowo. Rozmieszczenie przycisków oraz ich czułość, przypasowana do postępowych, dynamicznych gier, gwarantują precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje jednocześnie z PC, jak na dodatek z konsolami PS3 i PS4, wykorzystując do transmisji sygnału uniwersalne złącze USB. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,także rewelacyjnie się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy też odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność przewodowy 
 • Kolor czarny 
Powiązania gamingowe:  Gamepady Tracer - Ranking TOP10 padów gamingowych

4 ★  Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer

Gamepad shogun pro wireless ps4 | wired pc/ps3 marki Tracer Najniższa Cena Online Jesteś zdecydowanym graczem, który chce zdominować każdą rozgrywkę? A może lubisz po prostu spędzać czas na kanapie z ulubioną grą? Bezprzewodowy gamepad Tracer Shogun PRO Wireless PS4 | Wired PC/PS3 to perfekcyjne rozwiązanie w obu tych przypadkach. Opracowany został jako skrupulatne narzędzie, dzięki któremu zanurzysz się w świat wirtualnych zawodów. Gamepad TRACER Shogun PRO Wireless to: -Bezprzewodowa komunikacja Bluetooth z platformą PS4 (przewodowe podłączenie z platformą PC/ PS3) -Cyfrowy i analogowy tryb pracy (D-INPUT/X-INPUT) -4-kierunkowy dualpad, 16 przycisków funkcyjnych -6 osiowy sensor ruchu z akcelerometrem i żyroskopem -zastosowany głośnik i stereofoniczne gniazdo słuchawkowe. -2-punktowy panel dotykowy. -zaimplementowana litowa bateria 600 mAh - czas pracy: 4-6h, czas ładowania 2h. -Tryb oszczędzania energii - po 5 min. Bezczynności gamepad wchodzi w tryb uśpienia. Nie daj się pokonać! Gamepad Tracer to urządzenie konieczne dla każdego wielbiciela najnowszych gier sportowych, zręcznościowych i wirtualnych wyścigów. Zaopatrzony jest w 4-kierunkowy dualpad i 16 przycisków funkcyjnych, dzięki czemu zapewnia unikalną atmosferę i dynamikę gry. Zastosowana w urządzeniu funkcja wibracji na dodatek podnosi realizm rozgrywki. Gamepad może pracować w dwóch trybach: cyfrowym i analogowym, co sprawi,precyzyjnie zjednoczysz go do typu rozgrywki i uzyskasz jeszcze lepszą kontrolę nad postaciami i pojazdami w grze. Nie pozwól się zaskoczyć i ruszaj po zwycięstwo! zawsze wygodna rozgrywka Gamepad jest urządzeniem przewodowym, co w wielkim stopniu wpływa na stabilność rozgrywki, minimalizując opóźnienia i zakłócenia. Bezprzewodowe podłączenie BT z konsolą PS4 zapewni Ci możlwiość wygodnej gry z odległości nawet 8 metrów. W sytuacji platformy PC lub PS3 wygodne połączenie z domowym sprzętem umożliwia dołączony do zestawu przewód USB. Pad wyprodukowany jest z wysokiej jakości tworzyw, dzięki temu idealnie spełnia swoją rolę w trakcie wielogodzinnych rozgrywek. Poręczny kształt umożliwia prawidłowe dopasowanie - urządzenie leży w rąk pewnie i wygodnie. Rozmieszczenie przycisków, a także ich czułość, przypasowana do postępowych, dynamicznych gier, zapewniają precyzję i szybkość reakcji w każdej sytuacji. PC czy konsola? Z gamepadem Tracer już nie musisz wybierać. Urządzenie współpracuje równocześnie z PC oraz PS3 (za pomoca przewodu USB), jak również bezprzewodowo (komunikacja Bluetooth) z konsolą PS4. Takie rozwiązanie umożliwi Ci nie tylko dostęp do gier kompatybilnych z wszystkimi tymi platformami,jeszcze wspaniale się sprawdzi na imprezie z przyjaciółmi. Możesz zatem wybrać, czy chcesz grać w ulubione tytuły na komputerze w domowym zaciszu, czy także odwiedzić znajomego posiadacza konsoli. Tylko od Ciebie zależy jaką platformę wybierzesz - podłącz gamepada Tracer i ciesz się rozgrywką.
 • Producent Tracer 
 • Platforma PC 
 • Łączność bezprzewodowy 
 • Kolor czarny 

Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Podsumowanie, czyli Jakie gamepady Tracer najlepsze?

Najlepsze gamepady Tracer w Rankingu Najchętniej Kupowanych – nasze TOP3


Najtańsze gamepady Tracer w Rankingach – nasze TOP3


Polecane zestawienia padów do gier konsolowych i PC:


Rekomendowane gamepady – Ranking luty 2024

Jeżeli żadne z powyższych gamepadów Tracer nie spełniły oczekiwań lub produkty nie wyświetlają się (m.in. brak ofert), polecamy również alternatywne zestawienie chętnie wybieranych innych padów gamingowych.


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *